Esileht Tööelu, raha ja seadused. Abielu ja lahusvara – pangalaen

Näitan 7 postitust - vahemik 181 kuni 187 (kokku 187 )

Teema: Abielu ja lahusvara – pangalaen

Postitas:
Kägu

Miks sa valetad? Sul on madal enesehinnang, elad üürikorteris ja unistad, siis valetad, 2500 eurose palgaga ei anna üksi pank sulle 160 000 eurot laenu täna.

Kuule rottmees, lõpeta juba.

160K laenu kuumakse on ca 845 eurot koos intressidega. Loomulikult saab 2500 palgaga sellise laenu.

Kuidas mu laps siis 190K laenu 2700 palgaga sai?

Äkki lähed kooli või midagi või lihtsalt lõpeta oma saamatu ja kadeda inimese hala ning ajuvaba möla.

Ma nyyd hoopis teine vastaja, aga hämming, kuidas te nii väikeste sissetulekute juures nii suuri laene võtate.

Nad lihtsalt kiitlevad ja elavad ise üürikas, aga unistada pole keelatud ja kus siis tegija olla kui mitte perekoolis?

Jàlle see rottmees unistamas. Jube inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasja?

Selle raha eest saab 15 aastat vana paarismaja või ridaka, kus tuleb ise ka kohendada. Normaalsed algavad 450 000.

Te üldse hindadega kursis pole? 5 aastaga on hindade tõus headel objektidel olnud 100%. 2018 ostsid 220 000, nüüd maksab 380-450 000.

Mul on teine arusaam heast. Mu 34 ruudune lilleküla korter on ka väga hea. Rääkimata mu heast maakorterist. Turuhind vast 5000, aga vot minu jaoks hindamatu.

Ja elate seal kenasti neljakesi?

Miks kenakesti neljakesi?

A muidu me oleme kenasti kahekesi elanud 100 ruuduses korteris nii 25 ruudu peal. Reaalselt rohkem pole vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nyyd hoopis teine vastaja, aga hämming, kuidas te nii väikeste sissetulekute juures nii suuri laene võtate.

Mul sama hämming. Et MIKS te selliseid laene võtate, kui te normaalselt ei teeni. Uskumatu. Milleks ometi?

Küsimus polegi ju selles, kas pangad annavad või mitte. Minu küsimus on selles, et mis nende väheteenivate inimeste endi peades toimub? Elada ja olla (ka täiesti normaalselt) saab ju väga erineva hinnaga kinnisvaras.

Ma olen nõus maksma pangale, kui üürikorteri eest tühja! Ja see kes arvas, et normaalne kinnisvara hakkab 450 000€, siis väikelinna ostsin tutika 4-toalise korteri 3x odavamalt

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nyyd hoopis teine vastaja, aga hämming, kuidas te nii väikeste sissetulekute juures nii suuri laene võtate.

Mul sama hämming. Et MIKS te selliseid laene võtate, kui te normaalselt ei teeni. Uskumatu. Milleks ometi?

Küsimus polegi ju selles, kas pangad annavad või mitte. Minu küsimus on selles, et mis nende väheteenivate inimeste endi peades toimub? Elada ja olla (ka täiesti normaalselt) saab ju väga erineva hinnaga kinnisvaras.

Ma olen nõus maksma pangale, kui üürikorteri eest tühja! Ja see kes arvas, et normaalne kinnisvara hakkab 450 000€, siis väikelinna ostsin tutika 4-toalise korteri 3x odavamalt

Tutikad, mis lapse sõnavara see on

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nõus maksma pangale, kui üürikorteri eest tühja! Ja see kes arvas, et normaalne kinnisvara hakkab 450 000€, siis väikelinna ostsin tutika 4-toalise korteri 3x odavamalt

Paarismaja või ridakas peab olema Tallinnas või Tallinna külje all. Viimsi jääb liiga kaugeks igapäevaselt Tallinna sõita.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paarismaja või ridakas peab olema Tallinnas või Tallinna külje all. Viimsi jääb liiga kaugeks igapäevaselt Tallinna sõita.

Oleneb ju, kus kohas töötad. Näiteks Viimsist Ülemistele on tegelikult umbes sama pikk tee kui Kakumäelt või Laagrist Ülemistele. Tipptundi vältides saab igale poole täitsa kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nõus maksma pangale, kui üürikorteri eest tühja! Ja see kes arvas, et normaalne kinnisvara hakkab 450 000€, siis väikelinna ostsin tutika 4-toalise korteri 3x odavamalt

Paarismaja või ridakas peab olema Tallinnas või Tallinna külje all. Viimsi jääb liiga kaugeks igapäevaselt Tallinna sõita.

No ma sõidan iga päev 60km Tallinnasse tööle???? sutsu kaugemal kui Viimsi/Rae/Kakumäe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 181 kuni 187 (kokku 187 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Abielu ja lahusvara – pangalaen