Esileht Pereelu ja suhted Abielu soovivatele naistele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: Abielu soovivatele naistele

Postitas:

Miks te vallalisena lapsi saate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.02 20:49; 27.02 13:19; 27.02 14:20; 27.02 14:22; 27.02 14:25; 27.02 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks te vallalisena k..i teete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tulnud selle pealegi siis. Olin 25 kui praeguse mehega kohtusin ja armastus jnt, just enne lapsi ei omanud see mulle sellist ,erilist, tähendust kui nüüd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku naistel on võime lapsi saada daah

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nu mis vahet sellel on? Olen olnud abielus ja nüüd ei ole…mulle tõepoolest ei ole oluline olla abielus. Oluline on suhe ise!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 21:05; 26.02 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nu mis vahet sellel on? Olen olnud abielus ja nüüd ei ole…mulle tõepoolest ei ole oluline olla abielus. Oluline on suhe ise![/tsitaat]

ja nüüd loeme teema pealkirja ka..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 21:06; 27.02 13:32; 27.02 15:05; 02.03 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

asju tehakse lihtsalt vales järjekorras – tutvumine, kooselu-abielu-ühise kodu soetamine ja siis lapsed. Kui meie kurameerisime – siis rääkisime suud-südamed puhtaks, kuidas kumbki edasist ettenägi – mehel oli kindel abielu soov ning nii see läks, 2 last oli ka plaanis, alguses väikeste vahedega, aga läks teisiti. Kui mehega ikka kohe alguses otse rääkida – et abielu on kindel soov – siis eks ole tema valik. kui ta maha jätab – siis ei oleks üldse mõtet koos elada.
tänapäeval ikka väga kiirelt kokku ja lahku ja lapsed ka kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sest kui enne abielu lapsi ei saa, siis on oht jäädagi lastetuks. mina olen otsustanud, et lapsed sünnivad ainult abiellu. oleme elukaaslasega koos olnud 8 aastat ja abielu ei paista kusagilt. seega paljud naised on valinud pool muna olukorras, kus minul on tühi koor. ja selliseid mehi on eestis ma usun 2/3 kogu populatsioonist. kui keegi neile lapsi ei sünnitaks, sureks nad kiiremini välja.

aa miks ma juba teda maha pole jätnud? sest eelmine oli samasugune äpu ja mul on lootus kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sest kui enne abielu lapsi ei saa, siis on oht jäädagi lastetuks. mina olen otsustanud, et lapsed sünnivad ainult abiellu. oleme elukaaslasega koos olnud 8 aastat ja abielu ei paista kusagilt. seega paljud naised on valinud pool muna olukorras, kus minul on tühi koor. ja selliseid mehi on eestis ma usun 2/3 kogu populatsioonist. kui keegi neile lapsi ei sünnitaks, sureks nad kiiremini välja.

aa miks ma juba teda maha pole jätnud? sest eelmine oli samasugune äpu ja mul on lootus kadunud.[/tsitaat]

Olen naine ja naudin niisama ilusat suhet. Ei pea lapsi saama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 21:42; 27.02 10:25; 27.02 13:22; 27.02 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks te vallalisena lapsi saate?[/tsitaat]

Kuidas lapsed ja abielu seotud on? Mees abiellub naisega, mitte lastega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 21:57; 27.02 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuidas lapsed ja abielu seotud on? Mees abiellub naisega, mitte lastega.[/tsitaat]

Mehed on enamasti huvitatud sellest, et lapsed nende nime edasi kannaksid. Kui lapsed nagunii nende nimega on, ei ole abiellumiseks enam praktilist põhjust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ja nüüd loeme teema pealkirja ka..[/tsitaat]

Vabandust piinlikusega:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 21:05; 26.02 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mehed on enamasti huvitatud sellest, et lapsed nende nime edasi kannaksid. Kui lapsed nagunii nende nimega on, ei ole abiellumiseks enam praktilist põhjust.[/tsitaat]

Appi! Miks ma peaksin tahtma, et mees minuga abiellub praktilisel põhjusel??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 21:57; 27.02 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vabandust piinlikusega:([/tsitaat]

PiinliKKusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 21:42; 27.02 10:25; 27.02 13:22; 27.02 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Appi! Miks ma peaksin tahtma, et mees minuga abiellub praktilisel põhjusel??[/tsitaat]

Teema on ju suunatud neile kägudele, kes tahavad abielluda. Ükskõik mis põhjusel ja ükskõik mis hinnaga. Sellistele naistele on lapsed praktiline hoob, millega meest mõjutada. Kuigi mõistlikum oleks ilmselt tõesti suhte alguses mainida, et nähakse end tulevikus abielunaisena, mitte lihtsalt elukaaslasena, kui see oluline on.

Isiklikult tunnen ainult ühte paari, kes ootasid kokkukolimisega, kuni olid kihlunud ja pulmakuupäev paigas. Üldiselt on inimesed kannatamatud (ise olin ka) ja liigagi tihti saadakse ka lapsi kiirustades ja mõtlematult. Mitte et väljaspool abielu või planeerimata lapsed (ka väljaspool abielu on paljud lapsed muidugi vägagi planeeritud) kuidagi kehvemas seisus oleks, nemad ju mingi eani ei teagi, kas vanemad abielus on, aga see peaks olema vähemalt selline teema, mida on arutatud ka praktilise poole pealt (kuidas emapalgaga ära elab, kui kaua üks vanem kodus saab olla jne), oleks paljud mured hiljem olemata. Kõike ei saa ette näha, aga paljud ei üritagi üldse midagi planeerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru, kust on tulnud arusaam, et vaid lapsed on see motivaaor, et abielluda.. minu maailmapildis on ikka mees ja naine ning nende suhe see, mille pärast abiellutakse. ja üleldse, tegeikult ei abielluta ju ainult 20-30 aastasena, vaid ka hiljem- aga peale 45 eluaastat ju enam üldjuhul ei sünnitatagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne abielu laste saamine, sellest saaks veel aru. Aga miks ollakse nõus sellega, et laps ja ema kannavad eri nime. Et mehe nimi lapse sünnitajale ei kõlba. Milleks talle veel last oma nimega ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib ju ka nii vaadata, et lihtsalt suurest armastusest ei peagi abielluma, nautige oma suuri tundeid, vahet pole. Aga, kui suurest armastusest tulenevalt tahetakse moodustada perekond, see tähendab, saada lapsi ja elada peres, vaat siis ma küll ei mõista, millest tuleb abieluvastasus (meestel üldiselt, aga ka väidetavalt naistel). Ei kujuta ette olukorda, kus mees teataks otse näkku, et kallim, armastan sind surmani ja soovin sinuga palju lapsi, aga arvesta, et mitte mingil juhul ma sinuga ei abiellu. See on nii vastuoluline, et see ei saa olla tõsi. Midagi oleks selles kohutavalt valesti, no ei ole see armastus, mis selliseid avaldusi teeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kustas Peder kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Sellist avaldust ükski mees ei teegi. Mees tahab lihtsalt vahest keppi teha ja loodab et kõik läheb üldjoontes hästi. Oleks meeste teha, siis poleks pulmi üldse olemas. Meestele neid küll vaja pole.
Pulmadega saab naine kõvasti respekti juurde ja kindlustab enamasti oma elu majanduslikult.
Meestel pole mitte midagi võita. Mitte ühtegi õigust neile juurde ei anta. [/tsitaat]

Just seda ma silmas pidasingi. Miks annavad naised meestele (omanimelised) järeltulijad niisama kätte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.02 20:49; 27.02 13:19; 27.02 14:20; 27.02 14:22; 27.02 14:25; 27.02 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kustas Peder kirjutas:[/small]

Just seda ma silmas pidasingi. Miks annavad naised meestele (omanimelised) järeltulijad niisama kätte?[/tsitaat]

