Esileht Ajaviite- ja muud jutud Venemaa alustas Ukraina ründamist.

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 338 )

Teema: Venemaa alustas Ukraina ründamist.

Postitas:
Tõutäkk

Ma ütleksin, et Biden on saanud igati paremini hakkama kui Obama 2014 aastal. Ja mäng pole veel läbi, arvan, et Usa (Nato) võtavad Ukraina õhuruumi oma kontrolli alla, toovad oma droonid kohale ja annavad ka raketilööke, eeskätt venkude õhukaitsesüsteemide-radarite pihta.

See vallandaks III maailmasõja, Hiina hüppaks mängu ja ehk veel mõni. Kõigile tee mahti, eks utiliseerimist vajavaid relvi on kõigil kogunenud.

Kui Ukraina on alla neelatud, siis 2-3 aasta pärast oleme järgmised ja siis on juba vastaseis paratamatu. Nato võiks tegelikult Ukraina kohe liikmeks võtta ja siis artikkel 5 kasutada.  Tuumarelvad on ka Natol. Situatsioon on praegu selline, et seisavad vastastikku 2 tulirelvaga kodaikku, üks neist peksab väikest last ja teine ei julge midagi peale sõnade ette võtta, sest äkki too tulistab teda.

+7
-12
Please wait...

Postitas:
Tõutäkk

Ja mäng pole veel läbi, arvan, et Usa (Nato) võtavad Ukraina õhuruumi oma kontrolli alla, toovad oma droonid kohale ja annavad ka raketilööke, eeskätt venkude õhukaitsesüsteemide-radarite pihta.

Väga kahtlen, et nad seda teevad. Oleks juba teinud, kui tegemas oleks. Mis siin nädala pärast enam hüpata on.

Praegu ongi õige hetk, paraku on Nato hetkel vastanud eitavalt. Loodan, et Biden ütleb jah ja loodetavasti ka Türgi, Rumeenia, Poola jne.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
baruto

Solovjovi saate vaatamine jäi pooleli…sest

“Telekanali edastamine Eestis on peatatud riikliku ettekirjutuse alusel”

Muuhulgas räägiti, et Ukraina operatsioon on vaid algus, NATO peab taganema 1997 aasta seisu. Ja et Ukraina operatsiooni pidavat olema töö kirurgi täpsusega.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
zuuzi

Solovjovi saate vaatamine jäi pooleli…sest “Telekanali edastamine Eestis on peatatud riikliku ettekirjutuse alusel”

Mul küll näitab Elisas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Schuster

Ma ütleksin, et Biden on saanud igati paremini hakkama kui Obama 2014 aastal. Ja mäng pole veel läbi, arvan, et Usa (Nato) võtavad Ukraina õhuruumi oma kontrolli alla, toovad oma droonid kohale ja annavad ka raketilööke, eeskätt venkude õhukaitsesüsteemide-radarite pihta.

See vallandaks III maailmasõja, Hiina hüppaks mängu ja ehk veel mõni. Kõigile tee mahti, eks utiliseerimist vajavaid relvi on kõigil kogunenud.

Kui Ukraina on alla neelatud, siis 2-3 aasta pärast oleme järgmised ja siis on juba vastaseis paratamatu. Nato võiks tegelikult Ukraina kohe liikmeks võtta ja siis artikkel 5 kasutada. Tuumarelvad on ka Natol. Situatsioon on praegu selline, et seisavad vastastikku 2 tulirelvaga kodaikku, üks neist peksab väikest last ja teine ei julge midagi peale sõnade ette võtta, sest äkki too tulistab teda.

Et algaks 3 maailmasõda?

+15
0
Please wait...

Postitas:
Tõutäkk

Kui Ukraina on alla neelatud, siis 2-3 aasta pärast oleme järgmised ja siis on juba vastaseis paratamatu. Nato võiks tegelikult Ukraina kohe liikmeks võtta ja siis artikkel 5 kasutada. Tuumarelvad on ka Natol. Situatsioon on praegu selline, et seisavad vastastikku 2 tulirelvaga kodaikku, üks neist peksab väikest last ja teine ei julge midagi peale sõnade ette võtta, sest äkki too tulistab teda.

