Esileht Pereelu ja suhted Abielu ilma armastuseta?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Abielu ilma armastuseta?

Postitas:

Koos oldud üle viie aasta, kaks pisikest last. Aga no pole ikka päris see:(
Asju, mis häirivad, on paraku rohkem kui neid, mis rõõmustavad. Konkreetselt justkui halvasti midagi pole aga vot rahul ka pole. Kas kooselu laste pärast on mõttekas või siis ikka targem lahku minna? Tegelikult lahkuminekut ka veidi pelgan, sest majapidamine on üsna suur ja ei kujuta ette, kuidas üksi hakkama saan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui häirivaid asju nii palju ja \”pole ikka päris see\”, mis mõttega sa need lapsed siis tegid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm…egas ma lapsi eile teinud. Alguses ei häirinud miski ja armastus oli ikka suur. Ajapikku nagu silmad avanevad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis asjad need konkreetselt on, mis abikaasa juures nii hirmsast häirivad? Mis siis nii valesti tema juures on? Kui lapsed ikka valmis tehtud sai, siis ei saa mees nii vastik ka olla, sest vastikut meest ei lastagi lastele isaks ju või kuidas? Võib olla oled liiga kriitiline ja ei näe kui hea elu sul on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.07 23:35; 15.07 12:28; 15.07 12:37; 15.07 12:49; 15.07 13:09; 15.07 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi ongi selles, et olete armastusel lasknud hääbuda – ei ole piisavalt palju suhte hoidmisega tegelenud. Pisikeste laste kõrvalt täiesti tavaline, ent siiski mitte vältimatu. Ja kindlasti mitte pöördumatu.

Teise halvad küljed võimenduvad siis, kui oled suhtes rahulolematu, kui on mingi emotsionaalne nälg. Probleem on see, et alati ei suudeta ise tuvastada, mille järele see nälg konkreetselt on. Kui on selge, siis on lihtsam – siis saab kaasale väljendada (seda lausa tuleb teha!), mis on puudu ja mis võiks olla teisiti.

Korja nüüd oma sotsvõrgustik kokku ja tekita igasse nädalasse vähemalt üks pikk õhtu (parem, kui kaks või isegi kolm), kus lapsed on hoitud ja saate mehega kuskile kahekesi minna, teha jälle neid toredaid asju, mida viis-kuus-seitse aastat tegite, ja teineteist (teineteise häid külgi) jälle uuesti avastada. Küll siis näed, et halvad omadused hakkavad hääbuma ja head jälle esile kerkima. Mitte kohe, aga siiski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu meeles kui ikka päris see ei ole, pole mõtet laste pärast koos eksisteerida. Ka nemad tajuvad, et vanemad ei ole õnnelikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis sest majapidamisest?
sinule ei meeldi, sina pole rahul. mees ja lapsed ju ei kurda, et tahaks midagi muud?

nii et astu siis minema, kui ei ole rahul ja parandada ei viitsi. küll nad selle majapidamisega ka kuidagi hakkama saavad.

saad aru, sina oled see, kes peaks lahkuma. sina. üksi.
sest lapsed ja mees ei pea sinu tujude pärast kannatama. neil on nende kodu, las nad elavadki oma kodus edasi.

