Esileht Pereelu ja suhted abiellumine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 139 )

Teema: abiellumine

Postitas:
Kägu

Abielu peab olema mõlema soov ja tahe, kui üks pool ei soovi – siis tuleb leida kaaslane, kes tahab. Aga elatakse koos, saadakse lapsed ning siis hakatakse mossitama ja abielu nõudma – on lapsik.

Sellest pole mina ka kunagi aru saanud, miks abielusooviga naised vallalisena lapsi saavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Abielu peab olema mõlema soov ja tahe, kui üks pool ei soovi – siis tuleb leida kaaslane, kes tahab. Aga elatakse koos, saadakse lapsed ning siis hakatakse mossitama ja abielu nõudma – on lapsik.

Sellest pole mina ka kunagi aru saanud, miks abielusooviga naised vallalisena lapsi saavad.

Väga lihtne: sest nad soovivad lapsi rohkem kui abielu. Normaalseid mehi, kellega lapsi saada, just liiga palju ei ole. Tuleb ära krabada. Ja kui lapsed juba käes (sest need seovad tugevamini kui miski muu) on paras aeg mossitama ja abielu välja pressima asuda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See käib tegelikult nii. Seksieeelses uimas on hormoonid laes, õnnetunne suur. Siis tunduvad asjad hoopis teises tähtsuse järjekorras. Tundub mõlemale, et ongi ju paras aeg lapse saamiseks, vanust juba üksjagu. Abielu ei tule meeldegi. Tühja sest antibiootikumist raseduspillide ajal või puuduvast kondoomist. See inimene minu kõrval on ju nii tark, tugev ja lõhnab hästi, olen nõus küll tema last kasvatama. Kui hiljem hormoonimöll lahtub ja ratsionaalselt hakkad mõtlema, on laps juba tehtud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma olen mehega koos olnud 3-aastat

ja viimasel ajal olen juttu teind abielust,lastest jne aga mis meestel selle abielu vastu on? et nad seda niii kardavad?

Olen naine ja ei soovi abielluda. Ei ole ainult mehed need, kellele abielu on vastukarva.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Abielluda soovib ikka mees, kellega on suur armastus ja ta soovib sinuga end siduda elu lõpuni. Kui ei soovi abielluda, siis pole selles suhtes 100% kindel. Nii lihtne ongi.

Rumalus. Mina olen naine ja abiellumise vastu. Armastan oma meest, oleme koos olnud pea 15 aastat ja soovin temaga koos olla elu lõpuni. Mu mees arvab õnneks samamoodi.
Abiellumine küll ei näita mingit suhtekindlust ja soovi elu lõpuni koos olla. Iga teine abielu lahutatakse- kuhu siis jääb see 100% kindlus ja suur armastus?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väga lihtne: sest nad soovivad lapsi rohkem kui abielu. Normaalseid mehi, kellega lapsi saada, just liiga palju ei ole. Tuleb ära krabada. Ja kui lapsed juba käes (sest need seovad tugevamini kui miski muu) on paras aeg mossitama ja abielu välja pressima asuda.

Normaalne mees aktsepteerib naise soovi enne lastesaamist abielluda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
rosinakypsis

Aga elatakse koos, saadakse lapsed ning siis hakatakse mossitama ja abielu nõudma – on lapsik.

Ma ei ole oma tutvusringkonnas veel täheldanud, et naised abielu NÕUAKSID. Eriliselt ebaõnnestunud sõnakasutus. Mees teeb abieluettepaneku, aga naine nõuab?!! Šovinistlik lähenemine või mis?

Selles mõttes õige, et enne laste saamist võiks mehel-naisel abielu osas selgus majas olla. Aga miks on hilisem abielusoov lapsik? Võib ju olla, et enne laste saamist naine ei mõistagi, et nemad mehega on ka pere, alles lapsed annavad kooselule uue sügavuse ja panevad elule teisiti vaatama. Ja miks tituleeritakse sellises olukorras lapsikuks naine, kes soovib endale ametlikku abikaasat, mitte mees, kes leiab, et koos elada võib, aga abielu on mõttetu? Sellest ma aru ei saa.

