Esileht Ajaviite- ja muud jutud Abielu aitab vaid pangalaenu saada!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 132 )

Teema: Abielu aitab vaid pangalaenu saada!

Postitas:
Kägu

Näitleja Henrik Normann (40) ütles ajakirjale Naised, et kooselu on täpselt sama asi, mis abielu – viimane on lihtsalt koos elamise seaduslikuks vormistamine, mis aitab ka pangalaenu paremini kätte saada.

http://www.naine24.ee/718040/henrik-normann-abielu-aitab-vaid-pangalaenu-saada/

Eks nii vist ongi 😉

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
helevalge

RE: Abielu aitab vaid pangalaenu saada!

Või siis ühist deklaratsiooni esitada, kui üks abikaasadest ei tööta.

Kaastaotleja ei pea tingimata abielus olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]helevalge kirjutas:[/small]
[tsitaat]Või siis ühist deklaratsiooni esitada, kui üks abikaasadest ei tööta.

Kaastaotleja ei pea tingimata abielus olema.[/tsitaat]
Lisan siia ka juhu, kus lahku lähevad näiteks aastase lapse vanemad. Sellisel juhul abielus olnud naisele peab mees kuni lapse kolmeaastaseks saamiseni elatist maksma. Mitte abielus olnute puhul peab mees vaid lapsele elatist maksma. Naine vaadaku ise, kust nii pisikesele lasteaiakoha ja endale töö leiab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 41 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]helevalge kirjutas:[/small]

Lisan siia ka juhu, kus lahku lähevad näiteks aastase lapse vanemad. Sellisel juhul abielus olnud naisele peab mees kuni lapse kolmeaastaseks saamiseni elatist maksma. Mitte abielus olnute puhul peab mees vaid lapsele elatist maksma. Naine vaadaku ise, kust nii pisikesele lasteaiakoha ja endale töö leiab.
[/tsitaat]Aga mis mees abielust kasu saab?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]helevalge kirjutas:[/small]

[/tsitaat]
see muudeti juba paar aastat tagasi ära. enam pole ses osas abielu oluline ning elatist peab maksma ka eks-elukaaslasele, kui laps on alla 3a

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Aga mis mees abielust kasu saab?[/tsitaat]
Täpselt seda sama, juhul kui laps jääb temaga. Mees samamoodi siis ju tööl ei käi vaid kasvatab kodus last.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt seda sama, juhul kui laps jääb temaga. Mees samamoodi siis ju tööl ei käi vaid kasvatab kodus last.[/tsitaat]Milline on tõenäosus Eesti Vabariigis, et alla 3 aastane laps jäetakse isale ja ema käib tööl ja maksab talle elatist? Katsu ausalt vastata!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milline on tõenäosus Eesti Vabariigis, et alla 3 aastane laps jäetakse isale ja ema käib tööl ja maksab talle elatist? Katsu ausalt vastata![/tsitaat]
Kui mõlemad vanemad on selles osas ühel meelel, siis on 100% tõenäosus, et see just nii otsustatakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mõlemad vanemad on selles osas ühel meelel, siis on 100% tõenäosus, et see just nii otsustatakse.[/tsitaat]Ja kui seal on tiivad, siis ta lendab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kui seal on tiivad, siis ta lendab. [/tsitaat]
Ma ei saa päris täpselt aru, mida sa nüüd öelda tahtsid? Aga tõesti. Kui kohtus läheb vaidluseks, s.t mees nõuab hooldusõigust endale vaid kättemaksuks ja naine ei ole sellega nõus, siis loomulikult lähtub kohtunik lapse heaolust ja jätab lapse sellele vanemale, kes tema eest paremini hoolitseb. Kui aga naine on nõus, et laps jääb mehega, tal on töö ja ta soovib kenasti maksta ja mees tõesti soovib edaspidi ise lapse eest hoolitseda, siis MIKS peaks kohus otsustama teistpidi? Ütle mulle üks põhjus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa päris täpselt aru, mida sa nüüd öelda tahtsid? Aga tõesti. Kui kohtus läheb vaidluseks, s.t mees nõuab hooldusõigust endale vaid kättemaksuks ja naine ei ole sellega nõus, siis loomulikult lähtub kohtunik lapse heaolust ja jätab lapse sellele vanemale, kes tema eest paremini hoolitseb. Kui aga naine on nõus, et laps jääb mehega, tal on töö ja ta soovib kenasti maksta ja mees tõesti soovib edaspidi ise lapse eest hoolitseda, siis MIKS peaks kohus otsustama teistpidi? Ütle mulle üks põhjus?[/tsitaat]Sellisel ideaalsel juhul, kui teine pool on nõus, siis pole ju kohtusse minna vajagi? Milleks siis veel kohus???

