Esileht Pereelu ja suhted Abielu soovivatele naistele

Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Teema: Abielu soovivatele naistele

Postitas:

[small]Kustas Peder kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Aga abielus on ju kõik ühine. [/tsitaat]

ei ole, on olenevalt valitud abieluvarare¸iimist või abieluvaralepingu kohaselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 21:06; 27.02 13:32; 27.02 15:05; 02.03 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kustas Peder kirjutas:[/small]

ei ole, on olenevalt valitud abieluvarare¸iimist või abieluvaralepingu kohaselt. [/tsitaat]

kamoon 99% eesti naistest EI TEE selliseid lepinguid. see, et sina oled olnud ettenägelik ja oskad ise pappi teenida, on ülitore. aga enamus naisi lasevad endale lihtsalt lapsed taha teha ja pärast ajavad isadustestiga mehi nagu tuult väljal taga ja nutavad foorumites. enne seda muidugi taovad rinnale, et paber ei hoia koos…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sest minu meelest on väiklane pressida mehelt abielu välja. Ma tahan temaga abielus olla vaid siis kui ka tema seda tahab. Kurb on küll, et lapsed teise nimega kui mina, aga mu uhkus ei luba kasutada lapsi abielu väljapressimise vahendina. Loomulikult meie kooselu kestab vaid seni, kuni see mulle ja lastele midagi meeldivat ja positiivset pakub.[/tsitaat]
kust otsast see laste ema nimele panemine väljapressimine on? Mõlemal vanemal on õigus lapsele oma perekonnanime tahta. Ei ole see isa õigus suurem ühti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 15:25; 27.02 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kustas Peder kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Teoorias küll jah, aga reeglid on meestele täitmiseks. Naiste kohta need ei kehti.

Ma toon näite.
Kui naine minu juurde sisse kolis, 3 aastat tagasi, siis oli ta üli vagur ja vaikne. Vannitoas ma jagasin riiulid ära, täpselt pooleks. Tema asjad olid ühel pool ja minu omad teisel pool.
Peaks olema lihtne reegel meeles pidada.
Nii arvasin mina.
Paari kuu pärast oli temal 12 riiulit potsikuid täis ja mulle oli jäänud 4. Kui ma selgitust küsisin, siis ta vastas: aga sul olid need riiulid ju peaaegu tühjad!
No mida fakki nagu????

Ja täpselt sama lugu on iga naisega nii palju kui mina neid näinud olen. Reeglitest peavad kinni ainult mehed. Naiste jaoks on reeglid ainult tülikad ja hägusate piiridega üldised juhtnöörid. [/tsitaat]Üldistad. On olemas piisavalt palju ka naisi, kes mitte ainult ei pea reeglitest kinni, vaid oskavad ja soovivad \”fair play\” reegleid järgida lausa loomuomaselt.

Sinu häda on ehk (oletan) selles, et sa lased enda juurde kolida nais(t)el, keda sa ei armasta. Ei viitsi üles otsida \”seda õiget\”, vaid rahuldud suvalise küljesoojendajaga. Niimoodi saad loomulikult lihtsalt hulga negatiivseid kogemusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kustas Peder kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Teoorias küll jah, aga reeglid on meestele täitmiseks. Naiste kohta need ei kehti.

Ma toon näite.
Kui naine minu juurde sisse kolis, 3 aastat tagasi, siis oli ta üli vagur ja vaikne. Vannitoas ma jagasin riiulid ära, täpselt pooleks. Tema asjad olid ühel pool ja minu omad teisel pool.
Peaks olema lihtne reegel meeles pidada.
Nii arvasin mina.
Paari kuu pärast oli temal 12 riiulit potsikuid täis ja mulle oli jäänud 4. Kui ma selgitust küsisin, siis ta vastas: aga sul olid need riiulid ju peaaegu tühjad!
No mida fakki nagu????