kuidas sa ise ennast tunneksid, kui mees ühel päeval teataks, et sa ikka ei ole vist päris õige inimene tema jaoks, hakka astuma? või ta võtaks lapsed ja koliks lihtsalt minema. sest miski ikkagi pole nagu päris see…
kohutav, eksole.
miks sa arvad, et sinul on õigus oma mehele niimoodi teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 01:13; 15.07 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutle nüüd, et su mees leiab teise. Parema, toredama, ilusama ja kuidas sa siis ennast tunneks? Üks osa tundeid tuleb välja alles siis kui hakkame kaotama enda kõrvalt inimest, kelles suhtes tunded on olemas. Igapäeva elu on ja jääb selliseks, et selles on alati midagi ,mis ei meeldi ja mis võiks üldse elus olemata olla. Rutiin ja kohustused meeldivad ikka väga vähestele inimestele. Aga seda igapäevaelu rahulolematus ei tohiks oma kallile inimesele ülekanda. Lahku on siis mõtet minna kui üksi ilmselgelt parem on. Aga kui ikkagi koos on parem kui üksi, tasub suhte nimel ka tööd teha ja pingutada. Suhet saab ülesehitada ja hoida samamoodi kui kõike teisi asju meie elus. Aga selleks peab suhet niipalju väärtustama, et aega ja vahendeid suhtesse panna. Palju sa kulutad oma päevas aega teie omavahelisele suhtele ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maja on minu oma ja julgen väita, et lapsi ta ka ise vabatahtlikult kaasa ei küsiks.
Mis mind häirib? See, et ma teenin temast rohkem, et ta ei ole huvitatud tasuvama töö otsimisest, et ta isegi ei tea mida üldse teha tahaks, et ma ei tunne ennast temaga turvaliselt ja kui lapsed on temaga, siis kardan et midagi juhtub; et ta on hooletu, lohakas, mugav; et vihastab kiiresti kui midagi ütlen(niisiis jätan parem ütlemata). Lisaks tema igasugused häälitsused( olen tähelepanu juhtinud küll), tema kõnepruuk; tema suhtlemisviisid.
Viimatised jamad siis – sõitis hooletult, niiet auto katki; lapse turvatooli kinnitamisjuhendit ei viitsinud vaadata, pani kuidagimoodi autosse ja oli vihane kui ma ütlesin (tegin selle siis ise ära).
Oleme korra ka juba lahku läinud – põhjuseks alcohol. Peale seda pole probleeme olnud aga see näitas ka hästi, millega ma saan hakkama ja milles vajan abi.
Niiet jah, hetkeseis kahjuks selline, et füüsilise abi pärast vajan teda. Kurb aga tõsi. Ok, mõned plussid intiimsuhte näol on ka olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sinikati kirjutas:[/small]
[tsitaat]Maja on minu oma ja julgen väita, et lapsi ta ka ise vabatahtlikult kaasa ei küsiks.
Mis mind häirib? See, et ma teenin temast rohkem, et ta ei ole huvitatud tasuvama töö otsimisest, et ta isegi ei tea mida üldse teha tahaks, et ma ei tunne ennast temaga turvaliselt ja kui lapsed on temaga, siis kardan et midagi juhtub; et ta on hooletu, lohakas, mugav; et vihastab kiiresti kui midagi ütlen(niisiis jätan parem ütlemata). Lisaks tema igasugused häälitsused( olen tähelepanu juhtinud küll), tema kõnepruuk; tema suhtlemisviisid.
Viimatised jamad siis – sõitis hooletult, niiet auto katki; lapse turvatooli kinnitamisjuhendit ei viitsinud vaadata, pani kuidagimoodi autosse ja oli vihane kui ma ütlesin (tegin selle siis ise ära).
Oleme korra ka juba lahku läinud – põhjuseks alcohol. Peale seda pole probleeme olnud aga see näitas ka hästi, millega ma saan hakkama ja milles vajan abi.
Niiet jah, hetkeseis kahjuks selline, et füüsilise abi pärast vajan teda. Kurb aga tõsi. Ok, mõned plussid intiimsuhte näol on ka olemas. [/tsitaat]Minu arvates oled sa paras värdjas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja enne lapsi oli mees hoolikas liikleja, tasuva tööga ja ambitsioonikas?
Naised, ärge saage lapsi meestega, kes on teile vaid spermadoonoriteks ja kellega te koos elada ei suuda!

Sinu puhul ma võtaks mehega jutuajamise ette ja uuriks, kas ka tema meelest midagi puudu, mida võiks muuta jne. Ja kui ei muutu, siis ütled, et oled valmis lahku minema.

Samas võiksid sa endaga tööd teha. Leiad uue mehe ja see on kindlasti liiga ambitsioonikas või liiga tasustatud töökohaga. Saan su murest tegelikult aru. Tahad enda kõrvale stereotüüpset (mitte halvas mõttes) meest, mammutikütti, kes varustab kodu toidu ja turvatundega. Kui tunned, et sina oled põhivastutaja, läheb pinge liiga suureks. Aga jäta see teema kõrvale. Ära nääguta sel teemal. Kui maj hakkama saate, las olla.

Kas see mitteusaldamise probleem on objektiivselt võttes normaalne? St, kas ka lastega olles tal on midagi juhtunud? (jätame auto kõrvale) Paljud naised lihtsalt on need, kes \”teavad kuidas asju teha\” ja teisiti ei tohi ei imiku peput pesta ega lapsel lasta kahvlit käes hoida. Mõtle enda jaoks läbi, kas oled liiga kriitiline ja kritiseerid ka siis kui tehakse asju teisiti kui sina ja siis mõtle, mis on tõelised probleemid ja valupunktid (neid ilmselt on ka).

