Esileht Ilu ja tervis AB võtmisest

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: AB võtmisest

Postitas:

Tean, et tuleb võtta 5-7(10) päeva, nagu arst käseb.
Aga mis siis ikkagi juhtub, kui ma võtan näiteks kolm päeva? Silmnähtavalt parem hakkas mul juba pärast esimest tabletti. Need bakterid-seened olid mu sees enne ja ega ka 7 päeva rohuvõtmist neid lõplikult ära ei tapa. Kriitiline piir sai ületatud ja AB surub mikroorganismid jälle alla. Ma lihtsalt nõrgestan oma organismi tervikuna rohkem, kui võtan AB 7 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loe mis on infolehel kirjas ja kui seal on midagi muud kui arsti määratud aeg, konsulteeri arstiga.

Liiga vara lõpetades vaid tugevndad haigusttekiravaid baktereid ning varsti jälle uus AB kuur. Just nii nõrgestadki enda organismi kõige rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tapad mõned bakterid-seened ära ja teised jäävad ellu. Need, kes ellu jäävad, õpivad, et selle ab vastu saab niimoodi ja mõne aja pärast ületavad jälle kriitilise piiri. Aga mingil hetkel on ab vastu resistentsed. Siis järgmise ab vastu jne. Lõpuks enam ab ei aita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga rumal mõte. nõrgestad? :O
Mingit kasu sa poolelijätmisest ei saa – kõik, mis on AB juures kahjulikku, oled sa juba kätte saanud, kuid ravi on alles pooleli ja niigi haigusest kurnatud organism peab hakkama võitlema uue olukorraga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis AB võtmisest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.