Tüüpiline. Naised pressivad abielu välja, mehed (mõningatel juhtudel) lapsi.
Kui lapsi ei taheta, on kõik palju lihtsam. Kes rohkem soovib, eks see teeb ka järeleandmisi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 21:42; 27.02 10:25; 27.02 13:22; 27.02 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kustas Peder kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Meestel pole mitte midagi võita. Mitte ühtegi õigust neile juurde ei anta. [/tsitaat]

mehed saavad kõik samad õigused mis naisedki. Alati muide ei olegi nii, et mees on jõukur, kes peale abielu siis miinimumpalgalist naist ülal pidama peab hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 21:06; 27.02 13:32; 27.02 15:05; 02.03 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast, et laste saamine on tunduvalt olulisem, kui abiellumine. Abielu on nagu kirss tordil, selleta saab läbi. Lasteta aga ei saa läbi. Ma isiklikult pole näinud ühtegi naist, kes üle 30-neselt on õnnelik selle üle, et ta on lastetu. Neid kindlasti leidub, aga väga vähe. Kui jääda ootama seda igati ideaalset printsi valgel hobusel, kes roos hambus sind päikesetõusu kumas naiseks palub, võib 40 ja menopaus liigagi ruttu kohale jõuda. Kahjuks on meil väga palju mehi, kes muidu on igati toredad ja meeldivad elukaaslased, aga abielu kui selline neid heidutab. Ei tea miks, peaks meestelt saunas küsima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.02 14:06; 27.02 14:11; 27.02 14:54; 27.02 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kustas Peder kirjutas:[/small]

Just seda ma silmas pidasingi. Miks annavad naised meestele (omanimelised) järeltulijad niisama kätte?[/tsitaat]

Sest minu meelest on väiklane pressida mehelt abielu välja. Ma tahan temaga abielus olla vaid siis kui ka tema seda tahab. Kurb on küll, et lapsed teise nimega kui mina, aga mu uhkus ei luba kasutada lapsi abielu väljapressimise vahendina. Loomulikult meie kooselu kestab vaid seni, kuni see mulle ja lastele midagi meeldivat ja positiivset pakub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.02 14:06; 27.02 14:11; 27.02 14:54; 27.02 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kustas Peder kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Enamasti siiski on nii, et abielus raiskab naine mehe raha nagu enda oma. Rikkamad naised ei ole pooltki nii altid abiellu ronima. [/tsitaat]

Miks üldse peaks koos olema, rääkimata abielust, naisega, kes sinu raha raiskab? Pere loomiseks võiks ikka sarnaste väärtushinnangutega inimese valida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.02 20:49; 27.02 13:19; 27.02 14:20; 27.02 14:22; 27.02 14:25; 27.02 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sest minu meelest on väiklane pressida mehelt abielu välja. Ma tahan temaga abielus olla vaid siis kui ka tema seda tahab. Kurb on küll, et lapsed teise nimega kui mina, aga mu uhkus ei luba kasutada lapsi abielu väljapressimise vahendina. Loomulikult meie kooselu kestab vaid seni, kuni see mulle ja lastele midagi meeldivat ja positiivset pakub.[/tsitaat]

Mis mõttes see väljaspressimine on, kui ma soovin lapsi vaid mehega, kes mind avalikult ja ametlikult enda omaks soovib tunnistada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.02 20:49; 27.02 13:19; 27.02 14:20; 27.02 14:22; 27.02 14:25; 27.02 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kustas Peder kirjutas:[/small]

Just seda ma silmas pidasingi. Miks annavad naised meestele (omanimelised) järeltulijad niisama kätte?[/tsitaat]

Aga miks mitte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.02 14:23; 28.02 17:38; 28.02 17:51; 28.02 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellepärast, et laste saamine on tunduvalt olulisem, kui abiellumine. Abielu on nagu kirss tordil, selleta saab läbi. Lasteta aga ei saa läbi. Ma isiklikult pole näinud ühtegi naist, kes üle 30-neselt on õnnelik selle üle, et ta on lastetu. Neid kindlasti leidub, aga väga vähe. Kui jääda ootama seda igati ideaalset printsi valgel hobusel, kes roos hambus sind päikesetõusu kumas naiseks palub, võib 40 ja menopaus liigagi ruttu kohale jõuda. Kahjuks on meil väga palju mehi, kes muidu on igati toredad ja meeldivad elukaaslased, aga abielu kui selline neid heidutab. Ei tea miks, peaks meestelt saunas küsima.[/tsitaat]

