Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ABC Design vanker Pramy Lux

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: ABC Design vanker Pramy Lux

Postitas:

Tere!

Käisime eile Beebicenteris vankreid vaatamas ja silma jäi see vanker: http://beebicenter.ee/lastevankrid-ja-jalutuskarud/abc-design-vanker-jalutuskaru-pramy-luxe-2012-uus-kollektsioon-on-kohal.html
On kellegil see vanker? Mis on teie arust selle vankri head ja vead? Välimuselt meeldis meile see vanker väga ja me tahtsime, et oleks nelja suure rattaga. Ainuke asi, mis pragu on miinuseks on see, et sellele raamile ei saa kinnitada turvahälli. Aga mõtlesime mehega, et seda varianti me nii kui nii väga vähe kasutaks. Hinnaklass oli ka hea. Niisiis ootangi infot selle kohta, kes vähegi miskit teab 🙂
Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll pole nüüd 2012 mudel,aga 2010 aasta mudel sama:)ja oleme super rahul:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka 2010 versioon. Üldjoontes on super vanker. Kuna elame maal siis liigelda on sellega väga mõnus ja turvaline. Kahjuks hakkab nüüd väikseks jääma. Tüdruk on 1,2 aastane ja pikkusest gakkab väikseks jääma. Ja muidugi on ta küllaltki raske. Mina seda autosse ise tõsta ei jõua 🙂

AGa muidu oleme väga rahul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna müüb ka seda vankrit. Ostis veebruaris 2012 ja garantii kehtib pea 2 aastat! Käru on väga vähe kasutatud. Müügi põhjuseks on see, et ta ei mõõtnud raami enne ostmist ära ning kuna tema laps magab lõunaund rõdul, peab ta käru pidevalt kokku ja lahti pakkima. Eelnevalt oli tal I-Coo ja ABC meeldib rohkem. Müüb ka odavamalt, kui poes: 350 euriga. Värvuselt on tumepruun roosaga, kui huvitatud oled, anna teada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna müüb ka seda vankrit. Ostis veebruaris 2012 ja garantii kehtib pea 2 aastat! Käru on väga vähe kasutatud. Müügi põhjuseks on see, et ta ei mõõtnud raami enne ostmist ära ning kuna tema laps magab lõunaund rõdul, peab ta käru pidevalt kokku ja lahti pakkima. Eelnevalt oli tal I-Coo ja ABC meeldib rohkem. Müüb ka odavamalt, kui poes: 350 euriga. Värvuselt on tumepruun roosaga, kui huvitatud oled, anna teada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ABC Design vanker Pramy Lux

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.