Esileht Hobinurk 90 päeva pulmadeni saade

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 215 )

Teema: 90 päeva pulmadeni saade

Postitas:

natali on mõttetu vingats tõesti. Ja pole see Mike koos oma emaga ka paremad. Nemad samuti tänaseks lahus. Natali jäi usasse elama, mis oli ta eesmärgiks algusest peale.

Minu arvates on ka Mike ja ta ema nõmedad inimesed, eriti hästi tuli see välja laupäevases episoodis. Su naine ütleb sulle, mida su ema talle ütles ja selle asemel, et üritada asjas selgusele jõuda, vihastad naise peale ja emale ütled, et sul pole õrna aimugi, mis naisel viga võiks olla. Loomulikult oleks Natalie võinud olla otsekohesem ja mitte end “lukku keerata”, kuid ema oli juba eelnevad mitu päeva ebaviisakas olnud ja saan täiesti aru, kuidas selline inimene üle võib visata.
Ei Mike ega Natalie ei oska suhelda, mängivad täpselt ühesuguseid solvumismänge.

Mike ja tema ema meenutavad mulle Colti ja ta ema, kuid isegi Colti ema tundub tagantjärgi veidi normaalsem.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 02.04 09:01; 03.04 09:13; 03.04 10:15; 04.04 11:28; 04.04 12:21; 04.04 19:50; 09.04 10:09; 04.11 16:32; 15.11 20:30; 05.12 14:44; 07.02 10:43; 01.04 17:42; 13.07 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on ka Mike ja ta ema nõmedad inimesed, eriti hästi tuli see välja laupäevases episoodis. Su naine ütleb sulle, mida su ema talle ütles ja selle asemel, et üritada asjas selgusele jõuda, vihastad naise peale ja emale ütled, et sul pole õrna aimugi, mis naisel viga võiks olla.

Jaa, aga ema ei ütelnud ju midagi sellist, milles teda süüdistati. Mikel on lihtsalt siiber naise draamadest ja ei viitsi iga asja pärast jahuda.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.12 09:08; 21.12 02:30; 04.04 02:31; 12.07 13:13; 13.07 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin, et näiteks Stephanie äri on kolmekordistunud pärast seda saadet, teenis ennegi väga hästi. Kui ikka pärast miljonäriks saad, siis tasub saates lolli mängimine vist ära küll. Samas see töötab vist ainult USA-s, meil siin teed oma reality shows osalemisega eluajaks margi täis.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.04 07:42; 04.04 19:28; 04.04 23:01; 05.04 08:06; 24.01 19:12; 01.04 22:21; 04.07 09:15; 15.07 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Angela töötas minu mäletamist mööda loomakliinikus, mitte vanadekodus.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 19:12; 18.07 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need vene naised ( Yara, Julia ja Natali) on ikka jubedad egoistid, mehed käitugu ainult nii nagu nemad tahavad, kui ei siis on draama. Mul on paar osa vahele jäänud, et kust see Natali venelannast sõbranna järsku ilmus? Ja käitus ka nii kummaliselt, kallistas ja hoidis käest ja kui pikutasid ronis külje alla, me küll sõbrannadega nii ei tee. Mikest on kahju, on küll natuke mõmm, aga tundub, et ikka hoolib rohkem Natalist, kui ise vastu saab.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kust see Natali venelannast sõbranna järsku ilmus? Ja käitus ka nii kummaliselt, kallistas ja hoidis käest ja kui pikutasid ronis külje alla, me küll sõbrannadega nii ei tee. Mikest on kahju, on küll natuke mõmm, aga tundub, et ikka hoolib rohkem Natalist, kui ise vastu saab.

Varem ei olegi vist teda näidanud. Aga see mõistev sõbranna on ilmselgelt lesbi. Kogu ta kehakeel reetis seda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas uued osad on käimas? Pole nii ammu vaadanud seda, vanad osad segiläbi käisid enne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu on happily ever after osad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Andrei on brow lifti teinud või lihtsalt meikimisega üle pingutanud? Ma muud ei näinudki, kui ainult tema kulme ja seda rasvast nõretavat soengut.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

natali on mõttetu vingats tõesti. Ja pole see Mike koos oma emaga ka paremad. Nemad samuti tänaseks lahus. Natali jäi usasse elama, mis oli ta eesmärgiks algusest peale.

