Esileht Beebi ja mitmikud 9.kuune laps ainult nutab, karjub, jonnib

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 9.kuune laps ainult nutab, karjub, jonnib

Öelge, et ma pole oma mures ja ahastuses üksi. Laps on 9.kuune ja koguaeg üks kisa ja nutt ja jonn käib. Tahab sülle, ei taha sülle. Kui kurjaks saab, siis peksab pead vastu põrandat. Mingi kaisulaps ei ole ja ennamasti saame mõlemad mehega ainult obadusi. Päeval kui lapsega kahekesi kodus olen, siis ongi üks pidev nutt-mitte miski ei sobi! Mängime, laulame, jutustame aga ikka on koguaeg nutt varuks. Mänguasju vahetan aeg-ajalt, et ei tekiks tüdimust jne. Siiani oli ikka suhteliselt rahulik laps ja toimetas aeg-ajalt omaette ka, vastupidiselt praegusele ajale. Jah, saan aru, et praegu on see aeg kus tekib oma mina jne aga no lihtsalt üle mõistuse on see kõik juba. Eelmiste lastega ei mäleta absoluutselt sellist sõda ja kisa.. Oeh, lihtsalt öelge, et see möödub :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 11 kuune ja siiani pole möödunud 🙁 Kuigi on päevi, kus juba nagu pisut mõistlikum. ja esimese lapsega ka sellist janti mul polnud- aga no mis teha, lapsed on erinevad. Aga meil just kaisulaps ja meelsasti veedaks oma päevad minu süles ringi kõndises ning kaisus magades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt nagu minu kirjutatud 🙂 olen täpselt sama suguse ja sama vana lapse vanem. Ega muud pole teha kui karju appi, ehk keegi aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oeh meil 8-kuune samasugune juba algusest peale 😀 Algul ootasin et hakkaks roomama, et ehk on lebades igav, nüüd juba 1.5 kuud roomab ja veel hullem, kui korra kuskile lähen, vetsu või silma alt ära tuleb selline nutuvigin mulle järele. Rahul on siis kui temaga koos põrandal olen aga siis ka vähest aega. Süles tahab olla pidevalt kui midagi teen, nõusi pesen või süüa, ja siis üritab kõike käppida ja suhu panna muidugi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud 9.kuune laps ainult nutab, karjub, jonnib

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.