Esileht Hobinurk Aastavahetusprogrammid teles, mis meeldis?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Aastavahetusprogrammid teles, mis meeldis?

Postitas:

Edekabel oli vaadatav

Kaks kanget lustakas

Koleilusas paar muigekohta

Mis Teile meeldis?

+6
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 14:01; 01.01 14:41; 01.01 16:14;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Klõpsisin ETV ja ETV+ vahet, kuna olin kohas, kus meil on ainult vabalevikanalid ja ausalt öeldes tegi ETV+ programm ETV omale pika puuga ära. ETV oma oli selline, et no peab ju midagi tegema. Sellega võtteldes oli venekeelses ETV+ programmis tegemislusti, ja -tahet, glamuuri, huvitavaid intervjuusid (nt. Raivo Vare, Arkadi Popov, Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart).

Ma ei ole venelane ühestki otsast. Isegi mu vene keel on piisavalt konarlik, kuigi aru saan hästi. seega lihtsalt selline puhtsüdamlik mulje.

+17
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 14:08; 01.01 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte midagi head ja vaadatavat kahjuks ei olnud. ainult Mart Juure armas nägu oli tore vaadata.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klõpsisin ETV ja ETV+ vahet, kuna olin kohas, kus meil on ainult vabalevikanalid ja ausalt öeldes tegi ETV+ programm ETV omale pika puuga ära. ETV oma oli selline, et no peab ju midagi tegema. Sellega võtteldes oli venekeelses ETV+ programmis tegemislusti, ja -tahet, glamuuri, huvitavaid intervjuusid (nt. Raivo Vare, Arkadi Popov, Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart).

Ma ei ole venelane ühestki otsast. Isegi mu vene keel on piisavalt konarlik, kuigi aru saan hästi. seega lihtsalt selline puhtsüdamlik mulje.

Tore ja samas ka kurb.

Mina sooviks ikka head meelelahutust eesti keeles.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 14:01; 01.01 14:41; 01.01 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klõpsisin kanaleid, pilt oli üsna masendav. ETV-s oli täiesti jabur, et minut enne südaööd näidati  mingi saate reklaami, ei mingit pidulikku kaadrit, ei mingit uue aastani jooksvat kella, mitte midagi, mis oleks inimestel kodudes tekitanud emotsionaalse tausta uue aasta saabumiseks. Ja ega teistes kanalites ka asi parem polnud. Ma tõesti ei taha mõni minut enne südaööd ja uue aasta saabumist telekast Koit Toomet või mingi uusaastakontserdi reklaami näha. Arusaamatu kompott tuli telest. Edekabel oli kohati naljakas. Ega muud eriti vaadata polnudki.

See, et ajame tuntud nägudele sädelevad riided selga, ei ole veel vana-aastaõhtu meelelahutus. Arvestades seda, et koroona tõttu tähistasid inimesed paljuski kodus ja kitsas pereringis, oleks kava ikkagi võinud mitmekülgsem olla ja kasvõi mingeid varasemate aastate huumorisaateid näidata vmt, kui uute loomiseks raha, võimalust ja ideesid pole. Neid tüdinud nägudega saatekülalisi ei olnud kohe üldse tore vaadata. Ja kui naiseriietes Henrik Normann ongi kogu õhtu tipp teles, siis on ikka midagi väga mööda pandud.

+42
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 14:47; 01.01 15:12; 01.01 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ETV-s oli täiesti jabur, et minut enne südaööd näidati mingi saate reklaami, ei mingit pidulikku kaadrit, ei mingit uue aastani jooksvat kella. Ja ega teistes kanalites ka asi parem polnud. Ma tõesti ei taha mõni minut enne südaööd ja uue aasta saabumist telekast Koit Toomet või mingi uusaastakontserdi reklaami näha.

See oli tõesti täielik möödapanek. Ma ei saanud aru, kas mul kell paar minutit taga, et hümn lõppes ja juba mingi laulja vehib ekraanil. Aga ei. Paar minutit enne keskööd algas mingi mõttetus, mis ei seostunud üldse kella 00-ga ja uue aasta tulekuga. Jube nördinud olen.

Peale hümni oleks võinud sekundeid lugeda kuni täpselt 00-ni. Ja siis kontsert lasta otsa. Kõige parem oleks muidugi kohe ABBA Happy new yeari kuulda.

