Esileht Hobinurk Aastavahetusprogrammid teles, mis meeldis?

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Aastavahetusprogrammid teles, mis meeldis?

Postitas:

Kahe kange kabaree lauljad/tantsijad meeldisid, ometi midagi teistsugust. Lisaks Veskile ja Linnale on hirmtüütus punnitatud naljadega Niinemets, keda igale poole topitakse.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.01 16:14; 01.01 19:04; 01.01 20:11; 01.01 23:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegune kontsert ETV-st. Viini oma oli igavam ja hillitsetum.

Enamik kole-ilusast meeldis ka. Harvikhaigus-I.Linna vihkaja lugu ei meeldinud, sest liiga tõepärane assotsiatsioon tekkis tõeliste haigetega.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klõpsisin ETV ja ETV+ vahet, kuna olin kohas, kus meil on ainult vabalevikanalid ja ausalt öeldes tegi ETV+ programm ETV omale pika puuga ära. ETV oma oli selline, et no peab ju midagi tegema. Sellega võtteldes oli venekeelses ETV+ programmis tegemislusti, ja -tahet, glamuuri, huvitavaid intervjuusid (nt. Raivo Vare, Arkadi Popov, Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart).

Ma ei ole venelane ühestki otsast. Isegi mu vene keel on piisavalt konarlik, kuigi aru saan hästi. seega lihtsalt selline puhtsüdamlik mulje.

Ma vabatahtlikult midagi venekeelset küll vaatama ei hakka, vene kanalite meelelahutussaated ajavad alati südame pahaks, kui olen neile juhuslikult sattunud.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vabatahtlikult midagi venekeelset küll vaatama ei hakka, vene kanalite meelelahutussaated ajavad alati südame pahaks, kui olen neile juhuslikult sattunud.

Ära sa siis vaata, ega keegi ei sunnigi. Ma vaatan vahel lihtsalt keeleõppe eesmärgil.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 14:08; 01.01 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ETV-s oli täiesti jabur, et minut enne südaööd näidati  mingi saate reklaami, ei mingit pidulikku kaadrit, ei mingit uue aastani jooksvat kella, mitte midagi, mis oleks inimestel kodudes tekitanud emotsionaalse tausta uue aasta saabumiseks.

Mul võttis ka see meeleolu täiesti maha, no mismõttes te topite sel hetkel sinna mingi reklaami, ei saanud kakskümmend sekundit midagi pidulikku panna, mis täidaks ära selle mõne hetke, mis kõne ja uusaasta vahele jäi! Et mis see nüüd on Vabaduse väljakult või mis, aga seal ei pidanud ju midagi toimuma jne. Ei saanudki aru, kas nüüd oligi õige minut ja ongi kõik. Me ainult presidendi kõne ajaks panimegi teleka sisse ja see ka suudeti ära käkkida! Täna järelvaatamisest asju üle vaadates ma tundsin kaasa neile inimestele, kes vanaaastaõhtu plaanisid (või pidid) teleka seltsis veeta, midagi põrutavat ei tulnud küll kusagilt.

ETV2 suutis millegipärast need kõne, hümni ja stuudio uusaastasaluudi ilusti järjest ja kokku mängida, ega ETV montaazile nähtavasti käib üle jõu paari ettesalvestatud lõigu kokkuarvestamine, niiet auku ei jääks ja reklaami ei vajaks.

Presidendi kõne oli mõttekas ja kena, aga natukenegi  sundimatut kõnepidamist, niiet ilmselgelt kaamera kohal olevast masinast kõnet üksisilmi maha ei loe (ei, ta ei vaata kaamerasse), pole ta siiani selgeks saanud.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ETV-l oli kell õigesti? Minu mobiil näitas südaööd juba peale hümni, kui nende saadete/kontserdite reklaam oli.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin presidendi kõnet ja hümni ajal panin end riidesse, et õues ilustulestikku vaadata. Muidu vahtisn Kontorit ja Devsi, laste valik.

Hümn on ilus küll, aga ma pole veel selle telekas näitamisest aru saanud. Ma ei tea ühtegi riiki peale Venemaa, kus seda uusaasta hakul telekast või avalikul uusaasta vastuvõtul mängitakse. Jäänuk nõuka-ajast, mäletan lapsepõlvest saadik seda telekast tulevat.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.

ARVAMUS

31.12.2020, 23:56

President Kersti Kaljulaid: uus aasta tuleb uue, teaduslikult põhjendatud ja hoolikalt kontrollitud lootusega

Mida see öeldu tähendama peaks??

Vaktsiini mõistagi.

No, mismoodi saab vaktsiini suhtuda kui lootusesse u.et äkki töötab, vaktsineerime inimesed ära ja vaatab mis juhtub? Äkki ei tööta, siis on prses.
?

No see on sinu nägemus. Ses mõttes on vaktsiin muidugi esialgu vaid lootus, et see muudab olukorda, tulemust näitab siiski aeg. Viirus on ju juba jõudnud muteeruda, pole teada, kas ja mil määral vaktsiin uuele tüvele toimib. Aga ometi on see lootus. Ja teaduslikult põhjendatud ja teadlaste poolt hoolikalt kontrollitud lootus.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 18:57; 01.01 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hümn on ilus küll, aga ma pole veel selle telekas näitamisest aru saanud. Ma ei tea ühtegi riiki peale Venemaa, kus seda uusaasta hakul telekast või avalikul uusaasta vastuvõtul mängitakse. Jäänuk nõuka-ajast, mäletan lapsepõlvest saadik seda telekast tulevat.

