Esileht Pereelu ja suhted Abielu on tõepoolest mõttetu

Näitan 16 postitust - vahemik 91 kuni 106 (kokku 106 )

Teema: Abielu on tõepoolest mõttetu

Postitas:
Kägu

meeste eelistusega

Kus sa seda ajupeksu saanud oled? Kes elab mingi vändavõlli või tema eelistuste pärast? Vända-juku võib vabalt unistada ja eelistada. Ollakse koos, sest tahetakse koos olla.

+4
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ümberlõikamisest

Täiesti suva! Lasku aga edasi.  Nii juhtub kui jumala eelistusi täitma kukkuda. Eesti inimese jumal võiks juhtida tähelepanu aususele.

+3
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

on juba

Olen korduvalt küsinud, miks sa nutad minu kommentaare lugedes?  Millest sellised meeleolu kõikumised. Sina pead oma elu ise ikka elama.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sina ka ei ole iga mees, iga naine, sina oled 1 sina. Ja sina saad mõelda elu täpselt selliseks nagu sina tahad. Kellegi läbisõit ei huvita kedagi, on ainult jutt ja jutustajad võivad rääkida tõtt, aga enamasti käib suur valetamine.

Võin ju leida sellise nagu tahan ja lähtuda põhimõttest “ela ja lase elada”, aga see ei lahendaks probleemi. Elama pean ikka katkises ühiskonnas üksikemade ja kärgvärdinduste keskel.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Võin ju leida sellise nagu tahan ja lähtuda põhimõttest “ela ja lase elada”, aga see ei lahendaks probleemi. Elama pean ikka katkises ühiskonnas üksikemade ja kärgvärdinduste keskel.

Kuidas sa sellist ńagu sina tahad saad üldse leida? Kas ainult sinu MINA ja MINA tahtmised rahuldavad ka suhte teist osapoolt? kui sul on hea, on teisel hea ja kui sul on paha on teisel ikka hea. Mõtle nüüd!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen korduvalt küsinud, miks sa nutad minu kommentaare lugedes?  Millest sellised meeleolu kõikumised. Sina pead oma elu ise ikka elama.

ikka ja jälle teavitused ilma põhjuseta. Ise ka ei tea, miks nii teeb.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elama pean ikka katkises ühiskonnas üksikemade ja kärgvärdinduste keskel.

Öeldakse ju, et kui ei ole võimalik muuta sind ümbritsevat, siis pead muutma oma vaatenurka. Kui sa pidevalt ainult sellele keskendud, et sinu ümber on üksikemasid ja kärgperesid, siis jäädki vaid neist mõtlema. Aga mõtle hoopis millestki muust, palju parematest asjadest, asjadest mis sind vaimustavad ja õnnelikuks teevad. Oma valik.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge vastake sellele napakale enam.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge vastake sellele napakale enam.

Siin kommenteerivad eri inimesed! Peab eriline veidrik ja napakas ise olema, et seda mitte ära taibata! Kas enda elus on kõik ikka nii hästi või ajab enda napakus juba üle klaasi ääre.

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ärge vastake sellele napakale enam.

Siin kommenteerivad eri inimesed! Peab eriline veidrik ja napakas ise olema, et seda mitte ära taibata! Kas enda elus on kõik ikka nii hästi või ajab enda napakus juba üle klaasi ääre.

Need “eri inimesed” ajavad ühesuguselt napakat juttu. Aga vb neid hulle on tõesti mitu, mine tea.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need “eri inimesed” ajavad ühesuguselt napakat juttu. Aga vb neid hulle on tõesti mitu, mine tea.

Kui eri kasutajad ajavad ühtmoodi juttu, siis peab ju lugejas endas viga olema. Ikka nii, et üks loll jõuab rohkem küsida, kui 100 tarka vastata.

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, mõtle hetkeks selle peale, kui mõttetu on elu. Absoluutselt 100% juhtudest lõpeb surmaga – on nii olnud kogu ajaloo vältel ja inimesed ikka ei õpi! Muudkui elavad.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, mõtle hetkeks selle peale, kui mõttetu on elu. Absoluutselt 100% juhtudest lõpeb surmaga – on nii olnud kogu ajaloo vältel ja inimesed ikka ei õpi! Muudkui elavad.

Kui nõme klišee.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, mõtle hetkeks selle peale, kui mõttetu on elu. Absoluutselt 100% juhtudest lõpeb surmaga – on nii olnud kogu ajaloo vältel ja inimesed ikka ei õpi! Muudkui elavad.

Kui nõme klišee.

Üldse mitte rohkem klišee kui karjatus, kuidas abielu on mõttetu.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigest 6(!) abielu sõlmiti vaimulike poolt. 2%

Mina ja abikaasa oleme laulatatud kirikus, aga riigi ees abielu sõlmisime perekonnaseisuametis päev varem. Ka nii võib ja see on kristlaste seas küllaltki levinud.
Meie puhul oli põhjuseks see, et meie laulatajal ei olnud sel hetkel õigust abielu juriidiliselt sõlmida.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus sa seda ajupeksu saanud oled? Kes elab mingi vändavõlli või tema eelistuste pärast? Vända-juku võib vabalt unistada ja eelistada. Ollakse koos, sest tahetakse koos olla.

Mehe eelistus on täpselt sama oluline. Naine võib ju rahul olla, aga kui mees sellist ei taha siis suhet ei sünni ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 91 kuni 106 (kokku 106 )


Esileht Pereelu ja suhted Abielu on tõepoolest mõttetu