Esileht Pereelu ja suhted Abi alkohoolikule.

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Abi alkohoolikule.

Postitas:

Ainult üks koht saab aidata:

Lootuse küla

https://www.kriminaalpoliitika.ee/et/lootuse-kula-alko-ja-narkorehabilitatsiooniprogramm

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale põgenemise siis muud abi väga pole? Nagu tänaval, tuleb teisele poole teed minna, ignorantselt eemalduda?

Et lõpparve tuleb mõnele joodikule pähe vaid tohutu häda sunnil, ei enne?

 

 

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.01 01:59; 07.01 20:58; 07.01 21:03; 07.01 21:15; 18.01 06:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale põgenemise siis muud abi väga pole? Nagu tänaval, tuleb teisele poole teed minna, ignorantselt eemalduda?

Et lõpparve tuleb mõnele joodikule pähe vaid tohutu häda sunnil, ei enne?

Üldiselt küll. Joodik on nagu loodusõnnetus, lepid või eemaldud, sinu valik. Lõpparve tuleb talle ilmselt peaaegu iga päev mingil hetkel pähe, aga lihtsam on juua, see on sisemine tung. See on nagu tema hobi, mis annab elule sisu, teeb olemise hetkeks kergemaks ja muredest priiks ja samal ajal ka vajadus, organism hakkab juba ütlema, et sul on midagi puudu, kui joovet ei ole, rääkimata, et vaimselt närib. On sul janu olnud? Alkohoolikul on ka, aga veega seda ei kustuta. On sul olnud mingi tegevus, mida sa tead, et pole hea teha, aga samas, mis teeb olemise heaks ja hirmsasti ikka tahaks seda teha? Alkohoolikul on samamoodi alkoholiga. Kui ei joo, siis on nii palju probleeme, aga kui ta joob, siis sel purjusoleku hetkel pole ühtki peale selle, et alkohol hakkab otsa saama.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 19:19; 07.01 07:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav kas kõigil alkohoolikutel siis on teistest suurem probleemide koorem kanda, või ei saa nad sellega seesmiselt hakkama?

Kõigil ju omad probleemid elus kanda. Endale mõteldes, siis pits konjakit, veini või muud napsu järel hakkab ka ütlemata hea ja muretu, muutun rõõmsameelseks, need probleemid, mis tavaõhtul närivad (mitte siis vaid probleemid vaid kohustused, tegemata asjad, väljakutsed jm.) kaovad täiesti.

Ma muutun endale ja ka teistele nii meeldivaks, kellegi teise juures midagi ei häiri, kaaslane ja laps on kohe mln. Korda armsamad, no niiimõnus ja meeldiv õhtu on niisuguse minuga.

Aga teades, et alkoholism hiilib salamahti, võtan väga-väga harva, kuigi (pea) igas filmis tullakse töölt ja kallatakse  karafinist või pudelist.

Ja minule teadaoleva info kohaselt ei taba alkoholism vaid  “eriti probleemseid persoone” vaid  neid, kes kogu aeg väikest napsu harrastavad. Ja kui pole elus teistsuguseid lõõgastumise viise, harjub organism ära ja ongi pea-aegu valmis. Piisab negatiivsest elusündmusest sinna otsa ja ongi kuhugi näpuga viidata… nääää ma ei peagi ilma hakkama saama…

Rääkisid hiljuti ju ka spetsialistid kuskil saates toimivatest või funktsioneerivatest alkohoolikutest, tavalised üpris korralikud inimesed (ja viidati ka keskealiste naiste hulgale nende seas) igas muus mõttes hakkama saavad inimesed, maksud makstud, kodud korras, tööül.täidetud, lapsed kasitud… jt. aga õhtut valitseb alkohol.

Vot ja see võõrdumine on siis täpselt sama raske kui lihtne oli ennist see vein avada. Ja kuna elu toimib, siis ei leita abikaasa nurinat et õhtu lõpuks on jutt segane, pilk ähmane ja need teised miinused, eriti oluliseks põhjuseks, et loobuda. Vastupidi, see ving lisab ju hoogu juurde.
<p style=”text-align: center;”>A mis on lahendus ümbritsevate jaoks?</p>

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.01 01:59; 07.01 20:58; 07.01 21:03; 07.01 21:15; 18.01 06:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale põgenemise siis muud abi väga pole? Nagu tänaval, tuleb teisele poole teed minna, ignorantselt eemalduda?

