Esileht Pereelu ja suhted Aastapäeva traditsioonid?

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Aastapäeva traditsioonid?

Postitas:

Mis on teie pulma-aastapäeva traditsioonid või kui ka pole traditsioonid, siis mida põnevat olete teinud? Küpsemad suhted huvitavad, alates 10-15 aastat suhtestaaži.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 00:32; 22.07 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesi aastaid ei mäleta. Õigemini seda mäletan, et mees kinkis alati mingi potitaime. Viiendaks, kümnendaks, viieteistkümnendaks, kahekümnendaks kinkis sõrmuse. Ta ju teab mu maitset.

Mina temale kingitust ega üllatust ei tee, aga tänan teda ilusate aastate eest, kiidan jne – muidugi asja eest. Ta ongi tubli, mehelik, julge ja tark ning hooliv.

Viimased umbes 14-16 aastat oleme ööbimisega kalal käinud. Mees otsib koha ja reserveerib kas majakese või kalastuskoha. St niisama umbmääraselt me lihtsalt veekogu äärde ei lähe. Suuna võtame ikka mingisse reserveeritavasse-planeeritavasse kohta omaette. Ta orgunn on alati laitmatu.

Mina ei kalasta, aga üks tore väljasõit, mis on rutinist väljas, kulub ikka ära. Ja mulle meeldib vaadata, kuidas ta seal askeldab. Mõnel aastal oleme ka rohkem kui ühe öö olnud. Aastapäev augusti teises pooles.

Välja arvatud minu isiklike asjade kokku pakkimine, mida teen muidugi ise ja kaasavõetavate pidusöökide planeerimine, mida teeme koos, tegeleb kogu logistika ja romantika orgunniga mees – lõpuks on see peamiselt tema õnn, et minu endale sai. Vähemalt tema usub nii ja ju see nii on.

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 06:48; 23.07 19:36; 24.07 10:39; 25.07 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käime alati kahekesi kuskil peenes ja heas restoranis. Üritame leida sellise, kus veel käinud pole. Pulma-aastapäevava kandis sõidame alati ka oma pulma kohast läbi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 30 aastat, on olnud kõike. Esimestel aastatel kinkisime midagi, edaspidi oleme käinud lasteta, siis lastega restoranis, ükskord unustasime mõlemad (reisil olles) täitsa ära, tuli alles paar päeva hiljem meelde. Üldiselt ikka restoranis söömas käime. Asju ei kingi enam ammu, kõik on ju olemas, rõõm on vaid (ka lastega, kellest enamus täiskasvanud) koosolemisest. Lilled toob mees küll alati (v.a. see 1x kui mõlemad unustasime).

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istutame igal aastapäeval lähedal asuvasse metsa puu.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Musi suule ja head pulma-aastapäeva meile. Abielu 20a. Kui 25 tuleb, siis plaanime küll midagi suuremat teha.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 12:03; 22.07 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õigel päeval teeme lihtsalt grillipeo perega ning talvisel ajal lähme kahekesi ööbimisega spaasse.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingiks aastapäevaks kinkis mees uue abielusõrmuse, esimene oli ära varastatud. Oleme käinud teatris kahekesi, restoranis perega, 20.aastapäeval tegime fotosessiooni perega. Mitteümmargused aastad oleme mõnikord ka lihtsalt kodus pidulikuma laua teinud. Paar korda olem suutnud ka aastapäeval riidu minna, siis mossitab kumbki omaette.

Järgmisel aastal tuleb 30, no tõenäoliselt jälle restoran perega ja teater kahekesi, aga võib-olla ka midagi muud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  • Mis on teie pulma-aastapäeva traditsioonid või kui ka pole traditsioonid, siis mida põnevat olete teinud? Küpsemad suhted huvitavad, alates 10-15 aastat suhtestaaži.

