Esileht Pereelu ja suhted Aastavahetuseks üksi

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Aastavahetuseks üksi

Postitas:

Solvumine tekitab nohu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 17:53; 05.12 23:52; 10.12 07:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kärgpere meil, mehel detsembris puhkus nädal, minul sel aastal puhkust enam saada pole. Mees otsustas, et läheb oma tütrega reisile. Muidu polekski midagi sellest aga uue aasta võtvad nad vastu minust eemal koos, st olen Eestis üksi. Olen ma nüüd suur egoist kui oma solvumist välja näitasin!? Kuidas teie reageeriksite?

Mina olen selline, kes ise enda elu ilusaks elab. Elasin kümme aastat enne pere soetamist üksi ja pidasin pühi nii üksi kui koos sõpradega kui ka koos oma vanematega. Ja kõik variandid olid täpselt nii toredad ja maagilised, kui toredaks ma ise need tegin. Praegu täitsa tahaks vahel, et saaks olla kohe täiesti üksi, ilma, et peaks kellegi eest hoolitsema.

Tegelikult on mehel väga hea mõte kord-paar elus võtta end vabaks ka oma tütre jaoks ja ollagi ainult temaga, sellest jääb tütrele eluks ajaks väärtuslik mälestus. Ära ole oma kalliste inimeste peale nii kiivas, ära sunni valima ja ära sunni peale seda, et vaene mees peab kuidagi suutma korraga kõik õnnelikuks teha. Las see üks uusaasta ta olla oma tütrega. Usu mind, teil tuleb eel palju maagilisi hetki üksteisega koos ka, eriti, kui sa ei hakka nüüd hirmsasti mossitama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eraldi elavat meest ja naist siiski pereks ei pea. Seega ei saa ka öelda, et teil on kärgpere. Olete lihtsalt kallimad, kes aeg-ajalt kokku saavad, koos aega veedavad ja tõenäoliselt ka seksivad. Kui isa elab koos tütrega, siis pere moodustab ta ju tütrega. Seega on igati loogiline, et oma plaanid teevad eelkõige nemad oma võimaluste järgi ja kui sinule sobib, siis võid ühineda. Kui ei sobi, siis ei sobi.
Loodetavasti on sul sõpru-sõbrannasid, kellega koos aastavahetus veeta. Või õde, vend, oma vanemad? Kui ei, siis mõtle, et see pole ju erinev igast teisest õhtust aastas. Tee midagi, mida oled ammu teha tahtnud, aga pole olnud võimalik võib-olla just sellepärast, et sinu sõbrad või pere, kellega oled seni aastavahetusi veetnud, pole soovinud seda teha. Näiteks minu sooviks oli aastaid minna keskööl kesklinna ilutulestikku vaatama (Tallinnas). Enamasti olime me aga aastavahetusel Tallinnast ära või siis olime küll Tallinnas, aga keegi peale minu ei viitsinud äärelinnast keskele sõitma hakata. Lõpuks ma siiski läksin, olin valmis ka üksi minema, aga paar sõpra tulid ka lõpuks kaasa.
Ma mõtlesin selle teema valguses ka, et ma polegi vist ühelgi aastavahetusel üksi olnud! Ühed jõulud olin küll haiglas, aga aastavahetused olen alati olnud koos perega ja hiljem koos kas siis toonase poiss-sõbra või hiljem abikaasaga. Tihti ka koos suurema sõprade seltskonnaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kolmekesi tuba jagades poleks olnud seda privaatsust, if you know, what i mean…wink, wink…

””’kas sul sai poole lause pealt eesti keele oskus otsa? Kas võõrkeeles öelda on kuidagi peenem, tunned ennast maailmakodaniku või lausa newyorklasena? Või ei oska si lihtsalt süvitsi ühtegi keelt, vaid lalised mitut läbisegi ja abitult? Neljas maailm?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

…wink, wink…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

if you know, what i mean…wink, wink…

Kirjutab inglise keeles, aga komasid paneb ikka eesti keele reeglite kohaselt 🙂 honk, honk…

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 14:14; 07.12 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kolmekesi tuba jagades poleks olnud seda privaatsust, if you know, what i mean…wink, wink…

””’kas sul sai poole lause pealt eesti keele oskus otsa? Kas võõrkeeles öelda on kuidagi peenem, tunned ennast maailmakodaniku või lausa newyorklasena? Või ei oska si lihtsalt süvitsi ühtegi keelt, vaid lalised mitut läbisegi ja abitult? Neljas maailm?

