Esileht Pereelu ja suhted Abielu mehega kelle konto on arestitud

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Abielu mehega kelle konto on arestitud

Postitas:

Palun selgitage mulle lühidalt mida tähendaks minujaoks abielu mehega kelle konto on kohtutäiturite poolt arestitud? Tänan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 14:00; 26.11 12:42; 27.11 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teeksin lahusvara kasti linnukese, kui viite avalduse abielu sõlmimiseks või ootaksin abieluga niikaua kuni võlad tasutud. Kui ta elatise eest on täituri huviorbiidis, siis ei abielluks üldse.
Kui juba abielu on sõlmitud, siis võidakse sinu vara kallale minna ja sinu käest võla tasumist sisse nõudma. Kõik jälle oleneb asjaoludest. Kas võlad on tekkinud enne abiellumist või abielu ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eksi mõtled või? Tuletan meelde, et arestitud on ta konto seetõttu, et ta jättis ELATISE oma lapsele maksmata aga lisaks ka sellele, et ta on võlgu kiirlaenufirmale, telefonifirmale ja veel sinna ja tänna. Sellise mehega tahad abielluda? Ära tee sama lollust, mis mina tegin, kahetsed!
Lahusvara leping tee, muidu võtab sinu selja taga jälle kiirlaenu ja pärast abielu sõlmimist tehtud laenude eest oled sina solidaarselt vastutav.
Mehe telefonilepingut ära enda nimele võta. Telefoniarvele saab ka kenakese kuhja lisamakseid otsa ajada. Samas ühise elamise lepingud hoia enda nimel, muidu selline mees luiskab sulle, et arved on makstud ja tegelikult kommunaalkulude võlg aina kasvab.
Mees kandku sulle iga kuu kindel summa majapidamise jaoks. Ei mingit keerutamist. Ühine konto ei aita, ta saab ju alati teise panka teise konto teha.
Lapsi ära sellisega tee.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 14:26; 24.11 14:38; 25.11 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu eksi mõtled või? Tuletan meelde, et arestitud on ta konto seetõttu, et ta jättis ELATISE oma lapsele maksmata aga lisaks ka sellele, et ta on võlgu kiirlaenufirmale, telefonifirmale ja veel sinna ja tänna. Sellise mehega tahad abielluda? Ära tee sama lollust, mis mina tegin, kahetsed!
Lahusvara leping tee, muidu võtab sinu selja taga jälle kiirlaenu ja pärast abielu sõlmimist tehtud laenude eest oled sina solidaarselt vastutav.
Mehe telefonilepingut ära enda nimele võta. Telefoniarvele saab ka kenakese kuhja lisamakseid otsa ajada. Samas ühise elamise lepingud hoia enda nimel, muidu selline mees luiskab sulle, et arved on makstud ja tegelikult kommunaalkulude võlg aina kasvab.
Mees kandku sulle iga kuu kindel summa majapidamise jaoks. Ei mingit keerutamist. Ühine konto ei aita, ta saab ju alati teise panka teise konto teha.
Lapsi ära sellisega tee.[/tsitaat]

Ühe lause põhjal järeldadki, et tegu sinu eksida? Kas tõesti maailmas ainult üks selline mees, kellel konto arestitud ja abiellumas või juba abielus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ühe lause põhjal järeldadki, et tegu sinu eksida? Kas tõesti maailmas ainult üks selline mees, kellel konto arestitud ja abiellumas või juba abielus?[/tsitaat]
Võtad isiklikult või? See on lihtsalt üks hoiatav näide 😀
Perekooli kanad on ikka naljakad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 14:26; 24.11 14:38; 25.11 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arestitud kontoga inimesega ei soovita ühelgi juhul peret luua. See näitab, et inimene on hoolimatu (elatis) või tuulepea (ei oska oma rahaasju korraldada). Edaspidi tuleb teil ühise majandamises probleeme igal juhul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 15:09; 24.11 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii karmilt, nagu viimane kommenteerija ütles, ma asja ei võtaks.
Võlgu võib olla väga erinevatel põhajustel, vahepeal näiteks halb käendus, vms.
Mida teeksin.
1) valiks abielludes varalahususe
2) Algusest peale, juba enne abiellumist lepid kokku, millise aja jooksul ta suudab võlgadest priiks saada ja milliseid meetodeid selleks kasutada.
3) Määrata mehele kindlad kulud, mille eest tema vastutab. Kui ta kontot ei saa kasutada, peab andma Sulle raha makseteks sularahas.
4) Sinu konto(de) paroolid ja salasõnad, ka ID-kaardi omad, hoia enda teada vaid.

