Esileht Koolilaps 9. klassi lõpukleiti Tallinnas

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: 9. klassi lõpukleiti Tallinnas

Postitas:

Tere,

 

Palun öelge, kus on Tallinnas hea kleitide valik, et osta 15. aastasele 9. kl lõpukleit. Sooviks kindlasti, et oleks valmiskleit, mitte õmmeldud. Et saaksi ikkagi enne selga proovida ja et kas värv ja tegumood jne ikka sobib :).

Kus poodides on Tallinnas hea valik sellisteks kleitideks.

 

Tänud ette!

 

Tänud ette!

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea inimene, see käib hooaja kaupa. Praegu on kampsunid ja varsti on jõulukampsunid.

Koolilõpp tuleb järgmise aasta aprill.

PS valmiskleiti on ka õmmeldud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Continental Moda, asub Stockmanni vastas. Samas kandis, Tigasmo Moeäri.  Narva mntl Pro Kapitali ärimajas Anna-Bella, pigem pulmakleidid, aga peokleite leiab ka. Kaubamajja võib vaadata, hinnad pigem turistide järgi.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas su 15-16aastane tütar on tõesti niivõrd väljakujunenud keha JA maitsemeelega, et kindlalt kumbki enne juunikuud ei muutu? Minu meelest on pisut riskantne kleit juba praegu ära osta.

P.S. Õmbleja juures tehtud kleidil saad kindlasti valida nii värvi kui tegumoodi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Continental Moda, asub Stockmanni vastas. Samas kandis, Tigasmo Moeäri. Narva mntl Pro Kapitali ärimajas Anna-Bella, pigem pulmakleidid, aga peokleite leiab ka. Kaubamajja võib vaadata, hinnad pigem turistide järgi.

Päriselt või on see nali?

Ma ise oleks teemaalgataja saatnud Mia Leela juurde. Neid kleite kannatab ka hiljem kanda, et ei peaks üheks korraks ostma.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub su tütre maitsest.

Minu tütar leidis endale Debenhamsist pükskostüümi, veebruaris. Aga tema lennus oli ka väga kaharate kleitidega isendeid 😉 Praegu on veel veidi vara osta, oodake uue aastani

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub su tütre maitsest.

Minu tütar leidis endale Debenhamsist pükskostüümi, veebruaris. Aga tema lennus oli ka väga kaharate kleitidega isendeid ???? Praegu on veel veidi vara osta, oodake uue aastani

minu tütar lõpetas ka pükskostüümis… väga kaunis oli. rõhuv enamus muidugi pitsivahus. aga see on küll tõsi, et kui osta tahta, siis on vara, need praegu müüdavad aastavahetuspidude kleidid on ikka too much.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel, et lõpupidu üldse toimub? Praeguses olukorras ootaksin küll viimase hetkeni, möödunud kevadel oli ikka palju neid ilmaasjata ostetud kleite…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps 9. klassi lõpukleiti Tallinnas