Esileht Pereelu ja suhted abieluettepanek

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: abieluettepanek

Postitas:

Küsimus neile, kes on abielus või kellele on tehtud abieluettepanek. Kirjeldage, kuidas see juhtus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ikka, peale krilli mees küsis, kas teeme siis ära vä?
Nädal hiljem regasime end perekonnaseisuametis ja korras:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tehtudki mingit ettepanekut.
Kui jäin meie kolmandat last ootama, siis küsisn mehelt, kes seni põhimõtteline abiellumise vastane oli, et kuidas tal minuga lapsi saada kõlbab, aga abieluda mitte? Lubasin, et teen muidu aborti kui naiseks ei võeta, sest mina nö. sohilapsi enam saada ei kavatse. Mees siis arvas, et temal on abiellumisest jätkuvalt ükskõik, aga kui see mulle hingerahu annab, võime ju ära teha. Abiellusimegi (kahekesi, ilma pidu pidamata – see oli mehe ainus tingimus), nüüdseks oleme juba 10 aastat ametlikus abielus olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

traditsiooniliselt – kutsuti restorani, pandi kergelt põlv maha ja ulatati sõrmus. Mulle oli see üllatuseks, sest ei olnud kunagi juttu teinud abielust, ei pidanudki seda oluliseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime juba aasta aega suhelnud, koos ei elanud siiski. Mees küsis ühel õhtul, kas ma soovin tema naiseks saada. Kui vastasin jaatavalt, läks ta mu isa käest veelkord mu kätt paluma 🙂 Nii et ka väga traditsiooniline ja vanamoodne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina keetsin köögis makarone. Täiesti tavaline argipäevane õhtupoolik. Mees tuli ka kööki, niheles natuke, vaatas siis hästi keskendunult mulle silma sisse ja küsis: \”Kuule, kas meil pulmaplaane ka on?\”
Mina vastu, et ikka on.

Jube head makaronid tulid välja sel õhtul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen juba siia kirjutanud,

24 tundi ettepanekust abieluni. No ma kahtlen oma mehe tähtkujus. Pikalt kaalutud otsus ja kiirelt teostatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 12:07; 18.02 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühel õhtul mees küsis, mis ma arvan, kui ta tuleks koju kahe ümmarguse asjaga. Vaimusilmas kujutasin ette, kuidas ta tuleb trepist üles sangpommid käes. Kuna ma jäin talle suht hämmeldunud näoga otsa vaatama, siis ta täpsustas, et kahe väikese asjaga. Sangpommidest said ettekujutuses apelsinid. No mis saab mul selle vastu olla, kui ta apelsine koju toob. Kuna ma ikka vaatasin talle suhteliselt nõutu näoga otsa, siis täpsustas veel: kaks pisikest ümmargust asja nagu see seal laual (seal oli ainult sõrmus). Siis ma alles taipasin, millest jutt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käisime tähistamas 2a tähtpäeva, jalutasime nõmmel metsavahel (TIK silla juures) Kevad oli, ilm ilus ja vaade ilus. siis ütles mees et ma enam ei jaksa ja kükitas, ma arvasin et mehel kaka häda 😀 aga siis ulatas sõrmuse ja palus naiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene abieluettepanek ühel sünnipäeval, teine restoranil klassikaliselt, kolmas voodis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vihjeid, et tahan abielluda, olin mehele juba eelnevalt palju, palju teinud.
Olime koos olnud 7 aastat. Mees läks paariks kuuks Soome tööle. Tuli tagasi ja samal õhtul käisime poes, mees oli roolis. Sõidu ajal ütles, et tal mulle kingitus ja andis mulle kätte karbikese. Mul pidi süda seisma jääma, et kas tõesti nüüd siis teebki ettepaneku. Krt, karbikeses olid kõrvarõngad. Olin pettunud ja ikka väga. Jõudsime koju, mees läks prügi välja viima, tuli tuppa tagasi, kutsus mu esikusse. Küsisin tusaselt, mis tahad, siis langes ühele põlvele, võttis välja teise karbi ja küsis, kas tahan temaga abielluda. Mul läksid jalad ikka nii nõrgaks, et mees ikka pidi mind tükk aega oma kallistusega toetama.
Ja nelja kuu pärast pidasime pulmad.
Nüüdseks oleme abielus juba olnud peaaegu 5 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes siin ettepanekust kuni 24 h ja nädala jooksul abiellunud…ei usu hästi-abielus olijad peaksid teadma, et avaldused peavad kuu aega per.büroos enne registreerimist esitatud olema:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kes siin ettepanekust kuni 24 h ja nädala jooksul abiellunud…ei usu hästi-abielus olijad peaksid teadma, et avaldused peavad kuu aega per.büroos enne registreerimist esitatud olema:)[/tsitaat]

Ehk käisis Las Vegases 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene ettepanek aastavahetuse ööl rooside, sõrmuse ja shampusega, siis ma ei olnud veel valmis abielluma. Teine ettepanek peale esimese lapse sündi, ütlesin et ok mõtlen selle üle, et registreerida võib, aga pulmi ma ei taha ja nii see jäi. Kolmas kord juhtus peale teise lapse sündi, läksime lapsele nime panema ja mees sujuvalt võttis avaldused ja enam ma vastu puksida ei saanud ja täitsime avaldused. 10 päeva pärast olime abielus. Kui on ühised lapsed, siis ei ole vaja kuud aega oodata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kes siin ettepanekust kuni 24 h ja nädala jooksul abiellunud…ei usu hästi-abielus olijad peaksid teadma, et avaldused peavad kuu aega per.büroos enne registreerimist esitatud olema:)[/tsitaat]

Ei pea nii kaua ootama. Me olime juba vanad, kaua koos elanud ja laps oli juba 5 aastane. Ja ausalt kolmapäeval tehti mulle ettepanek per.büroos ja järgmine päev samal ajal ütlesime oma jah sõnad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 12:07; 18.02 09:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted abieluettepanek

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.