Esileht Väikelaps aastane sööb veel öösel. ebanormaalne??

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: aastane sööb veel öösel. ebanormaalne??

Postitas:

mul siin kõik ohohhitavad, et mu aastane laps sööb veel öösiti. kusjuures vahepeale on nii, et esimene söömine on alles kell 7, aga enamasti tahab rinda kl 5. ja ongi kõik. järgmine RP on õhtul enne magama minekut. Kas see on siis ebanormaalne? et aastanae ei peaks enam öösel sööma? kas ma peaksin võõrutama hakkama? olen proovinud lutiga rahustaga, aga aeg lihtsalt venib tunnikese ja siis tahab rinda ja kõik. endal oleks ka muidugi mugav magada öö otsa, aga tahaksin veel natukene RP anda, kuna laps natukene allergiline ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 17:11; 29.02 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lõpetasid mõlemad lapsed öise söömise ära 8-kuuselt. Uneaeg oli kl 20.30-6.00.

Arsti jutu järgi 8-kuuse lapse magu on nii välja arenenud, et öist söötmist enam tegelikult ei vaja. Teie puhul on asi puhtalt harjumuses. Kui ise tunned et jaksad igal öösel üles tõusta ja last toita, siis palun. Aga kui lihtsalt enam ei jaksa ja magamatus on täiesti ära kurnanud, siis harjuta see komme lapsel ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on üle aasta ja ka saab samamoodi varahommikul 5 ajal rinda. Ilmselt ta ise ei vaja seda aga rinna andmine pikendab uneaega vähemalt tunni võrra (muiud ärkaks ta 6 ajal üles). Enamasti magab 19-7. Annan ka seetõttu, et kavatsen veel paar kuud rinnaga toitmist jätkata ja arvan, et ainuüksi õhtusest rp andmisest ei piisa.
Minu tuttavad lastega emad on kõik väga toetavad ses suhtes:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poeg lõpetas öise söömise 1a4k, siis kui tissitamine lõpetasime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei peaks jah öösel sööma, aga söövad ikka mõned 🙂 Enda tütar lõpetas (loe mina lõpetasin) öise söömise ära u 1.a.2.k vanuselt. Ja te ei söönud mitte 1x, vaid ikka mitmeid kordi. Magas kaisus ja selletõttu ei pidanud ma ka arvet. Kõigepealt jätsin öise söömise ära ja siis kohe ka päevase.Läks väga kergelt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 20:24; 01.03 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ei peaks jah öösel sööma, aga söövad ikka mõned 🙂 Enda tütar lõpetas (loe mina lõpetasin) öise söömise ära u 1.a.2.k vanuselt. Ja te ei söönud mitte 1x, vaid ikka mitmeid kordi. Magas kaisus ja selletõttu ei pidanud ma ka arvet. Kõigepealt jätsin öise söömise ära ja siis kohe ka päevase.Läks väga kergelt.[/tsitaat]

mul jällegi ei söö päeval, ei taha. ei olnud vajalik võõrutadagi, lihtsalt ei hoolinud. aga see kella 5-ne on keeruline natukene. tahaks vb seda ära jätta, et jääks ainult õhtune. aga kuidas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 17:11; 29.02 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 1a2k tüdruk sööb ka öösel umbes kella 2 ja 5 paiku, siis hommikul 8 ajal. On RPA peal. Kuna päevastest piimadest olen alles nüüd lahti saanud lasen tal veel öösiti süüa. Ei hakka teda kiusama olen aru saanud, et tal tuleb kõik omal ajal aga tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps saab ka märtsi lõpus aastaseks ja praegu toidan teda tavaliselt kaks korda öösel RPAga :O Kella 3 ja poole 7 ajal umbes. Oleks väga huvitatud selle ära lõpetamisest. Kuidas seda teha? Kuna tahaks ka ise magada, siis ei viitsi pool ööd kuulata seda jauramist kui piima ei anna. Siiani on mul lihtsam olnud ruttu piim ära anda ja saab rahus edasi magada. Andke nõu 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele: 😀

Aga kuidas lõpetada? Ise tegin lihtsalt järsu lõpu. Tundsin,et ei jaksa enam. Ja ühel õhtul ,kui tüdruk juba magas, tuli tunne,et nüüd või mitte kunagi. Mulle oli soovitatud,et võib rinnad kinni teipida. Et kui laps hakkab ikka nõudma,siis ta ei saa nibu suhu.
Kui laps ärkas,siis lihtsalt kussutasin süles.Ei iadanud. Laulsin. Silitasin selga. Miski ei aidanud. Kui ta enda kõhu peale võtsin,siis rahunes. Oligi siis mul kõhu peal,nagu neei ja silitasin selga ja nii ta uinus. Ja iga kord selle esimese öö jooksul,kui ärkas , toimisin nii. Teine öö magas juba hommikuni.
Meil lutti ta polnud ka kunagi võtnud.Ja see,kui nt issi proovis teda lohutada, tegi asja hullemaks.
Kõige tähtsam asja juures ongi,et sa ise oleksid valmis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 20:24; 01.03 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas hommikul kella 5st söömist saab päriselt öiseks nimetada. Minu meelest on see juba hommikusöök. Küll väga varajane, aga siiski hommikusöök.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka nimetaks seda kella 5st pigem hommikusöögiks. Minu laps 1a4k ning ärkab ka kell 6 ning saab rinda. Peale seda magab edasi ilusti kaheksani. Kell 6 hommikul pole mul mingit tahtmist joosta kööki talle putru keetma ning teda lõbustada, seega ei ole plaanis seda niipeagi ära harjutada. Mina saan siis rahulikult 6.30 tõusta, endale teed teha, lehti lugeda ning siis tasapisi asjatama hakata.
Ja see, et mõned oigavad – mõtle nii, et see on nende probleem. Niikaua kui sul endal ja lapsel sellest probleemi ei ole, siis tee nii nagu heaks arvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps aastane sööb veel öösel. ebanormaalne??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.