Please wait...
Postitas:
Mehike27

Aga miks on hilisem abielusoov lapsik? Võib ju olla, et enne laste saamist naine ei mõistagi, et nemad mehega on ka pere, alles lapsed annavad kooselule uue sügavuse ja panevad elule teisiti vaatama.

Abiellumine ei anna mingit sügavust asjale juurde. Ja pere ollakse ka enne abielu. Tundub, et oled ka üks neist ajupestutest, kes arvab et kui oled abielus siis on ikka see õige värk. See on lihtsalt puhas õhk, mis ei muuda midagi. Äkki ärkaks disney maailmast ja tuleks päris maailma kypsis.

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

miks kardavad mehed tänapäeval abielu? See ei näi ju rohkemaks kohustavat kui igasugune kooselu?

Pigem oleks õigem küsida, miks naised nii kangesti meestelt abielu nõuavad.

Antud teema valguses mitte – teemaalgataja küsib just meeste vastuseisu kohta; küllap ta omaenda argumente abielu pooldamise osas teab.

Jällegi, kummaline suhtumine, et naised nõuavad abielu. Kuidas seda siis nõutakse? Tahaks isegi teada, pole veel kuulnud, et mõnda meest väevõimuga Õnnepaleesse lohistatud oleks! Sellise mulje ometi see väljend jätab.

Ma esitan siis klassikalise argumentatsiooni, vabandust, kui see juba kellelgi üleval on. Naine voodikaaslaseks kõlbab. Elukaaslaseks kõlbab. Laste emaks kõlbab. Aga abikaasaks – mkm! Mitte mingil juhul! No tundub, et nii need mehed mõtlevad ju!? Aga ise endale aru ei anna, et loogika puudub. Ja et naist ehk mehe taoline mõttekäik häirib.

Please wait...
Postitas:
Mehike27

Ma esitan siis klassikalise argumentatsiooni, vabandust, kui see juba kellelgi üleval on. Naine voodikaaslaseks kõlbab. Elukaaslaseks kõlbab. Laste emaks kõlbab. Aga abikaasaks – mkm! Mitte mingil juhul! No tundub, et nii need mehed mõtlevad ju!? Aga ise endale aru ei anna, et loogika puudub. Ja et naist ehk mehe taoline mõttekäik häirib.

Sinu argumendis pole mitte mingisugust loogikat kulla kypsis. Naine on voodikaaslane, laste ema, see on reaalselt tajutav asi. See on nagu loomariigis. Abielu kui selline on väljamõeldis, mis ei ole mitte kuidagi seotud sellega kas naine seksib sinuga ja sinuga lapsed saab. See on ajupesu. Hea äri muidugi seda ei saa salata. Kõik need pulmade korraldajad, kohtud jne. Lollidelt tulebki raha ära võtta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sinu argumendis pole mitte mingisugust loogikat kulla kypsis. Naine on voodikaaslane, laste ema, see on reaalselt tajutav asi. See on nagu loomariigis. Abielu kui selline on väljamõeldis, mis ei ole mitte kuidagi seotud sellega kas naine seksib sinuga ja sinuga lapsed saab. See on ajupesu. Hea äri muidugi seda ei saa salata. Kõik need pulmade korraldajad, kohtud jne. Lollidelt tulebki raha ära võtta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No aga mis see siia puutub?? Teemaalgataja ju soovikski ENNE lastesaamist abielluda. Mees ajab sõrad vastu. Sellepärast teema tegigi!

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Ja sinu argumentatsioonis on loogika? Minu arust mitte. Abielu tekkis tsiviliseeritud ühiskonnas, loomariigiga pole sel loomulikult midagi pistmist. Ma võiks siis ju sinult küsida, miks sa taandad mehe-naise kooselu loomade tasandile? Ja need, kes abielus on või abielluda soovivad on lollid ja ajupestud? See on sinu argument? Ei, kulla mehike, see on sinu isiklik arvamus.

Please wait...
Postitas:
Mehike27

Ma võiks siis ju sinult küsida, miks sa taandad mehe-naise kooselu loomade tasandile? Ja need, kes abielus on või abielluda soovivad on lollid ja ajupestud?

On ju ajupestud. Täpselt samamoodi ajupestud nagu lapsed, kes usuvad jõuluvana. Loomariigist rääkisin, sest seks ja laste tegemine pole seotud abieluga mitte kuidagi moodi.

