Esileht Pereelu ja suhted Aastapäev oli, olen solvunud

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Aastapäev oli, olen solvunud

Postitas:

Me teame tutvumise päeva, kuna saime tuttavaks tema sõbra sünnipäeval, aga ei tähista seda. Imelik oleks ???? Käima hakkamise päeva teame ja tähistame, aga ei midagi uhket ega kallist. Eelmisel aastal otsisime näiteks kumbki kotitäie teineteise lemmiksnäkke. Abielu ei ole ega tule niipea, aga arvan, et kui peaksime abielluma, siis see jääks ainsaks suhtega seotud tähtpäevaks, mida tähistame.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks: sa paned alati restorani kinni ja ütled mehele aegsasti, et järgmisel kolmapäeval kell 19.00 on restoran. Külla ta tuleb kohale ja küllap isegi maksab. Räägid talle, et sulle on see oluline, et kuidagi seda päeva tähistada ja usu mind, normaalsele mehele meeldib oma naist rõõmustada.

Kui sa muidugi ootad mingeid kingitusi, siis … no ma ei tea … siis osta neid ka ise. Võidki mehega kokkuleppe teha, et tellid netipoest lõhnaõli ja maksad tema kaardiga. VÕi tellid kimbu lilli Interflorast ja maksad tema kaardiga.

Misasja, et normaalne mees rõõmustab, kui naine on enda jaoks mingi kuupäeva tähtsaks mõelnud ja endale sel puhul netipoest mehe kulul lõhna või Interflorast kalleid lilli tellib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KIFT?

sry, anglomaaani tõlke jätsin panemata: mega lahe, cool, ruulib jne

now, u got it?

dork

Lame.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvumise aastapäeva küll ei pea. Ma isegi ei tea täpset kuupäeva, aga kuna tean aastat ja tean, et see oli esmaspäev, siis saan järgi uurida. Aastat ja nädalapäeva tean seetõttu, et alustasin siis uues koolis.
Käima hakkamise aastapäeva ega kihlumise aastapäeva ega muud taolist ka ei pea ega mäletagi. Abiellumine on oluline. Ja kui just mõned põhimõttelised abieluvastased välja arvata (neid on vähe, kes paberit vihkavad), siis ega enne polegi asi kindel (mehe jaoks, naised arvavad tihti teisiti), kui on ära abiellutud. Mees võibolla ei teagi millal ta kuhugi elama kolis või kellegagi kohtus, aga pulma ikka mäletatakse, kuigi see fakt, et pulmaaastapäev on täna, võib ikka ootamatult teadvusesse jõuda.

Kuna mu mees tihti sel ajal aastas unustab mis kuupäev parajasti on (puhkuse aeg tavaliselt), siis ma tavaliselt eelmisel-üleeelmisel päeval teavitan teda, et x kuupäev on kohe. Siis arutame ühiselt kas ja mida tähistamiseks teeme.
Ega see pole naise meelespidamise tähtpäev, abiellusime ju mõlemad ja mõlemad oleme sel päeval ühtviisi tähtsad.
Iga aasta mingit erilist tähistamist ei tee, aga vahel oleme käinud väljasõidul, kohvikus, kinos või muud taolist, peaasi, et mõlemile tegevus samavõrra meeldiks.
Vahel oleme aga lihtsalt kodus vedelenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu enda jaoks on sellised päevad olulised ja kurb on ja solvav ka,et tema jaoks mitte.

ta on teistsugune inimene, kui Sina. tema jaoks on kurb ja solvav, et Sa ei aktsepteeri teda sellisena nagu ta on vaid tahad, et ta oleks Sinu moodi ja tahaks samu asju, mis Sina.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks: sa paned alati restorani kinni ja ütled mehele aegsasti, et järgmisel kolmapäeval kell 19.00 on restoran. Külla ta tuleb kohale ja küllap isegi maksab. Räägid talle, et sulle on see oluline, et kuidagi seda päeva tähistada ja usu mind, normaalsele mehele meeldib oma naist rõõmustada.

Kui sa muidugi ootad mingeid kingitusi, siis … no ma ei tea … siis osta neid ka ise. Võidki mehega kokkuleppe teha, et tellid netipoest lõhnaõli ja maksad tema kaardiga. VÕi tellid kimbu lilli Interflorast ja maksad tema kaardiga.

Misasja, et normaalne mees rõõmustab, kui naine on enda jaoks mingi kuupäeva tähtsaks mõelnud ja endale sel puhul netipoest mehe kulul lõhna või Interflorast kalleid lilli tellib?

vaata, mina olen naine ning kui minu mees mingi kuupäeva enda jaoks tähtsaks mõtleks (kasvõi koera sünnipäev vms), mis mind üldse ei koti, siis “lubaksin” tal seda tähistada küll. oleksin rõõmus, et saan teda rõõmustada. teeksin koogigi, kui talle see jube tähtis oleks. sama värk ju. kooselus natuke ikka arvestad teisega ning tahad teisele rõõmu valmistada. üheski suhtes pole nii ju, et täpselt samad asjad täpselt samapalju lähevad korda või mitte korda.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 13:49; 29.06 17:32; 30.06 12:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Aastapäev oli, olen solvunud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.