+33
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin “Õhtusöök ühele”, ETV tuli mingi kordus Edekabel + 30nda õhtul eetri olnud mälumängu, viimasel annan max punktid – väga hästi tehtud.  Kuna vahepeal sai süüa tehtud ja pere kogunes kööki hoopis, sattusime teleka ette alles õhtul hiljme ja vaatasime hoopis vanema poja tehtud video- ja fotomontaazi meie pere eelmisest aastast. Edekabel ja presidendikõne sai ka vaadatud.

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klõpsisin kanaleid, pilt oli üsna masendav. ETV-s oli täiesti jabur, et minut enne südaööd näidati mingi saate reklaami, ei mingit pidulikku kaadrit, ei mingit uue aastani jooksvat kella. Ja ega teistes kanalites ka asi parem polnud. Ma tõesti ei taha mõni minut enne südaööd ja uue aasta saabumist telekast Koit Toomet või mingi uusaastakontserdi reklaami näha. Arusaamatu kompott tuli telest. Edekabel oli kohati naljakas. Ega muud eriti vaadata polnudki.

See, et ajame tuntud nägudele sädelevad riided selga, ei ole veel vana-aastaõhtu meelelahutus. Arvestades seda, et koroona tõttu tähistasid inimesed paljuski kodus ja kitsas pereringis, oleks kava ikkagi mitmekülgsem olla ja kasvõi mingeid varasemate aastate huumorisaateid näidata vmt.

ETV KILLAND pani uue ämbri hümniga! Ta ikka oskab kohe. Proffesionaal!
Lasi hümni jupp maad enne aastavahetust ära ja siis näitasid 2-4 minutit oma saadete reklaame! Kuhu edasi ma küsiks!
Enamus ETV aastalõpu programmist oli minu meelest vana kordamine ja uus oli masendav pask!
Kiiremas korras kas vahetada tegijaid või hoopis sulgeda see riigi “omapoiste” klubi. Enamus seal vist tuvuse kaudu töö leidnud või sugulased. Ilmselge korruptsioonipesa.

+29
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klõpsisin kanaleid, pilt oli üsna masendav. ETV-s oli täiesti jabur, et minut enne südaööd näidati mingi saate reklaami, ei mingit pidulikku kaadrit, ei mingit uue aastani jooksvat kella. Ja ega teistes kanalites ka asi parem polnud. Ma tõesti ei taha mõni minut enne südaööd ja uue aasta saabumist telekast Koit Toomet või mingi uusaastakontserdi reklaami näha. Arusaamatu kompott tuli telest. Edekabel oli kohati naljakas. Ega muud eriti vaadata polnudki.

See, et ajame tuntud nägudele sädelevad riided selga, ei ole veel vana-aastaõhtu meelelahutus. Arvestades seda, et koroona tõttu tähistasid inimesed paljuski kodus ja kitsas pereringis, oleks kava ikkagi mitmekülgsem olla ja kasvõi mingeid varasemate aastate huumorisaateid näidata vmt.

ETV KILLAND pani uue ämbri hümniga! Ta ikka oskab kohe. Proffesionaal!

Lasi hümni jupp maad enne aastavahetust ära ja siis näitasid 2-4 minutit oma saadete reklaame! Kuhu edasi ma küsiks!

Enamus ETV aastalõpu programmist oli minu meelest vana kordamine ja uus oli masendav pask!

Kiiremas korras kas vahetada tegijaid või hoopis sulgeda see riigi “omapoiste” klubi. Enamus seal vist tuvuse kaudu töö leidnud või sugulased. Ilmselge korruptsioonipesa.

Mõtlesingi, et kes selle soperdamise taga on. Tuli eile õhtul selle valesti ajastatud hümni ja kõigega ka meelde see Vabaduse platsil hümni ära jätmine paar aastat tagasi.

+19
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 14:47; 01.01 15:12; 01.01 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahaa! Mina olen eestlane välismaal ja vaatasin ETV-d. Meeldis presidendi kõne, väga imelik, sest tavaliselt mulle mitte ühegi presidendi uusaastakõned meeldinud pole. Meeldisid ka hümni taustal kaadrid ilusast Eestimaast. Ja siis järsku, raksaki, otse hümni otsa Koit Toome üürgab “AAAMAAAARILLLLOOOO”. Ma vist tegin ehmatusest mingit imelikku häält ja nägu, laps jäi korraks vahtima, mees hakkas südamest naerma, ütles, et see oli küll natuke ootamatu üleminek. Ahah, jah, NATUKE… nagu mida?