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Loomariigist rääkisin, sest seks ja laste tegemine pole seotud abieluga mitte kuidagi moodi.

Ergo minu küsimus – kas kooselu eesmärk ongi siis sinu jaoks vaid paaritumine ja järglaste saamine?? Nii nagu loomariigis?

Please wait...
Postitas:
Mehike27

kas kooselu eesmärk ongi siis sinu jaoks vaid paaritumine ja järglaste saamine?? Nii nagu loomariigis?

Kui vähemalt ühte neist asjadest pole mängus siis pole mehel mõtet naisega koos elada. Mehed ja naised pole sarnased mitte kuidagi moodi ega pole partnerid ja sõbrad. Ainuke, mis naisi ja mehi ühendab ongi seks ja lapsed

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas kooselu eesmärk ongi siis sinu jaoks vaid paaritumine ja järglaste saamine?? Nii nagu loomariigis?

Kui vähemalt ühte neist asjadest pole mängus siis pole mehel mõtet naisega koos elada. Mehed ja naised pole sarnased mitte kuidagi moodi ega pole partnerid ja sõbrad. Ainuke, mis naisi ja mehi ühendab ongi seks ja lapsed

See on tõsi. Geidest sõbrad (mul neid arvukalt) räägivad pidevalt, kuidas seksivad seksi pärast, aga naisega seks tähendab omakorda paljudele nende heterodest sõpradele seda, et peab end ühega siduma. Ideaalis enamasti (on erandeid) ei seoks mehed end ühe naise külge ja lõikaks ära võimalused teiste naistega seksida. Selleks tahetaksegi abielluda, et luua omamoodi nn tõkendolukord. Naine tahab kindlust, et mees just teda tahab, sest naisele tähendab seks ja ühine laps soovi veeta oma elu ühega. Mees tahaks aga veel ringi vaadata (mitte kõik, aga enamus), lapsega või lapseta. Vahel ei luba aga omandihimu oma naist jätta (ja tekitab isegi soovi abielluda), aga ise võib küll niisama teistega seksida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Mehike27

Selleks tahetaksegi abielluda, et luua omamoodi nn tõkendolukord. Naine tahab kindlust, et mees just teda tahab, sest naisele tähendab seks ja ühine laps soovi veeta oma elu ühega. Mees tahaks aga veel ringi vaadata (mitte kõik, aga enamus), lapsega või lapseta. Vahel ei luba aga omandihimu oma naist jätta (ja tekitab isegi soovi abielluda), aga ise võib küll niisama teistega seksida.

Jah sellele ma viitasingi eelnevas sõnavõtus. Et mehed abielluvad omanditunde pärast, mis on tegelikult praeguses ühiskonnas väljamõeldis. Naine võib alati ära jalutada ja samuti ka mees, mis tähendab seda, et ka naise kindlustunne on tegelikult väljamõeldis. Ehk abielu on tänapäeval mõttetu tähendusega asi. Abielu oleks vaid mõtekas tänapäeval siis kui môlematele pooltele langevad peale abiellumist kohustused. Abielus petmine peaks olema karistatav ja lahku saab ainult minna väga mõjuva põhjuse alusel. Siis ma näeks abiellumisel mingit môtet. Nii mehel kui naisel oleks kasulik see. Hetkel lahutatakse üle poole abieludest, mis näitab seda et see ei tähenda mitte midagi. Oleks see lahutus protsent 10-20 % maksimum siis saaksin ma aru et abielu midagi tähendab ehk ühiskonnas ei tolereeritaks lihtsalt litsi löömist, kärgperesi, üksikvanemaid jne. Praegu on abielu lihtsalt mingi muinasjutulik ajupesu. Halval juhul tahab naine su poolt vara vaid endale, aga hetkel veel saab seda ka eraldi lepingutega ja varade peitmisega ära hoida. Kui see ka ära kaob nagu usas ja austraalias näiteks, kus need lepingud välja visatakse kohtust siis pole enam midagi teha. Siis on abielu surnud ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks kirjandus ja filmikunst on sellele väljamõeldisele kaasa aidanud. Usk ja kultuur samamoodi. Ega tehakse siiski palju, mis ei ole ratsionaalne. Fakt on see, et enamus siiski, kes soovib abielluda, leiab abiellumiseks vajaliku tähenduse. Ja inimesed teevad väga sageli asju, mis tegelikult on objektiivselt võttes ja teiste meelest mõttetud, aga nendele väga olulised. Põhjuse/põhjenduse leiab alati. Näide, et abielu oleks tegelikult mõttekas, on unistus, sest siiani on inimesi, kes peavad abielu (ja kuupäeva) äärmiselt oluliseks. Eelnevate generatsioonide esindajad, kes abielu väga väärtustasid, ei ole veel kuhugi kadunud.