Ja täpselt sama lugu on iga naisega nii palju kui mina neid näinud olen. Reeglitest peavad kinni ainult mehed. Naiste jaoks on reeglid ainult tülikad ja hägusate piiridega üldised juhtnöörid. [/tsitaat]
et algul oli vagur ja pärast hakkas mässama jah?:D pane paika sihuke. teiste riiuleid siin vallutama…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 15:25; 27.02 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kustas Peder kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Teoorias küll jah, aga reeglid on meestele täitmiseks. Naiste kohta need ei kehti.

Ma toon näite.
Kui naine minu juurde sisse kolis, 3 aastat tagasi, siis oli ta üli vagur ja vaikne. Vannitoas ma jagasin riiulid ära, täpselt pooleks. Tema asjad olid ühel pool ja minu omad teisel pool.
Peaks olema lihtne reegel meeles pidada.
Nii arvasin mina.
Paari kuu pärast oli temal 12 riiulit potsikuid täis ja mulle oli jäänud 4. Kui ma selgitust küsisin, siis ta vastas: aga sul olid need riiulid ju peaaegu tühjad!
No mida fakki nagu????

Ja täpselt sama lugu on iga naisega nii palju kui mina neid näinud olen. Reeglitest peavad kinni ainult mehed. Naiste jaoks on reeglid ainult tülikad ja hägusate piiridega üldised juhtnöörid. [/tsitaat]

Sina aga ära unusta reeglite tegemisel soolisi iseärasusi ja ära pane vannitoa riiuleid võrdsel arvul, pane naise poolele veel riiuleid juurde, neli riiulit on naisele selgelt vähe, sinule aga pole tegelikult, reaalselt võttes neljagi vaja. Minu mees sai minuga kohtudes esimest korda aru, kellele tehakse neid ülisuuri wc paberite pakke. Naistel ja meestel lihtsalt on anatoomilised, füsioloogilised ja sotsiaalsed erinevused – deal with it.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.02 14:06; 27.02 14:11; 27.02 14:54; 27.02 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meie rääkisime suhte alguses kõik asjad selgeks ja nii läkski. Lihtsalt esimene rasedus tuli ruttu 🙂 Seega pulmapidu nihkus 5 aastat edasi. Küllaga registreerisime abielu enne lapse sündi. Mingeid kahtluseid meil ei olnud, armastus oli nii pimestab et ei kujutanud elu ilma teineteiseta ettegi. Nüüd 10 aastat sellest läinud 🙂 Enam sellist pimearmastust ei ole, aga usaldus, rutiin (heas mõttes) ja turvatunne on. Oleme õnnelikud. Loodan, et nii jätkub! (kuigi kunagi ei tea ette).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuarust ka teevad naised tagurpidi.Alguses otsitakse kutt,kellega pidu panna.Siis saadakse temaga lapsed.Siis leitakse,et see kutt kellega sobis pidu panna,ei sobigi lasetekasvatamiseks ja alles siis hakatakse otsima meest,kellega lapsi kasvatada.
Tegelikult peaks olema vastupidi.Kõigepealt tuleb otsida mees,kellega sobiks lapsi kasvatada(üldjuhul siis vanem ja juba väljakujunenud mees),abielluda,saada temaga lapsed ja kui lapsed suured ja isu pidutseda,siis lahutagu,ning otsigu omale kutt kellega pidu panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teate, see on umbes sama küsimus, et miks sa soendad toitu mikrouunis, kui VANASTI tehti seda puulpiital?
SEST AJAD ON MUUTUNUD!

