Esileht Väikelaps A-gripp

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: A-gripp

Postitas:

Kellel laps seda see aasta pôdenud, kuidas see algas ja kas oli ka nohu? Eile tuli teade, et rûhmas on A-gripp ja lastel sûmptomiks kôrge palavik/oksendamine. Ka minu laps oli eile aias kui samal páeva kaks last ka koju saadeti ja kaks oli eelmine páev juba kodus haigusnàhtudega, ôhtul lapsel ei olnud midagi viga kuid öösel oli vàga virisev ja hommikuks oli selge, et teda vaevab nohu. Nûûd päevaks tôusis ka palavik ja hakkas oksele. Ta on ka enne palaviku ja nohu párast esimesel päeval oksendanud ja olengi nûûd mure ees, et kas tuleks a-grippi siiski kahtlustada voi on tavaline nohu viirus, sest mees saabus môni páev tagasi koju ja ka enne seda juba jái haigeks, et laps loodetavasti sai isalt viiruse mitte aiast gripi 🙁 teistel lastel aias olid sûmptomiteks just kôrge palavik ja oksendamine. Perearst utles et kui palavik ûle 38,5 ei tôuse siis ilmaselt pole vaja tulla proovi tegema ja nohust palavik, hetkel ônneks vaid 38.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 17:24; 06.04 08:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan küll, et on gripp. aga kui palavik alandajatega alla läheb ja lapsel muidu midagi hullu pole, ei ole ju vaja muretseda. gripp kulgeb enamikul inimestest täiesti keskmiselt nõmeda viirushaigusena ja läheb lihtsalt üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel oli eelmisel aastal. Lapsel tekkis nohu, köha, oksendamine ja ka selline 38-38.5 palavik. Läksime järgmisel päeval perearsti juurde, kes diagnoosis bronhiidi. Kirjutas AB. Mina nõudsin gripitesti, kuna lapsel oli kokkupuude gripihaigega olnud. Arst leidis, et pole vaja. Aga nõudsin ikkagi, ütlesin, et me ei lähe siit enne ära. Tehtigi siis ja lapsel tuvastati A-gripp. Sai kohe samal päeval Tamiflu peale ja 24 tunni pärast olid kõik sümptomid kadunud. AB ei jõudnud isegi välja osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi, öö möödus kenasti ja ilmselt tal 38 palavik oli aga kuna ta ei kurtnud ja magas ma ei hakanud kraadimisega torkima, kui tal vàga hull on olla siis ta nii rahulik ei ole ja nutab palju. Köha ônneks ka veel ei ole, kraadin varsti siiski ûle aga vist ei ole vaja perearstile siiski minna. Vôib olla küll siiski isalt saadudu viirus mitte aia gripp, sest nina hakkas tal òösel nohisema juba päev peale isa koju tulekut ja nii algabki temal nohu üldiselt, et paar páeva nohiseb lihtsalt, isal ka töökaaslased samamoodi olid kôik haiged, ehk siis nakkav viirus siiski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 17:24; 06.04 08:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, minu 5a põdes läbi. Algus oligi vähese nohuga, mis jooksis sisse ja kõrge palavik kini 7 päeva kest-ga. 2 päeval laps köhis väga kõvasti ja oli neelupõletik. Haigus kulgus 3 nädalat. Muidu, oksendamine puudus ja teised pereliikmed sai seda ka põdeda. Liikvel on ka viirus, mis särnaneb grippiga. Erinevus põhineb selles, et kõrge palaviku pole ja haigus kestab lühiajaliselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps A-gripp

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.