Mulle on seda omandihimu mehed ise rääkinud. Umbes, et nad ei taha, et nende naist keegi teine tarvitaks.

Minu arvates näitab lahutus just seda, et abielu midagi asjaosalistele tähendab. Sellepärast lahutatakegi, et ei taheta konkreetse inimesega enam seotud olla. Muidu võiks ühe paberi poolest kokku jääda.

Lisaks nimevahetus on mõnele vägagi tähtis. Pealegi näitab see mingis mõttes sotsiaalset staatust, sest ta ”võeti ära”; eriti, kui sõbrannad ka abielluvad. Mõni usub siiani sinisilmselt, et nemad ei lahuta. Unistuste pulma korraldamine on mõnes mõttes näitamine. Abielu tähendab ka seda, mida sinu kauaagne partner pärib. Vahel on nii, et panustad materiaalselt kodu(de) loomisesse palju, aga siis tuleb kaaslase ema ja võtab kõik ära (sest lapsi ei olnud ja tema on next of kin).

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Halval juhul tahab naine su poolt vara vaid endale, aga hetkel veel saab seda ka eraldi lepingutega ja varade peitmisega ära hoida.

Sinna ongi koer maetud, eks ole, mehike! Et keegi äkki tuleb ja su “miljonitele” küüned taha ajab. Sina ja su hirm lüpsta saamise ees, nüüd ma mõistan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen oma mehega koos elanud 13-aastat. On 2 last ka. Tema ei taha üldse abielluda. Ütleb, et ei saa aru milleks seda vaja on. Niisama koos elada pidavat ka hea olema. Aga ilmselt on see ka vabandus tema hirmule, sest ma tean kui kohutavalt närvesööv oleks tal seista inimeste ees, käest kinni hoida ja jne. Ta on iseloomult selline hästi kinnine tunnete koha pealt, ise ta näiteks mulle ütlema ei tule, et ,, kallis ma armastan sind ,, vms aga tegudega oskab ta seda küll välja näidata.
Võibolla kui teine 13 aastat veel teda ,, masseerida ,, siis äkki tulevad ka pulmad 😀

Please wait...
Postitas:
Mehike27

Sinna ongi koer maetud, eks ole, mehike! Et keegi äkki tuleb ja su “miljonitele” küüned taha ajab. Sina ja su hirm lüpsta saamise ees, nüüd ma mõistan.

Räägin kõikide meeste eest. Ma olen perekooli meeshääl, hea samariitlane ja zen meister. Tahan, et mu mõtted aitavad mehi, kes on eksinud pimeduses ja otsivad valgust tunneli lõpust.

Please wait...
Postitas:
Anra

Abielluda ju võib ka nn sunniviisiliselt, aga abielus olla saab ikka siis, kui mõlemad seda tahavad, muidu see pikalt ei kesta. Mina arvan ka, et kui üks osapool ikka ei taha abielluda, siis ta loodab, et ühel päeval saab lihtsalt minema jalutada, et ei oleks nn lisakohustusi. Mina olin 17,kohe 18 saamas, kui sain oma mehega tuttavaks, mees 7 a vanem. 4 aastat elasime koos, siis tuli ühine tahtmine abielluda,kusjuures lapsi meil ei olnud, elasime teineteisele siis veel. Pulmad tegime, siiani kumbki ei kahetse, ilus päev oli ja meie jaoks väga tähtis. Nüüd on sellest möödas juba 13 aastat ja ootame oma kolmandat last. Ei kujuta ettegi, et me ei oleks abielus. Mina tean väga paljusid mehi, kes on tahtnud abielluda ja aastaid ka abielus. Samuti tean neid, kes ei taha seda ja see on imelik. Koos elada aitab, tited ka tehtud, aga vot paber on ahistav.

