Esileht Väikelaps aastase lapse nahk väga kuiv!?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: aastase lapse nahk väga kuiv!?

Postitas:

Nii minul kui ka abikaasal on kuiv nahk ja pidevalt tuleb kreemidega nahka toita. Nüüd avastasn aga oma aastasel tüdrukul et temal samuti nahk kuiv.Uurisime abikaasaga oma tibu lähemalt ja katsudes nagu on näiteks jala pealt kare kuid lähemalt vaadates on näha et nahk on lihtsalt kuiv.Kreemitasin last lilla essexiga ja kreem kadus koheselt naha sisse ning nüüd nahk palju pehmem. Kas on see aga võimalik et nii väiksel lapsel juba nahk kuiv ja peab kreemitama? Ei tea miks arvasin et nii väiksetel on ikka veel beebipehme nahk alles ja erinevad nahatüübid hakkavad kujunema ikka hilisemas vanuses. Või viitab hoopis naha kuivus mingile haigusele või on miski muu märk mida peaks tõsisemalt uurima.
Kui aga muretsemiseks pole põhjust siis millist kreemi nii väiksele soovitaksite millega aeg ajalt nahka niisutada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie igapäevaselt Aqualan L kasutusel, meile sobib paremini kui kui lilla essex. Aga lapsel ka allergiad kimbutamas, aqualani soovitataksegi pigem allergilisele nahala, kui lilla essex lihtsalt kuivale nahale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin täna just enda 1a7k tütarlapsega nahaarsti juures. Keha pealt nahk kuiv nagu paber, näol on kahjuks atoopiline dermatiit, õnneks küll kergemal kujul, ei sügele. Ma pean hakkama last nüüd usinasti kreemitama, kahjuks pean ka toidupäevikut hakkama pidama ja lapse toitumist reguleerima, ehk siis hakkama otsima võimaliku toiduallergia põhjustaja…ehhh..Kuigi siiani olen ma arvanud et mul lapsel ei ole allergiat, ainuke asi, mille osas oli mul kahtlusi on tsitrulised, millest ma olen ka hoidunud.
Kindlasti tuleb last kreemitada, kuiv nahk on lapsele endale ebamugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps aastase lapse nahk väga kuiv!?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.