Esileht Beebi ja mitmikud 9 kuuse lapse palavik

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 9 kuuse lapse palavik

Postitas:

lapsel hakkas eile õhtul palavik,esmalt oli 38,3,enne magamajäämist kraadisin oli 38,7 panin küünla,öösel kell 4 laps joril ja ärkvel,kraadisin oli palavik 38,5,panin küünla,hommikul oli 38,päeval jääb palavik 37,5-38,5 vahele,nyyd õhtul kraadisin oli 39,panin küünla jälle,vedelikku ka tarbib kuigi palju ja saab rinda ka veel.kuid söömist mitte eriti
kas peaksin kiirabi kutsuma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiirabi ei ole vaja. Jätka samas vaimus. Kui palavik 40 lähedale küündib, tee leige veega vanni või hõõru leige viinaga üle (1:1 viina ja vett). Homme aga helista perearstile. Seniks aga jõudu ja kannatlikkust ning väikesele tervist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab kohe kiirabi kutsuma? Kui laps joob, pissib ja palavik alandajaga natukesekski langeb, siis on kodus kõige parem. Kui kahtlus, et miskit vaevab, siis võib minna lastehaiglasse (või väikelinnades haigla) vastuvõttu kontrollima näiteks kõrvu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps 9,5 kuune. Kui palavik oli juba kolmandat päeva seal 39 piirimail, helistasin erakorralisse (me soomes)nõu küsimiseks. Kutsuti kohe kohale kuna siiski nii väike veel. Meid enam koju ei lastudki, vaid pandi haiglasse. Laps sai rinda, muud toitu ei tahtnud, aga vedelikupuudus oli siiski tekkinud juba. Oli öö ja järgmise lõunani tilgutite all, lisaks muud uuringud. Meil tegemist siiski ainult lapse 3 päeva palavikuga, aga soovitan siiski arstile pöörduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka just laupäeva õhtust alates palavik üle 39 ja alla 38.5 ei lähegi. Homme küll arstile, aga kahtlustan ka, et pigem tegu kolmepäevapalavikuga. Kindlasti paljupalju juua lapsele. Mul rp laps ja annan väga tihti siis, pluss vett lisaks. Pojaga olin haiglas sellega kui ta aastane oli, sest palavik ei allunud ja ta ei joonud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud 9 kuuse lapse palavik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.