Esileht Pereelu ja suhted Aastapäev

Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Teema: Aastapäev

Tere

Mure järgmine – mehega tuleb varsti aastapäev. Mitu korda olen öelnud talle, et ei soovi kingitus ega midagi, päriselt. Juhuslikult avastasin, et ta oli teinud tellimuse sekspoest (mehed ei oska vist peita asju). Ma olen alati olnud pigem konservatiivne ja ei soovi kindlasti selliseid kingitusi. Nüüd, kui ma selle avastanud olen, ma isegi ei tea, kas peaksin talle ütlema seda. Ma tean, et kui selle kingi saan, siis ma ei suuda rõõmsat nägu teha. Pigem olen kurb ja pettunud. Oleksin soovinud midagi romantilist (kas või telliks toitu kuskilt ja vaataks mõnda head filmi).

Mida teha? Ma olen väga kurb, et sellise kingituse valis ja ei oska nüüd midagi ette võtta. Kas peaksin rääkima temaga? Siis ta ju solvuks. Või ootan kingituse ära ja teesklen õnne. Nii kurb on olla, sest tõesti ei ole see kingitus see, mida ma ootaksin aastapäevaks.

Ootad siis või ei oota kingitust – mõtle juba välja!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuulge. Suur osa seksmänguasju on just naiste rahulduse jaoks mõeldud. Ja miks? Sest 75% naisi ei ole lihtsalt võimelised tavalise vahekorra ajal lõpuni jõudma. On vaja lisastimulatsiooni kliitorile ja selleks mänguasjad olemas ongi. Ma absoluutselt ei mõista seda hirmu mänguasjade osas – need on ju meie kui naiste heaoluks mõeldud.

Aga kui palju on neid, kellele lisastimulatsioon on ebamugav, ärritav, valus, alandav?

Miks jäetakse mulje, et naised tahavad, vajavad? Et sekslelude ostmine ja kasutamine on tavaline, et ilma ei saagi?

Maaja jt sellised ajakirjad tuli ajakirjaletis varjata, aga nüüd varsti igas ajalehes-ajakirjas sekspoe reklaam kõigile vaatamiseks.

Valus ja alandav…viitabki, et probleem asub peas.

Ei jätagi muljet, et kõik naised tahavad, vajavad rahuldavat seksuaalelu. Sina ilmselt ei vaja. Kahjuks tänapäeval on ikka neid kompleksides enda seksuaalsuse alla surunud naisi päris palju, kes arvavad ikka veel, et seksuaalsus on häbiasi ja naisel on häbiasi naudingut saada. Ja seks on midagi “ebamugavat, valusat, ärritavat ja alandavat”, mida tehakse ainult mehe jaoks.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 11:20; 11.08 22:18; 13.08 14:39; 13.08 22:42; 16.08 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuulge. Suur osa seksmänguasju on just naiste rahulduse jaoks mõeldud. Ja miks? Sest 75% naisi ei ole lihtsalt võimelised tavalise vahekorra ajal lõpuni jõudma. On vaja lisastimulatsiooni kliitorile ja selleks mänguasjad olemas ongi. Ma absoluutselt ei mõista seda hirmu mänguasjade osas – need on ju meie kui naiste heaoluks mõeldud.

Aga kui palju on neid, kellele lisastimulatsioon on ebamugav, ärritav, valus, alandav?
Miks jäetakse mulje, et naised tahavad, vajavad? Et sekslelude ostmine ja kasutamine on tavaline, et ilma ei saagi?

Valus ja alandav…viitabki, et probleem asub peas.
Kahjuks tänapäeval on ikka neid kompleksides enda seksuaalsuse alla surunud naisi päris palju, kes arvavad ikka veel, et seksuaalsus on häbiasi ja naisel on häbiasi naudingut saada. Ja seks on midagi “ebamugavat, valusat, ärritavat ja alandavat”, mida tehakse ainult mehe jaoks.

Ma ei räägi neist naistest. Räägin neist, kes naudivad/on nautinud seksi, kuni see lähtus oma tahtest, mitte ajakirjanduse ja seksreklaami soovitustest. Kui ajakiri pidevalt väidab, et see või teine võte viib naise ekstaasi, siis püüabki mees seda teha.

Naised on erinevad, nende erogeensed tsoonid on erinevad, nende valulävi on erinev. See probleem ei asu naiste peas, vaid on reaalne.

