Esileht Beebi ja mitmikud 9-kuune hädaline

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: 9-kuune hädaline

Postitas:

Tere!
Pean siin halama, ehk saab abi või lihtsalt vinguda 🙂
Minu laps….. nii armas, aga kui on ärkvel muud ei tee kui ainult vingub. Ainult süles on tasa….natuke aega, siis hakkab seal ka igav. Meil on väike korter ja ma olen põhimõtteliselt alati silma all aga siiski lööb ta sellise laulu üles kui üldse julgen püsti tõusta põrandalt tema juurest. wc-s peab ta olema kaasas ja süles, muud moodi ei saa.

Saan aru et see ongi selline periood? Miks see siis juba mitu kuud kestab 🙂 Kui ta vanaema või kellegi muuga on siis pidi tipp topp olema, üldse ei tee häält ja mängib lõbusasti. Kas mina mõjun talle nii frustreerivalt või 😀 Magab hästi, sööb hästi, nii et see ei tohiks häirida.

Ja siis teine probleem, mis võib veidi tervislik olla – nimelt ta pidevalt ähib, puhib ja punnitab. No ei saa aru milles asi, olen rpa-sid proovinud 3-4 sorti, kõigiga sama jama. Kakab ilusti, 2-3 korda päevas isegi vahel, kõht pole kinni ega lahti, olen proovinud liha välja jätta ja raskesti seeditavaid toite pikemaks ajaks, ei mingit muutust. Perearst kuu aega tagasi arvas, et äkki lihtsalt tema omapära? No pole ju normaalne, vahel ta ei hingagi normaalselt vaid ainult ähkides.

Siis tundub nagu sooled oleks sõlmes, või gaasid kimbutaks, täna näiteks tegi suure kisa ligi pool tundi, suured pisarad voolasid, siis lasi puuksu ja oli rahulik. Kas tõesti nii suurel beebil veel võivad tulla gaasivaevused? 2-kuuselt on talle muidu tehtud kõhu ultraheli uuring ja seal oli kõik korras.

Kas kellelgi on sarnaseid probleeme olnud ja kas on lahendusi leitud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 9 kuune poja käitub sarnaselt.Ma arvan,et see ongi selline iga,kus nad veel korralikult mängida ei oska ja siis vajavad pidevalt meie tähelepanu.
Gaasid on tal ka päris tihti,ilmselt sellest,et sööb juba palju lisatoitu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Beebi ja mitmikud 9-kuune hädaline

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.