Esileht Pereelu ja suhted Abielu ilma seksita

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 99 )

Teema: Abielu ilma seksita

Postitas:

Kas on kellelgi? Abielu, ilma seksita?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A kooselu seksiga?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean paari, kes elas yle 10a nii koos (abielluvad alles sygisel, koos 14a), et ei seksinud. Alguses ei julgenud kumbki algatada ja pärast tundus neile juba imelik hakata.

 

Abi tuli sõpradelt – pandi nad sellest rääkima. Tänaseks ootavad oma esimest beebit.

+2
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean paari, kes elas yle 10a nii koos (abielluvad alles sygisel, koos 14a), et ei seksinud. Alguses ei julgenud kumbki algatada ja pärast tundus neile juba imelik hakata.

Abi tuli sõpradelt – pandi nad sellest rääkima. Tänaseks ootavad oma esimest beebit.

mida ma just lugesin…

+37
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on. Juba 10 aastat. Mees on aseksuaalne ja teda ei huvita seks.

Mina olen täiesti terve ja normaalne naisterahvas, seega on mul juba aastaid armuke. Mees teab, aga teda see ei häiri, peaasi, et naine rahuldatud ja õnnelik on.

+18
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on kellelgi? Abielu, ilma seksita?

Väga paljudel on

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah on, minul näiteks. Mulle mees seksuaalset huvi ei paku, ta on pigem sõber. Koos oleme olnud 10 aastat. Enne veel seksisin temaga vahel harva aga viimasel aastal üldse mitte. Ta on voodis ka üsna saamatu, võibolla on üks põhjus see.

+20
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just oli siin mitmeleheküljeline teema, kus üks naine kirjeldas oma seksita abielu. Nende abielu olla tohutult õnnelik. Naine on mõelnud omale mingi häda külge, miks ta ei saa seksida, õigustamaks, miks peab mehel olema armuke. Armuke olla samasugune kurva elusaatusega inimene kui tema mees. Et muidu on kõik õnnelikus abielus, aga oma armastatud abikaasadega seks puudub.

Asi näeb välja nii, et armukesed saavad kokku, teevad asja ära ja siis vudinal oma koju tagasi. Null emotsionaalset tunnet omavahel, null rahalist kulu, minimaalne ajaraisk oma pere kõrvalt – ega see asi ju üle 10 minuti võta, eriti arvestades seda, et mõlemad osapooled on kõrgendatud seksivajadusega ja kokkusaamise eesmärgiks on ju AINULT orgasm… Ja siis, kui mees paha pealt koju tuleb, on mees mitu päeva õnnetu ja käib vaikselt mööda seinaääri. Kurb pilk silmis ja meeletu süükoorem õlul. Ta on nii tohutult õnnetu selle kõige pärast, aga no, mis sa teed, seks on ju nii ülivajalik eluosa, et mees võib surnult maha kukkuda, kui end võõra naise sisse tühjendada ei saa…

+21
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on. Juba 10 aastat. Mees on aseksuaalne ja teda ei huvita seks.

Mina olen täiesti terve ja normaalne naisterahvas, seega on mul juba aastaid armuke. Mees teab, aga teda see ei häiri, peaasi, et naine rahuldatud ja õnnelik on.

Mees on ju ka täiesti terve ja normaalne meesterahvas. Ega aseksuaalsus pole haigus.

Mul oli ka ilma seksita abielu. Arvasin, et olen juba vana ja aseksuaalne. Aga kui julguse kokku võtsin ja ära lahutasin, selgus, et olen normaalseks seksuaaleluks täiesti võimeline.

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just oli siin mitmeleheküljeline teema, kus üks naine kirjeldas oma seksita abielu. Nende abielu olla tohutult õnnelik

No mina sain sellest teemast hoopis teisiti aru. Sul on mindi idee fix, millele sa kinnitud ja vahepealseid toone peale musta ja valge üldse ei näe.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga no, mis sa teed, seks on ju nii ülivajalik eluosa, et mees võib surnult maha kukkuda, kui end võõra naise sisse tühjendada ei saa…

Ma ütleks, et probleem on selle mõttetu süütunde tundmine, mitte füüsiliste vajaduste rahuldamine. Parem käigu mujal ja olgu kodus normaalne, kui et ei käi ja käitub nagu juba nädal aega oleks kõht kinni.

