Esileht Sünnitus ä/e Nõmmemees Marika ITK-s

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: ä/e Nõmmemees Marika ITK-s

Postitas:

Kas ta ongi selline natuke flegma, ei räägi väga palju, aga samas sõbralik. Kuidagi nagu omas mullis kusagil oleks, unustab vahepeal ära asju ja ajab segamini.

Soovitage kedagi asjalikku ITK-s, ma tahan Nõmmemehe välja vahetada. Ei ole minu inimene lihtsalt kahjuks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maris Kirss

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ei sobinud absoluutselt – võimalik, et sobib hästi kellelegi teisele. Mulle jäi mulje, et tal on selline vana kooli arusaam meditsiinisüsteemist, kus rase naine peaks olema passiivne ja ämmaemandat pimesi usaldav patsient. Soov saada rohkem teavet, et teha informeeritud otsuseid, häiris teda ilmselgelt – küsimustele tuli sageli vastus “aga miks teil seda teada vaja on?” Sünnitusplaan on tema arvates kapriiside leht jne.

Väga soovitan: Annika Hommik – intelligentne, lugupidav, rahulik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust imeline ämmaemand. Väga sõbralik. Mina olen juba teise rasedusega tema juures, ta tundis mu isegi ära kui uksest sisse astusin.

Mina olen saanud küll vastuse kõikidele oma küsimustele. See “flegma” olek on minu arust just hästi rahustav. Teine arst, kelle vastuvõtul raseduse lõpu poole käisin, riidles minuga, et ma ei tahtnud perekooli loengutes käia. Oma arst ütles, et jah, ka ise leiab kogu info.

Teiste inimeste arvamus on küll täiesti ükskõik, ise ju otsustad, kas keegi meeldib või ei

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus ä/e Nõmmemees Marika ITK-s