Et lõpparve tuleb mõnele joodikule pähe vaid tohutu häda sunnil, ei enne?

  1. Üldiselt küll. Joodik on nagu loodusõnnetus, lepid või eemaldud, sinu valik. Lõpparve tuleb talle ilmselt peaaegu iga päev mingil hetkel pähe, aga lihtsam on juua, see on sisemine tung. See on nagu tema hobi, mis annab elule sisu, teeb olemise hetkeks kergemaks ja muredest priiks ja samal ajal ka vajadus, organism hakkab juba ütlema, et sul on midagi puudu, kui joovet ei ole, rääkimata, et vaimselt närib. On sul janu olnud? Alkohoolikul on ka, aga veega seda ei kustuta. On sul olnud mingi tegevus, mida sa tead, et pole hea teha, aga samas, mis teeb olemise heaks ja hirmsasti ikka tahaks seda teha? Alkohoolikul on samamoodi alkoholiga. Kui ei joo, siis on nii palju probleeme, aga kui ta joob, siis sel purjusoleku hetkel pole ühtki peale selle, et alkohol hakkab otsa saama.
  • Et siis alkohoolikust seni asja ei saa, kui ema külmikust süüa lubab võtta ja toa soojaks kütab?

     

    0
    0
    Please wait...
    Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.01 01:59; 07.01 20:58; 07.01 21:03; 07.01 21:15; 18.01 06:54;
    To report this post you need to login first.
    Postitas:

    Pagana raske on eemalduda, nii naiselik on hoolitseda, end parandada, toetada, südant valutada…

    0
    0
    Please wait...
    Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.01 01:59; 07.01 20:58; 07.01 21:03; 07.01 21:15; 18.01 06:54;
    To report this post you need to login first.
    Postitas:

    Et siis alkohoolikust seni asja ei saa, kui ema külmikust süüa lubab võtta ja toa soojaks kütab?

    Ei saa, toetad sellega tema elustiili.

    +1
    0
    Please wait...
    Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.01 22:08; 05.01 16:15; 07.01 23:18; 11.01 17:11;
    To report this post you need to login first.
    Postitas:

    Raske on tõesti eemalduda. Kuid järjest raskem on elada nagu tiksuva pommi otsas.. iga nädala lõpp. Seest kriibib aga kui midagi valesti ütlen, olen jälle paha ja halb. Oleks tõesti ammu ära läinud kuid lastest on kahju (nüüd tuleb negatiivseid nooli, et mis tegid sellisega lapsi) ning sp kirjutasingi siia, et kas on veel mingeid viise. Ta teab, et peale meie pole tal kedagi..ja et üksi saaksin rahaliselt ka hakkama. Kas polegi siis muud teha kui end kokku võtta ja lahkuda?

    +1
    0
    Please wait...
    Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.01 20:45; 04.01 21:22; 05.01 11:39; 05.01 11:51; 09.01 10:15; 11.01 17:06; 19.01 11:55; 14.02 00:12;
    To report this post you need to login first.
    Postitas:

    Kas sa oled enne teda ähvardanud ära minekuga? Kui selline ähvardamine on pidev, aga tegusid ei järgne, siis mees ei usu, et sa lähed. Või veel hullem, et lähed ja siis mees lubab ennast parandada ja sa tuled jälle tirinal tagasi, aga elu läheb täpselt samamoodi joodikust mehega edasi. Kuni sa jälle lähed ja jälle andeks annad.

    Selliseid pendelsuhteid on väga palju. Et lastel on ju isa vaja ja lubas ju ennast parandada. Tegelt,mõni üksik isegi suudab ennast kokku võtta, kui naine lastega ära läinud. Aga neid on tõesti imevähe.

    +3
    0
    Please wait...
    To report this post you need to login first.
    Postitas:

    ähvardanud küll ei ole, et me nüüd pakime asjad ja läheme minema. Oleme rahulikult asjadest rääkinud ja arutanud mismoodi edasi ja paremini. Hetkese seisuga ma ei tea kuhu veel pöörduda, mis varjante veel oleks, et oleks abi. Lahku kolimise teema on tulnud nüüd hiljuti.. sest ma tunnen, et annan endast KÕIK kuid tundub nagu tulemusteta või lühiajaliselt on kasu. Olen talle öelnud, et ma tõesti ei soovi alkoholi enda ega laste ellu. Olen öelnud ka seda,, et võtku endale aega ja mõelgu mida tema elult päriselt tahab, sest kui me liigume edasi nii, et sisimas tahab tema juua edasi siis varem v hiljem ta joob nkn ja oleme jälle alguses tagasi.

