Esileht Lapse ootamine 9 nädalat, kõht?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: 9 nädalat, kõht?

Postitas:

Mul täna 9+1 ja pekikõht on ees, saan küll sisse tõmmata, aga raske. Teised aru ei saa, ise aga näen ja püksid kõhu koha pealt soonivad, peangi garderoobi uuendama.. Kas olen lihtsalt paksuks söönud või see täiesti reaalne? Mul esimene rasedus. Palun jagage enda kogemusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma Googeldasin täna sama asja ???? Peab hakkama ennast toiduga piirama, muud ei midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkasid ka suht vara püksid alt pigistama. Ise olen sale ja juurde polnud võtnud iivelduse pärast, pigem alla. Esimesed rasedapüksid ostsin juba 11+2. Samuti esimene rasedus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul praegu esimene rasedus käsil, aga 9ndal nädalal polnud kõhust mingit märki. Kaalutöus hakkas ilmnema alles 12. nädalast umbes. Ei olnud oksendamiste või iiveldustega kimpus. Ilmselt on see kaalutõus väga individuaalne, sest ei tea, kuidas keegi liigub ja mida sööb.. seega suht raske vastata sellisele küsimusele, mis kõht sul seal ees on 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka vahest kõht ees, kuigi 7 nädal alles, aga kaalu 2kg tegelikult vähem isegi. Ma enda osas saan aru, et see ei olegi füüsiline kõht, vaid kuna kõht on hell ja siis seetõttu tundub kõht ees. Ma ei kannata nt midagi vastu kõhtu hetkel, ainult retuusidega käingi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täpselt sama mure. 2kg juurde tulnud ja rasedust päevade järgi täpselt 9 nädalat. Ma küll ei ole sama aktiivne kui varem, sest mind vaevab jube iiveldus ja väsimus. Pigem pärastlõunane iiveldus, hommikud on üllatavalt normaalsed. Aga ma üritan võtta rahulikult ja ootan aega, mil iiveldus on rahulikum, kavatsen end liigutada ikka nii, et päevane aktiivsus kella järgi saaks 100%, viimasel kahel nädalal on maksimaalselt 50% saavutatud ja alguses olid jubedad süümekad selle pärast. Täna avastasin ka seda, et püksirihma pidin panema ühe augu võrra suuremasse asendisse. Tore on lugeda, et on veel neid, kes sama murega on. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peaks päevade järgi 9 nädalat täis olema, aga UHs oli loode pea 2 nädalat maas. Kõhtu sisse tõmmata sellegipoolest enam hästi ei saa. Kaalu on juures alla kg ja võibolla pole üldse juures, see kõigub…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain kuskil 9 nädala ajal alles teada oma rasedusest siis ma tagantjärgi mäletan väga hästi, et juba mitu nädalat enne teada saamist hakkasin ma sõbrannale kurtma, et ma olen paksuks läinud ja ühedki teksad ei tahtnud enam eest kinni minna ja kõikide kleitidega tundus juba kõht ees ja arsti juurde minnes ei olnud ma selleks ajaks ühtegi kilo juurde võtnud niiet liigsest söömisest see olla ei saanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Lapse ootamine 9 nädalat, kõht?