Minu arvates on ka Mike ja ta ema nõmedad inimesed, eriti hästi tuli see välja laupäevases episoodis. Su naine ütleb sulle, mida su ema talle ütles ja selle asemel, et üritada asjas selgusele jõuda, vihastad naise peale ja emale ütled, et sul pole õrna aimugi, mis naisel viga võiks olla. Loomulikult oleks Natalie võinud olla otsekohesem ja mitte end “lukku keerata”, kuid ema oli juba eelnevad mitu päeva ebaviisakas olnud ja saan täiesti aru, kuidas selline inimene üle võib visata.

Ei Mike ega Natalie ei oska suhelda, mängivad täpselt ühesuguseid solvumismänge.

Mike ja tema ema meenutavad mulle Colti ja ta ema, kuid isegi Colti ema tundub tagantjärgi veidi normaalsem.

Ma usun, et ema ütles “Who cares” mingi asja kohta.
Natali on maksimaalne psühhopaat lihtsalt, õudne kui selline inimene peaks enda elus kesksel kohal olema.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nägin mingit saadet, kus näitas, milliseks Angie on endast tuuninud. Tegi maooperatsiooni, uued tissid on pandud jne. Aga näost ikka igivana nagu 70 oleks. Näolõikuse võiks ka teha, kui juba tegemiseks läks. Aga ilmselgelt on ta selle saatega rikkaks saanud ja eluga väga rahul.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nägin mingit saadet, kus näitas, milliseks Angie on endast tuuninud. Tegi maooperatsiooni, uued tissid on pandud jne. Aga näost ikka igivana nagu 70 oleks. Näolõikuse võiks ka teha, kui juba tegemiseks läks. Aga ilmselgelt on ta selle saatega rikkaks saanud ja eluga väga rahul.

Angie tegigi ka näo kohendamist. Kui võrrelda enne ja pärast, siis vahe on sees – õige pisut paremuse poole. Aga ilmselt eluviisid (suits ja ilmselt ka alko) jätavad näole siiski jäädava pitseri, midagi pole teha.

Aga see uus tuuning, mis tal viimases saates oli – punane pükskostüüm ja pepuni pats, on muidugi lihtsalt naeruväärne. Aga tema loomusega sobib ja rahvale see ilmselt ka meeldib, sest temaga saab nalja ja igav pole kunagi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige igavam ja mõttetum liin on see tumeda peaga lopsakas naine ja kõhn Aafrika mees. Kui kehakaal kõrvale jätta, siis naine on väga ilus. Mille kuradi pärast peaks tahtma endale sellist meest, kes on vaene, kui rott ja kes oma viimased sendid kasiinosse viib. Kes keeldub oma lapsel mähkmeid vahetamast, kuna see on naiste töö ja kelle suhtumine naisesse on üleüldse nagu jalanartsu. Ja see nende lõputu omavaheline vaidlus. Tõtt-öelda, üldse ei saagi aru, mille üle nad koguaeg vaidlevad ja tülitsevad. Kui üritada jälgida, mida nad räägivad, siis on mingi täiesti seosetu pläma. See on tegelikult nii igav ja teeb saate ebahuvitavaks.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Angie tegigi ka näo kohendamist. Kui võrrelda enne ja pärast, siis vahe on sees – õige pisut paremuse poole. Aga ilmselt eluviisid (suits ja ilmselt ka alko) jätavad näole siiski jäädava pitseri, midagi pole teha

Oi issand, see oligi juba kohendatud või? Ta on ju mingi veidi üle 50, aga tõesti nagu 70 näost. Enne vist rasv tegi ka siledamaks. Lõigata oleks veel küllalt, kõhuplastika ja rasvaimu võiks ka teha.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige igavam ja mõttetum liin on see tumeda peaga lopsakas naine ja kõhn Aafrika mees.

See naine vist on ka nüüd juba maooperatsiooni teinud. Kui kõhnaks ka veel saab, siis vist liigub edasi selle šovinisti juurest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Angie tegigi ka näo kohendamist. Kui võrrelda enne ja pärast, siis vahe on sees – õige pisut paremuse poole. Aga ilmselt eluviisid (suits ja ilmselt ka alko) jätavad näole siiski jäädava pitseri, midagi pole teha.

