Esileht Pereelu ja suhted Abielu kohustab

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Abielu kohustab

Postitas:

Mida oleksite teie teinud (teistmoodi) ahistamisskandaali valguses Luisa olukorras?

Ma arvan, et kui nad ei oleks abielus, siis oleks see “toetan-oma-meest-täielikult”-klounaad tele-eetris ära jäänud ja võib olla oleks nad ka juba praeguseks lahku kolinud.

Kuidas oleksite teie Luisa olukorras käitunud?

Hüsteeriline sari-miinustaja: mine tee endale nüüd rahustuseks üks palderjanitee, ole hea, kulutad veel oma näpud ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti poleks olnud siis Luisa teles, sest laste emasid ei veeta kaasa ja nende arvamus pole tähtis. Abikaasa on nagu midagi muud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 11:06; 14.10 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et abielu ei mängi mingit erilist rolli seal. Kui kooselu jätkamine on võimatu, saab abielu alati lahutada (me ei ela ju kuskil katoliiklikus riigis, kus lahutus on keelatud ja peab surmani koos elama). Ja üldse on see nende isiklik teema, kuidas edasi toimetavad. Eks aeg näitab, mis saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks nad peaksid lahutama? Ju Luisa ikka teadis, kellega abiellus, neelab alla ja elab sama hästi edasi. Sellise asja peale lahutaks ainult väga naiivne 20-aastane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 11:06; 14.10 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti poleks olnud siis Luisa teles, sest laste emasid ei veeta kaasa ja nende arvamus pole tähtis. Abikaasa on nagu midagi muud.

Jah, ega ikka tühipaljast elukaaslast ju ei sunni head nägu tegema ja ei vea teda telekaamerate ette rahva naerualuseks. Nii püha asja sobib ikka oma vastse abikaasaga teha.

Ja mida Taavi valesti tegi? Aus mees ju, abiellumisest oli täpselt kuu möödas (ehk siis honeymoon), kui käpa võõra naise jalgevahele ajas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 11:38; 26.10 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et Luisa pole loll, ta tunneb ju oma Taavit väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti poleks olnud siis Luisa teles, sest laste emasid ei veeta kaasa ja nende arvamus pole tähtis. Abikaasa on nagu midagi muud.

Nõus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 11:43; 15.10 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti poleks olnud siis Luisa teles, sest laste emasid ei veeta kaasa ja nende arvamus pole tähtis. Abikaasa on nagu midagi muud.

Nõus.

Siit tuleb välja, miks abielus olemine halb on.
Kui abielus poleks, võiks Luisa ütelda – vaba rahvas vabal maal, kõik mis on lubatud Taavile – on lubatud ka mulle. Tšaupakaa, ma ei pea ühessegi stuudiosse ronima midagi kommenteerima.

Antud saates see käe põlvel hoidmine ja veel lõpusuudlus oli lihtsalt imal. No ikka väga mark.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti poleks olnud siis Luisa teles, sest laste emasid ei veeta kaasa ja nende arvamus pole tähtis. Abikaasa on nagu midagi muud.

Nõus.

Oot, mis te arvategi, et Luisa seal saates OMA arvamust avaldas??? Haahaahaa….talle oli iga sõna, iga liigutus ja isegi see, kuhu ja kuidas vaadata, ette öeldud. Võimalik, et rahusteid täis pumbatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 17:28; 15.10 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et Luisa pole loll, ta tunneb ju oma Taavit väga hästi.