    No ei midagi. Lõpukscei tule meeldegi, et täna on see päev.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pulmad 1. päeval kuus ja mõlemil on olnud tööga tihti reisimist. Siis vajadusel on aastapäev kuu varem või hiljem. Ma saan oma mehelt lilled, luuletuse või laulu ning proovime veeta õhtu lasteta. Noorim 5, aga täitsa mitu aastat on juba sõprade abiga lapsehoid õnnestunud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 01:08; 22.07 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pulmad 1. päeval kuus

Mida see tähendab?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 07:00; 24.07 15:18; 25.07 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pulmad 1. päeval kuus

Mida see tähendab?

Väljendasin end halvasti. Pulmapäev 01.06, kuid oleme tähistanud aastapäeva ka 1. mail või 1. juulil, kui ette teada, et 01.06 pole võimalik.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 01:08; 22.07 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pulmapäev 01.06

Mul ka 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 12:03; 22.07 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees toob lilled ja kingituse, mina katan piduliku laua. Minu pulma-aastapäev on talvel (siis kui on õigeusu jõulud).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pulma-aastapäev on enamasti meie päev ja veedame selle kahekesi, ilma lasteta – kuidas kunagi – oleme sättinud  reisi sellele ajale, käinud kahekesi mõnes spaas, sel aastal käisime kahekesi 2-päevasel jalgsimatkal.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istutame igal aastapäeval lähedal asuvasse metsa puu.

See on äge. Selle võtame üle 🙂 Esialgu tuleb muidugi juba möödunud 15 aastat korraga ära istutada 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 00:32; 22.07 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istutame igal aastapäeval lähedal asuvasse metsa puu.

See on äge. Selle võtame üle ???? Esialgu tuleb muidugi juba möödunud 15 aastat korraga ära istutada ????

Kuni see mets teie enda oma pole, ma seda ei teeks. Või noh, kui tahate metsaomanik Sergeile kinkida 20 aasta pärast, kui ta selle puu maha võtab, kahe viinapudeli raha – miks mitte. Selle puu müügist peaks ta niipalju ikka saama. Või RMK-le nats pappi ulatada.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 06:48; 23.07 19:36; 24.07 10:39; 25.07 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtestaaži 17 aastat, kuna üks laps otsustas sündida meie pulma-aastapäeval, siis praeguseni on tema sünnipäev tähtsam. Nii et meil on kalli-musi-head pulmaastapäeva ja kõik. Nojah, enne lapse sündi kippus ka mõned korrad meil mõlemal meelest minema :).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istutame igal aastapäeval lähedal asuvasse metsa puu.

???? miks istutada puud metsa?

Ma pigem istutaks lagedala  kuhu soovin parki rajada. Mets külvab ennast ise.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni see mets teie enda oma pole, ma seda ei teeks. Või noh, kui tahate metsaomanik Sergeile anda 20 aasta pärast, kui ta selle puu maha võtab, kahe viinapudeli raha – miks mitte. Või RMK-le nats pappi ulatada.

Jaa. See ongi nende 1xaastas puu istutamise mõte, et (enda) metsa majandada.
Oehh…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 09:45; 24.07 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni see mets teie enda oma pole, ma seda ei teeks. Või noh, kui tahate metsaomanik Sergeile anda 20 aasta pärast, kui ta selle puu maha võtab, kahe viinapudeli raha – miks mitte. Või RMK-le nats pappi ulatada.

Jaa. See ongi nende 1xaastas puu istutamise mõte, et (enda) metsa majandada.

Oehh…

Ahaa, mõte on selles, et istutada kellegi teise majandatavasse metsa puu? Vahva mõte. Et las nemad otsustavad, millal meie abielupuu maha raiutakse. Mõnus ju. Meil kama kaks.

See on sama hea, kui nimetada oma abielu sümboliks metskitseke, kes elab kuskil Vardi jahimajandi territooriumil. Et jookse, loomake, kuni selle metsa haldajad su maha lasevad (no mõne aastaga).