Lepitakse mikrouuni soojaga, samas teavad kõik, et pliita soojendusega toit on parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small][/small]
Sest minu meelest on väiklane pressida mehelt abielu välja. Ma tahan temaga abielus olla vaid siis kui ka tema seda tahab. Kurb on küll, et lapsed teise nimega kui mina, aga mu uhkus ei luba kasutada lapsi abielu väljapressimise vahendina. Loomulikult meie kooselu kestab vaid seni, kuni see mulle ja lastele midagi meeldivat ja positiivset pakub.[/tsitaat]
tingimuste teatavaks tegemine ei ole väljapressimine. kui sa ütled suhte tõsiseks muutudes mehele, et sina sohilapsi ei sünnita, kuidas see on väljapressimine? aga mees ei pressi välja, kui sina tahad last enda nimele panna ja mees ütleb ei, lapsed käivad tema nimel? kokku elama hakates peab lihtsalt tulevikunägemused läbi rääkima ja kui need ei ühti, siis otsustama, mis on olulisem. kui naise jaoks on abiellumine oluline, siis lihtsalt tuleb enda eest seista ja pole teiste asi arvustada, kas abiellumine on oluline või mitte.

abielu ei ole midagi eraldiseisvat. abiellumisest saab alguse perekond. lihtsalt koos elavad või keppivad kaks inimest ei ole seda mitte. tõesti, on õnnelikke ilma abieluta koos elavaid paare ja ka selliseid lastega peresid, aga minu jaoks on asjade järjekord üsna kindlalt selline: kooselu, abielu, lapsed. ma olen vanamoeline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

tingimuste teatavaks tegemine ei ole väljapressimine. kui sa ütled suhte tõsiseks muutudes mehele, et sina sohilapsi ei sünnita, kuidas see on väljapressimine? aga mees ei pressi välja, kui sina tahad last enda nimele panna ja mees ütleb ei, lapsed käivad tema nimel? kokku elama hakates peab lihtsalt tulevikunägemused läbi rääkima ja kui need ei ühti, siis otsustama, mis on olulisem. kui naise jaoks on abiellumine oluline, siis lihtsalt tuleb enda eest seista ja pole teiste asi arvustada, kas abiellumine on oluline või mitte.

abielu ei ole midagi eraldiseisvat. abiellumisest saab alguse perekond. lihtsalt koos elavad või keppivad kaks inimest ei ole seda mitte. tõesti, on õnnelikke ilma abieluta koos elavaid paare ja ka selliseid lastega peresid, aga minu jaoks on asjade järjekord üsna kindlalt selline: kooselu, abielu, lapsed. ma olen vanamoeline.[/tsitaat]

Mutsa, märkan juba mitmes sinu tekstis sõna sohilaps. Laps, kelle sünbnitunnistusel on mõlemad vanemad kirjas, ei saa kuidagi olla sohilaps. Lisaks kujutan ette, et Sinu lapsed ongi need, kes teisi perekonnaseisujärgi narrivad, kuna nende ema halvustavat sõna tarvitab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.02 14:23; 28.02 17:38; 28.02 17:51; 28.02 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small][/small]
Mutsa, märkan juba mitmes sinu tekstis sõna sohilaps. Laps, kelle sünbnitunnistusel on mõlemad vanemad kirjas, ei saa kuidagi olla sohilaps. Lisaks kujutan ette, et Sinu lapsed ongi need, kes teisi perekonnaseisujärgi narrivad, kuna nende ema halvustavat sõna tarvitab.[/tsitaat]
keegi on siin varemgi sama tundlikult reageerinud. sohilaps=abieluväline laps. ja ära kujuta nii palju ette, siis on elu palju lihtsam 🙂 täpsustuseks olgu märgitud, et seda sõna kasutana ma ainult ja eranditult selle teema all (otsinguga just vaatasin, et 3-4 korda olen seda teinud). st kui on arutelu, kas ja millal abielluda, kas ja millal lapsed teha. täpselt selles sõnastuses tutvustasin ma kunagi oma praegusele abikaasale oma tulevikunägemust meie ühisest elust, st kõigepealt abielu ja siis lapsed. muudel juhtudel pole ma ei foorumis ega reaalses elus seda sõna kasutanud, sest kas teiste lapsed on abielust sündinud või mitte, see pole minu jaoks absoluutselt oluline.