Tõsisema probleemina näen alkoholi ja siis oleks minek ka …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sinikati kirjutas:[/small]
[tsitaat]Maja on minu oma ja julgen väita, et lapsi ta ka ise vabatahtlikult kaasa ei küsiks.
Mis mind häirib? See, et ma teenin temast rohkem, et ta ei ole huvitatud tasuvama töö otsimisest, et ta isegi ei tea mida üldse teha tahaks, et ma ei tunne ennast temaga turvaliselt ja kui lapsed on temaga, siis kardan et midagi juhtub; et ta on hooletu, lohakas, mugav; et vihastab kiiresti kui midagi ütlen(niisiis jätan parem ütlemata). Lisaks tema igasugused häälitsused( olen tähelepanu juhtinud küll), tema kõnepruuk; tema suhtlemisviisid.
Viimatised jamad siis – sõitis hooletult, niiet auto katki; lapse turvatooli kinnitamisjuhendit ei viitsinud vaadata, pani kuidagimoodi autosse ja oli vihane kui ma ütlesin (tegin selle siis ise ära).
Oleme korra ka juba lahku läinud – põhjuseks alcohol. Peale seda pole probleeme olnud aga see näitas ka hästi, millega ma saan hakkama ja milles vajan abi.
Niiet jah, hetkeseis kahjuks selline, et füüsilise abi pärast vajan teda. Kurb aga tõsi. Ok, mõned plussid intiimsuhte näol on ka olemas. [/tsitaat]

Mulle tundub, et sa oled natuke liiga mehelik naine. Tahad kõike ise teha, raha teenida, kodu korras hoida, autot korras hoida, mõtled ja käitud nagu mees. Mees omakorda näeb, et sina tahad ohje oma käes hoida pidevalt ja tõmbub eemale, lasebki sul teha ja vastutada ja mees olla suhtes. Kokkuvõttes ei ole rahul kumbki. Naise roll ei ole olla suhtes mehe eest, naine on naine ja mees on mees. Sina peaksid õppima olema naiselikum ja käega lööma paljudele asjadele, mees samal ajal saab vastutust juurde ja õpib olema perepea. Hetkel tundub, et püksid on sinu jalas, aga kleit või seelik sobiks sulle rohkem. Kui tahad, et ta rohkem vastutaks koduste asjade eest, siis lõpeta kelkimine, et see, see ja see on minu oma ja minu raha eest ostetud, sest sina ei teeni ju nii palju kui mina. Isegi kui sa teenid temast hetkel rohkem, siis sa ei motiveeri teda vingumisega. Ära aruta näiteks rahaasju üldse ja ära võta kogu vastutust endale. Näiteks läheb auto katki vms, siis sina ei pea andma oma rahast, et see korda teha, vaid te annate mehega pooleks selle summa ja kui mehel pole anda, siis jääb auto parandamata. Ära arvusta mehe rolli isana. Mees omakorda ei ole naine, mehe jaoks pole oluline, et väike Juku kukkus põlve marraskile või kukkus õunapuu otsast alla sel ajal kui isa teda valvas, mees mõtleb, et kui laps on elus ja pea-käed-jalad omal kohal, siis pole ju midagi halba juhtunud. Tunnusta oma meest. Kiida teda kui ta midagi hästi teeb-kiitus mõjub alati kõigile kiiremini kui laitus.

Võin sulle öelda, miks sa rahul ei ole mehega. Sa ei ole mehega rahul, sest sa saad ise ka aru, et sa ei saa olla korraga ema ja isa, sa ei saa olla korraga naine ja mees. Mehe roll jäägu mehele, sa kõige suurema tahtmise juures ka ei suudaks olla mehe eest kodus, seega pole mõtet oma ego punnitada ja mehega kakelda positsiooni nimel kumb on kõvem mees-tema on mees, sina oled naine. Kui sa jääd oma naise rolli juurde ja oled rahulikum, kiidad oma meest sõnades ja toetad tegudes, siis mees saab olla mees, siis saad sina olla õnnelikum, sest praegu sa ei tule mehena toime, ja sa tead seda ise ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.07 23:35; 15.07 12:28; 15.07 12:37; 15.07 12:49; 15.07 13:09; 15.07 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ei häiri see, kui lapsel on hambad pesemata või mängib õues pid¸aama väel. Küll aga see, kui kuumaga pole müts peas või saab pahandada kui juua/süüa/pissile tahab. Või kui mees loeb raamatut ega tea, kus laps on (mängib näiteks elektripliidi või kääridega). Kui laste juurest tööle läksin, leppisime kokku, et haiguslehed jagame – reaalsuses olin mina alati lehel, sest tal on niiii oluline tööl olla, justkui minul poleks.
Ma ei taha mammutikütti, tahan turvalisust – nii endale kui lastele ja loota kellegi peale keerulistes ja rasketes olukordades.
Mida tähendab \”värdjas\” minu situatsioonis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minuarust olete elanud 5 aasta jooksul läbi 15 aastat. kui sa oled 5st aastast sisuliselt 4 olnud kas rase või imetav, siis tähendab see seda, et kahekesi olemise aega oli teil max 1-1,5 aastat. see on tavaliselt seksiperiood inimestel lihtsalt, kus ongi kõigil roosad prillid ees. oleks te olnud enne lapsi koos 5 aastat, jõudnuks te ehk rohkem üksteist tundma õppida.

