Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aastalõpu intervjuu “presidendiga”

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Aastalõpu intervjuu “presidendiga”

Postitas:
Kägu

Ootan põnevusega, mis pärleid sealt kuuleb.

+7
-57
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Same old shit as always, ma pakun.
Vaevalt et nad isegi kambakesi suudavad midagi uut välja mõelda.
Keegi homodest pestakse taas puhtaks, pannakse ilusasti riidesse, küsimused paberil ette ja nii ta läheb…

+10
-44
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei kuule sa sealt mingeid pärle, tavaline püüdliku koolitüdruku jutt.

+13
-36
Please wait...

Postitas:
Kägu

minu arvates on meie president erakordselt tark ja arukas naine ja tema kõned on alati väga sügavmõttelised ja paljuütlevad.

Sinuga võrreldes tõesti vblla on tark naine.
(Sa pole isegi suure algustähe kasutamist ära õppinud, sulle võib nii tunduda küll.)

+12
-57
Please wait...
Postitas:
Kägu

Masendav seltskond siin… Meil on väga tugev ja Eestist hooliv president. Ainus etteheide on veider viis, kuidas ta sellesse ametisse sai, kuid õnneks olid niiditõmbajad piisavalt targad õige valiku tegemiseks.

Imestan, kuidas praeguseks umbes 15%-se toetajaskonnaga seltskond dikteerib meedia kõneainet ja poliitikas toimuvat.

+53
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Masendav seltskond siin… Meil on väga tugev ja Eestist hooliv president. Ainus etteheide on veider viis, kuidas ta sellesse ametisse sai, kuid õnneks olid niiditõmbajad piisavalt targad õige valiku tegemiseks.

Imestan, kuidas praeguseks umbes 15%-se toetajaskonnaga seltskond dikteerib meedua kõneainet ja poliitikas toimuvat.

Eestist hooliv? Lastest hooliv?

Nali eks?

+18
-45
Please wait...

Postitas:
Kägu

mestan, kuidas praeguseks umbes 15%-se toetajaskonnaga seltskond dikteerib meedua kõneainet ja poliitikas toimuvat.

Ole nüüd, Kaljulaiul on ikka suurem lollide armee, kes teda toetavad.

Või, kui sa oma naiivsuses pead hoopis Ekret silmas, siis nemad ei “dikteeri sul meedias küll mitte halligi”.
Oli vaid ÜKS teadaolev juhus, kus Helme nimetas teda mingis intekas “kadrioru prouaks” aga see oli alles PÄRAST seda, kui Kaljulaid on avalikult kuulutanud, et vihkab Eestis vähemalt sadat tuhandet inimest nende vaadete pärast.

+13
-40
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks teemaalgatuses on president jutumärkides?

Mulle isiklikult see (ja ka eelmine ja ega ka mitte üle-eelmine) president meele järgi pole, aga ometi on ta seaduslikult presidendiks valitud (nende poolt, kel oli seaduse järgi õigus valida).

Rumal ta pole, ka eelmine polnud, aga eestlusest ei pea kumbki kuigi palju ja sellest on kahju. Mis sealt intervjuust ikka tulla võib? Vast ei ütle rohkem, et vihkab neid ja noid, vaid ajab kena poliitkorrektset juttu, sekka oma nägemust eri teemadest.

+21
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

minu arvates on meie president erakordselt tark ja arukas naine ja tema kõned on alati väga sügavmõttelised ja paljuütlevad. aga jah, kas tasub pärleid ikka sigade ette loopida…

Nii see on, selliste teemade algatajad ise ei ole elus kordagi lugenud EV Põhiseadust ja siis hakkavad väitma, et nemad ei ole  seda presidenti valinud jne.

Ilmeselgelt ei ole neil ka 5% sellisest töökogemust, haridusest, teadmistest kui presidendil.  Seda, kuidas Iru elektrijaama tõi välja probleemide pesast, on uskumatu, tegi endale teema selgeks ja lahendas asja ära.  Ilmselgelt käiks selline asi meile kõigile üle jõu, vaieldamatult üks targemaid presidente.

Loomulikult ei pruugi ta kõigile meeldida, ükski president ei ole meeldinud sh. Lennar Meri, aga ei ole tark ja ei hooli eestlastest – on väga rumal väide.

Kui ise ei ole elus midagi saavutanud – siis on väga rumal hakata tänitama tarkade ja edukate kallal.

+37
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingi krooniline presidendivihkaja käib ringi, kes ometi ei saa ignoreerida seda, et presidendi pilt on Õnne 13-s või et aasta lõpus toimub intervjuu. Aga ometi läheb nii palju korda, et teemasid teha…

+30
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

minu arvates on meie president erakordselt tark ja arukas naine ja tema kõned on alati väga sügavmõttelised ja paljuütlevad.

(Sa pole isegi suure algustähe kasutamist ära õppinud, sulle võib nii tunduda küll.)

Aga mida on sinul ette näidata, et niimoodi siin klähvid? Kui sa natuke süvened meie presidendi cv-sse, siis sa pead ka tõdema, et ta lihtsalt PEAB olema tark, isegi kui ta sulle isiklikult ei meeldi. Kas sa arvad, et ta enne presidendiks samaist töötas kuskil partei nõunikuna? Tasub natuke tutvuda tema karjääriga, siis saad aru, et meie presidenti kuidagi rumalaks olemises süüdistada on natuke….rumal

+41
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen viimase paari aastaga jõudnud nii kaugele, et kui ma varem oleksin öelnud, et mulle pole ükski Eesti president eriti meeldinud, siis täna olen tulisel seisukohal, et kuni nad päriselt Helmet või Põlluaasa presidendiks ei pane, on kõik hästi.