 

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 18:56; 15.08 00:10; 15.08 09:47; 15.08 21:26; 16.08 08:49; 16.08 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised on erinevad, nende erogeensed tsoonid on erinevad, nende valulävi on erinev. See probleem ei asu naiste peas, vaid on reaalne.

Sa kasutasid siiski ka väljendit alandav. See ei ole seotud valulävega, vaid tuleb tõesti peast.
Ma ei arva, et keegi peaks kasutama mänguasju, kui huvi/tahtmist pole. Aga paljud teevad seda, miks see alandav peaks olema?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.08 23:43; 13.08 16:08; 15.08 08:31; 15.08 10:28; 15.08 22:02; 16.08 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised on erinevad, nende erogeensed tsoonid on erinevad, nende valulävi on erinev. See probleem ei asu naiste peas, vaid on reaalne.

Sa kasutasid siiski ka väljendit alandav. See ei ole seotud valulävega, vaid tuleb tõesti peast.
Ma ei arva, et keegi peaks kasutama mänguasju, kui huvi/tahtmist pole. Aga paljud teevad seda, miks see alandav peaks olema?

Kui naine armastab meest, siis püüab ta teha ka seda, mis mehele meeldib.  Rõhutatakse sageli siin foorumiski, et kui mehe soove ei täida, siis leiab ta teise. Kui see, mida mees soovib,  on aga midagi sellist, mis naisele ei meeldi, siis muutubki lõpuks olukord naise jaoks alandavaks.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 18:56; 15.08 00:10; 15.08 09:47; 15.08 21:26; 16.08 08:49; 16.08 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine armastab meest, siis püüab ta teha ka seda, mis mehele meeldib.  Rõhutatakse sageli siin foorumiski, et kui mehe soove ei täida, siis leiab ta teise. Kui see, mida mees soovib,  on aga midagi sellist, mis naisele ei meeldi, siis muutubki lõpuks olukord naise jaoks alandavaks.

Okei, ma arvan, et need on pigem harvad juhtumid vast tõelises armastavas suhtes.
Või millest täpsemalt sa räägid “selle” all, misa “mees soovib”? Siin teemas arutleti ju naist stimuleerivate vidinate üle ja kui naisele need ei meeldi, siis nii ongi.
Asi on siiski peas. Keda huvitab, mida “ajakirjad kirjutavad”? Cosmo ei ilmu Eestis juba üle 10 aasta vist?
Ja vaevalt mehed sealt oma “nippe” saavad. Ära käi neid artikleid lugemas ja alaväärsust tundmas, tee oma mehega seda, mis sulle mõnus on ja kõik korras ju!

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.08 23:43; 13.08 16:08; 15.08 08:31; 15.08 10:28; 15.08 22:02; 16.08 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin teemas arutleti ju naist stimuleerivate vidinate üle ja kui naisele need ei meeldi, siis nii ongi.

Aga kui mehele meeldivad?

Cosmo ei ilmu Eestis juba üle 10 aasta vist?

Cosmo asemel ilmuvad reklaamid ja tekstid nö tavalistes ajalehtedes-ajakirjades. Viimati jäid Eesti Päevalehes ja Õhtulehes silma suured reklaamid.

Ära käi neid artikleid lugemas ja alaväärsust tundmas,

Kust sa selle võtsid, et lugemine  tekitab alaväärsust? Ei käigi lugemas, aga kui internetis satub ette pealkiri ja teksti algus  “Viis nippi, mida iga mees peaks kasutama”, paneb ohkama nende kindel kõneviis “Iga naine ohib mõnust, kui …”

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 18:56; 15.08 00:10; 15.08 09:47; 15.08 21:26; 16.08 08:49; 16.08 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust sa selle võtsid, et lugemine  tekitab alaväärsust? Ei käigi lugemas, aga kui internetis satub ette pealkiri ja teksti algus  “Viis nippi, mida iga mees peaks kasutama”, paneb ohkama nende kindel kõneviis “Iga naine ohib mõnust, kui …”

Ei hüppa need nagu ette iseenesest, eks käid ekstra lugemas.
Kui su mees surub sulle peale asju, mis sulle ei meeldi, pole mõtet naisteajakirju süüdistada. Sul on jobu mees lihtsalt

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.08 23:43; 13.08 16:08; 15.08 08:31; 15.08 10:28; 15.08 22:02; 16.08 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised on erinevad, nende erogeensed tsoonid on erinevad, nende valulävi on erinev. See probleem ei asu naiste peas, vaid on reaalne.