mida ma öelda tahan, on see, et nüüd tuleb teil lihtsalt praegu üksteist tundma õppida, sest need vead, mida sa loetled, need on tühised. ja no häälitsused ja kõnepruuk olid kindlasti ka suhte alguses sellised, seega inetu pregult mehele külge pookida asju, mida ta on koguaeg teinud. raha üle vingumine on ka väga nõme, kui paljud naised elavad oma meeste kulul silmagi pilgutamata… vigu teevad kõik inimesed oma elus. ka sina. väga nõme on eeldada, et just sinu mees peab ideaalne olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 12:29; 15.07 12:34; 15.07 12:42; 15.07 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]sinikati kirjutas:[/small]

Näiteks läheb auto katki vms, siis sina ei pea andma oma rahast, et see korda teha, vaid te annate mehega pooleks selle summa ja kui mehel pole anda, siis jääb auto parandamata.
[/tsitaat]

me ei jõuaks siin naiste hala ära lugeda, kui koduste või vähe teenivate naiste hästiteenivad mehed oma naistele sama ütleksid… kui naisel raha pole, jäägu tegemata. oi seda sõimu, mis siis siin lendleks. üldiselt olen su kommentariga päri, va see lause. raha teemal ei peaks üldse üks pere sente pooleks saagima ja naine peaks suutma sellest üle olla, mitte sundima meest rolli, milles ta olla ei soovi. ega ilmselt saa ka hakkama selles. see on sama hea, kui sundida filoloogimõtlemisega inimest finants- või müügijuhiks. sellele teemale oleks inimene pidanud ikka enne laste tegemist mõtlema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 12:29; 15.07 12:34; 15.07 12:42; 15.07 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sinikati kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mind ei häiri see, kui lapsel on hambad pesemata või mängib õues pid¸aama väel. Küll aga see, kui kuumaga pole müts peas või saab pahandada kui juua/süüa/pissile tahab. Või kui mees loeb raamatut ega tea, kus laps on (mängib näiteks elektripliidi või kääridega). Kui laste juurest tööle läksin, leppisime kokku, et haiguslehed jagame – reaalsuses olin mina alati lehel, sest tal on niiii oluline tööl olla, justkui minul poleks.
Ma ei taha mammutikütti, tahan turvalisust – nii endale kui lastele ja loota kellegi peale keerulistes ja rasketes olukordades.
Mida tähendab \”värdjas\” minu situatsioonis? [/tsitaat]

Sa olid lastega haiguslehel alati, sest sa olid nõus seda olema. Kui sa ei ole nõus midagi tegema, siis sa ei tee ja kõik, aga teha ja siis vinguda, et miks mina pidin olema, miks sina ei võinud olla, see ei näita mitte midagi. Järgmine kord keeldu. Ütledki mehele, et vot nüüd on sinu kord olla ja mina ei ole ja jääd enesele kindlaks, sest kui sina ei jää, siis tema ju peab jääma. Sa pead õppima vastutust jagama mehega, sa tahad temalt tuge, aga sa ei saa seda kui sa tahad tegelikult samal ajal ise kõige eest hoolt kanda. Mees võiks ka hoolikam olla-last ikka kuumaga ilma peakatteta õue ei viida ja ei loeta raamatut samal ajal kui laps kusagil õues mängib. Selles osas olen ma nõus sinuga, et mees on natuke lohakas isana, aga ta on mees ja ta ei mõtle kaugeltki nii nagu sina mõtled seetõttu ma ei imesta kui ta unustab lapsele mütsi pähe panna või pani lapsele mütsi aga laps ise tõmbas peast ära ja mees ei pannud seda tähele. Mees pole harjunud vastutama! Mõtleb, et kui see naine ükskord koju tuleb, küll see vaatab last, aga sa pead sellise mõtlemise talt välja juurima sellega, et sa annad talle hommikul käsu kätte terve päev lapsega toime tulla, ja õhtuks olgu olla või muidu. Siis ta peab õppima toime tulema, ja midagi ei jää üle, sest sa pole tema päästevest, et igakord kui tema hakkama ei saa, siis tuled sina ja saad ja teed kõik korda. Ja üldse mehega ei ole mõtet diskuteerida, sest sa näed, et su mees on selline, kes laseb sul endaga vaielda ja siis ütleb ikka ei kui olukord talle kasulik pole. Selle asemel, et mehega vaielda, tuleb talle anda kätte konkreetne ülesanne-täna valvad last! See ei kuulu vaidlemisele ja mida rohkem sa mehel endaga vaielda lased, seda rohkem ta sind ei kuula, sest ta teab, et nagunii sa mõtled ümber ja valvad ise last. Aga ära mõtle ümber. Ütle talle üks kord mida sa talt ootad ja kõik, tema asi on ka lapse eest vastutada ja hakaku pihta sellega. Ja mis rahadesse puutub siis täpselt niikaua kui temal suuremat palka pole, elate te väiksema rahaga mis tähendab seda, et sina hakkad oma palgast kokku hoidma ja tema hakkab oma palgast suuremat osa ära jagama seniks kuni tal tekib ambitsioon endale parem koht leida. Kui sina tema eest osa kinni maksad, et tema hästi elada saaks, siis tal seda ei teki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.07 23:35; 15.07 12:28; 15.07 12:37; 15.07 12:49; 15.07 13:09; 15.07 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kunagi teinud probleemi minu majast ja minu autost ja minu rahast. Ütlesin seda siin, et oleks selge, missuguses olukorras elan. Mehele pole seda kunagi ette heitnud. Aga palganumbri suurus häirib mind, lihtsalt võiks ju rohkem teenida (ma ise ei ole ka just kõrgepalgaline) aga mees ei viitsi? paremat tööd otsida. Autot on mul paraku igapäevaselt vaja ja ma ei saa oodata, millal mehel tuleb meelde või tuju seda parandada.
Arvan küll, et ma pole mitte liiga mees vaid olude sunnil olen pidanud tegelema ühel hetkel kõigega üksi. Mees jälle vastupidi on ainus pojake, kellele kõik ette-taha tehtud ja alati õigus antud.
Tahaksin üle kõige olla lihtsalt naine – kodune, lastega, koristada ja keeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sinikati kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mind ei häiri see, kui lapsel on hambad pesemata või mängib õues pid¸aama väel. Küll aga see, kui kuumaga pole müts peas või saab pahandada kui juua/süüa/pissile tahab. Või kui mees loeb raamatut ega tea, kus laps on (mängib näiteks elektripliidi või kääridega). Kui laste juurest tööle läksin, leppisime kokku, et haiguslehed jagame – reaalsuses olin mina alati lehel, sest tal on niiii oluline tööl olla, justkui minul poleks.
Ma ei taha mammutikütti, tahan turvalisust – nii endale kui lastele ja loota kellegi peale keerulistes ja rasketes olukordades.
Mida tähendab \”värdjas\” minu situatsioonis? [/tsitaat]