Et algaks 3 maailmasõda?

Süües kasvab isu. Putinil on oma russkii mir ja meie oleme ka tema plaanides, Kui Putler Ukraina alla neelab, siis on ta veel võimsam kui praegu. Ja ei jää see III maailmasõda siis ka tulemata.

+16
-6
Please wait...

Postitas:
Margareeta66

Olemegi liiga kaua sõjata olnud. Igal sajandil on oma olnud.

+3
-10
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Veel rohkem hirmutab see, et lisaks hulluks läinud Putinile on USA-l praktiliselt seniilne ja teovõimetu president, kes oma pädevust mitte kuigi ammu Afganistanis juba suurepäraselt demonstreeeris. Putinil ei jäänud see kohe kindlasti märkmata.

Ma ütleksin, et Biden on saanud igati paremini hakkama kui Obama 2014 aastal. Ja mäng pole veel läbi, arvan, et Usa (Nato) võtavad Ukraina õhuruumi oma kontrolli alla, toovad oma droonid kohale ja annavad ka raketilööke, eeskätt venkude õhukaitsesüsteemide-radarite pihta. Ja kui Bidenil oleks ka suuremad munad, siis ehk isegi Krimmis, Venemaal ja Valgevenes paiknevate õhusüsteemide pihta peale seda, kui sealt on lastud rakette Nato lennukite pihta.

Aa mis sa arvad, kes seda venemaad koguaeg provotseerinud on? Kes on osaliselt süüdi selles kõiges? Ei ole ju Usa? USA väed ei äärista venepiiri?

Sii ma muidugi ei õigusta venemaad, lihtsalt minu arust ei ole see USAgi üldse puhas oma tegudes.

+1
-55
Please wait...

Postitas:
Hansmann

USA väed ei äärista venepiiri?

Ära rohkem sõna võta. Lusikaga antud ja kulbiga võetud.

NATO ja tema liitlaste piir Venemaaga on 6% Venemaa välispiiri kogupikkusest.

+40
-1
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Ahaa, et Venemaad übritsevates riikides ei ole USA vägesid? Ma loomulikult ei pidanud silmas tavalist riigipiiri, ma eeldasin, et mitte keegi ka seda ei arva. 😀

0
-39
Please wait...

Postitas:
nimetamats

See vallandaks III maailmasõja, Hiina hüppaks mängu ja ehk veel mõni. Kõigile tee mahti, eks utiliseerimist või katsetamist vajavaid relvi on kõigil kogunenud.

Karta on ,et Hiina passib praegu parajat hetke Taivani ründamiseks selles segaduses 🙁

+17
0
Please wait...

Postitas:
Maara

Venemeelsed tuleks kinni panna Sergei Snotko Роstimehes 

Россия вперёд мы с вами!!! Пусть знают наших, и в СНГ тоже нацистов убрать нужно всех. Хватит нацикам столько лет всё прощать и издеваться над нами. Будет в Европе война, Всё вам вспомним, серый паспорт, Алёшу, дискриминацию русских и то, что вы снабжая оружием Украину, производите геноцид нашего народа.Уверен, все 500 000 русских человек, которые проживают в Эстонии, будут против Эстонцев, не обижайтесь, вы издивались над русскими столько лет, придет и наше время. В душе мы были будем и

