Esileht Ajaviite- ja muud jutud abielu egiptlasega

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: abielu egiptlasega

Postitas:
Kägu

Tulin Egiptusest ja mind huvitab, kuidas nii paljud Eesti tüdrukud sealt armastuse leiavad. Minu jaoks tundusid nad võltssõbralikkuse ja võltslähenemisega, kindlasti on nende hulgas ka siiraid mehi, kuid kõlama jäävad ikkagi lood suhetest, kus Eesti neiu mõne aja pärast mehe tõelise pale avastab ja tuhatnelja lahkuda tahab. Kas siin on kedagi, kellel egiptlasega ka õnnelik abielu? Millised on nad tegelikult?
Nägin palju kuurortpiikrondadest eemal elavat lihtrahvast, kuid nendega otseselt ei suhelnud. Eeldan, et Eesti tüdrukud on oma armastuse leidnud kuurortpiirkondadest, mis mulle seostuvad võltsi olekuga. Vabandan, kui kedagi solvan, lihtsalt mõtisklen.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: abielu egiptlasega

Ära mõtiskle nii palju teiste eraelust. Tegela rohkem enda asjadega.
Ei oska sulle siin keegi teada anda, kuidas võõras peres asjad käivad, kuid just ise reaalselt ei ole abielus olnud. Küünalt vast keegi sängiservas hoidmas ei käi.
Mis sa arvad, et saad ise seal koha peal elamata mingeid järeldusi rahva kohta teha? Üsna piiratud mõtlemine. Läbi kumab sellist diskrimineerimisnooti. Ise ei saa inimestest aru, aga arutleb siin küll.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu meelest leiab sealt omale \”eluarmastuse\” igaüks, kui just hirmvana ja kole nagu öö ei juhtu olema. No see armastus kestab nädala, asi seegi ja abiks ikka. Islamiriigis, kus abielueelsed sekssuhted on keelatud, on ju iga lehviv seelik võimalus. Proovima ju peab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mitmeid kordi egiptuses käinuna võin öelda, et hirmvana ja kole nagu öö ei ole takistuseks küll mitte. Kuna egiptuses ei tule abielueelne seks kõne allagi (siit võiksid eeskuju võtta ka meie naised, mitte et hiljem 3 lapse emana halada, et mind ei võeta naiseks) ning 100% hotelli personalist on mehed – siis sobib kõik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Abielu moslemiga on lääne naise jaoks rumalaim tegu. Elu võib isegi õnnelik olla mehe ja naise ülihea sobivuse korral. Aga nii kui probleemid majas, saab naine tuna tõelist islami meest ja islami seadusi, mille kohaselt naisel tegelikult õigusi ei ole ja ta on mehe omand. Milleks seda jama vaja? Aga nojah, suures armumise tuhinas ju pikaajaliselt ette ei mõelda.

Kui ma ´ka mõne moslemiga kunagi suhte looks, siis kindlasti ei abielluks ma temaga.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Abielu moslemiga on lääne naise jaoks rumalaim tegu. Elu võib isegi õnnelik olla mehe ja naise ülihea sobivuse korral. Aga nii kui probleemid majas, saab naine tuna tõelist islami meest ja islami seadusi, mille kohaselt naisel tegelikult õigusi ei ole ja ta on mehe omand. Milleks seda jama vaja? Aga nojah, suures armumise tuhinas ju pikaajaliselt ette ei mõelda.

Kui ma ´ka mõne moslemiga kunagi suhte looks, siis kindlasti ei abielluks ma temaga. [/tsitaat]