    0
    0
    Please wait...
    Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.01 20:45; 04.01 21:22; 05.01 11:39; 05.01 11:51; 09.01 10:15; 11.01 17:06; 19.01 11:55; 14.02 00:12;
    To report this post you need to login first.
    Postitas:

    ähvardanud küll ei ole, et me nüüd pakime asjad ja läheme minema. Oleme rahulikult asjadest rääkinud ja arutanud mismoodi edasi ja paremini. Hetkese seisuga ma ei tea kuhu veel pöörduda, mis varjante veel oleks, et oleks abi. Lahku kolimise teema on tulnud nüüd hiljuti.. sest ma tunnen, et annan endast KÕIK kuid tundub nagu tulemusteta või lühiajaliselt on kasu. Olen talle öelnud, et ma tõesti ei soovi alkoholi enda ega laste ellu. Olen öelnud ka seda,, et võtku endale aega ja mõelgu mida tema elult päriselt tahab, sest kui me liigume edasi nii, et sisimas tahab tema juua edasi siis varem v hiljem ta joob nkn ja oleme jälle alguses tagasi.

    Mis selle jutu mõte on. Muidugi joob ta edasi. Kui sina ei soovi sellist elu, siis on sul võimalus lahkuda. Inimesed teevad tihti selle vea, et mõtlevad, et kõik oleks väga hästi, kui see teine inimene muutuks. Aga tema ju ei muutu, ainult ennast saad muuta.

    +4
    0
    Please wait...
    Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.01 22:08; 05.01 16:15; 07.01 23:18; 11.01 17:11;
    To report this post you need to login first.
    Postitas:

    ähvardanud küll ei ole, et me nüüd pakime asjad ja läheme minema. Oleme rahulikult asjadest rääkinud ja arutanud mismoodi edasi ja paremini. Hetkese seisuga ma ei tea kuhu veel pöörduda, mis varjante veel oleks, et oleks abi. Lahku kolimise teema on tulnud nüüd hiljuti.. sest ma tunnen, et annan endast KÕIK kuid tundub nagu tulemusteta või lühiajaliselt on kasu. Olen talle öelnud, et ma tõesti ei soovi alkoholi enda ega laste ellu. Olen öelnud ka seda,, et võtku endale aega ja mõelgu mida tema elult päriselt tahab, sest kui me liigume edasi nii, et sisimas tahab tema juua edasi siis varem v hiljem ta joob nkn ja oleme jälle alguses tagasi.

    Abi vajad hetkel pigem sina kui kaassõltlane. Joodik on rahul ja tema midagi muuta ei kavatse. Kui soovid lastele elu sellise joodikuga siis loomulikult muretse edasi. Kui soovid lastele paremat tulevikku, anna joodikule ultimaatum ja vajadusel vii see ellu!

    +3
    0
    Please wait...
    Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 20:41; 11.01 21:01;
    To report this post you need to login first.
    Postitas:

    Minu isa on joodik. Seisa või peapeal, tema endas midagi ei muuda. Vanemad lahutasid, kui olin laps, just nimelt alkoholi pärast. Isa nägin harvemini, kui kuuvarjutust, kuna tal on pudel alati tähtsam olnud. Kui mulle lapsed sündisid siis ilmus ta pildile. Keelata ka ei saanud, ikkagi vanaisa. Üritasime teda aidata normaalse elu juurde tagasi aga ta kasutas minu heatahtlikkust lihtsalt ära. Näiteks elas ta kodutute varjupaigas. Andsime talle tühjalt seisva korteri, mille ta muutis punkriks. 3a minu poolset pingutamist ja ma lõpetasin tema aitamise. Vaadaku ise, kuidas saab. Kuna tal endal polnud soovi oma elujärge parandada siis ma võin võimelda nii ja naa, asja sellest ei tule.

    Ehk siis, joodik on peast haige. Kui ta ise abi ei soovi ja pingutada terveks saamise nimel, siis teil ei ole midagi peale hakata. Esimese sammu paranemise poole peab alati astuma alkohoolik.