KÕIK see muidugi eeldusel, et mehel on püsiv töökoht või toimiv firma. Kui kumbagi pole, siis minu puhul abiellumine kõne alla ei tule. Loodetavasti on kinnisvara Sinu nimel. Kinnisvaraga seotud kulutused teed edaspidi ise, siis ei tule vaidlusi, et a la tema ostis purgi värvi ja nüüd välja ei koli, ilma et oleksid talle asenduspinna muretsenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendaks sinul tema võlgade kinni maksmist ja meheloru üleval pidamist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Palun selgitage mulle lühidalt mida tähendaks minujaoks abielu mehega kelle konto on kohtutäiturite poolt arestitud? Tänan.[/tsitaat]Kui on ühine vara, siis tähendab see seda, et mehe kõik võlad on ka sinu võlad. Ja kui mehel pole, nõutakse kõik võlad sisse perelt. Sest kõik ju ühine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen ausalt, et isegi ei kaaluks abiellumist sellisega. Milleks abielluda, elagi niisama koos, seni kuni võlad likvideeritud ja näitab end korraliku inimesena. Minu sugulane oli taolisega abielus, tegi veel 2 last kah, nüüd juba lahus, siiamaani käivad vahel külalised uksetga mehe võögu nõudmas ja lastele loomulikult ei maksa selline midagi – ei ome eelmisest suhtest päris lapsele, kelle elatise maksmise jätmata tõttu oli algselt arve arestitud ja ka nüüd mu sugulase 2 lapsele. Parandamatud on sellised. Eks seda on ilmselt valus kuulata, me ju kõik loodame ja usume parimat aga ega sellised ei muutu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See tähendaks sinul tema võlgade kinni maksmist ja meheloru üleval pidamist![/tsitaat]

Enne ebielu soetatud vara on siiski lahusvara ja abielu jooksul soetatu puhul on tegu tõesti ühisvaraga, kuid võlg on siiski ainult mehel ehk arestida saab sellest poole. Ka mingite kiirlaenude puhul ei saa olla solidaarselt vastutav, kui ühisvara puudub.

Rumalad käod võiksid oma sõrmed selliste teemade puhul klahvidest eemale hoida. Kõige õigem oleks enne abielu teha siiski lahusvara leping.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 17:39; 24.11 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisaks hakkavad tulenma koju võlanõuded ja ilmuma kapid ukse taha, keda vähe huvitab kas on lahus- või ühisvara.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Enne ebielu soetatud vara on siiski lahusvara ja abielu jooksul soetatu puhul on tegu tõesti ühisvaraga, kuid võlg on siiski ainult mehel ehk arestida saab sellest poole. Ka mingite kiirlaenude puhul ei saa olla solidaarselt vastutav, kui ühisvara puudub.

Rumalad käod võiksid oma sõrmed selliste teemade puhul klahvidest eemale hoida. Kõige õigem oleks enne abielu teha siiski lahusvara leping.[/tsitaat]

Kogu mehe sissetulek läheb ju siis sellegipoolest võlgade katteks ja naine hakakb peret ülal pidama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 15:09; 24.11 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kogu mehe sissetulek läheb ju siis sellegipoolest võlgade katteks ja naine hakakb peret ülal pidama.[/tsitaat]

Kogu sissetulek ei lähe. Umbes miinimumpalga jagu jäetakse alles. Aga niisugune arestitud kontoga mees vajab seda paarisadat eurot kindlasti oma taskurahaks ja sellest jääb veel puudugi, küsib naise käest lisa.