Oled ise kogenud ka midagi või räägid siin nii sama ja arvad, et tead, kuidas teised elavad?
Kultuuride vahelised erinevused võivad alati paarile raskusi tekitada. Olgu ta siis moslem või mõne muu usutunnistusega.
Ma kaldun arvama, et mõni moslem võib olla tunduvalt kohusetundlikum ja parem mees, kui nt mingi harimatu eestlasest viinausku sitaratas.
On täiesti kindel, et Egiptuses on väga erinevaid inimesi.
Kui mõni (vabandust) rumal naine ei saa aru, kui mees soovib teda kasutada piletina läände, siis ei ole see küll Egiptuse mehe süü.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitan lugeda ühe sakslanna autobiograafilist raamatut \”Vangis armastatud maal\”. Ilmunud ka eesti keeles.
Kahjuks autori nime ei mäleta.
Saad silmad lahti!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii palju kui mina olen lugenud erinevatest blogidest ja ajakirjandusest siis need eestlannad seal egiptimaal enamuses on abiellunud just mitte jõukamate egiptlastega, ikka sealt vaesemast poolelt. Kohtunud enamuselt seal kuurordis, kust enamus vaesematest piirkondadest pärit mehed.
Igatahes lääne sitarattaqga abielust võid lahutada ja lapsed jäävad emale, vähemalt kohus määrab mingid õigused ka emale, kuid moslemiga lahutades jäävad lapsed alati isale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Nii palju kui mina olen lugenud erinevatest blogidest ja ajakirjandusest siis need eestlannad seal egiptimaal enamuses on abiellunud just mitte jõukamate egiptlastega, ikka sealt vaesemast poolelt. Kohtunud enamuselt seal kuurordis, kust enamus vaesematest piirkondadest pärit mehed.
Igatahes lääne sitarattaqga abielust võid lahutada ja lapsed jäävad emale, vähemalt kohus määrab mingid õigused ka emale, kuid moslemiga lahutades jäävad lapsed alati isale.
[/tsitaat]

No aga see ei ole egiptlase süü, kui sa enne võõrasse kultuuri hüppamist ei uuri maad, kuidas kohtusüsteem toimib ja mis võimalused ja õigused sul seal üldse on, kas seal on ühis- või lahusvara re¸iim jne jne.
Sama võib öelda ka, et näe.. Eestis määratakse lapsed alati emale ja mees jääb reegline pika ninaga. Mis püha lehm see naine siis alati on?
Igal maal oma kombed ja tõekspidamised. Egiptlase võib siia ka importida ja abielluda. Olgu siis meessoost egiptlase või naissoost egiptlase. Ei ole siin temalgi lihtne kohaneda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Soovitan lugeda ühe sakslanna autobiograafilist raamatut \”Vangis armastatud maal\”. Ilmunud ka eesti keeles.
Kahjuks autori nime ei mäleta.
Saad silmad lahti![/tsitaat]
see raamat on aastast 1970, olukord on ikka palju muutunud võrreldes selle ajaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin on üks väga põhjalik jutt abiellumisest ja kõigest sellega kaasnevast egiptlasega ja Egiptusest üldse. Siit on selgelt näha, et egiptlasi on väga erinevaid ja erinevatest ühiskonnakihtidest. Mingeid üldistusi lihtsalt ei ole võimalik teha.
http://innovatsioon.wordpress.com/abiellujale/

Please wait...
Postitas:
Kägu

valge raamatu sarjas on ühe inglise tüdruku lugu, kes ka tutvus egiptlasega reisil olles. ja kuidas ta sealt siis kahe lapsega põgenes. tasub ikka maailmas lahtiste silmadega ringi käia ja teiste kogemusest õppida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

teemaalgataja ära pane sellisedPostitas: Kägu | 12/02/2012 22:49 arengupeetusega inmesi tähele,kibestunud inimene ja ei midagi enamat

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oled ise kogenud ka midagi või räägid siin nii sama ja arvad, et tead, kuidas teised elavad?
Kultuuride vahelised erinevused võivad alati paarile raskusi tekitada. Olgu ta siis moslem või mõne muu usutunnistusega.
Ma kaldun arvama, et mõni moslem võib olla tunduvalt kohusetundlikum ja parem mees, kui nt mingi harimatu eestlasest viinausku sitaratas.
On täiesti kindel, et Egiptuses on väga erinevaid inimesi.
Kui mõni (vabandust) rumal naine ei saa aru, kui mees soovib teda kasutada piletina läände, siis ei ole see küll Egiptuse mehe süü.[/tsitaat]
Ma ei eita, et moslem võib olla palju parem mees, kui mõni siinne mees. Aga islamiriigi kombed ja seadused on naistevastased, seega kui see idüll ükskord millegi pärast laguneb, on moslemiga abiellunud lääne naine väga suures jamas, sest tema pole islamiriigis vaba kodanik, vaid mehe omand koos oma lastega. Pole vaja oma vabadust lihtsalt ära anda suurte tunnete tuhinal. Võib selle moslemiga elu lõpuni õnnelikult koos elada, kuid mingil juhul mitte abielluda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selliste teemade juures on väga huvitav, et kui keegi väidab, et on reaalselt moslemiga (või mõne muu kultuuri/usu esindajaga) õnnelikus abielus, siis kindlasti ta valetab/ei tea, millest ta räägib. Püha tõde on kirjas ainult valge sarja raamatutes.