Please wait...
Postitas:
Liis T

Tegelikult see on ju imelik..oma töösuhted me küll ju reguleerime töölepinguga ära, keegi ei ela paljasõnaliste lubadustele lootma jäädes..aga samas oma eraelulisi suhteid me ei reguleeri ja elame ehku peal..lihtsalt pimesi lootes, et ehk läheb kõik hästi, ehk teine inimene peab sõna jne. Samas töösuhetes oleks kaotada hulga vähem…

Ka kooselus on ju poolte suhted reguleeritud.

Võtame näiteks varalised suhted. Kui paar pole abielus, siis on võimalik samuti otsustada, mis asi, mis ulatuses, kelle oma on. Auto saab osta koos, laenu saab võtta koos, eluaseme saab osta koos ja nii, asjad ka juriidiliselt pooltele ühiselt kuuluksid. Sellest tekivad poolte vastastikkused õigused ja kohused, täpselt nagu abielu puhul.

Kui võtame muud mittevaralised õigused ja kohused, siis seaduse kohaselt alustavad mees ja naine abiellumisega kooselu, mis kohustab neid vastastikuseks lugupidamiseks ja toetuseks. Abikaasadel on teineteise ja perekonna suhtes võrdsed õigused ja kohustused. Nad korraldavad ühiselt oma abielulise kooselu ja perekonna vajaduste rahuldamise, pidades silmas teineteise ja laste heaolu ning vastutades teineteise ees abieluga seotud kohustuste täitmise eest (PKS § 15 lg 1).

Ja nüüd küsimus, milline osa eelnevast kooselu puhul ei kehti? Kõikide nende õiguste/kohustuste aluseks on sotsiaalsed normid, ühiskonnas üldiselt aktsepteeritud väärtushinnangud, kõlbelised ja moraalsed põhimõtted, mida absoluutne enamus inimestest nagunii järgivad, sõltumata sellest, kas nad on abielus või lihtsalt pikemas kooselus. Nii toetavad üksteist majanduslikult ning emotsionaalselt ka pikemas kooselus olevad paarid. Samas võib välja tuua ka selle, et absoluutne enamus abikaasade õigustest/kohustustest on puhas fiktsioon, sest nende täitmist ei saa tegelikkuses nõuda. Kui näiteks üks abikaasa sõimab ja alandab teist, siis seadus mingit reaalset kaitset teisele tegelikkuses ei paku. Või mis juhtub siis, kui üks abikaasa otsustab ainuisikuliselt, et ta ei viitsi enam käia tööl? Või siis, kui üks abikaasa jätab iga kuu suure summa kasiinosse või alkoholi poodi? Kui mees ei viitsi aidata majapidamistööde või lastega, milles seisneb vahe, kas ollakse abielus või suhtes? Mina arvan, et lõppude lõpuks sõltub nende õiguste ja kohustuste täitmine ikka konkreetsest inimesest, mitte sellest, kas see inimene on abielus või mitte.

Ma ei taha siinkohal üldse rääkida sellest, kas abielluda või mitte. Aga alati kui keegi räägib, et abikaasadel on mingid erilised õigused, tekib mul küsimus, et mida selle all küll silmas peetakse. Ma siin mõtlen ja mõtlen ja ei suuda ikkagi välja mõelda, milline võiks olla see õigus, mida ma saaks päriselt ka realiseerida vaid abielus olles. Kes teab, nimetagi mõni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei taha siinkohal üldse rääkida sellest, kas abielluda või mitte. Aga alati kui keegi räägib, et abikaasadel on mingid erilised õigused, tekib mul küsimus, et mida selle all küll silmas peetakse. Ma siin mõtlen ja mõtlen ja ei suuda ikkagi välja mõelda, milline võiks olla see õigus, mida ma saaks päriselt ka realiseerida vaid abielus olles. Kes teab, nimetagi mõni.