Aga kui me räägime tavalisest keisist, kui mees toidab peret ja naine vahib alla kolmese lapsega kodus, siis on isal VÕIMATU tõestada eesti kohtu ees usutavalt, et tema oleks parem vanem. A priori eeldatakse, et ema on põhiline vanem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte kuidagi ei saa aru, kuidas aitab abielus olemine paremini laenu saada?

Suurt laenu saavad ka vabaabielus olevad inimesed võtta.

Ka laenutingimused on nii ühel kui ka teisel juhul täpselt ühesugused.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Näitleja Henrik Normann (40) ütles ajakirjale Naised, et kooselu on täpselt sama asi, mis abielu – viimane on lihtsalt koos elamise seaduslikuks vormistamine, mis aitab ka pangalaenu paremini kätte saada.

http://www.naine24.ee/718040/henrik-normann-abielu-aitab-vaid-pangalaenu-saada/

Eks nii vist ongi ;)[/tsitaat]

antud isikule ilmselt on jah, ta on nüüdseks kaks korda lahutatud või kolm? Paljud teised suhtuvad abielusse siiski teistmoodi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellisel ideaalsel juhul, kui teine pool on nõus, siis pole ju kohtusse minna vajagi? Milleks siis veel kohus???

Aga kui me räägime tavalisest keisist, kui mees toidab peret ja naine vahib alla kolmese lapsega kodus, siis on isal VÕIMATU tõestada eesti kohtu ees usutavalt, et tema oleks parem vanem. A priori eeldatakse, et ema on põhiline vanem. [/tsitaat]
Aga selles eas nii ongi, kui ema just metsapoole pole! Ei maksa selle võrdõiguslikkusega üle ajada. Isa võib olla väga hea isa, aga fakt on, et väikesel lapsel on emaga lähedasem kiindumusside, mis algab juba väga varakult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest näitab abielu olulisust just hiljuti Rootsis tekkinud olukord, kus mitukümmend aastat kirjanikku toetanud-poputanud mitte abielus naine jäi ilma igast viimasest kui pennist, mis seaduse järgi oleks talle kuulunud, kui ta oleks olnud oma mehega abielus. Nüüd jagavad mehe \”õiged\” sugulased omavahel kõik need miljonid ja naine on veel õnnelik, kui saab endale jätta poolelioleva käsikirja. Isiklikult arvan ma, et küllap seegi talt käest kistakse.
Oma tutvusringkonnas on ka sarnaseid juhuseid olnud küll – küll on koos laenu võetud, kuid maja vormistatud elukaaslase nimele, küll koos makstud ja elatud, kuid vara seadusliku, mitukümmend aastat tagasi lahutatud naise nimel. Mehe ootamatu surma puhul ilmuvad välja vanatädi tütredki ja kõigil on eesõigus pärida peale vabaaabielunaise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milline on tõenäosus Eesti Vabariigis, et alla 3 aastane laps jäetakse isale ja ema käib tööl ja maksab talle elatist? Katsu ausalt vastata![/tsitaat]Revolver, sina vä?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas seadus juba muudetud, aga vababielus kaitseväelase naine jäi ju ka hüvitisest ilma, kui tema mees langes. Sellest oli ju suur tolm üles keeratud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma ei tea, kas seadus juba muudetud, aga vababielus kaitseväelase naine jäi ju ka hüvitisest ilma, kui tema mees langes. Sellest oli ju suur tolm üles keeratud.[/tsitaat]

Aga kuidas seda muuta ja milleks? Muidu ilmub pärast surma 5 naist välja, kes kõik hüvitist tahavad.
Kui on naine, siis registreerigu ära ja kõik on korras. Sellise elukutse juures peaks ikka ise riske arvestama, ju siis mees ise ei soovinud seda, oligi ajutine elukaaslane. Mõelge ise, millised põhjused on mitte abiellumisel.

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

Irrw, Normani elulugu arvestades peabki ta sellist juttu rääkima. Ta ei jää ju ühegi naise juurde pikemalt pidama ja truudus on tema meelest ilmselt mingi peene nimega roog, nii et arusaadav ju, et ta abielluda ei taha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see muudeti juba paar aastat tagasi ära. enam pole ses osas abielu oluline ning elatist peab maksma ka eks-elukaaslasele, kui laps on alla 3a[/tsitaat]

Äriplaan!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ametlik abielu on majanduslikult vähekindlustatud inimeste viletsapoolne päästerõngas, ei enamat.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sellisel ideaalsel juhul, kui teine pool on nõus, siis pole ju kohtusse minna vajagi? Milleks siis veel kohus???

