Esileht Koolilaps 9.klassi lõpupidu

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 9.klassi lõpupidu

Postitas:

Milline näeb välja teie koolis 9.klassi lõpupidu? Kas on ainult aktus? On bankett või midagi muud? Kas klassiekskursioon on tavaks või mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil 31 aastat tagasi oli uhke aktus, hiljem veel uhkema lookas lauaga istumine. teise pika laua taga istusid vanemad ja õpetajad. sõbralik istumine oli, peeti vastastikuseid tänukõnesid. hiljem vanemate laud tühjenes. alkoholi oli 1 pudel veini, mida paar poissi tarbisid. ekskursioonil käisime riias, kuid elnevatel aastatel olime käinud peterburis, ni¸ni novgorodis ja moskvas. kõik ikka vastavalt ajale:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil 31 aastat tagasi oli uhke aktus, hiljem veel uhkema lookas lauaga istumine. teise pika laua taga istusid vanemad ja õpetajad. sõbralik istumine oli, peeti vastastikuseid tänukõnesid. hiljem vanemate laud tühjenes. alkoholi oli 1 pudel veini, mida paar poissi tarbisid. ekskursioonil käisime riias, kuid elnevatel aastatel olime käinud peterburis, ni¸ni novgorodis ja moskvas. kõik ikka vastavalt ajale:)[/tsitaat]

ei taha midagi halvasti öelda, aga vanaemade stiilis pidu vaevalt enam tänapäeva noortele peale läheb

enda 9.-dikul peale aktust nende endi poolt korjatud raha eest broneeritud kohvikus istumine ilma vanemateta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on pidulik aktus ja õhtul ikka restoranis pidu ka. Seal neile organiseeritud rootsilaud ja õhtujuhiga pidu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 18-aastat tagasi (issand kas ma olen nii vana!?) oli täielik läbu. Üks imelik restoran äärelinnas oli kinni pandud ja seal oli ikka üks paras joomapidu.
Kes enne ei olnud joonud, siis seal esimest korda ka jõid. Ainult kaksikõed, kes olid kõige suuremad tuupurid, isutsid laua taga ja jälgisid kõike õudusega.
Enamik sellest klassist on nüüd ammu kõrgharitud ja pätte vist ei tulnudki.
Ei tea, miks meil tookord asi nii käest ära läks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil 18-aastat tagasi (issand kas ma olen nii vana!?) oli täielik läbu. Üks imelik restoran äärelinnas oli kinni pandud ja seal oli ikka üks paras joomapidu.
Kes enne ei olnud joonud, siis seal esimest korda ka jõid. Ainult kaksikõed, kes olid kõige suuremad tuupurid, isutsid laua taga ja jälgisid kõike õudusega.
Enamik sellest klassist on nüüd ammu kõrgharitud ja pätte vist ei tulnudki.
Ei tea, miks meil tookord asi nii käest ära läks.[/tsitaat]

Eks ootamatu vabadus lõi mõistuse sassi. Ju arvasid teie vanemad ka, et tuleb \”istumine kohvikus\” (nagu siingi üle-eelmine postitaja):)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps 9.klassi lõpupidu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.