Kui sellise mehega abiellud, siis sinu jaoks tähendaks see seda, et võtad endale ülalpeetava. Ei soovita.

Ma elasin sellise mehega koos, ei abiellunud. Alguses oli armastus taevani aga siis mingil hetkel hakkas see ikka ajudele käima, et ta sugugi elamisse ei panustanud, kolis sisse ja käitus terve aja nagu oleks külas. Mõnikord andis paarkümmend eurot ja siis hakkas seda 5 euro kaupa tagasi küsima. Mõtles kogu aeg mingeid uusi kahtlaseid äriprojekte välja aga tööl käia kuskil ei tahtnud, üle miinimumi teenida ei tahtnud, sest siis oleks ju võla katteks ära võetud, taevas halasta seda häda, eks. Lühidalt: mees tegi kõik selleks, et olemasolev võlg ei kahaneks ja et tekiks veel võlgu juurde. Püüdis mind ka mingite loodavate äriühingute juhatusse moosida, ma ütlesin lühidalt, et ma tankistiks talle küll ei hakka.

Õudselt raske oli teda lõpuks välja saada, sest hoolimata sellest, et juba tülitsesime, ei tahtnud ta kuidagi ära kolida. No ei leidnud ilmselt naist, kelle juurde kolida, lõpuks lõpetasin rääkimise ja tegutsesin. Pakkisin tema asjad kokku ja kutsusin sugulased appi, et lontrus minema saada. Kui sa oled abielus, siis sul see võimalus puudub, sul on temast veel raskem lahti saada kui ühel päeval avastad, et oled teinud ränga vea.

Kuulu järgi leidis ta endale mõne kuu pärast uue naise, kellele kohe ka abieluettepaneku tegi. Mis edasi sai, seda ei tea, ei huvita ka. Piinlikkusetunne on ainult järel, et kuidas ma nii loll olin, et niisuguse puugi endale koju lasin. EI soovita kellelgi niisuguse reha otsa astuda.

Kui sul on suur soov selle mehega abielluda, siis pigem tee seda siis kui tal on võlg likvideeritud ja konto aresti alt vaba. Jälgi seda, kuidas ta võla kustutamisesse suhtub. Kui ta räägib sellist juttu, et teda on ülekohtuselt koheldud ja ei proovigi võlast vabaneda, siis on lootusetu juhtum.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 20:43; 27.11 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kogu mehe sissetulek läheb ju siis sellegipoolest võlgade katteks ja naine hakakb peret ülal pidama.[/tsitaat]

Teeme siis puust ja punaselt selgeks:

§ 132. Sissetuleku osa, millele ei saa sissenõuet pöörata
(1) Sissetulekut ei arestita, kui see ei ületa ühe kuu eest ettenähtud palga alammäära suurust või vastavat osa nädala või päeva sissetulekust.
(11) Kui sissenõude pööramine võlgniku muule varale ei ole viinud või eeldatavalt ei vii lapse elatisnõude täielikule rahuldamisele, võib arestida kuni pool käesoleva paragrahvi lõikes 1 nimetatud sissetulekust. Kui lapse elatisnõude täitmiseks võlgniku sissetulekust arestitav summa jääb alla poole käesoleva paragrahvi lõikes 1 nimetatud summast, võib arestida kuni ühe kolmandiku võlgniku sissetulekust.
[RT I, 14.03.2011, 1 – jõust. 24.03.2011]
(2) Kui võlgnik peab seadusest tulenevalt ülal teist isikut või maksab talle elatist, suureneb mittearestitav summa iga ülalpeetava kohta ühe kolmandiku võrra palga alammäärast kuus, välja arvatud juhul, kui sundtäidetakse lapse elatisnõuet.
[RT I 2007, 25, 130 – jõust. 01.01.2008]
(3) Mittearestitavat summat ületavast sissetuleku osast võib kuni viiele palga alammäära suurusele summale vastavast osast arestida kaks kolmandikku, seda ületavast sissetulekust kogu sissetuleku, tingimusel, et arestitav summa ei ületa kahte kolmandikku kogu sissetulekust. Sätet ei kohaldata, kui sundtäitmisel on elatise nõue.

