Esileht Ajaviite- ja muud jutud aastalõpusaated teles

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: aastalõpusaated teles

Postitas:
Kägu

Mida arvasite 31.dets telesaadetest? Ma olen hämmingus või ei oska ma otsida-leida. Ma olen ikka iga aasta kasvõi pisteliselt telesaateid jälginud. Kui pole olnud võimalik otse vaadata, siis olen vaadanud aasta algul kordusi või nüüd paar viimast aastat pannud lindistama ja vaadanud 1.jaanuaril.
31.dets olime suurema seltskonnaga ja selles ruumis telekat polnudki, ei tundnud puudust ka. Panin enne kodus saateid salvestama ja plaanisin 1.jaanuaril vaadata. Et teen sellise mõnusa rahuliku päeva, vedelen diivanil ja vahin telekat. Kahjuks see ammendus kiiresti. Vaatasin ära Ärapanija ja Edekabeli, ja oligi nagu kõik. Mul on küll ka salvestatud ETV otselülitused Vabaduse platsilt, aga tundsin, et siiski ei viitsi neid järele vaadata. Nende võlu ilmselt oli otsevaatamises. Kas need kaks saadet olidki kõik? Kommertskanalite lavastatud salvestisi ei viitsi vaadata. Ilmselt ma jätan nüüd ilge peenutseja mulje, aga kui saatejuht on süldipidude kuninganna, siis see ütleb saate taseme kohta juba kõik ära.
Kas ma eksin või polnudki peale Ärapanija ja Edekabeli muud head vaadata? Täna vaatasin siis hädaga ka Helisevat muusikat 🙂
Parim oli Peeter Oja džinnilaul. Kümme korda etem karskuspropaganda, kui ükski sotside pr-firma raske raha eest välja suudab mõelda. Mitte tüütu näägutamine, vaid mõnus eneseirooniline huumor.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle teema kohta juba on mõned postitused, vaata vastuseid nende alt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

alles vaatan mida siis näidati.
minu arvates ei peaks presidendi kõne õhtu olema. adekvaatseid kuulajaid on vähe

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahju, et sel aastal Kinoteatrit kuskil ei olnud, nemad oskasid küll nalja teha.
Avandi ja Sepp vist ka kuskil ei osalenud?
Eks see teleprogramm ole tegijate nägu. Kui põhi”koomikuks” on ikka ainult Normann, kes, oleme ausad, vaid transasid teha oskab, ega siis sealt suurt midagi oodata pole ka.

Vaatasin siis seda Niinemetsa showd ka järgi. Ootasin temast paremat, aasta koomik ja mis tiitleid talle siin vahepeal jagati. No paar üksikut kohta ehk olid naljakad.
Pettusin päris korralikult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
amatöör

parim oligi Oja ja Juur, eriti meeldis selle Sultsi osas tehtud sketš. Samuti Normann ja ahistamislugu . Aga ma nagu ei panustanudki, et päev läbi peab telekast midagi vaadata olema. 31 dets olime peol, siis 1 jaanuar lugesin hoopis ja tukkusin terve päeva.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ETV-s oli aastavahetusel kell 00:25 “Nuta või naera”, kus Sepp ja Avandi tegid lahedaid paroodiaid, sealt sai paraja laksu head huumorit kätte 😉

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ETV-s oli aastavahetusel kell 00:25 “Nuta või naera”, kus Sepp ja Avandi tegid lahedaid paroodiaid, sealt sai paraja laksu head huumorit kätte 😉

Need olid varasemate aastate Tujurikkujatest, minu arust.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need olid ju vanad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahju, et sel aastal Kinoteatrit kuskil ei olnud, nemad oskasid küll nalja teha.
Avandi ja Sepp vist ka kuskil ei osalenud?
Eks see teleprogramm ole tegijate nägu. Kui põhi”koomikuks” on ikka ainult Normann, kes, oleme ausad, vaid transasid teha oskab, ega siis sealt suurt midagi oodata pole ka.

Vaatasin siis seda Niinemetsa showd ka järgi. Ootasin temast paremat, aasta koomik ja mis tiitleid talle siin vahepeal jagati. No paar üksikut kohta ehk olid naljakad.
Pettusin päris korralikult.