Millest küll inimesed mõtlevad 🙂

Oma abielu sümbolina lasta paar kopsakat kala naabrimehe tiiki. Mõistlik.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 06:48; 23.07 19:36; 24.07 10:39; 25.07 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest küll inimesed mõtlevad ????

Sinu mõtteid lugedes paneb tõesti imestama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 09:45; 24.07 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht igavad inimesed.

Keegi ühtegi reisi ei teegi, ümmarguse numbri puhul märkimisväärset kingitust, mõnda rajumat piirideta kepimaratoni vms.

Ise sain 5. aastapäevaks enamvähem unistuste reisi  ja nüüd  10. aastapäeval kabrioleti.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimastel aastatel oleme nö raha kulutades natuke tähistanud. Algusaastatel ehk isegi esimesed 20, me ei teinud seda. Ja polnud rahagi.

Esimesed 20 (!) aastat ei olnud teil nii palju raha, et pulma-aastapäeva tähistada?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 07:00; 24.07 15:18; 25.07 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ühtegi reisi ei teegi, ümmarguse numbri puhul märkimisväärset kingitust, mõnda rajumat piirideta kepimaratoni vms.

Oota, miks me peaksime ootama pulma-aastapäeva, et minna reisile või korralikult segamatult mõningad tunnid seksida? Miks teie seda ootate, et neid tegevusi teha?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 06:48; 23.07 19:36; 24.07 10:39; 25.07 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielus 23a, eelmisel aastal unustasin mina ära, mees pidi meelde tuletama. Noja olid ka asjaolud muidugi, muidu teeme väljasõidu, broneerime puhkemaja või hotelli, sööme õhtusööki restoranis.

No eks muidu käisime ka aga kujuneks kulukaks kogu aeg priisata 2 lapsega. Puhkustel ikka käisime aga me oleme vähenõudlikud, rohkem telkisime, matkasime looduses. Eestis on muide päris kulukas puhata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mitte päris nii. Aga päris restorani ei läinud. Hea, kui nn sööklas sai linnakäikude ajal perega teinekord käidud. Näiteks, kui oli meil 8.aastapäev, siis on meeles, et olime perega telkimas, noorem laps oli kahene siis ja keetsime lõkkel vett, tegime teed ja sardelle ja tomatit, kurki oli kaasas kodust, ja esimest korda ostsime doomino-küpsist, jagasime kõigi vahel ära ja rääkisime sellest ka, et nii head jne.

Appikene. Miks pidite siis sellistes majanduslikes tingimustes lapsi saama? No kaks last siis vähemalt (kui noorem oli kahene)? Olite 8 aastat abielus, vähemalt 2 last, ja keetiste ikka veel teed ja sardelle? Jube ju, ma ei mõista  tõesti?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 07:00; 24.07 15:18; 25.07 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meile meeldiks Rootsi kruiisil käia. Lihtsalt, kuna kõik käe-jala juures, saab tantsida, ei pea väga mõtlema, kuhu sööma minna jne. Täielik chill. Ainult päeva sisustamine paneb juba pead murdma ???? Meeldiks, kuna oleme seda 2x ainult saanud teha. Kas on lapsed nii väiksed, et ei raatsi 2 ööks ära käia, nüüd oli koroona ja tuleval aastapäeval taas beebi…ja noh, tont teab ka neid piiranguid sügisel….

Aga kui noorim ka juba suurem, siis ilmselt saab see meil traditsiooniks kuni üle viskab ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme abielus 22 aastat. Pulamaastapäev on suvel ja sageli oleme sellel ajal välisreisil. Tähistame alati, ära pole unustanud. Pidulik öhtusöök restoranis, lilled, kingitused. Meil on miski küünal ka pulmadest, sellel ajal oli see moes. Kui oleme kodus, siis paneme selle ka põlema.  See on olnud päev meile kahele. Päeval teeme midagi koos toredat, õhtul tähistame pidulikult. Abielus on ilus olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted Aastapäeva traditsioonid?