Kust sa seda võtad, et tegi? Näha ju on, et nahk sama, mis enne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Angie tegigi ka näo kohendamist. Kui võrrelda enne ja pärast, siis vahe on sees – õige pisut paremuse poole. Aga ilmselt eluviisid (suits ja ilmselt ka alko) jätavad näole siiski jäädava pitseri, midagi pole teha.

Kust sa seda võtad, et tegi? Näha ju on, et nahk sama, mis enne.

Kas mitte üle-eelmises või üle-üleelmises osas ei olnud mitte juttu sellest. Just siis, kui tal oli maovähenduse ja rinnavähenduse opp tehtud, et nüüd minnakse näo kallale. Võib-olla nägu ei lõigatud, vaid lihtsalt süstiti. Ehk mõni tähelepanelik vaataja mäletab paremini?

Ja vahepeal ta ju käis ringi rätt suu ees. Kas siis tehti midagi hammastega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole küll näidatud, et ta oleks näolõikusel käinud ja no ei ole näha ka nahk ripub. Ja üldse on see Angela jube mutt, ainult mina olen tähtis suhtumisega, teiste arvamused teda ei huvita, räuskav ja vulgaarne. Ma lihtsalt ei saa aru miks Micheal seda taulub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale viimast Pillow Talki osa pole enam küll mingit kahtlust Timi orientatsiooni osas ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale viimast Pillow Talki osa pole enam küll mingit kahtlust Timi orientatsiooni osas ????

Mõtlesin just sama. No niiiiiii gei annab olla ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin just sama. No niiiiiii gei annab olla ikka.

Aga nüüd juba uus tüdruksõber Kolumbiast. Aina vähem tõepärasem see saade paistab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teile ei tundu, et see kamp tüdrukuid, kes Danielle nö oma tiiva alla võtsid, et neil pole kõige siiramad kavatsused? Või isegi, kui on, siis selline patroneeriv käitumine ei tundu ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal uued osad eetris on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tunduvad ka sellised, et jahivad odavat kuulsust.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin viimaseid pilte, et Angela on küll nüüdseks täitsa ilus juba, ka paljud teised on ilukirurgiaga väga kauniks saanud. Nagu öö ja päev vanaga võrreldes. Ja see paneb mind mõtlema, et USA-s on ilukirurgia küll väga kallis, aga ka hästi arenenud. Meil siin mina olen kaks korda nina lõiganud, ikka on kole, silmaalustest kortsudest pole ikka lahti saanud vaatamata soovitatud protseduuridele jne, jne. Ei ole seda oskust ega silma. Kahju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Angela probleem on see, et nii ilusaks ei saa teda iial lõigata, et tema sisemine koledus välise ilu varju jääks. Mida rohkem teda lõigatakse, seda jubedamaks tema iseloom muutub.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida rohkem teda lõigatakse, seda jubedamaks tema iseloom muutub.

Iseloom pole jah kiita, isegi paksu keskealise kortsus naisena käitus nagu draamaqueen. Nüüd peab ennast veel lausa miss universumiks ka ja ego aina tõuseb. Vaatasin paljude osalejate kohta, mis neist praegu on saanud ja ühine joon on, et kõik tuntumad tüübid on ikka ulmerikkaks saanud. Isegi see Colt sõidab Jaguariga, võttis alla jne. Angela võib vist ka nüüd oma rahaga terve haaremi neid musti noori mehi endale kokku osta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes vaatab laupäevaõhtuti kell 21.00 algavat saadet? Eile näitas järgmise laupäeva tutvustust. Näitas, et ED ja Liz on omavahel kohutavalt riius. Kas keegi teab, mis neil siis juhtus? Eilne osa lõppes küll väga paljutõotavalt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vaatan ja oli ka väga üllatav, et Ed ja Liz tülis, lõppes ju saade nii, et Liz pidi tema juurde kolima. Eks tuleb uut saadet oodata. Tegelt ma ei saa üldse aru, et mida see Liz selles vanamehes näeb, ise kena noor naine, äkki lihtsalt show?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma juba ootan põnevusega tulevast saadet. ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 215 )


Esileht Hobinurk 90 päeva pulmadeni saade