siinkohal oled tõesti võtnud ise selle vastutuse. mitte keegi ei pane sind selle eest autahvlile ega tee aplausi. tuleb alustada sul enese kehtestamisest ja ehk ka lapsehoidja otsimisest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 12:29; 15.07 12:34; 15.07 12:42; 15.07 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haiguslehe teemal niipalju, et kui ütlesin, et mina ei jää, siis hakkas mees last riidesse panama, et ta palavikuga lasteaeda viia. Enne oleks vast rohtu ka andnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ta ole jah ving-ving.
Ma armastasin teda – see tähendab, et ootasin millal ta juba koju tuleb. Nüüd kahjuks on vastupidi – ootan, millal ta juba ära läheb. Tean jah, et probleem on minus – minu tahtmistes ja mõtlemises, sellepärast ka arutlen, et kas oleks mõttekam lahku minna või leppida olukorraga, millega ma tegelikult rahul pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sinikati kirjutas:[/small]
[tsitaat]Haiguslehe teemal niipalju, et kui ütlesin, et mina ei jää, siis hakkas mees last riidesse panama, et ta palavikuga lasteaeda viia. Enne oleks vast rohtu ka andnud.[/tsitaat]

Siis palkate lapsehoidja, kes jääb haige lapsega koju. Ja kuna mees oli see, kes ei olnud nõus jääma, siis tuleb lapsehoidja palk tema palgast.

Ma usun, et su mees ei ole mingi südametu koll, aga küsimus on selles, miks ta sinuga nii käitub. Tundub, et tal on mingi vimm vms sinu vastu, et ta vaevub hakata viima haiget palavikus last lasteaeda, et mitte lapsega ise kodus olla. Selline asi ei ole ju normaalne, ta loodab sind kiusata, aga kannatajaks on ju laps, kes peab haigena lasteaias olema, seda enam, et palavikus tõbiseid lapsi ei viidagi kodunt välja. Kas mees on alati nii hoolimatu ja külm olnud või on ta selliseks muutunud aja jooksul või viimase aja jooksul? Vanemlik hool juba ei lubaks kahjustada oma lapse tervist ja heaolu, aga miks ta siis nii hoolimatult käitub laste suhtes? On armukade laste peale? Mehel peab miski okas hinges olema, normaalne mees nii ei käituks, isegi kui oleks naise peale vihane, siis ta ei hakkaks elusees oma lapsi selle eest karistama.

Ma olen täiesti kindel, et ta käituks mõne teise naisega elades hoopis teistmoodi. Tundub, et su mees justkui ei austaks sind eriti või midagi. Ja tundub, et sina ei tule temaga toime ka, et ta ei ole õppinud sind austama ja võrdse partnerina nägema, et parem on kui sa ta maha jätad tõesti. Aga vot mees ilmselt teab, et sina lubad küllteda maha jätta, aga taganed sama kiiresti ja ta ei usu, et sa lahutaks temast ja kuna ta näeb, et sa ei tee nagunii mida sa lubasid, siis ta mõtleb, et ah teen mis tahan, see naine nagunii on ja jääb selliseks nagu ta on.