Jah, just nii ongi. Pmst oli see tsitaat ingliskeelsest meemist, minu teada seda eestikeelsena pole. Allikas on siin: https://knowyourmeme.com/memes/if-you-know-what-i-mean
Vabandan juba ette ära, et linke, mis teises aknas avanevad, ma panna ei oska. Samuti vabandan nende Kägude ees, keda mu vales keeles, valesti tsiteeritud ja valede komakohtadega kommentaar häiris. Loodetavasti saate sellest üle.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 16:13; 07.12 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pmst oli see tsitaat ingliskeelsest meemist, minu teada seda eestikeelsena pole.

Pmst on selle eestikeele vaste lihtsalt kolm mõttepunkti:

kolmekesi tuba jagades poleks olnud seda privaatsust, saad aru küll…

Nii lihtne ongi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.12 14:47; 05.12 15:53; 05.12 16:36; 07.12 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehh, aastavahetusel on nii mõnus üksi, vaatad tobedaid saateid ja võtad hea snäki ja teki sisse rulli. Teete aastavahetusel skype kõne. Elus on pea 80 aastavahetust, ühe võite ju eemal olla. Tuleb veel naistepäevi ja meestepäevi ja igasugu päevi kui koos olla, mis see aastavahetus nii erilist on? Oska tunda rõõmu oma lähedaste rõõmu üle! Naljakas mure 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kärgpere meil, mehel detsembris puhkus nädal, minul sel aastal puhkust enam saada pole. Mees otsustas, et läheb oma tütrega reisile. Muidu polekski midagi sellest aga uue aasta võtvad nad vastu minust eemal koos, st olen Eestis üksi. Olen ma nüüd suur egoist kui oma solvumist välja näitasin!? Kuidas teie reageeriksite?

Mina olen selline, kes ise enda elu ilusaks elab. Elasin kümme aastat enne pere soetamist üksi ja pidasin pühi nii üksi kui koos sõpradega kui ka koos oma vanematega. Ja kõik variandid olid täpselt nii toredad ja maagilised, kui toredaks ma ise need tegin. Praegu täitsa tahaks vahel, et saaks olla kohe täiesti üksi, ilma, et peaks kellegi eest hoolitsema.

Tegelikult on mehel väga hea mõte kord-paar elus võtta end vabaks ka oma tütre jaoks ja ollagi ainult temaga, sellest jääb tütrele eluks ajaks väärtuslik mälestus. Ära ole oma kalliste inimeste peale nii kiivas, ära sunni valima ja ära sunni peale seda, et vaene mees peab kuidagi suutma korraga kõik õnnelikuks teha. Las see üks uusaasta ta olla oma tütrega. Usu mind, teil tuleb eel palju maagilisi hetki üksteisega koos ka, eriti, kui sa ei hakka nüüd hirmsasti mossitama.

Ma ei tea… Kui mu mees, mind olulistel hetkedel ükski jätaks, ma arvaks, et see suhe pole korras ja ees ootab lahkuminek.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mu mees, mind olulistel hetkedel ükski jätaks,

Teemaalgatajal pole ju meest? Seetõttu mõttetu seda meheteemat sisse tuua…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 18:00; 10.12 07:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleksin solvunud küll, aga mu mees ei läheks ka iialgi ilma minuta aastavahetuseks kuskile reisile, vahet pole kellega. Üksi olemises pole probleem, sellega saaksin suurepäraselt hakkama, kui näiteks oleks päriselt vajadus (mees tööl või haiglas vms). Aga tähtpäevaks oma teise poole üksijätmine ei tuleks meie peres kõne allagi. Ka vastupidi mitte. Tütrega võib ükskõik millisel muul ajal reisida.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 18:18; 10.12 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu polekski midagi sellest aga uue aasta võtvad nad vastu minust eemal koos, st olen Eestis üksi.

