Esileht Koolilaps 9a. ajab, et tahab puutetundlikku telefoni (omal mobla olemas)

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: 9a. ajab, et tahab puutetundlikku telefoni (omal mobla olemas)

Postitas:

Minu 2. klassis käivad tüdrukud hakkasid ka järsku sama juttu ajama, et vaja puutetundlikku telefoni, teistel kõigil on, sealt saab kuulat muusikat…Kooli minnes (1. klassis) sai neile ostetud Limpa nuppudega telefonid ja need on täiesti töökorras. Tegin lastele selgeks, et telefon on helistamise jaoks, mitte eputamiseks. u
Uued telefonid saavad siis, kui endised on \”oma aja ära elanud\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kas tõesti mõni vanem läheb selle \”kõigil teistel on\”-õnge? Mina palusin lapsel siis nimeliselt üles lugeda, kellel on. Sai harilikult kolm nime…

Kui lapsel on 2a vana töötav telefon, siis kindlasti ma talle uut ei ostaks (kuigi rahaliselt pole probleem). Telefon peaks ikka 4a vastu pidama, ja mõtle nüüd veidi öko peale ka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kõiki arutluse eest!

Mis puudutab lapse raha kogumist, mida paljud siin harrastavad, siis tekkis üks küsimus. Et sellisel juhul hakkab laps ju sünnipäevadeks ainult raha ootama ja on pettunud kui keegi jätab raha kinkimata ja toob kingituse hoopis selle asemel?

Meil sünnipäevaks raha kinkimise kommet ei ole seni olnud, pole ka vanavanemaid, kellelt laps saaks \”tellida\” kingitust ümbrikus. Ühelt tädilt korra sai 5 euri. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.02 09:30; 18.02 09:40; 18.02 12:19; 18.02 18:53; 19.02 10:02; 21.02 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed üks hetk hakkasid soovima raha õnnipäevaks. Kolmandal aastal soovisid kingitusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 11:22; 18.02 17:45; 21.02 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tüdrukul on taskuraha määratud juba 1. klassist peale. Meelega määrasin kuuraha, mitte nädala-, muidu pärast on ka selline täiskasvanu, kes ei oska raha pika aja peale planeerida ja käib tööandja juurest avanssi nurumas :P. Esimesed korrad lasi ehk tuulde ja ülejäänud kuu \”imes päkka\”, aga nii see raha kasutamine selgeks saigi. Selle raha kogumist ma mõtlesingi, mitte sünnipäevarahasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 12:35; 22.02 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis lastel tõesti koolis telefonid kaasas? Üks mu tuttav ka uhkusega rääkis, et tal laps koolist helistas, et kui huvitav neil seal on. Meie koolis on telefonide kaasavõtmine keelatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mu 7.aastane lunib ka juba pool aastat. Ta seda ei vaata, mis \”teistel\” on, aga kuna mul endal on, ja ta teab täpselt, kui palju võimalusi on puutetundliku nutitelefoniga, siis lunibki.
Meil käib selliste asjade saamiseks kokkulepete tegemine – tuleb nö \”välja teenida\”, olla väga hoolas õpilane, kodus abiline jne. Lisaks siis on \”kalliste ja toredate\” asjade saamiseks sünnipäev – laps ise siis arvestab sellega, et sünnipäevaks palub kõigilt nänni asemel näiteks puutetundliku telefoni fondi raha kingiks. Vanaemad-sõbrad on kõik sellega väga rahul – jääb mõttetu nänni ostmine ära.
Jah, seda \”kõigil on, ainult minul pole\” küll kuidagi läbi ei laseks, aga minul täiskasvanuna teeb ka puutetundlik nutitelefon elu oluliselt lihtsamaks, seega miks mitte ka lapsele. Koolitöödeski käib ja lunib minu käest telefoni/arvutit, kuna töövihikus näiteks on ülesanne \”vaata iga päev http://www.emhi.ee lehelt ilmaennustust\”, asjad on ju palju lihtsam ära teha, kui on endal vahendid olemas. Töövihikutes on tihti küsimusi igasuguste loomade/lindude jms asjade kohta, mida mina ega lapsed küll peast ei tea ja õpikus vastuseid pole, siis otsime wikipediast. Wiki aga on kah puutekaga täiesti kasutatav.
Enne telefoni saamist peame muidugi pikalt veel rääkima sellest, et ta ennast telefoniga mängima ei unustaks..
Aga jah – mu 7ne küll Lottet/Limpat ei taha, need ju ikka üsna titekad. Vaja \”päris\” 🙂 Ka välimuselt.. [/tsitaat]

Paberil entsüklopeediad on ka täiesti kasutatavad….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Koolilaps 9a. ajab, et tahab puutetundlikku telefoni (omal mobla olemas)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.