Nad olid enne abiellumist piisavalt kaua koos elanud. Me ju ei tea, mis kokkulepped neil on. Teadsin meest, kel oli oma naisega kokkulepe, et suhteid võib olla, aga koju tuua ei tohi kedagi. Olid väga noorelt lapse pärast abiellunud. Paraku naine tõi ka koju ja abielu saigi läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahusteid ka veel täis pumbatud? Millejaoks? Mingi tühja-tähja pärast peaks endale peavalu tegema. Täitsa tobe ju. Kuidas käitunud? Ei kuidagi, sest see pole kõneväärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Luisa ja Taavi on ju oma kümme aastat koos olnud, vaevalt see nüüd esimene taoline juhtum on, kus Taavi kellelegi ligi ajab. Luisa ilmselt teab, milline ta mees on ja mida temalt oodata, nii et eks häirib ju ikka, aga kuna see suurema üllatusena ei tulnud, ei jookse kohe lahutust sisse andma. Kuhu see Luisa oma kahe lapsega läheb, paraku kipub reaalsus selline olema, et luisad jäävadki üksi, aga taavid leiavad paari päevaga uue küljesoojendaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Luisa armastab Taavit ja Taavi armastab Luisat. On koos nii heas kui halvas, just nii nagu peab. Elus tuleb ikka tõuse ja mõõnasid ette, küll nad oma asjad ära klaarivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks ei oskaks peale poliitika midagi teha, teine peale laulmise. Mõlemad vajavad inimesi, et oma tööd teha. Nii, et tööl olid mõlemad. Tööd ja isiklikku elu pole mõtet segi ajada. Saates esinemine oli ameti mõttes mõlemile väga vajalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma telesse poleks roninud kaasa, kuna mehepoolsed vastused olid nii mõttetud, et kokkuvõttes mõjus see ikka lollisti. Samas, arvan ka, et naine teab kellega abiellus ja no eks 10a jooksul võib tõesti juhtuda, et kipud kellegi peed katsuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, mina isiklikult ei oleks sellise mehega esmajoones üldse abiellunudki. Ma ei usu, et Taavi alles nüüd esmakordselt niimoodi käitus, lihtsalt esimest korda jäi vahele. Küllap on ka olnud olukordi kus ta kuskil välismaal mõne naisega pikemaltki lõbutsenud on.

Arvestades asjaolu, et Luisa ja Taavi on olnud koos juba üle 10 aasta, siis ma eeldan, et Luisa teadis sellist asja juba enne abiellumist. Mis olid tema motiivid abiellumisel, see jääb mulle arusaamatuks, aga kui Teemaalgataja küsib, kuidas mina oleks käitunud, siis telesse mina kindlasti ei oleks läinud teatrit tegema. Mees läheb vastutab ise oma tegude eest. Kuu aega pärast abiellumist lahutada tunduks mulle samuti narr, kui ma juba abielus oleksin pärast nii pikka kooselu, nii et ilmselt ma nüüd kohe lahutuspabereid täitma ei jookseks kuskile, kui ma oleksin Luisa olukorras. Aga kindlasti ma ei teeks sellise asja juures head nägu, et ninnunännu, musikalli, armastan igavesti, kukupai. No ei mängiks välja selline asi. Ma ilmselt võtaks aja maha kui võimalik, reisiks ka ise (ilma meheta) nädalaks-paariks kuskile, no lapse koolivaheaja ajal paras võimalus. Edasi siis vaataks, mis või kuidas. Eks niisugune asi paneb ikka kukalt kratsima, et mida edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende abiellumine oli poliitiline käik. Neid aasiti aastaid, kas Taavil siis ei sobi Luisat ära võtta. Nüüd enne valmisi tehtigi positiivne suur meedia kajastus. Reformierakonna reitingud tõusid. Aga kuna valmised reformil vähemalt tallinnas suuresti ebaõnnestuvad, seda teab ka Taavi, siis lasigi sellel üritusel rihma lõdvaks. Armastus abielu neil kindlasti pole, jummel kui suured laenud neil kaelas on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hüsteeriline sari-miinustaja: mine tee endale nüüd rahustuseks üks palderjanitee, ole hea, kulutad veel oma näpud ära.

Said oma miinuse! Mina olen see, kes miinustabki teid, panikööre, kes te niisugusele asjale üldse tähelepanu juhite. Muidu poleks ehk üldse hinnangut andnud, aga nüüd said.
Soovutus sulle – joo kah miski vedelikku, mis näiteks julgust annab ja sa ei pea enam virtuaalseid miinuseid kartma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 05:57; 15.10 06:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti poleks olnud siis Luisa teles, sest laste emasid ei veeta kaasa ja nende arvamus pole tähtis. Abikaasa on nagu midagi muud.

Nõus.

Oot, mis te arvategi, et Luisa seal saates OMA arvamust avaldas??? Haahaahaa….talle oli iga sõna, iga liigutus ja isegi see, kuhu ja kuidas vaadata, ette öeldud. Võimalik, et rahusteid täis pumbatud.