Kuidas sa üksi oled? Aga sinu laps ja mehega ühine laps?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 00:13; 13.12 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea… Kui mu mees, mind olulistel hetkedel ükski jätaks, ma arvaks, et see suhe pole korras ja ees ootab lahkuminek.

Nii morbiidne ei tasu ka olla. Vana-aastaõhtuid tuleb küll ja veel. Ma saaks aru, kui kõnealune mees näiteks mesinädalatel või lapse sünni ajal mujale kappaks. Pealegi läheb ta reisile koos oma tütrega. Küllap tütar ei soovi (praegu veel) võõrast naist nendega kaasa hängima.

Ning kuna teemaalgataja ei ela mehega veel isegi koos, on solvumiseks liig vara ja vale aeg. Nii võib see suhe lõppeda enne, kui õieti alata saigi. Antud olukorras oleks õigeim demonstreerida kompromissivalmidust ja suuremeelsust.

P.S. Ma olen vähemasti ühe aastavahetuse ja kaks jaanipäeva olude sunnil päris üksi või haiget last põetades veetnud. Ja näed, olen mehega endiselt koos ja rahul.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, millised klammerdujad. Mees läheb oma tütrega aastavahetusel reisile, mina oleksin uhke, et mu mees oma lapsest hoolib. See annaks kindlust, et ta ka tulevikus meie ühistest lastest hooliks.
Sellised naised ongi need, kelle jaoks on mehe kõrval autos istumine staatuse märk ja näevad suurt ohtu, kui keegi sinna – TEMA- kohale istuks.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 17:53; 05.12 23:52; 10.12 07:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See annaks kindlust, et ta ka tulevikus meie ühistest lastest hooliks.

Teemaalgataja pole mitte sõnapojagagi maininud, et ta mingit isamaterjali omale otsiks.
Ta tunnistas, et on ego ja tahab vaid kallimaga (seksisõber praegu) aega koos veeta.

Aga ilmselt sai juba aru, et hõivatud mees (kelle pool südant kuulub oma tütrele) pole sajaga kihutamine, vaid 50-ga asula vahel töristamine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 18:00; 10.12 07:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, millised klammerdujad. Mees läheb oma tütrega aastavahetusel reisile, mina oleksin uhke, et mu mees oma lapsest hoolib. See annaks kindlust, et ta ka tulevikus meie ühistest lastest hooliks.

Sellised naised ongi need, kelle jaoks on mehe kõrval autos istumine staatuse märk ja näevad suurt ohtu, kui keegi sinna – TEMA- kohale istuks.

Niimoodi saab mõelda ainult inimene, kes ise sisimas nõnda tunneb. Teistel võib olla ka muid põhjuseid. Mu mees hoolib väga meie lastest, aga mind siiski tähtpäevadel üksi koju ei jätaks. Täiesti seosetu väide.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 18:18; 10.12 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://naisteleht.ohtuleht.ee/986356/lugejakiri-mees-laheb-lapsega-reisile-aga-mina-jaan-aastavahetuseks-uksi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja pole mitte sõnapojagagi maininud, et ta mingit isamaterjali omale otsiks.
Ta tunnistas, et on ego ja tahab vaid kallimaga (seksisõber praegu) aega koos veeta.

Teemaalgatajal ju on selle mehega laps ja endal ka. Miks ta muidu end kärgpereks nimetab.
Kärgpere on minu, sinu ja meie lapsed.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 00:13; 13.12 10:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Aastavahetuseks üksi