2015. aastal on palga alammäär 390 eurot ja viiekordne alammäär seega 1950 eurot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 17:39; 24.11 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Enne ebielu soetatud vara on siiski lahusvara ja abielu jooksul soetatu puhul on tegu tõesti ühisvaraga, kuid võlg on siiski ainult mehel ehk arestida saab sellest poole. Ka mingite kiirlaenude puhul ei saa olla solidaarselt vastutav, kui ühisvara puudub.

Rumalad käod võiksid oma sõrmed selliste teemade puhul klahvidest eemale hoida. Kõige õigem oleks enne abielu teha siiski lahusvara leping.[/tsitaat]
Abielu ajal tehtud võlgade eest on ennegi teine abielupool ka solidaarselt vastutama pidanud, kui just ei ole olnud varalahusust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 14:26; 24.11 14:38; 25.11 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Palun selgitage mulle lühidalt mida tähendaks minujaoks abielu mehega kelle konto on kohtutäiturite poolt arestitud? Tänan.[/tsitaat]

Mina ei soovita abielluda, see on suur viga, mai räägi seda niisama vaid olen ise abiellunud mehega kellel olid suured võlad kohtutäituri ees.
Lõpuks elas ta minu kulul, ei soovinud miinimum palga eest tööle minna.
Lõpuks kui sündis laps ei aidanud ta ka siis kulusid kanda. Olid vaid väljaminekud. Enam me koos ei ole ja lapsele alimente ei maksa.
Kena oleks kui sa mainiksid siin ära mis võlad tal on. Kui ka lapse alimentide pärast… no kas usud , et sinuga läheb teisiti.????
10x mõõda 1 x lõikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 09:35; 25.11 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kogu sissetulek ei lähe. Umbes miinimumpalga jagu jäetakse alles. Aga niisugune arestitud kontoga mees vajab seda paarisadat eurot kindlasti oma taskurahaks ja sellest jääb veel puudugi, küsib naise käest lisa.

Kui sellise mehega abiellud, siis sinu jaoks tähendaks see seda, et võtad endale ülalpeetava. Ei soovita.

Ma elasin sellise mehega koos, ei abiellunud. Alguses oli armastus taevani aga siis mingil hetkel hakkas see ikka ajudele käima, et ta sugugi elamisse ei panustanud, kolis sisse ja käitus terve aja nagu oleks külas. Mõnikord andis paarkümmend eurot ja siis hakkas seda 5 euro kaupa tagasi küsima. Mõtles kogu aeg mingeid uusi kahtlaseid äriprojekte välja aga tööl käia kuskil ei tahtnud, üle miinimumi teenida ei tahtnud, sest siis oleks ju võla katteks ära võetud, taevas halasta seda häda, eks. Lühidalt: mees tegi kõik selleks, et olemasolev võlg ei kahaneks ja et tekiks veel võlgu juurde. Püüdis mind ka mingite loodavate äriühingute juhatusse moosida, ma ütlesin lühidalt, et ma tankistiks talle küll ei hakka.

Õudselt raske oli teda lõpuks välja saada, sest hoolimata sellest, et juba tülitsesime, ei tahtnud ta kuidagi ära kolida. No ei leidnud ilmselt naist, kelle juurde kolida, lõpuks lõpetasin rääkimise ja tegutsesin. Pakkisin tema asjad kokku ja kutsusin sugulased appi, et lontrus minema saada. Kui sa oled abielus, siis sul see võimalus puudub, sul on temast veel raskem lahti saada kui ühel päeval avastad, et oled teinud ränga vea.

Kuulu järgi leidis ta endale mõne kuu pärast uue naise, kellele kohe ka abieluettepaneku tegi. Mis edasi sai, seda ei tea, ei huvita ka. Piinlikkusetunne on ainult järel, et kuidas ma nii loll olin, et niisuguse puugi endale koju lasin. EI soovita kellelgi niisuguse reha otsa astuda.