Please wait...
Postitas:
Serena

ei abielluks nende kaamlite ja lammaste trukkijatega. ja kui mõni tuttav hullumeelsushoos peaks abielluma, soovitaks kindlasti mehe enne voodieluga alustamist arsti juurde saata. muidu võib hiljem selguda, et kahtlast tunnet seal allpool tekitavad mehelt saadud vingerdavad ussikesed. fuih.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii palju või vähe, kui minu tutvusringkonnas neid \”murjamitega\” abiellujaid on, võin nende põhjal väita, et eranditult kõik neist naistest on samasugused meeleheitel inimesed nagu need vaesed murjamid, kes lääne naisi rabavad.
Need naised on kõik keskmisest koledamad, ülekaalulised hunnik õnnetust, keda siin väga mehed pole tahtnud ja siis leidubki selline kiitsuke naisest 20kg kergem rosinasilm, kes neile natuke keelt kõrva ajanud ja ongi selline naine võlutud.
Lihtne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No aga see ei ole egiptlase süü, kui sa enne võõrasse kultuuri hüppamist ei uuri maad, kuidas kohtusüsteem toimib ja mis võimalused ja õigused sul seal üldse on, kas seal on ühis- või lahusvara re¸iim jne jne.
Sama võib öelda ka, et näe.. Eestis määratakse lapsed alati emale ja mees jääb reegline pika ninaga. Mis püha lehm see naine siis alati on?
Igal maal oma kombed ja tõekspidamised. Egiptlase võib siia ka importida ja abielluda. Olgu siis meessoost egiptlase või naissoost egiptlase. Ei ole siin temalgi lihtne kohaneda. [/tsitaat]
mosleminaised ei abiellu mittemoslemiga. miks? olen kuulnud seletust, et mittemoslemist mees oleks nagu alamklass naisele, aga mees peab islamis olema naisest üle. noh, ei tea, aga nad töesti ei abiellu mittemoslemiga.
moslemimehe siiatransportimine on küll hea mõte, aga lahutuse korral kipuvad nad lapsed varastama ja nad kadumaale sugulastele kasvatada sokutama…on päris mitemid juhtumeid olnud, ja mitte just aastast 1970.suht värsked lood…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Selliste teemade juures on väga huvitav, et kui keegi väidab, et on reaalselt moslemiga (või mõne muu kultuuri/usu esindajaga) õnnelikus abielus, siis kindlasti ta valetab/ei tea, millest ta räägib. Püha tõde on kirjas ainult valge sarja raamatutes.[/tsitaat]
Kes ütles, et ta valetab. Lihtsalt kui see õnn ükskord otsa saab (kuigi ei pruugi muidugi saada), siis koheldakse seda naist nagu saasta, kes on koerastki alam ning seadused teda ka ei aita (kui elatakse islamiriigis).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peab ikka eriline mõrd olema, et valge mees sellist mõrda ka enam ei taha! Naised peaksid teadma, et need värdjad ählämid tahavad ainult piletit Euroopasse. Kui kedagi muud ei saa, no kas tõesti peab siis rätipea võtma?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kullakesed Perekooli rahvas, lehekülje järgi otsustades peaksite olema kas abielus või lastega ehk et vastutusvõimelises eas. Enamiku kommentaaride järgi seda küll ei oskaks arvata…

Ma arvan et Egiptuse meeste üle otsustada kuurortis nähtu põhjal on umbes sama mõistlik, kui otsustada Eesti meeste üle, olles veetnud nädalakese Eesti baarides ja ööklubides. 🙂 Siin kohapeal asja sees olles võib küll öelda, et naisi ja nende abielusid on igasuguseid. On küll ka pensionieelikutest närtsinud lillekesi, kuidas neil siis ka just läheb, aga miks peaksime kadedad olema või hurjutama, kui kellegi elu on tema arvates nii parem kui enne? Eesti mees olgu kade, kui soovib – oma viga lõppude lõpuks, aga Eesti naised hoidkem ikka kokku ja ajagem naiste asja! Rohkem Eesti naisi õnnelikult mehele! 😀

Eelkõige näen siiski, et siia abielluvad just kas keskmisest targemad ja haritumad või ka keskmisest seksikamad naised. Esimest ei suuda üks keskmise mõistuseraasuga ja patuga pooleks kooli lõpetanud Eesti mees ju ometigi taluda. Haritud mehi on ka kas vähem või nad on kuivikud või on neil muu kiiks.