+41
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahaa! Mina olen eestlane välismaal ja vaatasin ETV-d. Meeldis presidendi kõne, väga imelik, sest tavaliselt mulle mitte ühegi presidendi uusaastakõned meeldinud pole. Meeldisid ka hümni taustal kaadrid ilusast Eestimaast. Ja siis järsku, raksaki, otse hümni otsa Koit Toome üürgab “AAAMAAAARILLLLOOOO”. Ma vist tegin ehmatusest mingit imelikku häält ja nägu, laps jäi korraks vahtima, mees hakkas südamest naerma, ütles, et see oli küll natuke ootamatu üleminek. Ahah, jah, NATUKE… nagu mida?

Sa polnud ainuke, arvan, et kõik, kes seda vaatama juhtusid, tegid imelikku häält. Meil oli peres sama reaktsioon, et wtf… Siis tekkis segadus, et oot, kas uus aasta juba käes, hakkasime telefonidest kella vaatama, sest telekanalitest ei saanud sotti, kõik näitasid mingit jampsi.

Ühesõnaga, pidulik hetk, kui kodudes seisti püsti ja kuulati hümni ja oldi valmis klaase kokku lööma, rikuti ära.

+31
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 14:47; 01.01 15:12; 01.01 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, hunnik vinguviiuleid. Väga tore oli tv3 vaadata, etv ja kanal2 olid salvestuse peal, vaatame täna need ka ära. Väga vahva õhtu oli!

+2
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 16:02; 01.01 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tv3 oli seekord pika puuga kõige normaalsem, edekabeliga eesotsas.

err tele osa võiks aastase puhkuse võtta.

+17
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Oeh, hunnik vinguviiuleid. Väga tore oli tv3 vaadata, etv ja kanal2 olid salvestuse peal, vaatame täna need ka ära. Väga vahva õhtu oli!
  2. Presidendi kõne oli ilus, istusin liikumatult ja kuulasin.
+2
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 16:02; 01.01 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Presidendi kõne oli ilus, istusin liikumatult ja kuulasin.

Kas eesti rahvast ikka sõimas ka? Med töötajaid, päästjaid jm selle hullu aastaga seotud töötajaid tänada tal kindlasti meelde ei tulnud.

Kanal2 poolt peaministri mõnitamine oli väga nõme.

+12
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.01 16:14; 01.01 19:04; 01.01 20:11; 01.01 23:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, hunnik vinguviiuleid. Väga tore oli tv3 vaadata, etv ja kanal2 olid salvestuse peal, vaatame täna need ka ära. Väga vahva õhtu oli!

Nii nummi!

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 14:01; 01.01 14:41; 01.01 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma üllatuseks oli 3 kõige parem. ETV ‘Allo, allo’ oli ka päris hea.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Etv oli lausa uskumatu ämber. Minutid-sekundid enne aastavahetust näidatakse REKLAAMI?

+23
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühes teemas juba avaldasin arvamust, aga siin ta on:

Mu arust ka tänavune teleprogramm lausa kutsus inimesi kodunt välja minema ja sõpradega tähistama. Kuigi oleks võinud ju just vastupidi olla!
No niii igavat programmi pole ammu näinud. Saan aru, et kokkuhoiupoliitika praegusel raskel ajal, aga no… igav, igav!

Igatsen nii neid vanu häid aegu, kus aastavahetuse meelelahutuseks olid Tujurikkuja, Ärapanija, Kinoteater, vennad Piusid… Nüüd on vaid igavad üksluised programmid ning AnneVeski-Ott-Koit igas saates. Sekka üks huumorivaene meesterahvas, kes igat aastavahetust põnevusega ootab, et saaks aga jälle seeliku selga ajada.

Ja ma mõtlen, et päriselt humoorikaid naljategijaid meil ju tegelikult on. Nagu mainisin – Piusid, Juur, Oja, Ojari, Kait Kall, vennad Kalmetid, Avandi, Ott Sepp…

Miks nende potentsiaali ei kasutata?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kes krt oskas tulla sellise asja peale, et Kanal2 aastavahetuseprogramm ei ole nähtav veebi Pluss Paketi tellijale?!?! Mul pole telekat, sest vaataks seda vaid paar korda aastas ja kõiki asju saab netis vaadata. Kõiki… arvasin, tähendab. Tellisin siis eile otsevaatamiseks selle Kanal2 kliendipaketi päevaks, tundus et tuleb korralik show- Võsapets ja Lust vastamisi mälumängus ja Õhtu seltskond jne. Ja siis kui Reporteri aeg oli käes- siis ilmus kiri et seda veebis ei edastata. Ning halva üllatusena veel ka kogu järgnevat programmi, südaööni. Aa mingi asi seal vahepeal vist oli nähtav, aga see oli ainult tund aega.

