Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aastatepikkune seletamatu viljatus ja vaimse tasakaalu puudumine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Aastatepikkune seletamatu viljatus ja vaimse tasakaalu puudumine

Postitas:

Kas keegi on vaimsest taagast vabanemise kaudu viljatusest jagu saanud, nendel kel füüsilist pòhjust pole tuvastatud? Nimelt on mul üha rohkem tunne, et ärevushäired, allasurutud hirmud, lapsepõlve traumad jms võivad siin rolli mängiga ja ehk peaksin hoopis psühholoogi, psühhiaatrit, mõnd hüpnoterapeuti või ravitsejat külastama? Kas keegi on oma kogemusest oskab rääkida või soovitada tõeliselt head spetsialisti? Tunnen end hetkel eriti katki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 16:13; 10.12 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ise seda usku, et väga palju on enda peas kinni ja stress, muretsemine, ärevus jms ei aita kindlasti kaasa ei rasestumisele ega ka üldisele enesetundele ja elukvaliteedile. Peale raha ja aja pole sul midagi kaotada, kui n.ö. leebemast otsast oma mõtete ja psüühikaga tegeleda. Psühholoog, nõustaja, miks ka mitte hüpnotisöör. Kui pärishüpnotisööri juurde ei taha minna, siis youtubes leiab ka palju hüpnoose/meditatsioone, mis peaks leevendama ärevust ja sisendama positiivseid mõtteid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sul on sellised lahendamata probleemid, oleks niikuinii vaja minna psühholoogi juurde. kas see viljatuse põhjuseks on, ei saa ma öelda. ma ei tea, kas sul eelnevalt lapsi on, aga seda tean küll öelda, et väga raske on just esimestel lapse eluaastatel psüühiliselt, magamatuse ja hormoonide tõttu just pärast sünnitust. et peaks niikuii olema tervis võimalikult korras. psühholoog on abiks, kui endal on motivatsioon paranemiseks ja oled valmis andeks andma endale ja vanematele. kõike head!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma võin sulle öelda, et ma ei olnud terve elu rasestunud. Mehi on olnud erinevaid, kokku ma arvan ca 13-14 aastat. Ükskord ühe arsti/ravitseja juures käies, käisin tema juures loengutest tuli jutuks ka see, et ta paneb nõelu viljatuse raviks ja kuna ta nagunii mulle nõelu pani, siis mainisin seda ka. Paari kuuga olin rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen ka sellele mõelnud, nõelravist on ennegi abi saadud. Ole hea, viimane kägu, kas jagaksid tema kontakti. Teemaalgataja kägu, tänulikult

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 16:13; 10.12 23:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aastatepikkune seletamatu viljatus ja vaimse tasakaalu puudumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.