Vastutus solidaarvõlgnikena. Abikaasa ülalpidamiskohustus. Lahutatud abikaasa ülalpidamiskohustus.
Ja abikaasal on sundosa pärimise õigus. Elukaaslane ei päri ju midagi, ka mitte koos ostetud kinnisvara. Ja olgem ausad – kui paljudel inimestel on testament tehtud, kus pärijaks nt elukaaslane? Eriti noortel inimestel. Vähestel, ma kipun arvama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastutus solidaarvõlgnikena. Abikaasa ülalpidamiskohustus. Lahutatud abikaasa ülalpidamiskohustus.

Ja abikaasal on sundosa pärimise õigus. Elukaaslane ei päri ju midagi, ka mitte koos ostetud kinnisvara. Ja olgem ausad – kui paljudel inimestel on testament tehtud, kus pärijaks nt elukaaslane? Eriti noortel inimestel. Vähestel, ma kipun arvama.

Ja milline normaalne inimene tahaks endale selliseid kohustusi? Vastutada teise inimese võlgade eest? Pidada üleval oma eksmeest? Tänan, kindlasti ei soovi.
Vara hankida oskan ma endale ise ka, ja teise inimese teenitule oma küüsi taha ajada nagunii ei soovi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Abielulahutuse korral jääb alati mees kaotajaks pooleks. Kogu vara, mis abielu jooksul muretsetakse, tuleb enamasti mehe rahakotist, aga peale lahutust läheb pooleks. Ja naisest saab alati teatud osa pärija. Kui mina oleks mees, siis ma ka ei tahaks abielu. Tänapäeval eriti ei taha need püsida. Praktiliselt iga teine abielu läheb lahutamisele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult see on ju imelik..oma töösuhted me küll ju reguleerime töölepinguga ära, keegi ei ela paljasõnaliste lubadustele lootma jäädes..aga samas oma eraelulisi suhteid me ei reguleeri ja elame ehku peal..lihtsalt pimesi lootes, et ehk läheb kõik hästi, ehk teine inimene peab sõna jne. Samas töösuhetes oleks kaotada hulga vähem…

Armastust tahad reguleerida seaduse ja reeglitega? Täiesti totter võrrelda töösuhtega. Armastust, kiindumust ei saa tekitada ja sundida reeglite ega trahvidega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga milleks on abielu sulle oluline, kui jätame ühisvarada ja materiaalsed huvid välja? Mida sa ootad, et suhtes muuduks, kui sul on sahtlis üks tõendike, et olete riigi poolt kinnitatud suhtes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ajalooliselt põhineb abielu siiski perekonna turvatundel. Kuna lapsekandmine, sünnitamine ning imetamine on ainult naise peal, ongi niimoodi kujunenud, et enamasti toob mees suurema sissetuleku ja naine hoolitseb perekonna eest. Mehel on võimalik ilma pikemate katkestusteta tööl käia ja karjääri teha, seetõttu ta ka teenib rohkem. Eeldusel, et see kõik on perevärk – et naise töö on laste ja kodu eest hoolt kanda ja mehe töö raha teenida, on kõik aus, kõik on ühine. Ja abielu kinnitab seda.

Tänapäeval kipub rohkem nii olema, et mees hoiab kindluse mõttes ukse lahti ja seni, kuniks talle sobib, ongi kõik ühine (küll mitte ametlikult). Ja kui naine kolme väikelapse kõrvalt enam nii atraktiivne ei ole ja need kolm pudinat oma aega nõuavad ning mees ei saa piisavalt nende hobidega tegeleda, mis perekonda ei kaasa, jalutatakse minema. Võetakse uus ja noorem, tihtipeale viilitakse “eelmistele” lastele elatise maksmisestki.

Keegi siin ütles, et tal on omad varad ja bla-bla… Paraku enamikel naistest ei ole, sest kui lapsi on mitu, läheb sellele, et need kaela kandma hakkaksid, ikkagi palju aastaid. Edasi on nad aeg-ajalt haiged ja keegi peab nendega kodus olema, kellegi tööelu kannatab, tihti ongi see naine. Ei olegi võimalik mehega võrdselt teenida ja varasid koguda. Selle vastu abielu kindlustabki – kui varad on ühised, mõtleb see mees enne minemakõndimist ikka mitu korda järele ja naisel on parem stardiplatvorm lastega omaette hakkamasaamiseks.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 139 )

Esileht Pereelu ja suhted abiellumine