Ja ilus naine võib olla tüdinud enda ümber keerlevatest \”kärbestest\”, kel on liiga kõrge enesehinnang nagunii, ja kaheldavad eluviisid sellele lisaks. Ilus olla ei tähenda üldsegi, et automaatselt leiad suurepärase partneri, muide! Kohati on pigem just vastupidine tunne. \”Kui autoukse lahti teen, siis keegi ikka sisse jookseb,\” praalis mulle üks vägagi tuntud Eesti \”tegija\”, abielus loomulikult, aga otsis \”täiendavat rakendust\”. Kas pole sharmantne? Oi, juba vudin…

Või kui juhtubki, et on tubli ja töökas mees, näiteks ütleme et maamees, siis seksivad nad (andeks!) nagu puid raiuks, lambalegi häbi sellist partneriks saata. 80 miljoni elaniku hulgas, kellest vähemalt veerand on kuni 30aastased meessoost olevused, on ju valikut igal juhul rohkem!? Nii et – milleks piirata end toidulauaga, kus kõigest kaheldavaid raasukesi pakutakse?

Aga meid on siin jah igasuguseid, paksemaid ja peenemaid, rikkamaid ja vaesemaid, nooremaid ja vanemaid, ettevõtjaid, loomeinimesi, kraadiga akadeemikuid, keda iganes. Abikaasasid on ka igasuguseid – kuurortides mitte ainult ei tööta egiptlasi, aga seal ka puhkab ja elab jõukaid kinnisvaraomanikest ja firmaomanikest egiptlasi ;-). Mitte kõik ei tööta ka sukeldujate või kelneritena, mõni töötab ka hotelli- või pangajuhina, Egiptuses kordades rohkem selliseid kui Eestis. Kerglasi suhteid sõlmitakse Eestis ju sama palju või rohkemgi, seal need lihtsalt ei ületa uudiskünnist. Leidsite endale sobiva mehe Eestist – palju õnne, aga meid on mitmesuguseid ja kõik, näe, ei leia.

Moslemeid on erineva usklikkusastmega, siin on ka põhimõtteliselt ateiste, igaüks leiab oma. Ja siin on loomulikult kristlasi, mis Egiptuses on ms vanem usk kui islam. Mina ei usu midagi, ka pisaraid mitte, aga usun küll tublisse inimesse. 🙂

Ise olen 2o aastat tegelenud aeroobika ja hommikujooksuga, mul on perfektne figuur – enne sünnitusi B38, praegu C (isegi parem!), kuldblondid juuksed poolde selga (Sebastiani juuksehooldus + 10 a Kairi Viigi salongi), kõrgharidus ja edukas karjäär rahvusvahelises firmas Eestis. Nii näiteks – siin on minust veel palju \”edevamaid\” tegijaid. 😉 Mees on kõrgharidusega, no nad enamasti on, ainus poeg, tulevane maja ja firma omanik. Valentinipäevaks toob lilli, aeg-ajalt hommikusöögi voodisse ja kui olen külmetanud või väsinud, siis masseerib sooja õliga. Ning on kirglik ja mänguline isa ja partner. Asjalik, aga mitte igav – just nagu peab. Meil on u 200 m2 kõigi mugavustega kodu, ühegi pangalaenuta üles ehitatud. U 100 m teisel korrusel ootab veel viimistlemist. Lapsed käivad moodsaid haridustrende järgivas ja mugavas erakoolis, millel on oma bassein, mänguväljak ja aed. Elame provintsilinnakeses, kuid Kairosse on tunni tee – seal on muuseumid, vaatamisväärsused, ooper käepärast. Talvel puhkame Sharmis, kevadel ja sügisel Ain Sokhnas, suvel Vahemere ääres. Seda kõike täiesti keskmiste sissetulekute juures.

Ei saa ühesõnaga üldse kurta. Kuid raamatuid selline normaalne elu muidugi ei müü, raamatus peab ju mingi põnevusmoment olema.

Kuumade tervitustega teie
Innovatsioon

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud abielu egiptlasega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.