Esileht Hobinurk 90 päeva pulmadeni saade

Näitan 3 postitust - vahemik 91 kuni 93 (kokku 93 )

Teema: 90 päeva pulmadeni saade

Postitas:
Kägu

Mis te sellest Daniellest arvate? Ma üldiselt inimeste välimust ei vaata, aga… Kui seda naisterahvast vaadata, siis tema on täpselt see, keda mitte ükski… Asi ei ole ju üldse tegelikult välimuses, vaid iseloomus – tohutult loll, räpane, nõrk, ebaintelligentne, olematu enesehinnanguga. Koguaeg totakalt irveldav. Ja lõpuks veel selgus, et ka haiseb hullupööra. Mis tegelikult ei olegi üllatav, kui vaadata tema kodu…

Tegemist on ju vaimse puudega inimesega. Palun mõtle ka enne, kui sellist inimest halvustad.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis te sellest Daniellest arvate? Ma üldiselt inimeste välimust ei vaata, aga… Kui seda naisterahvast vaadata, siis tema on täpselt see, keda mitte ükski… Asi ei ole ju üldse tegelikult välimuses, vaid iseloomus – tohutult loll, räpane, nõrk, ebaintelligentne, olematu enesehinnanguga. Koguaeg totakalt irveldav. Ja lõpuks veel selgus, et ka haiseb hullupööra. Mis tegelikult ei olegi üllatav, kui vaadata tema kodu…

Tegemist on ju vaimse puudega inimesega. Palun mõtle ka enne, kui sellist inimest halvustad.

Ja sinu info pärineb kust? Minu arust ta küll vaimse puudega pole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu arust ka tal puuet ei ole. Tundub lihtsalt väga ebaintelligentne ja rumal inimene. Lisaks ka väga räpane.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Näitan 3 postitust - vahemik 91 kuni 93 (kokku 93 )

Esileht Hobinurk 90 päeva pulmadeni saade