    +3
    0
    Please wait...
    To report this post you need to login first.
    Postitas:

    Mind, alkohooliku kaaslast, aitasid oma väljumise otsust teha lihtlabased paberile kirjutatud + ja – nimekiri.

    Mõned näited:

    • Kvaliteetaeg alkohoolikuga on olematu ja sõltub alkoholi joojast. Sul pole rohkem aega kui siin ja praegu!
    • Sõltuvus alkohooliku joobeastmest ja tujudest – kurnav. Sul on 1 elu!
    • Rahaline kahju. Keskmiselt 6-pakk päevas või misiganes jook, teeb aastas korraliku perereisi, kodu värskendusremondi, vahvad spakülastused või uue auto sissemakse kokku. Mis kellelegi kõnetab. Kui see aga lihtsalt mõttetult läbi keha läheb… Sul on 1 elu!
    • Peitumime “päris” elu eest. Moonutatud reaalsus. Tahan elada ja päriselt!
    • Häbi ja pinge tekkida võivate olukordade ees. Kujuta ette, kui mõnus on ilma nende negatiivsete tunneteta!
    • Austuse puudumine alkohooliku suhtes. Kõik need loetletud asjad kokku kahjuks lõpuks võtavad selle viimasegi, mis koos hoiab. Ei suuda austada inimest, kes kardab päris elu, tekitab tühjast tüli ja oma käitumisega paneb oma pere piinlikku olukorda.

    Selliselt mustvalgel näha oma mõtteid oli mulle väga “kainestav”. Kahjuks mitte alkohoolikule. Tema jätkas. Enda aga päästsin. Üks inimene on nüüd õnnelikum, et sellest ringist pääses.

    Ehk on abiks…

    +1
    0
    Please wait...
    Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 20:25; 18.01 05:10;
    To report this post you need to login first.
    Postitas:

    Mind, alkohooliku kaaslast, aitasid oma väljumise otsust teha lihtlabased paberile kirjutatud + ja – nimekiri.

    Mõned näited:

    • Kvaliteetaeg alkohoolikuga on olematu ja sõltub alkoholi joojast. Sul pole rohkem aega kui siin ja praegu!
    • Sõltuvus alkohooliku joobeastmest ja tujudest – kurnav. Sul on 1 elu!
    • Rahaline kahju. Keskmiselt 6-pakk päevas või misiganes jook, teeb aastas korraliku perereisi, kodu värskendusremondi, vahvad spakülastused või uue auto sissemakse kokku. Mis kellelegi kõnetab. Kui see aga lihtsalt mõttetult läbi keha läheb… Sul on 1 elu!
    • Peitumime “päris” elu eest. Moonutatud reaalsus. Tahan elada ja päriselt!
    • Häbi ja pinge tekkida võivate olukordade ees. Kujuta ette, kui mõnus on ilma nende negatiivsete tunneteta!
    • Austuse puudumine alkohooliku suhtes. Kõik need loetletud asjad kokku kahjuks lõpuks võtavad selle viimasegi, mis koos hoiab. Ei suuda austada inimest, kes kardab päris elu, tekitab tühjast tüli ja oma käitumisega paneb oma pere piinlikku olukorda.

    Selliselt mustvalgel näha oma mõtteid oli mulle väga “kainestav”. Kahjuks mitte alkohoolikule. Tema jätkas. Enda aga päästsin. Üks inimene on nüüd õnnelikum, et sellest ringist pääses.

    Ehk on abiks…

    Tänan, väga aitab.

    Millegipärast tunnen, et mul pole õigusi (teha valikuid mis on mulle hea, taodelda heaolu, ütelda välja, et soovin nii ja naa ja mul on selleks õigused).  See on nagu egoistlik.

    On kohustused (olla, pakkuda, taluda).

    Mehel on kõik õigused… ja põhjused.. teen nii sest…nii on, sest… (õigustused, õigus heaolule, temal on õigus saada seda ja toda ja… käitida nii või naa… (ja pole üldse egoistlik?)

    +3
    0
    Please wait...
    Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.01 01:59; 07.01 20:58; 07.01 21:03; 07.01 21:15; 18.01 06:54;
    To report this post you need to login first.
    Postitas:

    Olen teemaalgataja.