Sa kasutasid siiski ka väljendit alandav. See ei ole seotud valulävega, vaid tuleb tõesti peast.

Ma ei arva, et keegi peaks kasutama mänguasju, kui huvi/tahtmist pole. Aga paljud teevad seda, miks see alandav peaks olema?

Kui naine armastab meest, siis püüab ta teha ka seda, mis mehele meeldib. Rõhutatakse sageli siin foorumiski, et kui mehe soove ei täida, siis leiab ta teise. Kui see, mida mees soovib, on aga midagi sellist, mis naisele ei meeldi, siis muutubki lõpuks olukord naise jaoks alandavaks.

Ja kui mees armastab naist, siis ta ei taha, et naine teeks temaga midagi, mis on naisele vastumeelne, valus ja alandav. Siin foorumis rõhutakse väga palju ka sellele, et rääkida on vaja! Kui sa mehele ei räägi, et tema soovid on sulle vastumeelsed täita, siis ta vbl arvab, et naine ka naudib seda tegevust. Kindlasti on midagi sellist, mis mõlemale meeldib, aga selle väljaselgitamiseks on vaja asjadest ausalt rääkida.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 10:26; 11.08 11:21; 16.08 00:00; 16.08 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on vaja asjadest ausalt rääkida.

Väga hea soovitus. Oleme seda korduvalt teinud.

Toon oma mõtete selgituseks vaid ühe näite veel. Kui mehel on lemmiktoit, mille kohta oled öelnud, et parema meelega sööksid midagi muud, sest mingi osa toidust tekitab sulle kõhuvalu, kas sa siis enam kunagi seda toitu talle ei tee?

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 18:56; 15.08 00:10; 15.08 09:47; 15.08 21:26; 16.08 08:49; 16.08 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas teema tõesti, et ütled mehele mitu korda, et kingitust ei soovi, aga tegelikult ikka väga soovid ja midagi väga konkreetset (romantilist) ning ükski teine üllatus sulle ka ei sobi. Miks siis mitte koha öelda mehele, et teeme aastapäeval midagi romantilist?

Mul on seda lugedes hea meel, et meil mõlemal mehega pea igal aastal aastapäev meelest ära läheb ja paar päeva hiljem ehk tuleb meelde üksteisele õnne soovida :).

See viimane postitaja siin oma toidu näitega on ka muidugi naljakas. Miks peaks eeldama, et naine muutkui kodus süüa vaaritab. On ikka patriarhaalne mõne inimese maailmapilt… Näiteks minu kodus on kokaks hoopis mu mees ja tal on piisav valik retsepte, et kui mõni mulle ei sobi, siis jääb see edaspidi valikust välja. Ning tõepoolest ühe toiduainega on nii, et seda söön ainult mina kui ma üksi kodus olen – igasugused seened – need maitsevad mulle väga, aga mehel tekkib meeletu kõhuvalu. Ehk siis sinu mõte on, et partneritel peaks olema võimalus oma seksuaalseid fantaasiaid üksi olles välja elada? Kas mõtled ka, et kui mõnele fantaasiale on väga partnerit vaja, kas siis sobib ka seda väljaspool kodu otsida? (kusjuures ma ise arvan, et sobib küll, sest suhted ei baseeru ainult üksteise seksuaalsel rahuldamisel)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on vaja asjadest ausalt rääkida.

Väga hea soovitus. Oleme seda korduvalt teinud.

Toon oma mõtete selgituseks vaid ühe näite veel. Kui mehel on lemmiktoit, mille kohta oled öelnud, et parema meelega sööksid midagi muud, sest mingi osa toidust tekitab sulle kõhuvalu, kas sa siis enam kunagi seda toitu talle ei tee?