Kirjutasin sellest Kanal2 toimetusse. Milleks kliendipakett, kui sellega mitte midagi ei näe?

ETV pealt oli ainus hea asi Õnne 13, mida ma tavaliselt üldse ei vaata, aga see osa oli väga andekas.

 

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks ja sama jura oli tõesti. Loobusin sel hetkel, kui ühel kanalil laulis Anne Veski ja kui lõpetas ning teisele kanalile klõpsasin, hakkas seal laulma Anne Veski! Anne vastu pole midagi, aga see vaimuvaesus peletas ära.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Etv oli lausa uskumatu ämber. Minutid-sekundid enne aastavahetust näidatakse REKLAAMI?

Püüan Elisa järelvaatamisest eilset ETV kava vaadata ja ei saa aru kas sellest suurema osa moodustasidki saadete tutvustused/reklaamid või miks saadet valides jookseb alati pikalt eelmist saadet?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edekabel oli ainus nauditav aastavahetuse saade.

ETV on nii allakäinud, et nad kõik tuleks sealt lahti lasta. Grete Lõbu oskab iga saate ära rikkuda Reikopiga kahasse. Mingi Saagim riigitelevisioonis lösutamas diivanil, sekka EKRE mõnitamine ja sõim “huumori” võtmes. Minu eriline antipaatia kuulus neile 3 tüdrukule, kes aeg-ajalt laulsid. Masendavad naisterahvad, sõna otseses mõttes läks süda pahaks.

Killandi oma hümnidega aastavahetusel on juba kurikuulsaks saanud.

ETV on lihtsalt nii häbiväärselt vilets kanal. Kahju, et nad ise endast nii hästi arvavad. ETV aastavahetuse saab kokku võtta ühe sõnaga – kohutav.

+14
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

ARVAMUS
31.12.2020, 23:56

President Kersti Kaljulaid: uus aasta tuleb uue, teaduslikult põhjendatud ja hoolikalt kontrollitud lootusega

Mida see öeldu tähendama peaks??

 

 

+10
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 18:43; 01.01 19:18; 02.01 08:24;
To report this post you need to login first.

ARVAMUS

31.12.2020, 23:56

President Kersti Kaljulaid: uus aasta tuleb uue, teaduslikult põhjendatud ja hoolikalt kontrollitud lootusega

Mida see öeldu tähendama peaks??

Vaktsiini mõistagi.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 18:57; 01.01 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsiini mõistagi.

Ehk hoopis seksi robotiga nagu ta kunagi midagi sellist segast rääkis. Miks ta niimoodi ebameeldivalt silmi punnitas, kas kirja näidati väga väiksena?

+7
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.01 16:14; 01.01 19:04; 01.01 20:11; 01.01 23:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ARVAMUS

31.12.2020, 23:56

President Kersti Kaljulaid: uus aasta tuleb uue, teaduslikult põhjendatud ja hoolikalt kontrollitud lootusega

Mida see öeldu tähendama peaks??

Vaktsiini mõistagi.

No, mismoodi saab vaktsiini suhtuda kui lootusesse u.et äkki töötab, vaktsineerime inimesed ära ja vaatab mis juhtub? Äkki ei tööta, siis on prses.

Teaduslikult põhjendatud ja kontrollitud asjad on midagi kindlat raamides. Lootus?

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 18:43; 01.01 19:18; 02.01 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edekabel ja Kodusoojus ????????????

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin järelvaatamises “Koleilusa” ära ja päris meeldis. Eriti see lugu mõisas.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, mis toimus ETV-s vahetult enne aastavahetust (juba eespool viidatud AMARIIILLLOOOOO) on minu silmis võrdväärne bläkk selle aastaga kui hümn ära jäi. Killandi võiks tõesti mõneks ajaks jalga puhata ja midagi muud teha.
Hümnile taustaks valitud loodusvaated olid imelised. Äärmiselt kaunis. Presidendi kõne väga meeldis, südamlik ja inimlik.

Ka minul pole Anne Veski ja Ivo Linna vastu midagi, aga tõepoolest – enough is enough.

Head uut aastat kõigile.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Hobinurk Aastavahetusprogrammid teles, mis meeldis?