останемся русскими. Мы щедрый добрый народ, за что и платим потом вот таким вот отношением к нам. За всё придется вам ответить и заплатить то, что, на воровали у
народа. И в Испании или Майями спрятаться
Майями спрятаться не получится, мы знаем всех вас поименно! Европа развалится, Эстония будет принадлежать Финляндии или потеряете территорию от Нарвы до Раквере. Скажите спасибо Реформистам и оккупантам из НАТО. Всю Эстонию развалили, одно название осталось. Всё по продавали, ничего своего не осталось. Ещё чего то, гордятся своей независимостью только где эта независимость? в долг живут что скажут то, и делают марионетки американские и последнее у народа забирают. Народ в гневе. Не только русские и ваш народ так же говорит. Себе зарплату каждый год депутаты + а народу Так не будет больше и президента должен народ выбирать и тем более не снабжать их зарплатой всю жизнь, за ничего не делая. Возможно, 104 это последний год вашего праздника зависимости в наше время всё может измениться! Победа будет наша Ура Ура Ура
+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
kaiekast

Venemeelsed tuleks kinni panna Sergei Snotko Роstimehes

Россия вперёд мы с вами!!! Пусть знают наших, и в СНГ тоже нацистов убрать нужно всех. Хватит нацикам столько лет всё прощать и издеваться над нами. Будет в Европе война, Всё вам вспомним, серый паспорт, Алёшу, дискриминацию русских и то, что вы снабжая оружием Украину, производите геноцид нашего народа.Уверен, все 500 000 русских человек, которые проживают в Эстонии, будут против Эстонцев, не обижайтесь, вы издивались над русскими столько лет, придет и наше время. В душе мы были будем и

останемся русскими. Мы щедрый добрый народ, за что и платим потом вот таким вот отношением к нам. За всё придется вам ответить и заплатить то, что, на воровали у
народа. И в Испании или Майями спрятаться

Майями спрятаться не получится, мы знаем всех вас поименно! Европа развалится, Эстония будет принадлежать Финляндии или потеряете территорию от Нарвы до Раквере. Скажите спасибо Реформистам и оккупантам из НАТО. Всю Эстонию развалили, одно название осталось. Всё по продавали, ничего своего не осталось. Ещё чего то, гордятся своей независимостью только где эта независимость? в долг живут что скажут то, и делают марионетки американские и последнее у народа забирают. Народ в гневе. Не только русские и ваш народ так же говорит. Себе зарплату каждый год депутаты + а народу Так не будет больше и президента должен народ выбирать и тем более не снабжать их зарплатой всю жизнь, за ничего не делая. Возможно, 104 это последний год вашего праздника зависимости в наше время всё может измениться! Победа будет наша Ура Ура Ура

Kas ta vahepeal pole isegi kinni olnud? Venemeelne ja Eesti-vastane tont.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Agathe

Ahaa, et Venemaad übritsevates riikides ei ole USA vägesid? Ma loomulikult ei pidanud silmas tavalist riigipiiri, ma eeldasin, et mitte keegi ka seda ei arva. 😀

Aga miks ei peaks Nato vägesid olema? Meiegi piiri taga on ju vene väed. Kui me nüüd maailma kaardi ette võtame, siis saame terve hunniku riike, mille piiri taga on teise riigi või riikide ühenduse väed. Sest lihtsalt tegemist on teise riigiga. Naljatad või lihtsalt haridust napib.

+24
0
Please wait...

Postitas:
egerta

Kuidas Putin aru ei saa, et tuleks hoopis läänega kokku hoida, sest tõeline oht kogu maailma jaoks on moslemite invasioon, millele tuleks üheskoos vastu seista.

+24
-1
Please wait...

Postitas:
Amatöör

Venemaal toimuvad sõjavastased miitingud, sõja vastu on välja astunud mitmed kuulsused (Galkin, Akunin, k.Sobtšak). Loodan et see saabki ka Putinile saatuslikuks – ta peab tulema toime nii sõja, kui Venemaal toimuvaga. Praegu info levib kiiresti, ei ole nii nagu II MS ajal – lasti keegi maha ja öeldi, et fašistid tegid või vastupidi. Internetis levivad inimeste endi tehtud videod, kuidas Peterburis rahvas on massiliselt tulnud Nevski prospektile sõja vastu meelt avaldama. Või siis foto Vene saatkonna juurest, kus mees hoiab käes vene  passi ja plakatit – mne stõdno (mul on häbi)!