Helde taevas, rahusti-vandenõud polegi veel olnud! Päriselt lööks kedagi niisugune asi nii rivist välja, et vajaks medikamente? Ma saan aru, et teie mehed on teie omandid, aga no tege’lt ka – rahustid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 05:57; 15.10 06:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ise olen olnud aus ja siis ootamatult tuleb selline skandaal – ilmselt läheksin lahku.
Aga vaadates näiteks oma praegust suhet, kus mul on endalgi “juhtunud”, siis võtaksin võib-olla mõtlemisaega kõigepealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, mis te arvategi, et Luisa seal saates OMA arvamust avaldas??? Haahaahaa….talle oli iga sõna, iga liigutus ja isegi see, kuhu ja kuidas vaadata, ette öeldud. Võimalik, et rahusteid täis pumbatud.

Võimalik, ei tea, ei tunne.

Aga tegelikult kommenteeriti (ja mina nõustusin) seda, et vabaabielu puhul poleks Luisat üldse KUTSUTUD oma arvamust avaldama, mitte et ta poleks LÄINUD. “Laste ema” ja “elukaaslane” on selline ebamäärane tegelane, täna üks, homme uus. Abikaasa on midagi muud. Ja sellest ju kogu teemaalgatus oligi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 11:43; 15.10 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kuidas suhe on enne olnud.
Minu jaoks abielust see küll ei olene.

Kui oleks üks truudusemurdmine, siis ma kaaluks eri variante, oleneb kõik asjaoludes ning ka mehe käitumisest pärast seda (kas ta soovib abielu jätkata, milline oli suhekvaliteet enne jne). Truudusemurdmise all mõtlen näiteks üheöösuhet, milles ka naine on osalenud omal vabal tahtel- ehk mitte käesolev juhtum.

Kui mees oleks aga käitunud nii nagu Rõivas, et käiks sellistel labrakatel, kaaniks ennast täis ja oleks käperdanud teist naist veel vastu tolle tahtmist, siis ausalt öelda ma saadaks pikalt. Lihtsalt ma ei sooviks koos olla inimesega, kes võiks nii käituda, kelle mõtteviis on selline, et nii üldse on OK.
Väga vastik oleks.

Mul oleks küll üsna savi mehe reputatsioonist ja selle hoidmisest- ise tõmbas endale vee peale.

Ma saan täitsa aru, et Luisa üritab nüüd väärikat Hillary Clintonit mängida, ju talle pole selline käitumine tülgastav ja ju tal on oma +/- excel tehtud juba- tal on oma elunägemuse kohaselt rohkem sellest abielust võita kui kaotada- uhked tutvused ja pildilolemine (mis aitavad karjääris, ta on ju tegelikult üsna madala populaarsusega laulja), raha, prestiizh.
Üksi oleks ta suht mittekeegi ja peaks loobume nii mõnestki ning ise hakkama saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et Luisa pole loll, ta tunneb ju oma Taavit väga hästi.

Nad olid enne abiellumist piisavalt kaua koos elanud. Me ju ei tea, mis kokkulepped neil on. Teadsin meest, kel oli oma naisega kokkulepe, et suhteid võib olla, aga koju tuua ei tohi kedagi. Olid väga noorelt lapse pärast abiellunud. Paraku naine tõi ka koju ja abielu saigi läbi.