Mulle näib, et päris palju naisi alahindab seksi tähtsust. Jah, on neid, kellele seks kohe päriselt ei meeldi, kuid nad on ikka tugevas vähemuses. Enda puhul tean kindlalt, et kui ikka vähemalt kord nädalas ei saa, siis olek läheb alateadlikult närvilisemaks. See ei sõltu otseselt sellest, kas mul on tuju või mitte. Kui tuju ei ole, siis lihtsalt tegelen sellega, et seda tekitada, ka kiirematel ja pingelisematel aegadel on ju üldjuhul võimalik see tund-paar võtta enda jaoks.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vahel ikka omaette mõtisklenud, et kas naised ei taha seksida kuna põlvkondade viisi on räägitud, et naine ei algata, naine ei tohi nautida ja armastada kuna siis sa oled see l-tähega tegelane. Mina ei kujutaks oma suhet ette selliselt, et seal poleks head seksi. Kindlasti võib olla perioode, kus seksitakse vähem, aga mitte nii, et ma nüüd otsustasin, et edaspidi vaadaku igaüks ise kuidas saab. Ja ei, ma ei ületähtsusta füüsilist lähedust. Vaimne ja emotionaalne lähedus tekitabki veel suurema soovi seksida. Minul on vähemalt nii.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 16.06 10:00; 18.06 09:43; 19.06 11:20; 19.06 20:43; 19.06 21:21; 19.06 22:43; 19.06 23:07; 19.06 23:42; 20.06 09:39; 20.06 09:45; 21.06 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vahel ikka omaette mõtisklenud, et kas naised ei taha seksida kuna põlvkondade viisi on räägitud, et naine ei algata, naine ei tohi nautida ja armastada kuna siis sa oled see l-tähega tegelane.

Ma arvan, et asi on selles, et naised ei julge tihti oma meestele öelda, miks nad temaga seksida ei taha, sest ei soovi talle haiget teha. Kui on avatud kommunikatsioon ja ei kardeta seksiteemal rääkida, siis on kõik hästi. Aga tihti on nii, et üks pool lihtsalt eirab neid teemasid ja kuna muud asjad klapivad, siis ollaksegi lihtsalt koos.

Mu sõbranna nt ütles, et ta pole kunagi oma mehega orgasmi saanud, aga teeskleb iga kord, sest mehel on erektsioonihäired ning ei pea nii kui nii kaua vastu. On aastaid koos oldud, pere ja maja ehitatud, ent naine väldibki seksi, sest see on vaid vastutulek mehele, et see ei mossitaks.

Enda kogemuse põhjal ütlen, et kui naine ise seksist naudingut saab, siis üldjuhul ta ikka tahab seksi ka. Kui aga mees kliitorit üles ei leia, sellega midagi teha ei oska, oraalseksi rõvedaks peab, ennast ei pese, erektsioonihäiretega arsti juurde ei julge minna, siis ei tulegi sealt ka miskit. Ja siis mees ütleb, et naine on aseksuaalne…

+37
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 10:23; 18.06 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIKS ei ole seksi, selles on küsimus. Sellest vastusest oleneb, kas see abielu ilma seksita on võimalik või ei tule see nagunii välja.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Mehel on erektsioonihäire juba aastaid, häbeneb, et ei saa hakkama ja väldib seksi selle tõttu. Mina olen üritanud sel teemel rääkida, aga iga kord tehakse selline nägu, et kui ühe sõna veel ütled, siis… lahutus. Nii suur häbi on. Arsti juures pole käinud sellega muidugi. Tema vabandus on, et lapsed kõrvaltoas segavad, võivad ärgata, ei saa.

