Esileht Pereelu ja suhted Aastaid seisnud väike kaalulisa

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Aastaid seisnud väike kaalulisa

Postitas:

Kaaluteemad peab tervise alla panema, aga minu kaaluteema ei ole tegelikult terviseprobleem, sest kaal pole suur ja tervist ei ohusta. Kuid see on suurem kui 3 a tagasi ja see on lihtsalt natuke masendav. Olen alla 60 kg ja seda eluaeg olnud. Ideaalkaal on 54kg, aga nüüd juba 3 aastat kaalun 59kg. Olin harjunud kandma rõivaid nr 36, aga nüüd sobib nr 38. Igal pool on natukene lisa, väike lisapolster kaelast põlvedeni. Olen mitu aastat sellest lahti saada üritanud, aga tulemus on null. Miks? Teen sporti ja toitun tervislikult, peaaegu nälgimist proovisin ka vahepeal, aga mõõdud ei muutu. Ärge soovitage endale elu hankida, tean isegi, et on olemas hullemaid probleeme, ikkagi olen ma uudishimulik, miks ma ei saa oma ideaalkeha tagasi.
Infoks seda, et see figuurimuutus tuli koos rasedusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 16:12; 07.07 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks ei ole tervisega seotud. on ja väga on. tegemist siis psühhiaatrilise probleemiga, st kõik on kinni mõtlemises.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördu spetsialisti poole!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidin tervise alla panema, aga näen, et on kogemata pereellu läinud. Vastajatele nii palju kommentaariks, et muidugi on kõik mõtlemises kinni, see pole mulle uudis.
Aga olen siiani arvanud, et mõtlemist on raskem muuta kui kaalunumbrit ja teoreetiliselt peakski ju olema, minul millegipärast on kaalunumbrit sama raske muuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 16:12; 07.07 22:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Pereelu ja suhted Aastaid seisnud väike kaalulisa

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.