Esileht Ajaviite- ja muud jutud A terminali läheduses apteeki

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: A terminali läheduses apteeki

Postitas:
Kägu

Tulen homme lapsega tallinnasse arsti juurde. Kuna aga linnas jalutamise aega pole pm üldse siis sooviks teada kas A term. läheduses on apteeki?
Liigun marsruudil A terminal-Ülemiste City.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Terminali kohta ei tea, aga Ülemiste Citys on vähemalt 2 apteeki. Tõenäoliselt ka seal meditsiinikeskuses, kuhu lapsega lähed.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

maps.google.ee näitab, et Sadama 11a on Apotheka (A-terminali aadress Sadama 25/2)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

maps.google.ee näitab, et Sadama 11a on Apotheka (A-terminali aadress Sadama 25/2)

kindlasti on apteek olemas Nautica keskuses (suurim kaubanduskeskus sadama piirkonnas, A ja D terminali vahel.
Ja minu meelest on apteek vist olemas ka D-terminali kõrval olevas majas, kus on päris mitu perearstikeskust ja polikliinikut. vähemalt olen kunagi seal fuajees mingeid silte nagu näinud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui su arstil ei ole just erapraksis kuskil omaette nurgas, vaid tuled mõnesse suuremasse haiglasse või polikliinikusse, siis on ilmselt seal kohe ka apteek olemas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui su arstil ei ole just erapraksis kuskil omaette nurgas, vaid tuled mõnesse suuremasse haiglasse või polikliinikusse, siis on ilmselt seal kohe ka apteek olemas.

Ülemiste Citys vaevalt suuremaid haiglaid on, kuid apteeke on seal läheduses küll.

0
0
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Sadamarketi majas kohe küljel eal ja näoga terminali poole on apteek olemas. Ülemiste Tervisemajas ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
annamaal

Sadamamarketis on nii Benu apteek, kui Apotheka.

Ülemiste keskuses on Südameapteek.

Ülemiste Tervisemajas on Benu apteek.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui lähed Ülemiste Citysse, siis Ülemiste keskuses on kaks südameapteeki ja tegelikult jääb üsna tee peale ka kaubanduskeskus T1, kus on Apotheka. Soovitaksin pigem sisse põigata T1te, sest Ülemiste keskuses on sellel, kes seal harva käib, väga raske orienteeruda, autoga sinna sõites on suur ring ja ka Ülemiste Cityst jala minnes on päris pikk maa kõndida. Aga kui sisened Ülemistesse tartu mnt poolse parkla juures olevast peauksest, siis pööra paremale ja kõnni, kuni apteeki näed.

T1 apteek asub esimesel korrusel, selveri toidupoe läheduses. Kui siseneda trammipeatuse poolsest uksest, siis see jääb vasakule poole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sadamamarketis on nii Benu apteek, kui Apotheka.

Nendest retseptiravimeid ei saa.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

oot-oot, mismõttes?
ilma selle tingimuseta ei saa apteegid tegevuslubagi.

ma saaksin aru, kui sa räägiksid, et mõnes apteegis ei valmistata retsepti põhjal kohapeal rohtusid (nt kõrvatilkade kokkusegamine vmt), aga tööstuslikult toodetud retseptirohtusid väljastavad küll kõik litsentsi omavad apteegid.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

#3217634:

oot-oot, mismõttes?
ilma selle tingimuseta ei saa apteegid tegevuslubagi.

ma saaksin aru, kui sa räägiksid, et mõnes apteegis ei valmistata retsepti põhjal kohapeal rohtusid (nt kõrvatilkade kokkusegamine vmt), aga tööstuslikult toodetud retseptirohtusid väljastavad küll kõik litsentsi omavad apteegid.

Selles mõttes, et neil ei ole kohapeal pidevas müügis retseptiravimeid. Kui sinna need tellida siis saab loomulikult, aga pidevalt kohapeal ei ole. Töötan kõrvalmajas juba aastaid ja küsisin miks nii, siis seletati, et ei tasu neid seal müügil hoida, kuna peamine ostjaskond on turistid ja need retseptiravimeid ei taha. Seega lähevad retseptiravimite müügiajad lihtsalt nö “hapuks”

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Raviminfo.ee näitab õnneks suht õigesti, mis apteegis mingi ravim olemas on. Kui on tõesti retseptiravim, tasub üle kontrollida ja selle järgi käik seada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh vastuste eest. Mul pole väga aega kuskile kaugemale põigata, sest aeg on väga piiratud. Liigun punktist A punkti B Bolt taksoga. Ei soovi retseptiravimeid, vaid ühtesid vitamiine. Nautica apteegis olen käinud aga see on D terminali juures. Ma ei tea kui palju aega taksoga sõit sinna võtab? Ma ei tea üldse kui kaugel A ja D term. teineteisest on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jalgsi umbes 15 min kui kiiresti minna. See vahepealne bassein pikendab teed, selle ümbert tuleb ringi minna. Kui vitamiinid siis võid sinna Sadamarketisse minna küll. See on A-terminalist umbes 150m ja lähed sellest majast mööda nagunii.

0
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud A terminali läheduses apteeki