Mis puutub naiste tahtmisse, siis hormonaalsed kontratseptiivid mängivad kindlasti väga paljudel juhtudel rolli. Kas naine on süüdi, et ta on sisuliselt keemiliselt kastreeritud? Läheb sageli aastaid, enne kui naine 1+1 kokku paneb ja aru saab, et tegelikult oli just see põhjus, mitte mees.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest ka üldse aru ei saa. Kui juba armuke, siis võiks ju ikka mõnus seksuaalne pinge ja meeldimine olla. Orgasmi saab ju vibraatoriga ka. Ja kui olla juba nii avatud, et on armuke, siis ei ole ju ebatõenäoline ka leida endale sellist inimest, kellega on nii vaimne kui seksuaalne klapp.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just oli siin mitmeleheküljeline teema, kus üks naine kirjeldas oma seksita abielu. Nende abielu olla tohutult õnnelik. Naine on mõelnud omale mingi häda külge, miks ta ei saa seksida, õigustamaks, miks peab mehel olema armuke. Armuke olla samasugune kurva elusaatusega inimene kui tema mees. Et muidu on kõik õnnelikus abielus, aga oma armastatud abikaasadega seks puudub.

Asi näeb välja nii, et armukesed saavad kokku, teevad asja ära ja siis vudinal oma koju tagasi. Null emotsionaalset tunnet omavahel, null rahalist kulu, minimaalne ajaraisk oma pere kõrvalt – ega see asi ju üle 10 minuti võta, eriti arvestades seda, et mõlemad osapooled on kõrgendatud seksivajadusega ja kokkusaamise eesmärgiks on ju AINULT orgasm… Ja siis, kui mees paha pealt koju tuleb, on mees mitu päeva õnnetu ja käib vaikselt mööda seinaääri. Kurb pilk silmis ja meeletu süükoorem õlul. Ta on nii tohutult õnnetu selle kõige pärast, aga no, mis sa teed, seks on ju nii ülivajalik eluosa, et mees võib surnult maha kukkuda, kui end võõra naise sisse tühjendada ei saa…

Kuule, pläterdis!!! Selles teemas said veel vähe teiste öeldut moonutada, vaja uues teemas jätkata? Väga tobe. Tohutult õnnelik, mõelnud häda külge, kurva elusaatusega, teevad asja ära, null emotsionaalset tunnet, 10 minutit … oeh, jne. Kõik sinu väljamõeldised ja liialdused. Proovi kuidagi valetamata mõni minut olla. Mina olen see naine, kellest rääkisid, minu lugu on hoopis teistsugune kui see, mille siia mõnitavalt kirja panid.

Ainult ühes on sul tuline õigus – ilmselt tõesti on mu abielu ja üldse elu oluliselt õnnelikum kui sul. Õnnelik inimene ei aja iial sellist õelat juttu kui sina.

+10
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 16.06 19:39; 19.06 00:52; 19.06 18:16; 19.06 20:05; 19.06 20:56; 19.06 20:57; 19.06 21:22; 19.06 21:24; 19.06 22:07; 19.06 22:17; 19.06 22:27; 19.06 22:36; 19.06 22:50; 19.06 23:26; 20.06 00:29; 20.06 00:32; 20.06 00:34; 20.06 01:23; 21.06 21:15; 23.06 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aga mees kliitorit üles ei leia, sellega midagi teha ei oska, oraalseksi rõvedaks peab, ennast ei pese, erektsioonihäiretega arsti juurde ei julge minna, siis ei tulegi sealt ka miskit. Ja siis mees ütleb, et naine on aseksuaalne…

Jah, aga miks sellisega siis abielus edasi olla? Ma küll ei oleks.

