Esileht Beebi ja mitmikud 9-kuune ja imetamine ja lisatoit

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 9-kuune ja imetamine ja lisatoit

Postitas:
Kägu

Mul on kolmas laps ja iga lapsega on mul olnud samasugune jantimine. Kuskil 9-kuu vanuselt, kui nad juba tublimini lisatoitu sööma hakkavad, on rindades iga nädala tagant tühi tunne ja näha on, et laps ei saa sealt piisavalt. Siis paar päeva pean lisatoidu peaaegu nulli tõmbama ja ainult rinda pakkuma, siis jälle piimakogus taastub. Nendel kehvadel päevadel ta vingub, klammerdub, ei ole rahul peale ühtegi toidukorda. Nii raske! Ja õhtul enne ööund heal juhul võtab mõne sõõmu rinnast, vahel mitte midagi, ja siis ärkab iga tunni-kahe tagant öösel, ja siis sööb okeilt.

Praegu on mul jälle selline murdehetk, et ma vist lähen pudelile ja rpa-le üle. Ma ei suuda niimoodi mässata. Kas kellelgi on veel beebi toitmine selliselt kulgenud või olen ma kuidagi erandlik? Ma pole kunagi sellist teemapüstitust kuskil kuulnud. Esimene laps sai rinda 10 kuud, läksin pudelile üle kuna ta võttis rinnast iga kord mõned lonksud. Teisega venitasin 11,5-kuuseni välja, ise ka ei tea, kuidas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas ta lisatoitu sööb korralikult? Kui ta sööb lisatoitu korralikult, siis ta ei tahagi palju RP saada. Või ära paku kohe peale lisatoitu vaid teedki eraldi toidukorrad – rp kord ja lisatoidu kord.

ma arvan, et sa mõtled üle neid teemasid ja üritad last toita mingi kindla põhimõtte järgi, mitte lapse enda järgi. Lapsel on ehk lisatoidust kõht täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule tundus mingil hetkel, kui laps oli juba 6+ kuud, et järsku peaks andma RPAd lisaks. Laps põhimõtteliselt sünnist saati napilt normkaalu piires ja tekkis tunne, et RPA aitaks kosuda. Aga laps ei olnud ühegi RPAga nõus (proovisin ise ka neid pisut ja minu jaoks ebameeldiva rauase maitsega, Aptamili valmissegu juba lõhnas nii jubedalt, et ma isegi ei proovinud). Hakkasin lihtsalt lisatoitu rohkem andma, et sellega piisavalt kaloreid kätte saaks. Ning rinda iga toidukorra ajal ei andnud, pigem enne magama minekut ja hommikul ärgates.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul enamasti ongi nii, et lisatoit ja rinnapiim on eraldi toidukorrad. Ma ei tea, kas mind lihtsalt pole erilise piimavooluga õnnistatud… Lisatoitu on hakanud paremini sööma, aga ikkagi üks kavaldamine käib, et ta nö soolast toitu ka sööks. Magusaid asju nagu marjad, puuviljad ja magusad püreed muidugi sööb isukalt. Kuna ta õhtuti enne magamajäämist sööb ka rinnast nii vähe, siis ärkab mitu mitu korda öö jooksul. Viimase kuuga kosus 250g nii et kaaluga on meil kogu aeg hästi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud 9-kuune ja imetamine ja lisatoit