Niinemets oli suur pettumus. Jah, paar naljakat kohta oli tõesti, aga peamiselt oli üks kohutav pudikeelne puterdamine. Ei suuda kõnedefektiga näitlejat nautida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen ka üldiselt selline “peenutseja”, kes telekat eriti ei vaata ja veel vähem mingeid pingutatud naljasaateid. Aga seekord mulle TV3 süldikuninganna ja selle Kalle veetav estraadipidu täitsa meeldis. Meenutas kuidagi ENSV sarja. Kaido Kurk oli tore, muusika oli ka täitsa tore. Kuna ma olen suht vene muusika austaja, siis proua Süldi kaverid tuntud vene lugudest ka meeldisid. Vahepeal plõksisin ka Kanal2 peale ja sattusin kogu aeg nende nn andekate laste lälisemise ja intervjuukatsete peale. Ma ei tahagi teada, kas Kanal2 üritaski nende najal kogu show välja vedada või lihtsalt mina klõpsisin valel hetkel pidevalt sinna kanalile, igal juhul oli see nii megapiinlik, et ei tahtnud enam seda sekunditki edasi vaadata. ETVd kahjuks ei jõudnud vaadata, ei viitsi ka järele vaadata, las olla.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen ka üldiselt selline “peenutseja”, kes telekat eriti ei vaata ja veel vähem mingeid pingutatud naljasaateid. Aga seekord mulle TV3 süldikuninganna ja selle Kalle veetav estraadipidu täitsa meeldis. Meenutas kuidagi ENSV sarja. Kaido Kurk oli tore, muusika oli ka täitsa tore. Kuna ma olen suht vene muusika austaja, siis proua Süldi kaverid tuntud vene lugudest ka meeldisid. Vahepeal plõksisin ka Kanal2 peale ja sattusin kogu aeg nende nn andekate laste lälisemise ja intervjuukatsete peale. Ma ei tahagi teada, kas Kanal2 üritaski nende najal kogu show välja vedada või lihtsalt mina klõpsisin valel hetkel pidevalt sinna kanalile, igal juhul oli see nii megapiinlik, et ei tahtnud enam seda sekunditki edasi vaadata. ETVd kahjuks ei jõudnud vaadata, ei viitsi ka järele vaadata, las olla.

Ahhjaa..veel üks huvitav asi, õhtul hiljem või siis õigemini öösel vaatasin Tallinna TV reklaamiklubi stiilis aastalõpusaadet ja see ka peaaegu, et täitsa meeldis, oleks neil ainult telepildi ja heli kvaliteet natukenegi parem. Mul oli tänavu selgelt mingi nõukaaja nostalgia peal paistab, terve pühadeaeg meenutasin oma vanemaid ja meie pere jõule ning aastavahetusi ja olin nii mälestuses omadega 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ka otse suurt midagi ei vaadanud ja tõesõna – polnudki midagi vaadata. See on muidugi iga-aastane ving, et telekas midagi head ei olnud, aga ainsad vaadata kannatatanud asjad olidki “Ärapanija” ja Norman, kuigi mulle hakkas kangesti vastu, et Varro Vooglaidu mõlemas kanalis nii innukalt vaenati. Ei ole EKRE valija, aga see põhjalikkus, millega teda naeruvääristati, oli ikka liiast. Selline konkreetne inimese mõnitamine tema uskumuste ja väärtushinnangute pärast ei ole eetiline. See, et “Ärapanija” inimestele vägagi korda läinud Võrno-skandaali ei puudutanud, on muidugi teada põhjusega, aga miks Norman seda teemat ei puudutanud, vaid tegi väga lameda ja igava sketsi Vooglaiust? Miski tellimus või? “Ärapanija” Vooglaiu-laul oli vähemalt naljakas.

Neid ETV Vabaduse väljaku kuudist tehtud asju nägin otse ja proovisin täna ka üle vaadata – no ei pakkunud siis huvi ja nüüd tagantjärele veel vähem. “Eesti mäng” oli täpselt selline asi, et kui midagi teha ei ole, siis istud ja vaatad, aga kui on midagi valida, siis ei vaata. Niinemetsa natukene vaatasin, aga tüdinesin ära. Mõne korra võttis ta muigama ka, aga naerda küll ei olnud miskit.

0
0
Please wait...

Postitas:
nyah nyah

Tjah, tekkis minulgi tunne, et kaua võib yht vaest Vooglaidu pexta. & ma ometigi olen veendunud liberast, tolerast, kultuurimarxist & mis iganes. Lihtsalt et avatud, vägivallavabadusele pyydlevas yhiskonnas ei tohix räigelt ilkuda ka tagurlaste yle. Kuigi eekaaerree laul oli andekas tõesti.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ole küll EKRE valija, aga need EKRE mõnitamised olid nõmedad. Ilmselt täideti tellimustöid.

0
0
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud aastalõpusaated teles

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.