Esileht Pereelu ja suhted Abielu peale pikki aastaid kooselu- mis muutus?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Abielu peale pikki aastaid kooselu- mis muutus?

Postitas:

Palun vastata neil Perekoolikatel, kes on oma kaaslastega elanud vabalt koos pikka aega ja kes siis on abiellunud. Mis teie suhtes muutus? Kas elu läks paremaks või halvemaks? Kas olete oma otsusega rahul?
Endal ees ootamas see vastutusrikas samm. Koos elanud 10 aastat. Kasvamas ka ühina laps. Mõlemad teisel ringil. Ootasin seda ettepanekut väga ja nüüd on väike hirm sisse pugenud. Me mõlemad pole ka enam nii väga noored, 40 pluss mõlemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me olime koos olnud 11 aastat ja laps oli 3,5-aastane kui abiellusime. Kohe-kohe saabumas 1. pulma-aastapäev ja võin öelda, et meie suhe on läinud küll ainult paremaks, kuigi see oli hea ka juba enne ametlikult kinnitamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 15:36; 14.04 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuskilt olen kuulnud sellist lauset, et kui kaua niisama koos elatakse ja siis lõpuks abiellutakse, siis saab see suhe läbi. minul nii oli, aga minu suhe oli ka kogu pika kooselu ajal halb (see, miks ma sellisega abiellusin, on omaette teema). võib-olla selle arvamuse põhjuseks on asjaolu, et mingil põhjusel pole ju nii kaua abiellutud, et miks, ju siis siis on mingi põhjus, miks ei ole tahetud jne. aga kui suhe ikka hea, mida halba võiks siis suhte ametlikuks tegemine teha :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et ega kardinaalselt ei muutugi midagi. Seda ei maksa loota, et abielu päästab karidel oleva kooselu. Aga kui kõik on hästi, siis ei usu, et peale seda formaalsust midagi halvemaks muutub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 15:36; 14.04 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

7,5 aastat kooselu, nüüdseks aasta abielus – muutunud ei ole peale minu perekonnanime mitte midagi – kooselu ja läbisaamine ikka sama hea kui enne ametlikuks vormistamist. Ühiseid lapsi pole, vanus – ühel natuke üle 50 ja teisel natuke alla 50.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie olime enne abielu koos 10 aastat. Muutunud pole suurt midagi aga samas nagu miski on. See tunne on hea ja on liitnud meid veelgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga suuri muutusi peale perekonnanime meil ka üleöö ei juhtunud, no veidi lähedasemaks muutis see samm ehk, selline veel suurema ühtsuse tunne tekkis kohe. Muidu suhtemuster üsna sama- algas suhe üsna tormiliselt ja ägeda nurkade nühkimisega, aastatega tiksus muudkui paremaks ja paremaks ning see on ka abielu (nüüdseks 5 a) jooksul nii jätkunud.
Samas ühed meie tuttavad abiellusid peale 7 kooselu aastat ja poole aasta pärast lahutasid. Aga kes teab, ilmselt oleks ka abieluta lahku läinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kooselu 10 aastat, abielu sellest 2 a. Elu on jätkunud vana rada pidi, aga lihtsalt üks (ja meie jaoks väga oluline) asi veel juures, mis seob (lisaks lastele ja laenudele jne). 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Abielu peale pikki aastaid kooselu- mis muutus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.