Pead palju enesekindlam olema ja selgroogu võiks ka hulga rohkem olla. Ma oletan, et see mees on täiskasvanud inimene ja arenenud mõtlemisega, aga kui ta oma lapsi kiusab, siis ma ei mõtleks mitte sekunditki, et kas maha jätta või mitte. Ilmselgelt ta ei ole valmis olema isaks, milleks talle seda rolli siis pakkuda. Mina jätaks maha, mul sai hing täis kui ma lugesin, et ta tahtis haiget last lasteaeda viia. Vot see oleks see koht kus mina hakkaks temast teistpidi mõtlema ja mina sellise inimesega koos ei elaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.07 23:35; 15.07 12:28; 15.07 12:37; 15.07 12:49; 15.07 13:09; 15.07 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sinikati kirjutas:[/small]
[tsitaat]Haiguslehe teemal niipalju, et kui ütlesin, et mina ei jää, siis hakkas mees last riidesse panama, et ta palavikuga lasteaeda viia. Enne oleks vast rohtu ka andnud.[/tsitaat]

see ongi koht, kus peaksite tegema kõne lapsehoidjale. mis seal nii keerulist on, ma ei saa aru? miks nii paljude naiste mõistus siinkohal kokku jookseb? niisamuti nagu olukordades, kus ei saada riigilasteaia kohta ja kus suguselts ei ohverdagi enda vaba aega lastehoiule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 12:29; 15.07 12:34; 15.07 12:42; 15.07 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa räägid täpselt nagu minu esimesest abikaasast.
Mul oli lõpuks tunne, et mul pole mees vaid pisut raiskuläinud noorem vend. Vaenulikkust nagu ka ei olnud st mees mulle halvasti ei öeldud. Ja ega minagi tema kallal ei saaginud, sest kes saab santi sundida …, polnud lihtsalt mõtet.
Koos olime 5 aastat ja lahkusime sõpradena.
Õnneks oli mul oidu temaga mitte lapsi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sa räägid täpselt nagu minu esimesest abikaasast.
Mul oli lõpuks tunne, et mul pole mees vaid pisut raiskuläinud noorem vend. Vaenulikkust nagu ka ei olnud st mees mulle halvasti ei öeldud. Ja ega minagi tema kallal ei saaginud, sest kes saab santi sundida …, polnud lihtsalt mõtet.
Koos olime 5 aastat ja lahkusime sõpradena.
Õnneks oli mul oidu temaga mitte lapsi saada.[/tsitaat]

Mina jätaks maha selle mehe päevapealt, pakiks tema asjad ja tõstaks ukse taha, ütleks kao kust tulid. Kui ma lugesin, et ta saatis lapse ilma mütsita õue, okei, see oli üks asi, võib olla unustas võib olla võttis laps ise mütsi peast ära. Aga siis ma lugesin, et ta luges raamatut ja lapsed olid omapäi ilma järelvalveta õues olnud-no okei, võib olla ta aegajalt käis neil pilku peale viskamas, et mis teevad. Aga SIIS ma lugesin, et ta tahtis haiget palavikus last lasteaeda viia ja hakkas teda isegi riidesse panema, vot SIIS ma sain aru, et see mees ju ei hoia oma lapsi vaid saboteerib nende heaolu nagu laste tervis poleks midagi väärt. Ma ei usu, et ta näiteks oma parimat sõpra haigena tööle ajaks, miks ta siis oma lapsi haigena lasteaeda ajab.

Minu poolt oleks lahutus. Ma läksin juba praegu vihaseks kui ma lugesin kuidas ta käitub ja ise endale vuntsi irvab, et näe, teen mis tahan ja nii ongi. Oi selline asi ajab mul harja punaseks. Lahutuse oleks ta mult saanud sama päeva õhtuks kui ta lapse lasteaeda haigena viis. On asju millest ei saa mööda vaadata. See on nagu oma perekonnale näkku sülitamine ju, ma ei näe mõtet sellise mehega koos elada ja veel oma voodit jagada.