Kui sul on suur soov selle mehega abielluda, siis pigem tee seda siis kui tal on võlg likvideeritud ja konto aresti alt vaba. Jälgi seda, kuidas ta võla kustutamisesse suhtub. Kui ta räägib sellist juttu, et teda on ülekohtuselt koheldud ja ei proovigi võlast vabaneda, siis on lootusetu juhtum. [/tsitaat]

Oh issand, nagu oleks oma eelmise suhte kohta lugenud.
Vahe oli ainult sellest, et mina kolisin tema juurde. Enne seda kui koos ei elanud siis ei tekkinud mul kahtlustki, et tal võlad on. Tegi välja jne. Kui kolisin tema juurde siis küsisin, et kas see on tal üürikorter või on see tema isiklik. Vastu sain sõimu, et mis see minu asi on, et ma olen ainult raha peal väljas. Nojah. Lõpuks ajas mingit segast juttu, et ta sõlmis omanikuga kokkuleppe, et mingi aja jooksul ostab selle korteri välja. Kui küsisin, et kui palju ta kuus maksab, siis oli vastus ka segane, aga sisuliselt ütles ta, et maksab nii palju kui saab. Asi tundus huvitav, soovisin puht uudishimust näha siis seda lepingut. Ja sain sõimu osaliseks, et mina teda ei usalda ja tahan jälle tema kinnisvara ja unustagu ma ära, et see korter jääb tulevikus tema tütrele (eelmisest suhtest).
Siis muutusin kahtlustavaks ning tuli välja, et tal on võlad igal pool – sõprade ees, ühistu ees, elatisevõlg, käib ema käest raha küsimas. Enda arust jube tark ja osav töötegija, ja et tema kellegi orjusesse tööle ei lähe, muudkui “tegi nägu” et ajab oma firma asja.
Loomulikult lõppes meie suhe pärast 2kuust kooselu. Suhte lõpetamine oli loomulikult omaette ooper, mind ähvardati tappa jne. Pool aastat kõndisin ringi, pipragaas näpus.

Teemaalgataja, palun ära abiellu sellisega. Ka mulle tehti selle lühikese aja jooksul abieluettepanek, tagantjärele mõeldes oli see tema jaoks väga mugav. Mul oli raha kogutud, korralik töö, auto jne. Lisaks temast noorem, igal pool uhkustas minuga. Tegelikkuses lootis mind lihtsalt abieluga enda kõrvale paika panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate ka mulle kõik rääkisid , et viga on üldse sellise mehega end siduda, et veel lollim abielluda. Sai siis salaja vaikselt abiellutud ja hiljem öeldud. Kahju , et ma kedagi ei kuulanud arvasin , et minuga ei juhtu midagi, et ta ju armastab mind ja kõik saab korda ja küll hakkab oma võlgu ka maksma. Ei seda ei juhtunud mitte kunagi.
Me võime kõik sulle siin nõu anda aga kas sa ka seda arvesse võtad ? Ei usu kahjuks!
Mina soovitan sul mitte rikkuda oma elu.
Oleks kena kui mainiksid kui vana su mees ja mis võlgadega on tegu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 09:35; 25.11 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konto on arestitud kuna oli käendaja , tol hetkel oli noor ja loll läks julgelt käendajaks. Oleme mõlemad 30 ringis.Elame koos ja on ühine laps.

Siit sai eluksajaks õppetunni, et ei iial minna kellegile käendajaks ka mitte oma sugulastele.

Mees ei kiirusta abielluma, vaid mina tahaks ühist nime perele.

Maksab igakuu ausalt kohtutäiturile,kuid konto on veel u 2000-ga miinuses.

Nii kahju, et sellega ta pm on oma elu ära rikkunud, ei saa ta enam kuskilt laenu võtta (näit korteri ostuks vms) ps, korter meil on olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 14:00; 26.11 12:42; 27.11 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Konto on arestitud kuna oli käendaja , tol hetkel oli noor ja loll läks julgelt käendajaks. Oleme mõlemad 30 ringis.Elame koos ja on ühine laps.