    Tänan, need viimased kommentaarid ongi väga toetavad.  Ja see kõige viimane (kägu 06.54).. tunnen täpselt sama. Mehele on kõik lubatud, käia joomas, garaazis (sest tal on vaja teha omi asju) kõik teod jne on õigustatud. Ja siis olen mina. Tegelikult ju tahaks olla sisimas ka õnnelik.. mitte ainult näiliselt teistele. Olen öelnud ka, et ma pole enam õnnelik aga tundub, et see ei lähe talle eriti korda. Koguaeg on õigustused miks ta midagi teeb ja käib jne. Ütleb küll, et mõistab mind ja seda kui raske mul on. Aga kergemaks ta seda ka ei tee… et end kokku võtta. Kust võtta see jõud et lihtsalt karjuta KÕIK! Ja minema minna?

    +2
    0
    Please wait...
    Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.01 20:45; 04.01 21:22; 05.01 11:39; 05.01 11:51; 09.01 10:15; 11.01 17:06; 19.01 11:55; 14.02 00:12;
    To report this post you need to login first.
    Postitas:

    Olen teemaalgataja.

    Tänan, need viimased kommentaarid ongi väga toetavad. Ja see kõige viimane (kägu 06.54).. tunnen täpselt sama. Mehele on kõik lubatud, käia joomas, garaazis (sest tal on vaja teha omi asju) kõik teod jne on õigustatud. Ja siis olen mina. Tegelikult ju tahaks olla sisimas ka õnnelik.. mitte ainult näiliselt teistele. Olen öelnud ka, et ma pole enam õnnelik aga tundub, et see ei lähe talle eriti korda. Koguaeg on õigustused miks ta midagi teeb ja käib jne. Ütleb küll, et mõistab mind ja seda kui raske mul on. Aga kergemaks ta seda ka ei tee… et end kokku võtta. Kust võtta see jõud et lihtsalt karjuta KÕIK! Ja minema minna?

    Tundub, et kaitseliitlase ja joodiku kirjeldus on täpselt sama.

    +2
    -1
    Please wait...
    To report this post you need to login first.
    Postitas:

    Kuidas läheb TA-l?

    Paistab väga levinud probleem olema. Koroona tõttu piiratud vabadus ja pidev alateadlik hirmutunne teevad oma töö vist.

    0
    0
    Please wait...
    To report this post you need to login first.
    Postitas:

    https://www.tai.ee/et/kainem-ja-tervem-eesti/partnerid

    0
    0
    Please wait...
    To report this post you need to login first.
    Postitas:

    <p style=”text-align: left;”>Tunnen ära siin enda. Olen ka kaassõltlane kes ära ei suuda kõndida.</p>
    Hetkel käib mees AA-s , korra on ka ennem käinud ja 5 nädalat kainust on maksimum olnud.  Hetkel käsil 3s kaine nädal. Mul mees teab, et tal on sõltuvus ja ka tahab sellest ka vabaneda, aga tal puudub oskus kainena lõõgastuda ja end välja lülitada tööst ja kohustustest. Lisaks ta on peitnud selle vabanduse taha, et ta on kasvanud alkohoolikute seas ja see on tal veres.. Sellest oleme tegelt rääkinud ka, et see on lihtsalt üks hea vabandus, umbes nagu suure inimese liigne söömine tuleneb geenides olevast ülekaalust.

    Ta ise ikka ütleb, et ta on seal AA seltskonnas poisike, enamustel ikka tsüklid ja muud jutud. Tal lihtsalt see, et ei suuda piiri pidada, ehk siis pole olemas 2 õlut, vaid täielik kooma, kuniks kukub magama põrandale ka deliiriumit ette tulnud, ja seda vähemalt kord nädalas.

    Esimestel aastatel sai tihti ähvardatud ja maha jäetud ja siis tagasi võetud jne siis olid paar aastat kus ma ei lubanud kodus juua, koju võis kainena vaid tulla, sessuhtes töötas, mina seda teistsugust meest ei näinud. Nüüd 2 aastat tagasi kolisime kaugele ja pole enam kohta kus joomas käia, seega teeb seda kodus. Minul on vaja väga vara ärgata tööle minekuks ja see on närvid krussi keeranud kui saad koju jõudes aru, et tüüp joonud, siis ei tea kunagi kuidas õhtu kulgeb, kas vajub kiirelt teleka ette, või tuleb keset ööd, paneb tuled põlema ja räägib seosetut juttu. Lisaks on vist tervis pekki läind, kuna purjus peaga on tekkinud tal uriinile rõve hais ja järgmisel päeval haiseb jubedalt. Sama see, et mul on häbi temaga kuskile sünnipäevale minna, pere istumistel ta ei joo, teab kainena ju isegi, et katus hakkab sõitma.