See näide ei haaku seksiteemaga. Kui mehe lemmiktoit tekitab sinul kõhuvalu, siis mehele saad seda toitu ikka teha, aga ise ei pea ju seda sööma. Seksimise puhul oleks analoogne see, kui mees saab teha mingit talle erutavat seksuaalset tegevust sellisel juhul nii, et sina ei osale. Näiteks kellegi teisega. Aga sellega on raske leppida, palju raskem kui et mees käib söömas oma lemmiktoitu, mis sinul kõhuvalu tekitab näiteks restoranis.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 10:26; 11.08 11:21; 16.08 00:00; 16.08 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea soovitus. Oleme seda korduvalt teinud.
Toon oma mõtete selgituseks vaid ühe näite veel. Kui mehel on lemmiktoit, mille kohta oled öelnud, et parema meelega sööksid midagi muud, sest mingi osa toidust tekitab sulle kõhuvalu, kas sa siis enam kunagi seda toitu talle ei tee?

Kahjuks teil on olukord, kus seksuaalses mõttes soovid ei ühti. Seda ikka esineb, et ühele meeldib miski rohkem kui teisele, aga see siiski pole nii tavaline, et teise soov lausa vastumeelne ja valus on.
Üldistamiseks küll alust pole.
Võrdlus lemmiktoiduga on kentsakas. Jah, loomulikult ei pea vägisi sööma mehe lemmiktoitu, kui see sulle valu teeb. Sa ütled, et oled korduvalt rääkinud mehele, et tema soovitud tegevus on sulle valus ja alandav, aga mees sellest hoolimata nõuab sult seda ja sa teed seda korduvalt?
Ja sinu arvates on selles süüdi naisteajakirjad või sekspoe reklaamid?
Sa oled ju gaslighted. Kirjelduse järgi oled sa vägivaldses suhtes.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.08 23:43; 13.08 16:08; 15.08 08:31; 15.08 10:28; 15.08 22:02; 16.08 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks teil on olukord, kus seksuaalses mõttes soovid ei ühti. Seda ikka esineb, et ühele meeldib miski rohkem kui teisele, aga see siiski pole nii tavaline, et teise soov lausa vastumeelne ja valus on. Üldistamiseks küll alust pole. Võrdlus lemmiktoiduga on kentsakas. Jah, loomulikult ei pea vägisi sööma mehe lemmiktoitu, kui see sulle valu teeb. Sa ütled, et oled korduvalt rääkinud mehele, et tema soovitud tegevus on sulle valus ja alandav, aga mees sellest hoolimata nõuab sult seda ja sa teed seda korduvalt? Ja sinu arvates on selles süüdi naisteajakirjad või sekspoe reklaamid? Sa oled ju gaslighted. Kirjelduse järgi oled sa vägivaldses suhtes.

Vat, mina seda ei usu. Tundub rohkem nagu selline hästi konservatiivne ja tugevalt kompleksides naisterahvas, nii oma keha, enda seksuaalsuse kui üldse seksi suhtes. Tõenäoliselt see, mis talle “valus”, häiriv ja alandav on sellised lihtsamad asjad nagu mistahes uus poos või kas või oraalseks. Mõne jaoks ongi juba suuseks maru alandav.

Ma eriti ei usu, et ta mees midagi otseselt valusat või alandavat pakkunud on. Tundub selline naisterahvas, kelle jaoks seks väljaspool misjonäri-ja lusikaasendit ongi juba väga alandav ja häbiväärne.

Jah, on ka mehi, kes tahavadki ja pressivad peale mingeid alandavamaid, vägivaldsemaid ja valusamaid asju, aga ei usu, et selle Käo mees selline on. Miks? Sest tema jaoks on juba vibraatorid (!) valusad ja alandavad….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 11:20; 11.08 22:18; 13.08 14:39; 13.08 22:42; 16.08 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõudsime tüüpvastuse ja sildistamiseni: mina ei usu, nii ei saa olla, tegelikult oli hoopis nii ja see naine on alati olnud selline ja selline.

Saan aru, et ongi raske mõista seda, mida pole ise kogenud, ja iga lugeja mõistab teksti omamoodi. Minu jaoks oli “ärritav, valus, alandav” sobivate sõnade otsimine, valikvariandid erinevatele stimulaatoritele ja tegudele – kägu mõistis, et vibraator on valus ja alandav. “Alandav” oli ilmselt valesti valitud sõna.

Sa ütled, et oled korduvalt rääkinud mehele, et tema soovitud tegevus on sulle valus ja alandav, aga mees sellest hoolimata nõuab sult seda ja sa teed seda korduvalt?

Ei, ütlesin, et oleme seksiteemadel korduvalt rääkinud. Selle, et sama valu korduvalt peale surutakse, mõtlesid ise juurde.

