Esileht Kodunurk Abi lihtsamate koduste (remondi)tööde osas

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Abi lihtsamate koduste (remondi)tööde osas

Postitas:

Olen üksikema, haldan üksi võrdlemisi suurt majapidamist (õnneks mitte maja, ainult mõte sellest paneb pea valutama). Suuremate remonditööde jaoks olen ehitaja tellinud. Ja lambipirni vahetamise või mõne kruvi seina keeramise saan ise tehtud. Aga aeg-ajalt tekib väikseid remonditöid, millega ise piisavalt kvaliteetselt hakkama ei saa. Või on vaja lihtsalt tehnilise taibuga inimese nõu ja jõudu. Mõned näited, et saaksite aimu, mis laadis töid ma mõtlen – rõduukse tihend on katki või amortiseerunud ja vajab sättimist, vannitoa ripplae paar plaati vajavad mõõtu lõikamist ja vahetamist, riiul on vaja sirgelt ja kvaliteetselt seina saada, mõned põrandaliistud vajavad vahetamist, üks toru vajab kinni keeramist, jne.

Paar osavate kätega tuttavat on ka, aga ei tahaks neid pidevalt ära kasutada. Kas on olemas mingi nö kõigeabi teenus, kust saab tööriistadega ehitusmehe endale koju tellida ja tema käest korraga kõik väiksed tööd tellida?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googeldades “mees üheks tunniks” sain vastuseks https://remho.ee/
Isiklikku kogemust pole, aga tundub olema see teenus, mida vaja.
Saada neile see sama nimekiri, mille siia panid ja vaata, palju küsivad.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 16:04; 30.05 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja näe, okidokist saab ka mehe:
https://www.okidoki.ee/item/mees-tunniks-kodumeister/4301161/

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 16:04; 30.05 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

rõduukse tihend on katki või amortiseerunud ja vajab sättimist, vannitoa ripplae paar plaati vajavad mõõtu lõikamist ja vahetamist, riiul on vaja sirgelt ja kvaliteetselt seina saada, mõned põrandaliistud vajavad vahetamist, üks toru vajab kinni keeramist,

Rõdul on pakettuks või uunikum? Teisel juhul mine poodi, osta tihend ja vaheta ise ära.
Vannitoa ripplae plaat võta ehituspoodi kaasa, osta ära, lõika joonlaua ja vaibanoaga välja ja pane paika.
Riiuli puhul vist pääsed 20€-ga.
Liistud mine samuti osta juba ära.

Mis on eesmärk – need lihtsad poe vahet jooksmistööd tee ise ära, ega see 20€/tunnis mees neid kuidagi teistmoodi või targemalt ei tee.
Samamaoodi istub autosse, sõidab poodi ja suhtleb, kulutab aega ja kütust.
Toru kinni keerata – jah, las keerab.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 16:21; 30.05 22:30; 31.05 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen üksikema, haldan üksi võrdlemisi suurt majapidamist (õnneks mitte maja, ainult mõte sellest paneb pea valutama). Suuremate remonditööde jaoks olen ehitaja tellinud. Ja lambipirni vahetamise või mõne kruvi seina keeramise saan ise tehtud. Aga aeg-ajalt tekib väikseid remonditöid, millega ise piisavalt kvaliteetselt hakkama ei saa. Või on vaja lihtsalt tehnilise taibuga inimese nõu ja jõudu. Mõned näited, et saaksite aimu, mis laadis töid ma mõtlen – rõduukse tihend on katki või amortiseerunud ja vajab sättimist, vannitoa ripplae paar plaati vajavad mõõtu lõikamist ja vahetamist, riiul on vaja sirgelt ja kvaliteetselt seina saada, mõned põrandaliistud vajavad vahetamist, üks toru vajab kinni keeramist, jne.

Paar osavate kätega tuttavat on ka, aga ei tahaks neid pidevalt ära kasutada. Kas on olemas mingi nö kõigeabi teenus, kust saab tööriistadega ehitusmehe endale koju tellida ja tema käest korraga kõik väiksed tööd tellida?

Suur nōukaaegne kolhoosikorter? Ma ei kujuta ettegi, mis toru vajaks kinni keeramist? Basseinis elad? Vesi ajab üle ääre vōi on äravool ummistunud? Kummalised soovid.

0
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 16:59; 31.05 07:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ettegi, mis toru vajaks kinni keeramist?

Sa ei kujutagi seda ette, kui pole elus kunagi ühtki toru keeranud.

Mul vahetati püstaku kalalisatsiooni toru, ilmselt mindi ka teistele torudele pisut vastu ja ühe veetmõõtja juurest tekis leke, mingi 1 tilk/3o sek jooksul.
Tahtiski aunult pisut pealekeeramist.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 16:21; 30.05 22:30; 31.05 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ettegi, mis toru vajaks kinni keeramist?

Sa ei kujutagi seda ette, kui pole elus kunagi ühtki toru keeranud.

Mul vahetati püstaku kalalisatsiooni toru, ilmselt mindi ka teistele torudele pisut vastu ja ühe veetmõõtja juurest tekis leke, mingi 1 tilk/3o sek jooksul.

Tahtiski aunult pisut pealekeeramist.

See on ju ühistu torumeeste töö. Mōōtja juurest ei tohi korteriomanik midagi keerata. Pärast öeldakse, et oled varastanud vett. Pealegi tuleb teised torud panna, kui paljalt vastu minnes juba tilkuma hakkab. Sitasti ehitatud veesüsteem. Vene ajal öeldi selle kohta haltuura. Kui juhtub veesurve tōusma siis sinu juures on esimene koht, kus liited lōhkevad ja uujutab kōik üle. Tee kohe kindlustus ära, kui veel pole tehtud. Saad rahuliki südamega kodust väljas ka käia.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 16:59; 31.05 07:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju ühistu torumeeste töö. Mōōtja juurest ei tohi korteriomanik midagi keerata. Pärast öeldakse, et oled varastanud vett. Pealegi tuleb teised torud panna, kui paljalt vastu minnes juba tilkuma hakkab. Sitasti ehitatud veesüsteem. Vene ajal öeldi selle kohta haltuura. Kui juhtub veesurve tōusma siis sinu juures on esimene koht, kus liited lōhkevad ja uujutab kōik üle. Tee kohe kindlustus ära, kui veel pole tehtud. Saad rahuliki südamega kodust väljas ka käia.

Rohkem lollusi ei tulnudki?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 16:21; 30.05 22:30; 31.05 08:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Abi lihtsamate koduste (remondi)tööde osas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.