Siis jääbki loota, et Taavigi on Luisa riietekapist armukese leidnud (seetõttu ei olegi Luisal midagi paha öelda) ja tegemist ongi vahva Eesti perega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 13:58; 26.10 15:51; 26.10 23:54; 27.10 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Luisa on väga kena naine ja saaks hakkama ka selle rõivapoisita. Praegu on Taavi munad Luisa pihtide vahel ja ta oskab seda ära kasutada. Kahju, et nii suur riigiisa lasi ennast ära petta suvalisel tantsupõranda li6ul. Eks me siinsest foorumistki tea, et mõni hõõrub tantsulaval oma tisse, kõhtu ja tuharaid teise vastu ja peab seda süütuks tantsuks. Siis on kisa lahti kui teine käe ümber paneb. Riigiisa peaks ikkagi sellise frigiid-naiivitari läbi nägema. Ainus, mis Luisa miinuseks on, on laste isa. Ükski uus mees ei taha seda rõivapoissi oma ukse taga näha iga aja tagant. Edu Luisale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Luisa on väga kena naine ja saaks hakkama ka selle rõivapoisita. Praegu on Taavi munad Luisa pihtide vahel ja ta oskab seda ära kasutada. Kahju, et nii suur riigiisa lasi ennast ära petta suvalisel tantsupõranda li6ul. Eks me siinsest foorumistki tea, et mõni hõõrub tantsulaval oma tisse, kõhtu ja tuharaid teise vastu ja peab seda süütuks tantsuks. Siis on kisa lahti kui teine käe ümber paneb. Riigiisa peaks ikkagi sellise frigiid-naiivitari läbi nägema. Ainus, mis Luisa miinuseks on, on laste isa. Ükski uus mees ei taha seda rõivapoissi oma ukse taga näha iga aja tagant. Edu Luisale.

Nagu päriselt?!? Taavi Rõivas suur riigiisa? Lasi ennast ära petta tantsupõranda, misasjal? Liual, lõual?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 17:28; 15.10 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu puhul näiteks abielu ei kohusta, lapsed aga küll. Sest kergekäelinbe pere lõhkumine ei tähendaks siis enam ainult minu ja mehe elus muutust vaid laste elus samuti väga suurt muutust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti poleks olnud siis Luisa teles, sest laste emasid ei veeta kaasa ja nende arvamus pole tähtis. Abikaasa on nagu midagi muud.

Millest selgub veel üks abielu miinus – abielunaised peavad vastutama oma mehe seatempude eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida oleksite teie teinud (teistmoodi) ahistamisskandaali valguses Luisa olukorras?

Ma arvan, et kui nad ei oleks abielus, siis oleks see “toetan-oma-meest-täielikult”-klounaad tele-eetris ära jäänud ja võib olla oleks nad ka juba praeguseks lahku kolinud.

Kuidas oleksite teie Luisa olukorras käitunud?

Hüsteeriline sari-miinustaja: mine tee endale nüüd rahustuseks üks palderjanitee, ole hea, kulutad veel oma näpud ära.

Hullunud sariplussitaja-teemaalgataja, kuidas sul sõrmeliigestega lugu on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 13:58; 26.10 15:51; 26.10 23:54; 27.10 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist on avaliku elu tegelastega, keda on PR-nõustatud ja sobivalt käituma pandud. Ja nii nad ka käituvad. Abielu oli tõenäoliselt ka parteipoolne nõudmine, reformaritel neid ju ennegi vahetult enne valimisi toimunud. Kas nad armastavad üksteist? Tõenäoliselt ikka, aga nende suhte puhul mängib rolli siiski nende elukutse valik. Minumeelest antud olukorras on Luisa tulnud väga kenasti oma rolliga toime.

Kui Taavi oleks projektijuht ja Luisa lasteaiakasvataja, siis ilmselt oleks ta reageeringud olnud vahetumad ja mitte nii lihvitud. Samas aga… kui paljud teist oleks mehe maha jätnud, kui kuulujuttude järgi mees võõrale naisele kätt seeliku alla oleks toppinud? Olgem ausad – enamik mehi oleks panniga vastu pead saanud, naine oleks nädal-paar mossitanud ehk. Ja elu oleks edasi läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitmelapseline abielumees nagu Taavi Rõivas ei tohiks üldse sellistel pidudel käia. Seal ju mitmed teised mehed endale õhtuks vahepala sebimisega tegelevadki. Kui peolt kedagi ei saa, siis tellivad prostituudi.

Imelik, et sellist asja maksumaksja rahade eest lubatakse. Kui kokku arvutada, mitu tundi tehti selle lähetuse ajal midagi asjaliku aga mitu tundi istuti lihtsalt lennukis, peeti pidu ja magati välja, siis nii ebaefektiivsest “äridelegatsioonist” pole Eestile mitte mingisugust kasu.

Ainus võimalus nn äridelegatsioonide kommete muutmiseks oleks, kui need koosneks 80-100 % naistest. Poleks mingeid joominguid ja ahistamisi ning äri suhted areneksid aasias palju paremini kui pohmellis meestega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Abielu kohustab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.