Ei pese ennast… Isegi ilma seksita ei taha niisuguse mehega koos olla, kes ei pese ennast ja ei julge arsti juures käia, tagatipuks veel seletab, et hoopis naine nõme. Pole ju absoluutselt mingi abikaasamaterjal, kellega iga päev koos elada. No seksida sellisega muidugi ei tahaks, selge see. Aga ei taha ju ka koos edasi olla, üldse mitte. Mul on väga raske uskuda, et sellisel pässil mingeid muid fantastilisi omadusi oleks, mis niisuguse küljes kinni hoiaks.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole võimalik suhe ilma seksita. Pikas suhtes on kindlast aegu kui seksi on vähem aga ilma  seksita suhe ei toimi.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vahel ikka omaette mõtisklenud, et kas naised ei taha seksida kuna põlvkondade viisi on räägitud, et naine ei algata, naine ei tohi nautida ja armastada kuna siis sa oled see l-tähega tegelane.

Ma arvan, et asi on selles, et naised ei julge tihti oma meestele öelda, miks nad temaga seksida ei taha, sest ei soovi talle haiget teha. Kui on avatud kommunikatsioon ja ei kardeta seksiteemal rääkida, siis on kõik hästi. Aga tihti on nii, et üks pool lihtsalt eirab neid teemasid ja kuna muud asjad klapivad, siis ollaksegi lihtsalt koos.

Mu sõbranna nt ütles, et ta pole kunagi oma mehega orgasmi saanud, aga teeskleb iga kord, sest mehel on erektsioonihäired ning ei pea nii kui nii kaua vastu. On aastaid koos oldud, pere ja maja ehitatud, ent naine väldibki seksi, sest see on vaid vastutulek mehele, et see ei mossitaks.

Enda kogemuse põhjal ütlen, et kui naine ise seksist naudingut saab, siis üldjuhul ta ikka tahab seksi ka. Kui aga mees kliitorit üles ei leia, sellega midagi teha ei oska, oraalseksi rõvedaks peab, ennast ei pese, erektsioonihäiretega arsti juurde ei julge minna, siis ei tulegi sealt ka miskit. Ja siis mees ütleb, et naine on aseksuaalne…

See on väga kurb kui ei julgeta rääkida või ei olda nõus või ei osata räägitut vastu võtta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 16.06 10:00; 18.06 09:43; 19.06 11:20; 19.06 20:43; 19.06 21:21; 19.06 22:43; 19.06 23:07; 19.06 23:42; 20.06 09:39; 20.06 09:45; 21.06 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, aga miks sellisega siis abielus edasi olla? Ma küll ei oleks.

Ei pese ennast… Isegi ilma seksita ei taha niisuguse mehega koos olla, kes ei pese ennast ja ei julge arsti juures käia, tagatipuks veel seletab, et hoopis naine nõme. Pole ju absoluutselt mingi abikaasamaterjal, kellega iga päev koos elada. No seksida sellisega muidugi ei tahaks, selge see. Aga ei taha ju ka koos edasi olla, üldse mitte. Mul on väga raske uskuda, et sellisel pässil mingeid muid fantastilisi omadusi oleks, mis niisuguse küljes kinni hoiaks.

Ei olegi abikaasamaterjal, aga tihti paljud inimesed lihtsalt lepivad sellega, mis on, et mitte üksi olla. See hügieeninäide oli mu enda elust. Mul oli kunagi noormees, kes oli tore, hooliv, nägus, ambitsioonikas ja mida kõike veel. Ta pesi ennast aga ainult hommikuti. Pikk tööpäev, jõusaal (mille järel ta ennast ei pesnud) ja siis voodisse. Naisena ikka meelitad, et käime koos duši all, aga ei – “ta ju alles hommikul käis, üleliigne pesemine kuivatab nahka ja raiskab vett”. No lihtsalt ei suutnud intiimne olla, kui need bokserid maha langesid, sest see oli ikka võigas. Ja ega see suhe kaua ei kestnud, aga sõpradele räägiti küll, et mina pipardan ja ei taha 😀

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 10:23; 18.06 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, pläterdis!!! Selles teemas said veel vähe teiste öeldut moonutada, vaja uues teemas jätkata? Väga tobe. Tohutult õnnelik, mõelnud häda külge, kurva elusaatusega, teevad asja ära, null emotsionaalset tunnet, 10 minutit … oeh, jne. Kõik sinu väljamõeldised ja liialdused. Proovi kuidagi valetamata mõni minut olla. Mina olen see naine, kellest rääkisid, minu lugu on hoopis teistsugune kui see, mille siia mõnitavalt kirja panid. Ainult ühes on sul tuline õigus – ilmselt tõesti on mu abielu ja üldse elu oluliselt õnnelikum kui sul. Õnnelik inimene ei aja iial sellist õelat juttu kui sina.