Siit sai eluksajaks õppetunni, et ei iial minna kellegile käendajaks ka mitte oma sugulastele.

Mees ei kiirusta abielluma, vaid mina tahaks ühist nime perele.

Maksab igakuu ausalt kohtutäiturile,kuid konto on veel u 2000-ga miinuses.

Nii kahju, et sellega ta pm on oma elu ära rikkunud, ei saa ta enam kuskilt laenu võtta (näit korteri ostuks vms) ps, korter meil on olemas.[/tsitaat]

Kas sa oled kindel, et miinus on 2000? Kas see on tõsi, et käendas oma sugulasele? kas see on tõsi, et ta maksab ausalt kohtutäiturile?

Vabandust, aga mina olen sellises asjas väga umbusklik. Minu eks rääkis ka igasugu ilusaid ausaid lugusid enne kui hakkas välja kooruma, et tegelikult ei maksa ta neid oma võlgu sugugi mitte ja hoopis skeemitab.

Kui mees abielluma ei kiirusta, siis see on pigem hea märk. Soovitan ka sul, teemaalgataja, mitte kiirustada. 2000 ei ole nii suur võlg, et seda aasta või paariga ei suudaks ära maksta, ausaltöeldes tundub isegi imelik, et sellise suma puhul ei tehtud pangaga lihtsalt maksegraafikut konto arestimise asemel. Järelikult mees ise ei olnud koostöövalmis, et pidi kohtutäituri poole pöörduma.

oota, ära kiirusta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 20:43; 27.11 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui käendatav ei maksa võlga, siis antakse käendajatele teada. Käendajale antakse võimalus koostada maksegraafik, mitte ei arestita kohe kontot. 2000¤ ei ole nii suur summa. Soovitan ikka oodata, kuni see makstud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teile kõigile kes te oma arvamust olete avaldanud. Olen kindel, et mees ei valeta, olen ise ka aidaud tal maksta kohtutäituritele (mees on andnud raha selleks) . Jah tõesti tõesti oma sugulane vedas alt , väga valus õppetund !!! Ju jah on antud igasugu võimalusi , aga ju siis ei ole mu mees kohe vedu võtnud,kes ikka tahab teise võlga plekkida,aga nagu näha on nüüd enda konto arestitud ja suht tuuga selle asjaga ja muud üle ei jää kui tuleb maksta , mees on sellest vähemalt aru saanud, et pääsu ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 14:00; 26.11 12:42; 27.11 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui käendatav ei maksa võlga, siis antakse käendajatele teada. Käendajale antakse võimalus koostada maksegraafik, mitte ei arestita kohe kontot. 2000¤ ei ole nii suur summa. Soovitan ikka oodata, kuni see makstud on.[/tsitaat]

Kui usin võlgnik esialgu muudkui maksegraafikuid sõlmis ja siis jälle hätta jäi võis tühisest 1k võlast vabalt saada 6k võlg. Käendaja poolt on igati loogiline lasta asjal kohtusse minna, kui kohtutäituri puhul jääb rohkem kätte ja asi saab rutem korda kui mingi maksegraafiku puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea, et sa küsid. Saan ka lõpuks rääkida.
Abiellusin just sellise mehega väga noorelt, olin armunud ja naiivne. Elukogemus ju puudus.
Alguses oli kõik tip-top, siis hakkas paluma, et ma võtaksin järelmaksuga telefoni, läpaka jms pudi-padi. Pika mangumise peale olin nõus. Hiljem tuli sinna otsa üks kiirlaen jne.
Lõppes kõik sellega, et tal polnud enam tööd, mina olin lapsega kodus, võlad kasvasid.
Nüüd olen lahutatud. Saan nende võlgadega kuidagi moodi hakkama ja tean, et ma sain väga väga kõva elukooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Abielu mehega kelle konto on arestitud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.