    Ma pole ära läinud, kuna kainena on ta väga minu masti mees..kui ta on purjus, siis olen vist isegi hinges ta surma soovinud, et ma saaks sellest jamast välja, samas kui on kaine ja küsib kas ma väga kuri, siis on tunne, et ahh mis ikka lolli peale vihastan.

    Sai siin ükspäev räägitud pikemalt, nüüd on 3 nädalat kaine olnud. Ta jagab üsna hästi miks miskit toimub ja, et see tema sõltuvus mõjutab ka tema lähedasi, sellest ka AAs räägitakse. Sai ka räägitud, et see asi süveneb tal muudkui ja ükskord see lõpeb lahkuminekuga ju.

    Aga see on haigus, see pole nii et inimene mõtleb, et ma rohkem juua ei taha.

    Ja kui ka hakkab pürgima kainuse poole on ka sellel teel raskusi, nagu igal võõrutusel, tujud, depressioon jne..

    Ma saan aru, et meie suhet olemas olla ei tohiks, aga me oleme nagu hingesugulased, ainuke probleem on see kuradi alkohol ja et kord nädalas muutub minu mees teiseks, ei ta löö ega sõima( seda on siiski tulnud vahest ette) vahest mõtlen, et kui paneks paugu mulle, ehk siis lihtsam minema minna.

    Nüüd mõtlen, et kui ta ühe tähtsa etapi oma elus läbitud saab, mis hetkel poole peal, siis lähen lahku, kui praegu seda teeksin, siis ta hakkaks rohkem jooma ja vajuks auku ja ta potentsiaal jääks maailmale andmata.

    Pikk ja sitt jutt aga mul tuli tunne, et tahan kirjutada, sest kellegile oma juttu rääkida mul pole.
    <p style=”text-align: center;”>Jah olen õnnelik, et ta AAs käib aga see tunduks uskumatu kui see joomine ära kaoks.</p>
    Ja see kui mulle öelda kui loll naine ma olen ja nõrk ja saamatu ja madala enesehinnanguga on raisatud energia, tean seda kõike ka ise.

    Olen ka mõelnud oma elu lõpetamisele, kuna minusugune lihtsake vaid maailmale koormaks, aga lapsepõlves sisse juurdunud jumalakartus pole lubanud seda siiski teha.

     

    0
    0
    Please wait...
    To report this post you need to login first.
    Postitas:

    Sa kirjutaks nagu minu tundeid. Täna pidime koos esimest korda  välja sööma minema (jah 3a jooksul esimest korda) aga siin ma nüüd olen.. veetsin õhtu lastega sest.. nohjah.. nüüd tunnen, et tema jaoks pole mina nii oluline kui alkohol.

    Käisin 2× psühholoogi juures kelle juures eelnevalt on ka mees käinud. Viimasel korral tegi läbi lillede selgeks, et ma ei suuda aidata inimest kes ise abi ei taha. Parandan, mees ütles, et tahab abi kuid ainult niipalju, et suudaks piiri pidada, mitte ei kukuks tsüklisse. Mõistsin, et tegelt ta ei soovigi abi ja räägib seda vaid selleks et ma vait jääksin vms.

    Jätsin endale meelde lause mida mulle seal räägiti.

    1. Kui mees joob siis kuidas ma end tunnen ning küsin endalt, kas see teeb mind õnnelikuks? (Ma tahan jälle olla sisimas õnnelik, nagu varem)

    Mul on ta ka no tõesti väga väga tubli. Mitte ühtegi viga poleks kui ei jooks. Tubli, tark, käed otsas, tegeleb koguaeg lastega, töökas, aitab kodutöödega jne.

    Teie vähemalt üritate ja 3 nädalat on tubli aeg. Ise tunnen et jaks on nii otsas ja üldse enam ei taha. Egas see mingi vabandus pole kuid laste pärast peab rõõmustama ja mul nad ei tea, et selline teema päevakorras on.

     

    0
    -1
    Please wait...
    Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.01 20:45; 04.01 21:22; 05.01 11:39; 05.01 11:51; 09.01 10:15; 11.01 17:06; 19.01 11:55; 14.02 00:12;
    To report this post you need to login first.
    Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


    Esileht Pereelu ja suhted Abi alkohoolikule.