Esileht Beebi ja mitmikud 9-kuuse beebi toidukorrad

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 9-kuuse beebi toidukorrad

Postitas:

Tere
Sooviks teada, kui tihti söövad Teie 9-kuused rp lapsed? Nii rinda kui lisa siis..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 17:36; 26.02 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolm lisatoidu korda (puuviljapüree, köögiviljapüree lihaga, puder) ja rinda sinna vahele vastavalt sisetundele, rp kordi ei loe, aga kaks-kolm korda ehk. Lisaks sööb laps ka öösel päris mitu korda rp, mille üle ma väga rõõmus pole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 21:07; 26.02 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolm lisatoidu korda (puuviljapüree, köögiviljapüree lihaga, puder) ja rinda sinna vahele vastavalt sisetundele, rp kordi ei loe, aga kaks-kolm korda ehk. Lisaks sööb laps ka öösel päris mitu korda rp, mille üle ma väga rõõmus pole.

Mul samamoodi, 3x lisa ja samad asjad. Ka öösel sõi juba niiii mitu korda, et otsustasin ära võõrutada, õnneks läks lihtsalt isegi, aga.. Mul küsimus, et kas koguseid ka jälgite või sööb nii palju kui sööb? Mul laps sööks putru ja puuviljapüreed ja mingeid lihasid vist lõpmatuseni, aga ma ei tea, kas andagi nii palju kui tahab või siiski piirata? Esimene laps ka ja ei tea, kuidas oleks õige

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 17:36; 26.02 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koguseid otseselt ei jälgi, annan selle valmis pakikese puuviljapüreega või purgi köögiviljapüreed (väiksema purgi, kui lisan ise nt muna või kala, suurema 190g purgi annan ilma midagi lisamata). Pudru koguse teen silma järgi samasse kaussi kust köögiviljapüreed annan.

Peamiselt annangi ostetud Salvesti püreesid, endal lihtsam ja toorained tunduvad rohkem kontrollitud kui poeletilt ise puu- ja köögivilju ostes.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 21:07; 26.02 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles vanuses oli 3 lisatoidukorda, koguseid sõid mõlemad lapsed megaväikseid. Ja vahel sai ka niisama vahepalu, nt õuna (mul mõlemad lapsed said augustis 9-kuuseks, just õunahooajaks).

Minul on mõlemad lapsed saanud RP-d regulaarselt. Pole kunagi saanudaru, kuidas osadel lapsed nö koguaeg rinda saavad, kui soovivad või kuidas emad järeldavad, et laps tahab justnimelt rinda mitte niisama tähelepanu – sülle, suhelda vmt, kuigi 1-2h tagasi alles sai 😀 Ma ikka olen kahtlustanud, et igat lapse vääksu ja pealiigutust tõlgendatakse näljana. Pole kumbki laps käinud mul seetõttu ka pluusi kaelust sikutamas või probleemi võõrutamisega. 9-kuuselt said lapsed rinda 3-4h vahedega, sõltuvalt siis, kuidas magasid. Kuna lisatoitu sõid mõlemad väga vähe, siis see ei mõjutanud väga ka rp-söömist, 10-11kuuselt hakkasid mõlemad paremini sööma ja siis hakkasid rp vahed pikenema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud 9-kuuse beebi toidukorrad