Esileht Beebi ja mitmikud 9 kuune-palju lisatoitu, palju rp?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 9 kuune-palju lisatoitu, palju rp?

Postitas:

Hakkasin lisatoitu vaikselt proovima 2 nädalat enne 6. elukuud.
Nüüdseks sööb laps 3 toidukorda.
Hommikul puder, lõuna köögiviljapüree lihaga ja õhtul kas tavaline puder või siis Head ööd puder.
Üleeile tabasin end mõttelt, et laps kuidagi vähe nagu rp sööb ja jälgisin siis seda söömist. Sisuliselt tuli vaid 3 toidukorda päevasel ajal-
1 oli varahommikune une pikendamiseks, teine enne lõunaund ja kolmas siis kui magama läks.
Keskmine toidukogus on u 100g.
Öösel sööb ka, tihemini just hommikupoole ööd, nii alates 04.00st(Kui mitu korda ei jõua jälgida, ise jään kohe magama uuesti)
Kui lisatoiduga alustasin, siis andsin enne lisatoidu ja siis rp. Mingi hetk laps enam ise nagu ei soovinud rp peale tahket toitu. Annan vett peale ja pole rinda pakkunud, kuna laps ei anna märku, et seda sooviks.
Mina kardan, et ehk ükshetk ei tahagi enam rp.
Kuna lapsel oli kuuselt ja ka nüüd aegajalt mingid allergiad(pole veel kindel millele) siis soovitas allergoloog toita rinnaga võimalikult kaua.
Ise tahaks aastani kindlasti toita.
Hetkel püüan öiseid söömisi vaikselt vähendada või saavutada mingitki re¸iimi.

Jagage palun enda kogemusi ja mõtteid.
Kas selline seis ongi normaalne või peaks äkki ise tihemini rinda pakkuma? Tihtilugu mulle tundub, et 1 tahke toidu kord ajab teist taga ja lapsel reaalselt polegi sellist nälga et ta seda rp tahaks.

Aitäh neile, kes viitsivad enda kogemusi kirjutada! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 10 kuune saab varahommikul RP, hommikul puder, enne und RP, siis lõuna (köögiviljad lihaga), enne teist und jälle RP, siis kodutoit või puder ja enne ööund RP. Sama oli meil ka 9-kuuselt ainult, et siis võttis ta lisatoidust ainult mõned ampsud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üheksakuuselt sõi järgmiselt: hommikul puder ja rp, enne lõunaund rp, lõunaks juurviljad lihaga/kalaga ja rp, siis puuvili/kodutoit/rukkikrõbuskid ja rp ning enne ööund rp. Öösel ei söö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt enam ei oma esimesest lapsest ei mäleta, aga minu meelest on su lapse söögikorrad täitsa normaalsed. Sellel lehel allpool on ka toitmisplaan http://www.hopsti.ee/vaikelapse-areng/9-kuune

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no nende lisatoitude kohta on ka nii vastakas info, koguste kohta. Mul laps 8-kuune ja olen uurinud, kas ta üle ei söö. ühes kohas on et 200g päevas, teises kohas et 500g päevas. Perekoolis enamus sööb selles vanuses ainult rp ja lisatoitu veel ainult maitseb seega siit ka abi ei saa 😀

Minu laps on endale ise dikteerinud 8-kuuselt 4 tahke toidu korda, kokku sööb päevas 400-500g tahket toitu ja siis rpa-d 4x päevas, nii 700ml keskmiselt tuleb kokku. Öösel ei söö, magab 12 tundi.

Kuidas dikteeris 4 korda? Ja vot nii et 7-kuuselt hakkas sööma 3x päevas tahke+rpa ning siis õhtuoode kl 16 ajal jäi ainult rpa. Mõtlesin et väga tore, sööb seda siis see aeg suurema koguse. Aga võta näpust, suht varsti hakkas see piima kogus ainult vähemaks jääma mis ta ära jõi, jäi sinna 100 ml kanti ainult (tavaline ports on 200 ml) aga ise samas viril ja näljane. 8-kuuselt siis proovisin et sellele 100 ml lisaks anda püreed või putru ja kohe teine tera, kõht täis ja rõõmsalt kl 19ni välja toimetas.

Seega teid kõiki siin lugedes sööb minu laps tõesti liiga palju, samas seda toitumisplaani lugedes http://226996.edicypages.com/imiku-ja-vaikelapse-toitmine/uleminek-tahkele-toidule sööb Sinu laps veits vähe nii tahket kui piima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ka päeval enam rp ei taha, saab vett või vahest keefiri, olen proovinud ka rpa, seda ka ei taha, rp tahab enne magamaminekut, öösel ja hommikul. Lisatoitu sööb palju – ca 600 g. Kõht käib ilusti läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei võtaks seda hopsti.ee lehte üldse tõsiselt. Mul ka laps sööb 500-600 g lisatoitu ja hommikul 200ml. RPA-t, vahel ka õhtul 100ml.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud 9 kuune-palju lisatoitu, palju rp?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.