p.s. ega ma mingi jaan kundla pole. kui minu lapsed selle sõna kuskilt kuulevad, siis kindlasti mitte kodust. ma olen narrimisteemades muidugi maha jäänud, aga kas tõesti narritakse tänapäeval lapsi selle järgi, kas vanemad on abielus või mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei viitsinud kõike läbi lugeda. Kunagi pole abielu mulle tähendanud midagi sellist, mille poole iga hinna eest püüelda. Minu jaoks on see olnud lihtsalt üks kooselu vorm, millel on seaduse silmise teiste vormide ees teatud eelised, muud midagi. Nüüd, kui oleme mehega 9 aastat koos olnud ja 2 last majas, siis tunnen, et tahan abielluda ja mehe ning lastega sama nime kanda. Et oleke koos nt perekond Kirss vmt.
Nii et mina võin öelda, et kui mul lapsi poleks, siis ma ei tahakski abielluda. Nüüd laste pärast tahan. Suvel pulmad :).
——————-
Ah, pagan, teemaväline kommentaar see. Ma nüüd soovin abielu, suhte alguses ei soovinud. A kui ma juba selle siia vehkisin, las ta siis olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

keegi on siin varemgi sama tundlikult reageerinud. sohilaps=abieluväline laps. ja ära kujuta nii palju ette, siis on elu palju lihtsam 🙂 täpsustuseks olgu märgitud, et seda sõna kasutana ma ainult ja eranditult selle teema all (otsinguga just vaatasin, et 3-4 korda olen seda teinud). st kui on arutelu, kas ja millal abielluda, kas ja millal lapsed teha. täpselt selles sõnastuses tutvustasin ma kunagi oma praegusele abikaasale oma tulevikunägemust meie ühisest elust, st kõigepealt abielu ja siis lapsed. muudel juhtudel pole ma ei foorumis ega reaalses elus seda sõna kasutanud, sest kas teiste lapsed on abielust sündinud või mitte, see pole minu jaoks absoluutselt oluline.

p.s. ega ma mingi jaan kundla pole. kui minu lapsed selle sõna kuskilt kuulevad, siis kindlasti mitte kodust. ma olen narrimisteemades muidugi maha jäänud, aga kas tõesti narritakse tänapäeval lapsi selle järgi, kas vanemad on abielus või mitte?[/tsitaat]

Ei, konkreetselt selle järgi narrimist ei ole kuulnud, aga sohilaps on küll kena narrimissõna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.02 14:23; 28.02 17:38; 28.02 17:51; 28.02 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small][/small]
Ei, konkreetselt selle järgi narrimist ei ole kuulnud, aga sohilaps on küll kena narrimissõna.[/tsitaat]
eelmisel sajandil ilmselt küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minuarust ka teevad naised tagurpidi.Alguses otsitakse kutt,kellega pidu panna.Siis saadakse temaga lapsed.Siis leitakse,et see kutt kellega sobis pidu panna,ei sobigi lasetekasvatamiseks ja alles siis hakatakse otsima meest,kellega lapsi kasvatada.
Tegelikult peaks olema vastupidi.Kõigepealt tuleb otsida mees,kellega sobiks lapsi kasvatada(üldjuhul siis vanem ja juba väljakujunenud mees),abielluda,saada temaga lapsed ja kui lapsed suured ja isu pidutseda,siis lahutagu,ning otsigu omale kutt kellega pidu panna.[/tsitaat]

Kui Üksikmehe jutt tundub mõistlikum kui foorumitäie kägude oma, on vist tõesti aeg maailmalõppu kartma hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

eelmisel sajandil ilmselt küll.[/tsitaat]

On ka praegu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.02 14:23; 28.02 17:38; 28.02 17:51; 28.02 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Kui Üksikmehe jutt tundub mõistlikum kui foorumitäie kägude oma, on vist tõesti aeg maailmalõppu kartma hakata.[/tsitaat]
Ükski prohvet pole tuntud oma eluajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan et kui keegi lasteseast narriks teist last sohilapseks, siis on see lapse vanemal ise õpetatud.