Ukraina on Euroopa suurimaid riike, seda niisama alla ei neela.

+30
0
Please wait...

Postitas:
muna123

Ukrainast on meeletult kahju, aga inimesed kes te ütlete, et NATO peaks sekkuma. Kas te mõtlete ka tagajärgedele? Kas te usute, et Hiina vaataks seda pealt ja ei läheks Venemaale appi? Sellest tuleks kolmas maailmasõda, milles oleksid kannatanud kõik. Inimohvreid oleks kordades rohkem, enamus oleks hävitatud. Vägivald kasvatab vägivalda. Kahju, et siuke olukord on aga 3 maailmasõda ka ei soovi.

+15
-3
Please wait...

Postitas:
Tõutäkk

Venemaal toimuvad sõjavastased miitingud, sõja vastu on välja astunud mitmed kuulsused (Galkin, Akunin, k.Sobtšak). Loodan et see saabki ka Putinile saatuslikuks – ta peab tulema toime nii sõja, kui Venemaal toimuvaga. Praegu info levib kiiresti, ei ole nii nagu II MS ajal – lasti keegi maha ja öeldi, et fašistid tegid või vastu pidi. Internetis levivad inimeste endi tehtud videod, kuidas Peterburis rahvas on massiliselt tulnud Nevski prospektile sõja vastu meelt avaldama. Või siis foto Vene saatkonna juurest, kus mees hoiab käes vene passi ja plakatit – mne stõdno (mul on häbi)!

Ukraina on Euroopa suurimaid riike, seda niisama alla ei neela.

Seal rohkem venemeelseid kui meil ja upitades pukki marionettvalitsuse hakkavad ukrailased omavahel sõdima ja venkud võivad lihtsalt sõjaväebaasides istuda

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Tõutäkk

Ukrainast on meeletult kahju, aga inimesed kes te ütlete, et NATO peaks sekkuma. Kas te mõtlete ka tagajärgedele? Kas te usute, et Hiina vaataks seda pealt ja ei läheks Venemaale appi? Sellest tuleks kolmas maailmasõda, milles oleksid kannatanud kõik. Inimohvreid oleks kordades rohkem, enamus oleks hävitatud. Vägivald kasvatab vägivalda. Kahju, et siuke olukord on aga 3 maailmasõda ka ei soovi.

Kui ei hakka III maailmasõda Ukrainas, siis algab see Baltikumis. Mida varem panna agressorile piir, seda väiksemat kahju ta suudab teha.

+24
-4
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Aga miks ei peaks Nato vägesid olema? Meiegi piiri taga on ju vene väed. Kui me nüüd maailma kaardi ette võtame, siis saame terve hunniku riike, mille piiri taga on teise riigi või riikide ühenduse väed. Sest lihtsalt tegemist on teise riigiga. Naljatad või lihtsalt haridust napib.

Jap, sul on õigus. USA ei provotseeri venemaad.

0
-12
Please wait...

Postitas:
muna123

Kui ei hakka III maailmasõda Ukrainas, siis algab see Baltikumis. Mida varem panna agressorile piir, seda väiksemat kahju ta suudab teha.

Ja kahjud piirduvad NATO sekkumisega? Usute, et Venemaa pole arvestanud NATO sekkumisega? NATO sekkumine ei ole nii lihtne, et täna lähme ja teeme ära.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
km70

No mida jutt. Kui mu kodu lähedal elab riiukukk, kes tüli norib ja kaklusi otsib, ning mina seepeale igaks juhuks nukke või kivi taskus kannan, siis ma provotseerin??? Väga kiiksuga vaade. Putinile meeldib.

+30
0
Please wait...

