Esileht Kodunurk Aasia retsept?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Aasia retsept?

Postitas:

Täna tuli hull aasia toidu isu peale ja pole küll mõnede maitseainetega katsetanud, aga otsustasin sellist retsepti proovida. Osaliselt olen selle ise tuuninud. Mis te arvate ja kas midagi võiks ära jätta, lisada?

1) Ajan õli kuumaks ja kristalliseerin sibula ja küüslaugu
2) Lisan värsket ingverit ja cayenne pipart (pulber)
3) Lisan kanatükikesed ja sinepiseemned.
4) Lisan hulgi sojakastet
5) Lasen valmida kuni kana on valmis
6) Lisan marineeritud paprika ja värsked shampinjonid ning vee. Lisaks puljongikuubik.
7) Serveerin riisi või spageti nuudlitega.

Ei ole kapitaalselt aasiapärane, aga kalleid nuudleid ja värskeid tsilli kaunasid ei raatsi hetkel osta.

Kodus on muidu veel karrit, purustatud tomateid, vürstikat felixi ketshupit, konservherneid ja maisi. Äkki mõni neist sobib ka sinna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige karri roa saab ikka ise karri kokku segades mitte seda karri nime all müüdavat pulbrit kasutades.
Ise ma praeks kuldseks ka shampinjonid enne kui need kastmesse lisaks. Sinepiseemned peaks ka kõigepealt praadima, kuniks praksuvad.
Aga eks sak atseta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kanatükikesi marineerin ma aasiapärase toidu tegemisel alati enne – vähemalt pool tundi kui kauem pole aega. tüüpiliselt on marinaadi koostisosad koriander (võib üsna julgelt panna), sidrunimahl ja õli. sojakastet lisan alles lõpus. tihti panen ka midagi magusat – siirupit, mett või lihtsalt suhkrut, sidruni hapusust ja sojakaste soolasust kompenseerima. sorts t¨illikastet on ka hea lisada.
enamasti ma teen liha eraldi ja juurikatest kasutan sügavkülma wokisegusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures väga hea tuli. Seened praadisingi eelnevalt, sest kintsude fileerimisega läks natuke aega. Sinepiseemned küll ei praksunud aga andsid ikkagi korralikult maitset. Väga ilus roog tuli. Punane marineeritud paprika andis hea kontrasti. Soovitan soojalt proovida. Sain poole tunniga valmis ka. Nii et kiire, väga aasiapärane ja üllatavalt maitsev 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Õige karri roa saab ikka ise karri kokku segades mitte seda karri nime all müüdavat pulbrit kasutades.
Ise ma praeks kuldseks ka shampinjonid enne kui need kastmesse lisaks. Sinepiseemned peaks ka kõigepealt praadima, kuniks praksuvad.
Aga eks sak atseta.[/tsitaat]

Tegelikult ei ole näiteks ‘East End’ karrisegudel häda mitte vähimatki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Aasia retsept?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.