Miks minevikku hävitama peab?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.01 16:14; 01.01 19:04; 01.01 20:11; 01.01 23:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ARVAMUS

31.12.2020, 23:56

President Kersti Kaljulaid: uus aasta tuleb uue, teaduslikult põhjendatud ja hoolikalt kontrollitud lootusega

Mida see öeldu tähendama peaks??

Vaktsiini mõistagi.

No, mismoodi saab vaktsiini suhtuda kui lootusesse u.et äkki töötab, vaktsineerime inimesed ära ja vaatab mis juhtub? Äkki ei tööta, siis on prses.

?

No see on sinu nägemus. Ses mõttes on vaktsiin muidugi esialgu vaid lootus, et see muudab olukorda, tulemust näitab siiski aeg. Viirus on ju juba jõudnud muteeruda, pole teada, kas ja mil määral vaktsiin uuele tüvele toimib. Aga ometi on see lootus. Ja teaduslikult põhjendatud ja teadlaste poolt hoolikalt kontrollitud lootus.

Kas kunagi oli Pandemrix ka teaduslikult põhjendatud ja hoolikalt kontrollitud lootus??

Kiirelt valmistatud, katsetamata vaktsiin, mis põhjustas maailmas inimestel epilepsiat, narkolepsiat.

Ja mitte keegi ei võtnud vastutust!

Käidi mööda kohtuid, ent ohvritele kehitati õlgu ja ei toetatud terveks eluks vaja minevate ravimitega.

Milleks sellist teksti aasta viimasele päevale??

Et inimesi veel rohkem segadusse ajada

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 18:43; 01.01 19:18; 02.01 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ARVAMUS

31.12.2020, 23:56

President Kersti Kaljulaid: uus aasta tuleb uue, teaduslikult põhjendatud ja hoolikalt kontrollitud lootusega

Mida see öeldu tähendama peaks??

Vaktsiini mõistagi.

No, mismoodi saab vaktsiini suhtuda kui lootusesse u.et äkki töötab, vaktsineerime inimesed ära ja vaatab mis juhtub? Äkki ei tööta, siis on prses.

?

No see on sinu nägemus. Ses mõttes on vaktsiin muidugi esialgu vaid lootus, et see muudab olukorda, tulemust näitab siiski aeg. Viirus on ju juba jõudnud muteeruda, pole teada, kas ja mil määral vaktsiin uuele tüvele toimib. Aga ometi on see lootus. Ja teaduslikult põhjendatud ja teadlaste poolt hoolikalt kontrollitud lootus.

Kas kunagi oli Pandemrix ka teaduslikult põhjendatud ja hoolikalt kontrollitud lootus??

Kiirelt valmistatud, katsetamata vaktsiin, mis põhjustas maailmas inimestel epilepsiat, narkolepsiat.

Ja mitte keegi ei võtnud vastutust!

Käidi mööda kohtuid, ent ohvritele kehitati õlgu ja ei toetatud terveks eluks vaja minevate ravimitega.

Milleks sellist teksti aasta viimasele päevale??

Et inimesi veel rohkem segadusse ajada

ei eksi vaid see, kes midagi ei tee.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

millises aastavahetuse saates niinemets ja palmiste olid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lootsin, et selle aastavahetuse programm on eriliselt põnev (naelutab kõik pilgud ekraanile, rahvas püsib kodudes ega lähe välja kondama), aga kukkus välja surmigav. Panin teleri kinni ja läksin linna peale jalutama. Ma polnud vist ainus, keda pakutud meelelahutus köita ei suutnud – tänavad ja pargid olid paksult rahvast täis.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kunagi oli Pandemrix ka teaduslikult põhjendatud ja hoolikalt kontrollitud lootus??

Kaua sa jaksad sellest Pandermixist jahuda siin erinevates teemades? Ennast ei tüüta ära pidevalt sama vana asja korrutamine?
Selle tagamaad on ammu ära selgitatud (eriti erinevus praeguste vaktsiinidega).
Õnneks on inimene õppimisvõimeline, eriti teadlased.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kunagi oli Pandemrix ka teaduslikult põhjendatud ja hoolikalt kontrollitud lootus??

Kaua sa jaksad sellest Pandermixist jahuda siin erinevates teemades? Ennast ei tüüta ära pidevalt sama vana asja korrutamine?

Selle tagamaad on ammu ära selgitatud (eriti erinevus praeguste vaktsiinidega).

Õnneks on inimene õppimisvõimeline, eriti teadlased.

Ja Pandermixi puhul ei pannud mitte teadlased mööda ega saanud seda ka kuidagi ette ära hoida – põhjus oli geneetiline. Ilmselge, et keegi pärast suure häälega selgitada ei tahtnud, et põhjus on liiga lähedases omavahelises paljunemises – vaktsiinitüsistus kõlab ju hoopis paremini ja võtab omavastutuse nagu olematuks.
Narkolepsia oleks avaldunud neil inimestel ka seagrippi põdedes. Ainus küsimus jääb, et kas kõik, kes said vaktsiini, oleks ilma vaktsineerimata ka kundlasti haigestunud?
Aga seda ei saa me kunagi teada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Etv mulle meeldis, hümni teemat ei teadnud, olin sel ajal õues. Ensv ja Ott Sepa klipid olid vaimukad. Poole ajast me telekat ei vaadanudki, enamus teiste kanalitega ei tutvunud, rääkisime omavahel juttu, telekas oli rohkem taustaks. Ensv oli tipphetk, kes vaadanud varem, sai naljadest aru.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Hobinurk Aastavahetusprogrammid teles, mis meeldis?