Jäta see tolgus maha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.07 23:35; 15.07 12:28; 15.07 12:37; 15.07 12:49; 15.07 13:09; 15.07 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väiksem laps on haiguste koha pealt probleemne,palavik võib muutuda eluohtlikuks, niisiis väga lihtsalt kellegi teisega teda jätta ei saa. Elame nii väikeses kohas, et lapsehoidjaga on keeruline. Igat külakolli ma oma laste juurde ka ei lase. Ja korralikule lapsehoidjale tuleb ka maksta, samas sissetulek on nii nagu on.
Raha suhtes – ütlen mehele et tema täna süüa ei saa? Või pesku hambaid ilma pastata ja pead ilma ¨ampoonita? Kuidas saada mees sellest nn \”mugavustsoonist\” välja? Laristada meil nagunii midagi pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sinikati kirjutas:[/small]
[tsitaat]Väiksem laps on haiguste koha pealt probleemne,palavik võib muutuda eluohtlikuks, niisiis väga lihtsalt kellegi teisega teda jätta ei saa. Elame nii väikeses kohas, et lapsehoidjaga on keeruline. Igat külakolli ma oma laste juurde ka ei lase. Ja korralikule lapsehoidjale tuleb ka maksta, samas sissetulek on nii nagu on.
Raha suhtes – ütlen mehele et tema täna süüa ei saa? Või pesku hambaid ilma pastata ja pead ilma ¨ampoonita? Kuidas saada mees sellest nn \”mugavustsoonist\” välja? Laristada meil nagunii midagi pole.[/tsitaat]

Kui sa tahad temaga veel kooselu jätkata peale seda kui ta lubas haige lapse lasteaeda viia, siis jah-kui koju tuleb, ära süüa tee talle. Tee endale ja lastele nii et talle midagi ei jaguks, las teeb ise. Shampooni võib ta endale ise osta ja hambapasta samamoodi kui tal raha on. Ära korista tema järelt ka, las teeb ise. Ära pese ka nõusid ega tema riideid. Las teeb ise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.07 23:35; 15.07 12:28; 15.07 12:37; 15.07 12:49; 15.07 13:09; 15.07 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on minuga sarnane lugu. Ma ei taha küll enda oma siia kirja hakata panema, kardan, et keegi tunneb ära, aga ma tahaksin väga teada kuidas sa lõpuks otsustad ja millised on sinu edasised mõtted. Mina olen viimaste päevadega veel palju palju olnud asju endale ajusopist ülesse kaevanud. Ajaga ju ikka paned kuhugi peitu ära need olnud solvumised ja halavasti ütlemised. Nüüd need kõik koos, ühes puntras tasakesi hõljuvad välja, olen saanud kaks last mehega kellega mul ei ole enam midagi ühistki. Me oleme vist otseses mõttes lahku kasvamas. Liigume täpselt vastas suundadesse. Ma tahan elus edasi minna, kogeda uusi ja huvitavaid asju, aga tema on jäänud paigale ja istub oma 10 aastat tagasi loodud maailmas ja ei ole isegi võimeline arusaama, et sõbrad ja sugulased on vahepeal suureks kasvanud ja eludega edasi liikunud. Inimesed loovad endale uusi mälestusi, rajavad perekondi, ehitavad kodusi, reisivad, vahetavad töökohti, koolitavad ennast. Aga minu mees istub endiselt oma 15 aastat tagasi valitud ametikohal ja ainus mis selle 15 aasta jooksul muutunud on auto. Mul on hakanud ära kaduma austus tema vastu, sest ta on oma nooreea kohta nagu mingine torssis vanamees, kes ainult tänitab kuidas kõigil teistel nii lihtsalt kõik tuleb ja tema ei saa midagi teha, et tal ka lihtsamalt läheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]sinikati kirjutas:[/small]

Mulle tundub, et sa oled natuke liiga mehelik naine. Tahad kõike ise teha, raha teenida, kodu korras hoida, autot korras hoida, mõtled ja käitud nagu mees. Mees omakorda näeb, et sina tahad ohje oma käes hoida pidevalt ja tõmbub eemale, lasebki sul teha ja vastutada ja mees olla suhtes. Kokkuvõttes ei ole rahul kumbki. Naise roll ei ole olla suhtes mehe eest, naine on naine ja mees on mees. Sina peaksid õppima olema naiselikum ja käega lööma paljudele asjadele, mees samal ajal saab vastutust juurde ja õpib olema perepea. Hetkel tundub, et püksid on sinu jalas, aga kleit või seelik sobiks sulle rohkem. Kui tahad, et ta rohkem vastutaks koduste asjade eest, siis lõpeta kelkimine, et see, see ja see on minu oma ja minu raha eest ostetud, sest sina ei teeni ju nii palju kui mina. Isegi kui sa teenid temast hetkel rohkem, siis sa ei motiveeri teda vingumisega. Ära aruta näiteks rahaasju üldse ja ära võta kogu vastutust endale. Näiteks läheb auto katki vms, siis sina ei pea andma oma rahast, et see korda teha, vaid te annate mehega pooleks selle summa ja kui mehel pole anda, siis jääb auto parandamata. Ära arvusta mehe rolli isana. Mees omakorda ei ole naine, mehe jaoks pole oluline, et väike Juku kukkus põlve marraskile või kukkus õunapuu otsast alla sel ajal kui isa teda valvas, mees mõtleb, et kui laps on elus ja pea-käed-jalad omal kohal, siis pole ju midagi halba juhtunud. Tunnusta oma meest. Kiida teda kui ta midagi hästi teeb-kiitus mõjub alati kõigile kiiremini kui laitus.