Mehega, keda minuga abiellumine heidutab, ma tõesti elu kõige tähtsamat sammu ehk lastesaamist ette ei võta. Kui teda heidutab abielu, siis võib heidutada ka palju siduvam ja vastutusrikkam projekt – isaks olemine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.02 20:49; 27.02 13:19; 27.02 14:20; 27.02 14:22; 27.02 14:25; 27.02 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellepärast, et laste saamine on tunduvalt olulisem, kui abiellumine. Abielu on nagu kirss tordil, selleta saab läbi. Lasteta aga ei saa läbi. Ma isiklikult pole näinud ühtegi naist, kes üle 30-neselt on õnnelik selle üle, et ta on lastetu. Neid kindlasti leidub, aga väga vähe. Kui jääda ootama seda igati ideaalset printsi valgel hobusel, kes roos hambus sind päikesetõusu kumas naiseks palub, võib 40 ja menopaus liigagi ruttu kohale jõuda. Kahjuks on meil väga palju mehi, kes muidu on igati toredad ja meeldivad elukaaslased, aga abielu kui selline neid heidutab. Ei tea miks, peaks meestelt saunas küsima.[/tsitaat]

Oh, ole nüüd:) Alati on olnud inimesi, kes lapsi ei soovi. Tänapäeval on lihtsalt rasestumisvastased vahendid kõigile kättesaadavad ja soovimatuid lapsi sünnib õnneks vähem.
Minul vanust 32, pole lapsi ja ei soovi ka. Võin öelda, et suur osa mu sõbrannasid-sõpru on samasugused. Paljud on väga loomingulised tüübid, töökad, enamus paarisuhtes.
Eks sarnased suhtlevad ikka omavahel. Teine asi on vanus. Olen nõus, et minu vanemate vanustel on jah peaaegu kõigil järeltulijad. Tänu valikuvõimaluste suurenemisele suureneb arvatavasti nende osakaal, kes lapsi ei soovi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 21:42; 27.02 10:25; 27.02 13:22; 27.02 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kustas Peder kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Niikaua kui lihtsalt koos oled, ta ei raiskagi. Aga abielus on ju kõik ühine. [/tsitaat]

Kui sa oma elukaaslasele ausalt ütled, et sa ei soovi temaga abielluda, kuna siis muutuks teil kõik ühiseks, on kõik OK. Küll aga ei ole aus ajada mullikesi mõttetust ja iganenud paberist, mis midagi ei muuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.02 20:49; 27.02 13:19; 27.02 14:20; 27.02 14:22; 27.02 14:25; 27.02 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mehega, keda minuga abiellumine heidutab, ma tõesti elu kõige tähtsamat sammu ehk lastesaamist ette ei võta. Kui teda heidutab abielu, siis võib heidutada ka palju siduvam ja vastutusrikkam projekt – isaks olemine.[/tsitaat]

Oh ei, sedalaadi loogika ei tööta. Minu mees on lastele igati hea isa ja mulle enamikes asjades hea mees (v. a. see abiellumine), aga hea abikaasa ta olla ei taha. Kui mina oleksin jäänud ootama seda, kes minuga oleks nõus abielluma ja lisaks veel omaks kõiki neid isikuomadusi, mida ma mehelt ootan, siis ma jääksingi lastetuks. Ma olin ka juba 30, kui ma lõpuks leidsin mehe,kes minu kõrgetele nõudmistele vastas ja kes ka minuga koos lapsi saama oli nõus. Kui ma oleksin jätnud tema maha lihtsalt seetõttu, et ta ei taha abielluda, siis oleksin küll väga lolli vea teinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.02 14:06; 27.02 14:11; 27.02 14:54; 27.02 15:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )


Esileht Pereelu ja suhted Abielu soovivatele naistele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.