+29
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tarkus lolli ei riku. Vanasti öeldi seda hariduse kohta, aga nüüd, kus haridus on tarkusega võrdsustatud ja igal lollil haridus, tuleb vanasõnagi kohendada.

+2
-21
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aastalõpuintervjuu kirjutatakse kokku, pole hullu, kõik ei õppinud koolis viitele. Samas ilmselt elus edasijõudmatus tekitabki seda frustratsiooni, mille pinnalt selliseid teemasid vorpida.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen viimase paari aastaga jõudnud nii kaugele, et kui ma varem oleksin öelnud, et mulle pole ükski Eesti president eriti meeldinud, siis täna olen tulisel seisukohal, et kuni nad päriselt Helmet või Põlluaasa presidendiks ei pane, on kõik hästi.

Teemat avades mõtlesingi, et ‘president’ all peetakse Helmekest silmas. Et huvitav, millega ta veel enne aastalõppu hakkama saab. Ootan samuti huviga.

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eestis pole presidenti vaja.

+5
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eestis pole presidenti vaja.

et aitab ju putinist küll?

+14
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

et aitab ju putinist küll?

Ennast Putinile külla pressija on parem või? See naine hoolib ainult enda karjäärist. Eks eriti vinge vihakõne saame jälle.

+7
-23
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ise ei ole elus midagi saavutanud – siis on väga rumal hakata tänitama tarkade ja edukate kallal.

Jah, ka siin üks sõnavõtja on lihtne oss, kes on pekki keeranud nii oma pere- kui tööelu. Passib Tinderis ja Perekoolis, see on ainuke saavutus elus. Pool aega on purjus, siis sõimab siin paar kägu läbi, jälle päev korras. Ja selline peab ikka vajalikuks presidenti maha teha, kelle kõrval on ta ise ju mitte keegi. Päris masendav.

+21
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, ka siin üks sõnavõtja on lihtne oss, kes on pekki keeranud nii oma pere- kui tööelu.

Kommentaar eemaldatud.

2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

+1
-16
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Nojah, jälle täis.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nojah, jälle täis.

Kommentaar eemaldatud.

2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

+1
-10
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nojah, jälle täis.

Kommentaar eemaldatud

Tal õigus ju. Su närvikava on nii korrast ära. Muudad-kustutad pidevalt oma poste ja sõimad teisi kasutajaid. Mh oled sa ise siin virisenud, kuidas naised sind ei taha. No mõni ime ka, miks.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Muudad-kustutad pidevalt oma poste ja sõimad teisi kasutajaid. Mh oled sa ise siin virisenud, kuidas naised sind ei taha.

Lausvale. (mida sa saaks tsitaatide ja IP aadresside nägemisega vaid tõestada. Ehk siis sa ei saagi). Ja kui sulle perekool ei meeldi, võid ju alati kuhugi mujale kolida.
Aga ma ei viitsi rohkem, mine parem magama.

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vähemalt pole nii piinlik kuulata, kui eelmist kahte…

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma jätkuvalt ei suuda ära imestada ajupuudeliste rohkust siin keskkonnas. Teil päriselt ka on pere ja lapsed või???

Palun ärge tootke rohkem endasuguseid, sest teiesugusteta on maailm palju ilusam paik.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mh oled sa ise siin virisenud, kuidas naised sind ei taha.

Leidsin isegi üles selle teema, kus “naised mind sinusuguse lolli arvates ei taha”, see on ilmselt see: link ja panin sulle oma postitusse (19.12.2020 15:20) ka personaalse tervituse.

Ehk leiad selle iseseisvalt üles või vajad veel abi?

Aga üldsiselt see see sinu väide taaskord tõestab, et te kukute oma “kägu on kägu” otste kokkuajamisega siin ikka täielikult puusse. MIKS te lolli järjekindlusega taas ja taas seda küll teete ja ämbreid kolistate?
(“te” mitmuses, sest teine on see siin teemas 21.12.2020 15:06 aktiivtola)

0
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Leidsin isegi üles selle teema, kus “naised mind sinusuguse lolli arvates ei taha”, see on ilmselt see: link ja panin sulle oma postitusse (19.12.2020 15:20) ka personaalse tervituse. Ehk leiad selle iseseisvalt üles või vajad veel abi? Aga üldsiselt see see sinu väide taaskord tõestab, et te kukute oma “kägu on kägu” otste kokkuajamisega siin ikka täielikult puusse. MIKS te lolli järjekindlusega taas ja taas seda küll teete ja ämbreid kolistate? (“te” mitmuses, sest teine on see siin teemas 21.12.2020 15:06 aktiivtola)

Mina ei mõtle seda teemat, aga äratuntav oled igas teemas. Sest teisi selliseid siin ei ole.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

igal juhul targemaid, kui EKRE auesimehe poolt!

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

igal juhul targemaid, kui EKRE auesimehe poolt!

Mikkpärnitsate arvates kindlasti.

+2
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aastalõpu intervjuu “presidendiga”