Võin sulle öelda, miks sa rahul ei ole mehega. Sa ei ole mehega rahul, sest sa saad ise ka aru, et sa ei saa olla korraga ema ja isa, sa ei saa olla korraga naine ja mees. Mehe roll jäägu mehele, sa kõige suurema tahtmise juures ka ei suudaks olla mehe eest kodus, seega pole mõtet oma ego punnitada ja mehega kakelda positsiooni nimel kumb on kõvem mees-tema on mees, sina oled naine. Kui sa jääd oma naise rolli juurde ja oled rahulikum, kiidad oma meest sõnades ja toetad tegudes, siis mees saab olla mees, siis saad sina olla õnnelikum, sest praegu sa ei tule mehena toime, ja sa tead seda ise ka. [/tsitaat]

Vabandan selle kommenteerija ees, aga mulle kohutavalt käivad närvidele sedalaadi soovitused, et ole ise naine, löö käega asjadele … küll siis mees võtab vastutuse. Et las auto olla edasi katki, elamine edasi remontimata, elustiil edasi kaootiline … umbes kümme, vbl ka kakskümmend aastat, aga sina muudkui pane kleit selga, mängi tobukest, plõksuta ripsmeid ja kiida oma loodrist meest igal võimalusel (kui ta näiteks naela seina lööb või lapsel nina ära pühib).
Mina ei suudaks nii elada. Ma ei suudaks olla ema-terapeut teisele täiskasvanule, kes peaks olema mulle võrdväärne, isegi tugevam partner. Mina tahan elada täna ja praegu ja liikuda unistuste ja eesmärkide poole. Ma olen suuteline mingi ajaperioodi kindlasti armastatud inimesele toeks olema, kui midagi juhtub või on rasked ajad, kuid mitte pool elu kedagi tagant tõugata, eest vedada, jalul hoida jne.
Point on selles, et teemaalgataja mees ei ole sellele naisele õige – neil on liiga erinevad eluväärtused ja maailmapilt, erinevad eesmärgid ja motiivid suhtes olemiseks. Kestvaks kooseluks ja õnnelikuks igapäevaeluks on aga just need asjad sama olulised kui näiteks füüsiline tõmme, isegi vist olulisemad.

Ma olengi üksi. Üks põhjus on kindlasti see, et ma ei jõudnud enam ära oodata, millal jõuab kätte see päev, kus reaalsuseks saab mehe elustiil \”peaks hakkama … rohkem tööle, vähem jooma, rohkem koos olema jne, jne\”.

Mõistan teemaalgatajat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sinikati kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hmm…egas ma lapsi eile teinud. Alguses ei häirinud miski ja armastus oli ikka suur. Ajapikku nagu silmad avanevad…[/tsitaat]

Lapsed on ju pisikesed? Pärast teiste lapse saamist äkki silmad avanesid?
Ehk olete selline pere, kes teeb absoluutselt kõike lastega koos? Nii jääbki paarisuhe unarusse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.07 14:13; 15.07 14:18; 15.07 14:20; 15.07 15:14; 15.07 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sinikati kirjutas:[/small]
[tsitaat]Maja on minu oma ja julgen väita, et lapsi ta ka ise vabatahtlikult kaasa ei küsiks.
Mis mind häirib? See, et ma teenin temast rohkem, et ta ei ole huvitatud tasuvama töö otsimisest, et ta isegi ei tea mida üldse teha tahaks, et ma ei tunne ennast temaga turvaliselt ja kui lapsed on temaga, siis kardan et midagi juhtub; et ta on hooletu, lohakas, mugav; et vihastab kiiresti kui midagi ütlen(niisiis jätan parem ütlemata). Lisaks tema igasugused häälitsused( olen tähelepanu juhtinud küll), tema kõnepruuk; tema suhtlemisviisid.
Viimatised jamad siis – sõitis hooletult, niiet auto katki; lapse turvatooli kinnitamisjuhendit ei viitsinud vaadata, pani kuidagimoodi autosse ja oli vihane kui ma ütlesin (tegin selle siis ise ära).
Oleme korra ka juba lahku läinud – põhjuseks alcohol. Peale seda pole probleeme olnud aga see näitas ka hästi, millega ma saan hakkama ja milles vajan abi.
Niiet jah, hetkeseis kahjuks selline, et füüsilise abi pärast vajan teda. Kurb aga tõsi. Ok, mõned plussid intiimsuhte näol on ka olemas. [/tsitaat]

Esimese lapsega oli kõik teisiti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.07 14:13; 15.07 14:18; 15.07 14:20; 15.07 15:14; 15.07 15:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Abielu ilma armastuseta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.