Aitäh eilsele kaasvestlejale, kes süüdistama-sildistama ei hakanud, vaid rahulikult arutles.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 18:56; 15.08 00:10; 15.08 09:47; 15.08 21:26; 16.08 08:49; 16.08 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ometi ise siis seda filmi ja söömaaega ei organiseeri, ega siis mees üksi ei pea aastapäeva planeerima. See, et sind mehe unistused teie seksuaalelust absoluutselt ei huvita, on muidugi teine teema. Veider on jah pulma-aastapäeva tähistada olukorras, kui tunded on juba peaaegu olematud aga mees võibolla ei teagi, et sul ei ole enam tundeid tema vastu ja sa tema jaoks ei ole nõus oma mugavustsoonist välja astuma.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ütlesin, et oleme seksiteemadel korduvalt rääkinud. Selle, et sama valu korduvalt peale surutakse, mõtlesid ise juurde.
Aitäh eilsele kaasvestlejale, kes süüdistama-sildistama ei hakanud, vaid rahulikult arutles.

Sind on keeruline mõista jah, kuna jagad ühe sõna kaupa infot ja otse ei saa välja öeldud.
Mees siis ei nõua, aga ometi sa teed neid asju/seda konkreetset asja. Ta teab, et see on sulle valus (olete rääkinud “seksiteemadel”), aga ometi teeb seda sinuga, sa lähed kaasa või algatad asja ise suurest armastusest. Seejuures tunned alandust. Miks ometi? Kui sina ei soovi ja mees mõistab? Need asjad ongi ometi teie omavahelise kokkuleppe küsimus. Lihtsalt arusaamatu, miks sa seda teed ja kuidas need reklaamid üldse siia puutuvad.
*Mina sind sildistanud ei ole, küll aga on raske mõista, miks sa kannatad seda alandust. See tunne on ju sinu enda kätes.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaua te olete koos, et mees ei teagi, et seksilelud pole sinu teema? Kas teil on neid kodus või on nendega üldse mingit seost?

Meil ei ole neid kodus kunagi olnud ja olen maininud ka, et ei soovi midagi kasutada. 3 aastat saab täis.

Aga pole ju palju armastatud inimesele midagi tema meele järele pakkuda ning pärast teha nii nagu sina soovid (no see toidu tellimine ja filmi vaatamine)?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem ma äkki pettusin hetkel seepärast, et soovisin midagi romantilist.

Sa soovid midagi, mida sa isegi täoselt ei tea, veel vähem väljendud sellekohaselt ning siis eeldad, et mees loeb su mõtteid?
Samuti eeldad, et mehe jaoks on “midagi romantilist” toidutellimine ja filmivaatamine (loe: suht igapäevane tegevus)?
Pean hoiatama, et meeste romantika (kui seda üldse tahetakse) ja naiste romantika on väga erinevad asjad.

Mida sina mehele “aastapäevaks” kingid? Midagi enda või midagi tema maitsele vastavalt?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuulge. Suur osa seksmänguasju on just naiste rahulduse jaoks mõeldud. Ja miks? Sest 75% naisi ei ole lihtsalt võimelised tavalise vahekorra ajal lõpuni jõudma. On vaja lisastimulatsiooni kliitorile ja selleks mänguasjad olemas ongi.

Ei tea kust need % pärinevad. Iga naine on võimeline kui on koos õige mehega, on õige aeg ja koht…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Mure järgmine – mehega tuleb varsti aastapäev. Mitu korda olen öelnud talle, et ei soovi kingitus ega midagi, päriselt. Juhuslikult avastasin, et ta oli teinud tellimuse sekspoest (mehed ei oska vist peita asju). Ma olen alati olnud pigem konservatiivne ja ei soovi kindlasti selliseid kingitusi. Nüüd, kui ma selle avastanud olen, ma isegi ei tea, kas peaksin talle ütlema seda. Ma tean, et kui selle kingi saan, siis ma ei suuda rõõmsat nägu teha.

No mis siis sai? 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kurb on olla, sest tõesti ei ole see kingitus see, mida ma ootaksin aastapäevaks.

Kui nüüd võllanalja teha, siis mõtle positiivselt – äkki see polegi sulle mõeldud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )


Esileht Pereelu ja suhted Aastapäev