Postitas:
kaiekast

No mida jutt. Kui mu kodu lähedal elab riiukukk, kes tüli norib ja kaklusi otsib, ning mina seepeale igaks juhuks nukke või kivi taskus kannan, siis ma provotseerin??? Väga kiiksuga vaade. Putinile meeldib.

Ma sain aru, Ukaina ja Venemaa kriisi taga ei ole angloameerika geopoliitikud. Venemaa lihtsalt tahab oma algset vürstiriiki taastada.

+5
-9
Please wait...

Postitas:
km70

Ma sain aru, Ukaina ja Venemaa kriisi taga ei ole angliameerika geopoliitikud. Venemaa lihtsalt tahab oma algset vürstiriiki taastada.

Kas sa oled troll? Provokaator? Või mida sa selle jabura jutuga üritad.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Ma sain aru, Ukaina ja Venemaa kriisi taga ei ole angliameerika geopoliitikud. Venemaa lihtsalt tahab oma algset vürstiriiki taastada.

Kas sa oled troll? Provokaator? Või mida sa selle jabura jutuga üritad.

Mille provokaator? Ma ei või arvata, et selle taga võib olla midagi muud, kasvõi nord stream 2? Kas sa arvad, et mulle meeldib see mis Ukrainas toimub ja et ma soosin venemaad? Lihtsalt infoks – ei! Minu isa on ukrainlane  ja ilmselgel olen ma vihane, aga ma ei arva, et see kõik on kujunenud selliseks ainult tänu venemaale.

+1
-18
Please wait...

Postitas:
km70

Ma ei või arvata, et selle taga võib olla midagi muud, kasvõi nord stream 2?

Võid ikka, kui arvatav on loogiline – aga jutt, nagu USA Venemaad sellega provotseeriks, et Vene piiride lähedal vägesid või relvastust hoiab, on jabur.

+18
-2
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Ma ei või arvata, et selle taga võib olla midagi muud, kasvõi nord stream 2?

Võid ikka, kui arvatav on loogiline – aga jutt, nagu USA Venemaad sellega provotseeriks, et Vene piiride lähedal vägesid või relvastust hoiab, on jabur.

Et see ei ole sellega seotud, et Ukraina tahtis Natoga ühineda, mis tähendab, et oleks järgmine riik, kus on USA sõdurid sees? See ei ole muidugi põhjus, miks Putin kettas on.

+1
-20
Please wait...

Postitas:
Ekrekas

“Venemaal toimuvad sõjavastased miitingud, sõja vastu on välja astunud mitmed kuulsused”

Teame teame, kuidas KaKa meil siin meeleavaldused laiali peksis ja koerad peale saatis ja eksperimentaalseid geeniravisüste peale surub. Et sul mingi lootus, et Putja on “demokraatlikum ” või. Täis koomik oled ju.

0
-37
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Maara

Leedu kuulutas välja hädaolukorra. Läti, Leedu ja Tšehhi vabariik lõpetasid Vene kodanikele viisade väljastamise. Eestil tuleb samuti kohe lõpetada Vene kodanikele viisade väljastamine. Mida Eesti veel ootab? Seni, kuni sõjakuritegudes kahtlustatav Vladimisr Putin ei ole jõudnud Haagi kohtu alla, seni tuleb igasugune viisade väljastamine Venemaa kodanikele lõpetada.

+34
-3
Please wait...

Postitas:
km70

Et see ei ole sellega seotud, et Ukraina tahtis Natoga ühineda, mis tähendab, et oleks järgmine riik, kus on USA sõdurid sees? See ei ole muidugi põhjus, miks Putin kettas on.

Muidugi on see sellega seotud, aga palun selgita, miks ei peaks ukrainlased tohtima valida, kellega ühinevad või miks sa siin kuskil USA rolli ja provokatsiooni näed? Et see ühinemine pole mitte ukrainlaste endi soov, vaid salakaval Uncle Sam on ukrainlastele selle mõtte maha müünud?

+22
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 338 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Venemaa alustas Ukraina ründamist.