Esileht Beebi ja mitmikud Aastaga on nii palju muutunud!

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Aastaga on nii palju muutunud!

Postitas:

Ei teagi miks ma nüüd siia kirjutan,aga mõni hetk tagasi meenus mulle aasta tagune periood,kui alles ootasin kaksikuid!Meenub ,et vingusin perekoolis kaua veel pean kannatama ei saa saapapaelugi kinni,minu parim spurt oli vanainimestega võidu kõndimine ja igatsus oma lapsi näha.Hirmud olid,et kas lapsed sünnivad ise ja kas kõik korras,oli meeletu igavus ja hirm tuleviku ees!Tänase seisuga ma ajan mööda elamist oma pisikesi taga ja on juba ununenud raskused mis alguses olid,kõrge bilirubiininäit ja lastehaiglas veedetud päevad!Nüüd on nii palju naeru ja hulgaliselt ka magamata öid aga vot igavust ma enam ei tunne ja aega endale on hirmus vähe!Aeg lendab nii kiiresti ja uskumatu kui õnnelik on inimene kellel on korraga mitu vahvat tegelast,kes üksteiselt mänguasju ära kisuvad ja naeravad teineteisele nii hingest,et ainult kaks välkuvat hammast paistavad!Edu ka kõigile kaksikute ootajatele ja teistele mitmikute vanematele:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kaksikud said mõned päevad tagasi aastasteks. Alles meenutasin ka ise, kuidas suure kõhuga ringi veeresin ja hädaldasin hangede vahel. 😀 Oleks ma teadnud, kui keeruline on kahe vudiva ja oma iseloomuga põnniga üksi hakkama saada, ei oleks kurtnud, vaid nautinud neid vaikseid hetki iseendale. Mitte ma ei tahtnud öelda, et praegu ei ole lõbus või ma ei armasta oma lapsi, vaid oleks raseduse aega teisiti suhtunud. Praegu naudin iga uut oskust ja nende iseseisvamaks muutumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina oma varsti kolmeaastaste laste juures mõtlen järjest enam, et lapsed võiksid sündides olla kuskil 2-aastased. Kui lahe on oma lastega juttu ajada, asju arutada ja kui ilusti mängivad nii vanad kaksikud juba koos. Mitte mingil juhul ei igatse ma enam taga laste titeiga, mis oma lõputu söödan-mähin-panen magama konveieriga oli lihtsalt ülimalt vaimunüristav. See tundub nii kauge aeg, mis hakkab meelest juba minema. Olen üliõnnelik oma lastega just siin ja praegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aeg läheb tõesti väga kiiresti – minu poisid kohe neljased. Kui lapsi veel polnud, ei saanud nagu arugi (sünnitasin 29a-selt). Esimene aasta oli meie jaoks nagu lill – no olid nö. kerged lapsed, magasid nagu mishkad algusest peale ja sületamisega neid ka ära ei rikkunud. Aga niipea, kui jalad alla said, oli elu kui peapeale keeratud – nii energilised on nad, nii palju jõutakse kahepeale igast jama korraldada, ainult jookse mööda elamist järel, hirmuhigi otsa ees, et mis siis nüüd kokku on keeratud ja ma võin kihla vedada, et need kaks kortsu kulmude vahel ongi mul tänu neile ”inglitele”! Kusjuures hiljuti arstil käies selgus, et mul vist mingi ”koopiamasin” sees – teine PAAR tegelasi on meie poole teel. Nuta või naera ehk siis 35-selt pean küll endale mingi noorenduskuuri kulmude vahele süstima. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀 nii tore oli viimast postitust lugeda.
Ma ootan peale kaksikuid hetkel meie kolmandat aga üksikut last. Käisime arsti juures esimeses UH-s ja mees on mul selline lõuapoolik et arst jäi vist tõsimeeli uskuma et ta on pettunud et meil seekord kolmikuid ei tule 😀

Aga teemasse ka. Tuletan vaikselt titendust meelde ja vähemalt oma laste puhul ma ka seda aega tagasi ei igatse. Jalad all ja jutud suus on asi hoopis muu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu preilid on kuuesed ja neist on nii palju röömu. kogu see mure ja stress ja väsimus on ununenud. nüüd öpivad lugema ja kirjutama. see on nii pönev. teevad üksteisele patse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Aastaga on nii palju muutunud!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.