Esileht Pereelu ja suhted 90 päeva pulmadeni

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: 90 päeva pulmadeni

Postitas:

Kas meil oleks ka sellised laste nn nõustamised, hoiatamised ja tülid mõeldavad, nagu saates 90 päeva pulmadeni.
Või eestlane ütleb küll oma usuleiguses, aga siiski,et mees hoiab naise poole ja jätab maha oma vanemad.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 20:19; 16.08 21:26; 17.08 08:13;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

mis see küsimus nüüd oligi…

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas meil oleks ka sellised laste nn nõustamised, hoiatamised ja tülid mõeldavad, nagu saates 90 päeva pulmadeni.

Või eestlane ütleb küll oma usuleiguses, et mees hoiab naise poole ja jätab maha oma vanemad.

Ära rohkem peale võta.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus seisnes selles et vanemad, sõbrad, õed, vennad, sugulased, kõik võtavad sõna selles saates abielu suhtes. See oleks nagu neil normaalne?
Ainult meie arvame et oma laste kaaslaste valikut ei tohi kritiseerida.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 20:19; 16.08 21:26; 17.08 08:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus seisnes selles et vanemad, sõbrad, õed, vennad, sugulased, kõik võtavad sõna selles saates abielu suhtes. See oleks nagu neil normaalne?

Ainult meie arvame et oma laste kaaslaste valikut ei tohi kritiseerida.

mina olen küll oma arvamuse alati välja öelnud! Kes saaks keelata?

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 21:46; 16.08 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus seisnes selles et vanemad, sõbrad, õed, vennad, sugulased, kõik võtavad sõna selles saates abielu suhtes. See oleks nagu neil normaalne?

Ainult meie arvame et oma laste kaaslaste valikut ei tohi kritiseerida.

mina olen küll oma arvamuse alati välja öelnud! Kes saaks keelata?

Äkki austus oma lapse tunnete ja valikute vastu, pieteeditunne?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus seisnes selles et vanemad, sõbrad, õed, vennad, sugulased, kõik võtavad sõna selles saates abielu suhtes. See oleks nagu neil normaalne?

Ainult meie arvame et oma laste kaaslaste valikut ei tohi kritiseerida.

mina olen küll oma arvamuse alati välja öelnud! Kes saaks keelata?

Äkki austus oma lapse tunnete ja valikute vastu, pieteeditunne?

kui see “valik “hiljem minu elu keeruliseks teeb ,siis puudutab see ju ka mind. Ma olen küll vanematele tänulik ,et ei lasknud vaid ühe liigesega omal ajal mõelda.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 21:46; 16.08 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus seisnes selles et vanemad, sõbrad, õed, vennad, sugulased, kõik võtavad sõna selles saates abielu suhtes. See oleks nagu neil normaalne?

See on tõsieluseriaal, loogiline ju, et seal peab draamat olema ja mingeid pieteeditundelisi tummahambaid ei võetagi saatesse. Pealegi on seal ju ka väga ekstreemsed juhtumid vahel, inimesed, kes kasutavadki teist rahaliselt või elamisloa saamiseks ära, inimesi, kes valetavad oma partnerile, pööraselt armunud isikuid, kes on valmis vahetama usku ja sööstma sõjakoldesse ning kolima võõrale maale, tundmata sealset kultuuri ja olusid, vahel ka otseselt eirates soove, mida nende partner selgelt väljendab. Sellised olukorrad ilmselt tekitavadki lähedastes frustratsiooni ja muret.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 22:30; 17.08 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tavaliselt need, kes tulevad välisriikidest ongi teise kultuuriga, st pere arvamust peetakse väga oluliseks. Ja olgem ausad, TLC (kanal, kes seda reality-showd toodab), loodabki sellele, et selles saates toimuvast draamast netis rääkima hakatakse, mis toob rohkem vaatajaid. Tasuta reklaam:)

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teie laps soovib abielluda teisest kultuuriruumist inimesega e välismaalasega, siis teeks sellist küsitlust ja püüaks talle mõistust pähe panna?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 20:19; 16.08 21:26; 17.08 08:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus seisnes selles et vanemad, sõbrad, õed, vennad, sugulased, kõik võtavad sõna selles saates abielu suhtes. See oleks nagu neil normaalne?

Ainult meie arvame et oma laste kaaslaste valikut ei tohi kritiseerida.

mina olen küll oma arvamuse alati välja öelnud! Kes saaks keelata?

Äkki austus oma lapse tunnete ja valikute vastu, pieteeditunne?

Oma lapsele, kes peaks olema kõige lähem inimene, on normaalne valetada ja head nägu teha? Oma arvamuse saab välja öelda ka solvamata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teie laps soovib abielluda teisest kultuuriruumist inimesega e välismaalasega, siis teeks sellist küsitlust ja püüaks talle mõistust pähe panna?

Just see saade ju tõestab,et sekkumine vajalik.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 10:12; 17.08 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just see saade ju tõestab,et sekkumine vajalik.

Tõestab ju ka seda, et enamasti on see sekkumine kasutu. Inimesed teevad ikka seda, mida ise tahavad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just see saade ju tõestab,et sekkumine vajalik.

Tõestab ju ka seda, et enamasti on see sekkumine kasutu. Inimesed teevad ikka seda, mida ise tahavad.

Järelikult vähe sekkuti ju!

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 10:12; 17.08 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järelikult vähe sekkuti ju!

Inimeselt vabaduse võtmine ja tema vägisi kinnihoidmine või tema vara omastamine eesmärgiga teda tema enda lolluse eest kaitsta on ebaseaduslikud. Inimene teeb, mis ise tahab, kui on täisealine ja teovõimeline, ei saa ikka mida iganes teha, et teiste ellu sekkuda. Sõprade või pereliikmete manipulatsioon või arukas argumentatsioon aga armunud ja kangekaelse inimese peal alati ei tööta.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 22:30; 17.08 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal saates on kamp lihtsameelseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted 90 päeva pulmadeni