Esileht Beebi ja mitmikud 9 kuune keeldub piimast!

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 9 kuune keeldub piimast!

Postitas:

Laps keeldub RPA-st. 200ml pressib hommikuti suure vaevaga sisse ja see on ka kõik! Sööb ainult rohke liha ja köögiviljadega toitu, pastat. Magusat ( puuviljad, beebiküpsised jms.) ning putru ka ei söö. Kas ta üritb mulle märku anda, et oleks aeg piimaga lõpetada? Kaua lapsed üldse RP või asendajat saama peaksid???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 00:43; 13.01 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks laps selline, rinnapiim maitses väga, kuid pärast seda pidin tavalist piima ja asendajat (alates 6.elukuust)\”sisse pressima\”, lõpetasin pressimise ja hakkasin talle andma keefiri, mis talle siiani väga maitseb. Tüdruk on nüüd 25-aastane ja siiani piima ei joo, talle lihtsalt ei maitse. Sööb jogurtit, juustu, kohupiima, keefiri jne. Niisiis soovitan pakkuda keefiri. Kuigi ma ei tea, mis tänapäeval selle soovituse üle arvatakse, no et keefiri 9-kuusele, olen nimelt nõuka-aja emme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu laps keeldus RPA kuskil 8,5 kuuselt. Ta oli haige ja lihtsalt ühel hetkel enam ei tahtnud. Tuli kohe öökimise refleks tal. Seega ei pakkunudki enam. öösiti oli alguses raske kuna ta oli nii harjunud ka siis lutsima oma piimapudelit. Hakkasin siis poepiima pakkuma, kuid see talle ei maitse ka siiani. Keefir ka ei maitse, küll aga maitsestamata jogurt, kui sinna moosi ka panna ja igast kohupiimakreemid maitsevad. Rääkisin ka meie perearstiga ja lastearstiga ja nemad ei näinud mingit probleemi. Joob vett pudelist ja väga isuga. Perearst ütles, et laps teab,mis hea on. Seega ära muretse, kui ei taha,siis ei taha. Ei juhtu mitte midagi. Sundida ei ole mõttet. Praegu laps kohe aastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh! Eks ma siis ei topi seda talle, kui ei taha. Keefir talle küll maitseb, aga olen siiani vaid mõned lonksud andnud talle, vaevusi pole olnud. Eks siis annan julgemalt 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 00:43; 13.01 15:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud 9 kuune keeldub piimast!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.