Valet inimest süüdistad. Mina olin see “pläterdis” sealt teisest teemast.

Kui ikka tahad nii väga endast rääkida, siis… Kõik oleks korras, kui sa ei õigustaks oma (olematut seksuaal)elu kõiksugu sajas erinevas variatsioonis.Tõesti, kui elukorraldus oleks selline, nagu kirjeldad, siis mida siin teistel öelda on? Mind isiklikult ärritas sinu silmakirjalikkus ja topeltmoraal. Ühes kommentaaris manitsesid naisi mitte ületähtsustama seksi. Järgmises kommentaaris kirjeldasid, kuidas seks on meesterahvale nii tohutult tähtis, et selle ees peaks kõik naised maani kummardama ja alandlikult kõigega leppima, mida mees vaid tahab või õigeks peab. Ka juhul, kui mees otsustab oma ihasid teiste naistega rahuldada. Kurat! Otsusta siis ära, kas seks on oluline või mitte! Ja ära jahu midagi sellest, et see on oluline vaid meeste jaoks ja naised olgu lihtsalt vait!

P.S Ja ära raiu, kui õnnelik sa oled! Sa ei ole õnnelik! Sa lihtsalt lepid ja kujutled end õnnelikuks.  Lihtsalt teeskled! Ja ei enamat. Ja see ei ole mingi jutt, millega teistele ülevalt alla vaadata, et sina oled õnnelik ja need teised, kes sinu elu kohta julgevad midagi öelda on õelad ja õnnetud.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt 18.06 20:07; 19.06 12:56; 19.06 15:59; 19.06 19:10; 19.06 20:21; 19.06 20:52; 19.06 20:55; 19.06 21:04; 19.06 21:07; 19.06 21:09; 19.06 21:17; 19.06 22:02; 19.06 22:05; 19.06 22:19; 19.06 22:30; 19.06 22:54; 19.06 23:53; 20.06 00:47; 20.06 00:58; 20.06 01:22; 20.06 01:27; 20.06 01:27; 20.06 01:28; 20.06 01:40; 20.06 10:28; 21.06 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

P.S Ja ära raiu, kui õnnelik sa oled! Sa ei ole õnnelik! Sa lihtsalt lepid ja kujutled end õnnelikuks. Lihtsalt teeskled! Ja ei enamat. Ja see ei ole mingi jutt, millega teistele ülevalt alla vaadata, et sina oled õnnelik ja need teised, kes sinu elu kohta julgevad midagi öelda on õelad ja õnnetud.

Polegi raiunud ju? Ainus, mida olen väitnud, on, et olen õnnelikum kui need, kes minu kallal õelutsevad – ja sellele väitele kirjutan ikka ja jälle alla.

Valet inimest süüdistad. Mina olin see “pläterdis” sealt teisest teemast.

Pole kindel. Sa kas oled selle teise alter ego ehk topeltkonto või siis on teid mitu – aga tema stiil oli küll äratuntav. Sinu stiil on rahumeelsem, kuigi siiski arusaamatult ebaloogiline.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 16.06 19:39; 19.06 00:52; 19.06 18:16; 19.06 20:05; 19.06 20:56; 19.06 20:57; 19.06 21:22; 19.06 21:24; 19.06 22:07; 19.06 22:17; 19.06 22:27; 19.06 22:36; 19.06 22:50; 19.06 23:26; 20.06 00:29; 20.06 00:32; 20.06 00:34; 20.06 01:23; 21.06 21:15; 23.06 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul on oma mehega väga tugev erootiline side ja eriliselt hea seksuaalne sobivus, siis ma ausalt öeldes ei kujuta üldse ette, mismoodi oleks suhe, kui seda intiimsust ei eksisteeriks. Nagu umbes lihtsalt sõbraga elaks koos ilma sügavama läheduseta. Aga mees oskab ja tahab minuga tegeleda ka ning peale 20-aastast kooselu avastame siiani uusi asju ja kogen ikka ja jälle midagi uutmoodi ja midagi sellist, millest varem aimugi polnud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ostke need sekslelod mid garanteerivad orgasmi.

