Esileht Pereelu ja suhted Abiellumine kahekesi

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Abiellumine kahekesi

Postitas:

Mina kahetsen, et tegime pulmapeo. Me käisime kahekesi registreerimas ja siis läksime reisile. See oli täpselt see, mida soovisin ja see oligi meie aeg koos värske abielupaarina. Kuu aega hiljem oli laulatus ja pidu. Laulatuse osa ei kahetse, seda tahtsime mõlemad väga, aga pidu oli üleliigne. Me pole kumbki väga “inimeste inimesed” ja pigem allusime perekonna survele. Ei olnud suur pidu, ca 30 külalist, aga tagantjärele mõtlen, et oleks võinud endale kindlaks jääda ja peo ära jätta. Tähistamegi pulmapäeva registreerimise kuupäeval, see teine oli lihtsalt üks väga kallis koosviibimine, mis oli küll tore, aga täiesti ebavajalik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina solvun ka alati, kui sõbrad abielluvad vaikselt omaette. Mis siis veel rääkida, kui oma laps nii teeks. Ma olen lihtsalt lapsepõlvest saati harjunud, et pulmad on suur ja ilus trall. Aga tänäpäeval on igasugused draamad ja kärg-ja muud segased pered ja kellegi endine naine ei saaks uue naisega samas ruumis oldud. Eks ma saan aru ka, aga ma ju tahan vaid koos paariga rõõmustada. See on ära võetud, nagu abiellumine ei olekski midagi suurt ja olulist. Lihtsalt mingi asi, mis ära tehakse, paber.

Meie mehega oleme musternäidised introvertidest ja tegime kenad suured pulmad, ütlesime õhtujuhile, et me ei taha liigset tähelepanu, ei endale ega piinlikke mänge ka külalistele. Toredat lõbusat pidu ja kingad katki tantsida, ja sellised pulmad saimegi. Meie ülesandeks vaid kenad välja näha ja naeratada. Kõigil oli tore.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina solvun ka alati, kui sõbrad abielluvad vaikselt omaette. Mis siis veel rääkida, kui oma laps nii teeks. Ma olen lihtsalt lapsepõlvest saati harjunud, et pulmad on suur ja ilus trall. Aga tänäpäeval on igasugused draamad ja kärg-ja muud segased pered ja kellegi endine naine ei saaks uue naisega samas ruumis oldud. Eks ma saan aru ka, aga ma ju tahan vaid koos paariga rõõmustada. See on ära võetud, nagu abiellumine ei olekski midagi suurt ja olulist. Lihtsalt mingi asi, mis ära tehakse, paber.
.

Sina tahad koos paariga rõõmustada aga pruutpaar tahab sel päeval hoopis vaid teineteisega rõõmustada. Mis sa arvad, kelle rõõm sel päeval olulisem on?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurte pulmade pidamine on täielik peavalu. Isegi kui oleks raha palju ja saaks korraldaja palgata siis ikkagi peab ju pruutpaar otsused tegema. Jube mu meelest. Kui peaks juhtuma, et ma abiellun, siis max mis ma olen nõus läbi tegema on registreerimine ja peale seda õhtusöök. Meelsamini teeks ka seda kahekesi aga ma kardan,et mind ennast jääks kripeldama ,et ei jaganud seda oma kõige lähedastematega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen jällegi selline sugulane, kes pulmakutset võtab kui tüütut koormat ja mõtlen kogu aeg, kuidas välja vingerdada sellest mõttetust üritusest. Ilmselt orgunnin omale mingi komandeeringu.
Minu arvates see “sugulased ootavad ja solvuvad” on küll teie endi peas. Tegelikult tunnevad sugulased kergendust, et ei pea pulma minema.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen jällegi selline sugulane, kes pulmakutset võtab kui tüütut koormat ja mõtlen kogu aeg, kuidas välja vingerdada sellest mõttetust üritusest. Ilmselt orgunnin omale mingi komandeeringu.

Minu arvates see “sugulased ootavad ja solvuvad” on küll teie endi peas. Tegelikult tunnevad sugulased kergendust, et ei pea pulma minema.

Sama siin!
Mõttetu palagan, kutse korral vastik kohustus osaleda. Oodatakse veel alati mingit ümbrikku.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot ei saa aru emadest, kes solvuvad, kui nende lapsed otsustavad kahekesi abielluda. Ise abiellusin mehega kahekesi. Ei peaks sugugi imelikuks, kui mu 19 aastane tütar sooviks oma mehega kahekesi abielluda. Igaüks ikka peaks seda päeva tähistama nii nagu talle ja abikaasale kõige pareemini sobib. Mis see teiste asi peaks üldse olema.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abiellusime kahekesi. Olime just oma kodu soetanud ja rase ka, nii et keegi isegi ei solvunud vms.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, tõde on see, et kuna pulmitajad ootavad tänapäeval priskeid ümbrikuid, siis on enamus sugulasi ainult rõõmsad, et sellest supist pääsesid.

See on mingi ühiskonnakihi komme. Meil on suured suguvõsad ja lai sõpruskond ja seda pole veel näinud, et ümbrikke küsitaks. Viimasel ajal palutakse üldse mitte midagi tuua või kui siis annetada mingile hetategevuusele. Viimases 8-10 pulmas on kutsel olnud kiri, et kinke palutakse mitte tuua.
Pole seda kerjamise kommet.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 14:24; 13.10 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teiseks soovin pigem kiriklikku laulatust. Ilmalik abiellumine mõeldav ainult ilma totra ilukõneta. Allkirjad ja kogu moos.

Käisin suvel kiriklikus pulmas ja mind pani imestama kui pikk see kirikus heietamine oli ja kuidas kõik oli ainult jumal-jumal-jumal. Tema teid kokku tõi ja kõige eest vastutab ja olgu ikka kiidetud ja nüüd laulame talle kümnenda laulu, sest eelmised üheksa ei olnud piisavad. Pruutpaar nagu ei olnudki üldse tähtis, ainult jumal. Sõrmused pani mõlemale sõrme kirikuõpetaja nagu tema abielluks nii mehe kui naisega.

Sellepärast jäi silma, et ilmalik “ilukõne” oleks sinu jaoks totter. Seda ei pea ju pikalt tegema ja tundide kaupa heietama nagu kirikus, see on täpselt nii pikk kui ise palute.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 18:52; 13.10 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin suvel kiriklikus pulmas ja mind pani imestama kui pikk see kirikus heietamine oli ja kuidas kõik oli ainult jumal-jumal-jumal. Tema teid kokku tõi ja kõige eest vastutab ja olgu ikka kiidetud ja nüüd laulame talle kümnenda laulu, sest eelmised üheksa ei olnud piisavad. Pruutpaar nagu ei olnudki üldse tähtis, ainult jumal. Sõrmused pani mõlemale sõrme kirikuõpetaja nagu tema abielluks nii mehe kui naisega.

See kirjeldus on üsna teravasilmne ja isegi humoorikas, kuid samas ikkagi väga tsiviliseerimatu inimese kõne. Päris piinlik on sinu kultuuritusele ja hingelisele harimatusele tunnistajaks olla.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Abiellumine kahekesi