Aga kui me räägime tavalisest keisist, kui mees toidab peret ja naine vahib alla kolmese lapsega kodus, siis on isal VÕIMATU tõestada eesti kohtu ees usutavalt, et tema oleks parem vanem. A priori eeldatakse, et ema on põhiline vanem. [/tsitaat]
Aga kas see pere toitjast mees oleks siis valmis tööst loobuma või kuidas ta saaks lapse eest hoolitseda? Kui mees võtaks sellises olukorras lapsehoidja või lükkaks lapse oma seniilsetele vanematele hoida, siis kas tegelikult ka oleks see lapsele parem võimalus kui see, et ema teda kasvatab?
Ja kas ema, kes on alla kolmeaastasega kodus, tõesti \”passib\” seal niisama? On sul lapsi? Tead sa ikka, kui palju selles vanuses lapsega tegelikult tööd on ja tegelema peab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ametlik abielu on majanduslikult vähekindlustatud inimeste viletsapoolne päästerõngas, ei enamat.[/tsitaat]
Tõesti? Mina, hästikindlustatud naine, olen abielus sama hästi kindlustatud mehega. Ja abielluda otsustasime me siis, kui jõudsime äratundmisele, et just selle konkreetse inimesega tahame me koos vanaks saada. Ja me tahtsime sellest ka teistele teada anda. Abielu on sellise asja vormistamiseks parim järeleproovitud viis ju?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõesti? Mina, hästikindlustatud naine, olen abielus sama hästi kindlustatud mehega. Ja abielluda otsustasime me siis, kui jõudsime äratundmisele, et just selle konkreetse inimesega tahame me koos vanaks saada. Ja me tahtsime sellest ka teistele teada anda. Abielu on sellise asja vormistamiseks parim järeleproovitud viis ju?[/tsitaat]

Ja mida see ametlik abielu sulle siis peale paberi veel andnud on, mida abiellumata poleks saanud?
Minu arvamus ei muutu – ma olen ka edaspidi veendunud, et abieluga kindlustavad ebakindlad inimesed inimloomusesse pikemalt süüvimata kas end teatud mõttes majanduslikult või siis psühholoogiliselt.
Kui naiivne peab olema inimene, kes arvab, et abielutunnistus annab garantii, et saadakse koos vanaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mida see ametlik abielu sulle siis peale paberi veel andnud on, mida abiellumata poleks saanud?
Minu arvamus ei muutu – ma olen ka edaspidi veendunud, et abieluga kindlustavad ebakindlad inimesed inimloomusesse pikemalt süüvimata kas end teatud mõttes majanduslikult või siis emotsionaalselt.
Kui naiivne peab olema inimene, kes arvab, et abielutunbnistus annab garantii, et sadakse koos vanaks.[/tsitaat]
Sul vaesekesel on olnud raske lapsepõlv või oled kuskilt kõrgelt kukkunud! Aga jäägu sulle sinu arvamus!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sul vaesekesel on olnud raske lapsepõlv või oled kuskilt kõrgelt kukkunud! Aga jäägu sulle sinu arvamus![/tsitaat]

Kas abielu muudab sind nii kibestunuks? Õnnelikud inimesed kaasväitlejate suhtes nii väiklased, sallimatud ja küünilised ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

MINA olen küüniline, sallimatu, väiklane? IRW Äkki räägid lähemalt, mis sind vaesekest vaevab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]MINA olen küüniline, sallimatu, väiklane? IRW Äkki räägid lähemalt, mis sind vaesekest vaevab?[/tsitaat]

Ma tunnen juba pikemat aega tõsist muret enamiku Eesti naiste lauslolluse pärast. Sinu aga saadaksin ma kiiremas korras psühhiaatri juurde. Oma sõnavõttudega hirmutad sa praegu viimasedki abielluda soovijad ära – su kommentaarid ju lausa peegeldavad ebastabiilsust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on sust kahju… aga jätka- jätka… IRW

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõesti? Mina, hästikindlustatud naine, olen abielus sama hästi kindlustatud mehega. Ja abielluda otsustasime me siis, kui jõudsime äratundmisele, et just selle konkreetse inimesega tahame me koos vanaks saada. Ja me tahtsime sellest ka teistele teada anda. Abielu on sellise asja vormistamiseks parim järeleproovitud viis ju?[/tsitaat]

ära lase end häirida, siin perekoolis on üks ja sama kägu, kes istub ja ootab, et saaks aga igas veidigi abielu puudutavas teemas sõna võtta ja teatada, kuidas abielu on vaja vaid mõttetutele inimestele. Ei tea, mis teda nii väga küll vaevab, aga mingi koha pealt ilmselt oluliselt torgib küll.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 132 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Abielu aitab vaid pangalaenu saada!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.