Praegu ju sots.meedias ja ajakirjanduses neid kogu aeg promotakse et naised kes polnud aastaid orgasmi saanud said seda kasutades kohe.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul on oma mehega väga tugev erootiline side ja eriliselt hea seksuaalne sobivus, siis ma ausalt öeldes ei kujuta üldse ette, mismoodi oleks suhe, kui seda intiimsust ei eksisteeriks. Nagu umbes lihtsalt sõbraga elaks koos ilma sügavama läheduseta. Aga mees oskab ja tahab minuga tegeleda ka ning peale 20-aastast kooselu avastame siiani uusi asju ja kogen ikka ja jälle midagi uutmoodi ja midagi sellist, millest varem aimugi polnud.

Nii on äge jah ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 16.06 10:00; 18.06 09:43; 19.06 11:20; 19.06 20:43; 19.06 21:21; 19.06 22:43; 19.06 23:07; 19.06 23:42; 20.06 09:39; 20.06 09:45; 21.06 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just oli siin mitmeleheküljeline teema, kus üks naine kirjeldas oma seksita abielu.

Kus selline teema on? Ma küll suht igapäevane perekooli lugeja, aga näed pole silma jäänud. Saaks palun linki?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just oli siin mitmeleheküljeline teema, kus üks naine kirjeldas oma seksita abielu.

Kus selline teema on? Ma küll suht igapäevane perekooli lugeja, aga näed pole silma jäänud. Saaks palun linki?

https://foorum.perekool.ee/teema/kuidas-talute-teadmist-et-mehel-on-korvalsuhe-suhted/

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt 18.06 20:07; 19.06 12:56; 19.06 15:59; 19.06 19:10; 19.06 20:21; 19.06 20:52; 19.06 20:55; 19.06 21:04; 19.06 21:07; 19.06 21:09; 19.06 21:17; 19.06 22:02; 19.06 22:05; 19.06 22:19; 19.06 22:30; 19.06 22:54; 19.06 23:53; 20.06 00:47; 20.06 00:58; 20.06 01:22; 20.06 01:27; 20.06 01:27; 20.06 01:28; 20.06 01:40; 20.06 10:28; 21.06 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksita kooselu töötab pikemas perspektiivis ainult ja ainult siis kui paar ongi aseksuaalne ja kumbki seksist ei huvitu.
On väga lühinägelik arvata, et kui mees, kelle naine enam seksida ei soovi, oma vajadusi kellegi teise seltsis rahuldab, siis on see pelk tunneteta panemine. Et las ta rahmeldab end tühjaks, muu elu käib kõik kodus. Ei ole nii. Mehed pole robotid, et silmad kinni pinge välja rahmivad ja muud seal polegi. Seks tekitab heaolutunnet, emotsionaalset lähedust, inimlikku soojust. Seks pole vaid kopuleerimisakt, vaid puudutused, kallistused, koos magamine. Muide kaisus magades sünkroniseeruvad paari südamelöögid ja aju eritab vereringesse oksütotsiini, mida peetakse õnne ja armastuse hormooniks. Mul on väga raske uskuda, et üks soe ja empaatiline mees nagu meie mehed kahtlemata on, sest muidu me ju neid poleks oma ellu valinud, suudaks niimoodi füüsilisi ja emotsionaalseid  vajadusi eristada. Selleks peaks ikka eriliselt kalk olema.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 99 )


Esileht Pereelu ja suhted Abielu ilma seksita