Kõik inimesed ei sobi kokku elama ja olema.
Paljud naised tahavad võibolla ise oma last kasvatada (et mitte koos elada ja olla)
Ja ma arvan et kui lapsi tehakse ainult abielus olles siis paljud mehed peavad pettuma ,kui näiteks tema naine ei saagi lapsi. või siis need naised ei tohi lapsi teha kes ei ole abielus.
Kes see tark selle küsimuse küsis???
see on ju apsurdne,et miks keegi teeb endale lapsed ehk siis pole abielus.
Minul on ka 2 last enne abielu, siis abiellusin, ja sündis kolmas…. oii näed 5 kuud ja mees arvas et ta ikka ei sobi isaks ja tahaks ikka veel möllata ja hullata…. iga mees ja iga naine on erinev.
Ja kes tahab teeb lapsi enne või peale abielu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma arvan et kui keegi lasteseast narriks teist last sohilapseks, siis on see lapse vanemal ise õpetatud.

Kõik inimesed ei sobi kokku elama ja olema.
Paljud naised tahavad võibolla ise oma last kasvatada (et mitte koos elada ja olla)
Ja ma arvan et kui lapsi tehakse ainult abielus olles siis paljud mehed peavad pettuma ,kui näiteks tema naine ei saagi lapsi. või siis need naised ei tohi lapsi teha kes ei ole abielus.
Kes see tark selle küsimuse küsis???
see on ju apsurdne,et miks keegi teeb endale lapsed ehk siis pole abielus.
Minul on ka 2 last enne abielu, siis abiellusin, ja sündis kolmas…. oii näed 5 kuud ja mees arvas et ta ikka ei sobi isaks ja tahaks ikka veel möllata ja hullata…. iga mees ja iga naine on erinev.
Ja kes tahab teeb lapsi enne või peale abielu…[/tsitaat]

Küsimus ei olnud selles, et väljaspool abielu ei võiks lapsi saada.

Küsimus oli naistele, kes soovivad abielluda, aga siiski on enne seda lapsed saanud. Algataja tahab teada MIKS ometi. Kui unistus on pulm ja olla abielupaar, siis selle võiks ju enne täita, kui hakata lapsi saama. Et tähtsad asjad oleks õiges järjekorras. Pärast lapse saamist on meestel (mitte kõigil muidugi) tihti tunne, et tal perekond olemas ja abielluda pole tarvis. Naisel (paljudel, mitte kõigil) on aga tunne, et nüüd tahaks abielluda ja siis oleks nagu mehe-lapsega rohkem 1 pere.

Enda kohta ütlen, et minu jaoks ei olnud abiellumine tähtis. Aga tahtsin last ja minu jaoks pärast lapse sündi abiellumine oleks nagu hädapulma mekiga (pigem oleks üldse vallaliseks jäänud). Seega olin nõus abielluma (mees soovis seda ja soovis, et lapsed sünniks abiellu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis siin pikalt mõelda, neid põhjusi võib ju olla sadu. Jäi hooletusest rasedaks, otsustas sünnitada. Või peaks aborti tegema, sest mees ei kosi? Paljud kindlasti ei julge olla nõudlikumad, oma soove välja öelda, sisimas hirm, et äkki mees jätab maha siis. Mõnel tuleb see tahtmine hiljem. Mõni saab aru, et lapsed ja abielu ei pea käima käsikäes, aga ei pea üksteist ka välistama. Et kui saad lapsed, siis on abielul kriips peal. Siin võiks veel pikalt spekuleerida, aga teema on pigem provokatsioon ja vaidlus, kes kellele nime annab, tundub suhteliselt mõttetu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Paljud kindlasti ei julge olla nõudlikumad, oma soove välja öelda, sisimas hirm, et äkki mees jätab maha siis.
[/tsitaat]

huvitav et selliste meestega samas lapsi teha julgetakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 21:06; 27.02 13:32; 27.02 15:05; 02.03 08:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )


Esileht Pereelu ja suhted Abielu soovivatele naistele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.